Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

BRAK MOZLIWOŚCI WEJŚCIA NA GRĘ I ZNIKAJĄCE WĄTKI NA FORUM

11423

Komentarz

• agriwar (PL1)agriwar (PL1) PL1 Posty: 1
    Nerwy biorą pomału już,i nie rozumie dlaczego nikt po znalezieniu awarii nie dał znać po to jest forum.Każdy tu czeka na jakąś odpowiedź
  • wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    irob1 (PL1) powiedział(a):
    3-4k woja hmmmmm
    mi zwiało koło 30k
    i pewnie ci tego nie oddadza  ;)
    wiktorio123 @ pl 1
  • Tomik (PL1)Tomik (PL1) PL1 Posty: 33
    Na razie tylko komunikat że prace konserwacyjne w toku, ale to i tak już postęp
    Tomek @ pl 1
  • Teoraf (PL1)Teoraf (PL1) PL1 Posty: 10
    Niech ich ........ się zdenerwowałem :) rzesza chłopa w las pewnie poszła.
  • masakra normalnie mam urlop a tu tylna czesc ciala z gry,normalnie masakra zero wiadomosci co sie stalo a kaske to wiedza jak brac to fakt.Wojo mi padnie z glodu
  • to wszystko w ramach wyrównywania szans :)
    tym co mają za dużo woja - posłać wojo do piachu
    a w ramach rekompensaty dać wszystkim równo po 1,5 k demonów i coś tam
    nawet tym bians żywności mieli na plusie i żadne wojo im nie zwiało
    Jak zawsze i wszędzie- tego konia co dobrze ciągnie -batem -
    aktywni znowu będą w plecy
    a skorzystalą farmerzy i boby budawlańce

• gocha75 (PL1)gocha75 (PL1) PL1 Posty: 19
    oj nie narzekajcie, oni maja czas:))) posiedzą , poplotkują, kawke popiją, z nas łacha zedrą, kilka osób poblokują i zbanują, łapki pozacierają że im teraz kaska za rubinki wpadnie ( bo przecież wojo trzeba odkupić za coś) i pójdą do domku zaplanować na co ją teraz wydać:)))) a my będziemy doginać jak te świstaczki,
    no cóż takie jest życie:))))))))))
    ja nie tylko nie mogłam wejść się na gre , ale tez na forum nie mogłam się zalogować
    gocha75 @ pl 1
  • czkawka55 (PL1)czkawka55 (PL1) PL1 Posty: 120
    Czubajka pisała ze po tym bedzie przerwa 30 minutkowa

wiec trzeba czekać :)
    czkawka55

• DLACZEGO NIE MA NIC W OFICJALNYCH WIADOMOŚCIACH????

Nie dziwcie się, że ludzie sa wkurzeni. Trzeba sie przekopac przez watek aby połapac sie co sie stało.
    Na niemieckim forum od 13 godziny w oficjalnych wiadomosciach wisi taki komunikat: Sorka za tłumacza googla

[DOWN TIME] centrum danych nie może być osiągnięty!

Hej,

Przez kilka godzin nie możemy dotrzeć do naszego centrum danych i nasze żywe gry nie są dostępne. Niestety, nadal nie wiem, jak długo przestoje, ale tu już kilka razy, jak to będzie dalej.

Po raz kolejny możemy skontaktować się z serwerem, pójdziemy w dół przez około 30 minut. To brzmi na pierwszy nieproduktywne, ale podczas tej przerwy będziemy pompować jedzenie we wszystkich zamkach. W tym celu, serwer musi być niestety w dół, w przeciwnym razie nie możemy tego zrobić.

W zależności od tego, jak długo będzie przestój jakiś czas po serwery są powrotem do trybu online, otrzymując rekompensatę w postaci niebieskiego daru zewnątrz. Niestety, ponieważ nasz serwer QA nie może być osiągnięte, możemy przetestować parametry za dar tylko wtedy, gdy stają się one dostępne ponownie (aby uniknąć literówek / złamany GIFT). Mamy nadzieję, że powinien dostać go dzisiaj. Jeśli serwer ale znowu wiele dłużej nie może być osiągnięty, może okazać się, że przejście na następny.

W tym odszkodowania, zarówno koczownicy i dzisiejszy przestój należy rozważyć.

Raz wiem więcej, dam ci znać.
  • bankmen (PL1)bankmen (PL1) PL1 Posty: 114
    No i co teraz bedzie jak na serwerze wyparowalao pewnie ze 4 mln woja wszystkim do kupy kto to zwroci czesc wiosek pewnie tez poszla wont ggs odpowie na pewno ze to nasz wina bo po co tyle woja trzymamy na posesjach
    bankmen
  • znowu wina PiS-u
  • irob1 (PL1)irob1 (PL1) Posty: 124
    50 losów do koła i będzie oki hahahha
    no i dadzą mi na pusty zamek 200k jedzonka 
    normalnie szaleństwo
    irob1 @ pl 1
  • irob1 (PL1) powiedział(a):
    50 losów do koła i będzie oki hahahha
    no i dadzą mi na pusty zamek 200k jedzonka 
    normalnie szaleństwo
    Przy 30k jest około 110 losów :D