Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

BRAK MOZLIWOŚCI WEJŚCIA NA GRĘ I ZNIKAJĄCE WĄTKI NA FORUM

11023

Komentarz

• jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    marsoni (PL1) powiedział(a):

Czy Czubajka jest w stanie dać konkretną odpowiedź??????
    jedyną konkretną odpowiedź jaką dziś dał to:

Proszę o cierpliwość 
  • dudus71 (PL1)dudus71 (PL1) PL1 Posty: 146

a twoja rada ze narobisz sobie wojska to tez madrosc

wojko kosztuje plus trzeba sporo czasu zeby kilka k dowerbowac

dudus71 @ pl 1
  • wyobraź sobie kropeczka ze mamy 21 wiek i każdy ma po 3 kompy na chacie 
    Ciapek7 @ pl 1
  •  :p 
    Ciapek7 @ pl 1
  • .:KropKa:. (PL1) powiedział(a):
    ŁukaszHero1 (PL1) powiedział(a):
    Po raz kolejny to "wina tuska"  :D
    Robisz spam w temacie i powinieneś zostać ukarany na forum. 

BOLO68 (PL1) powiedział(a):

To doładowanie zywnosci po uruchomieniu gry nie będzie potrzebne bo wojsko już dawno ucieklo a co za tym idzie  zywnosc nie będzie potrzebna...zachowajcie ja dla siebie!

Nawet jeśli ucieknie Ci wojsko, zrobisz nowe a żywność, którą dostałeś/aś pozwoli Ci na trzymanie wojska dłużej.
    dudus71 (PL1) powiedział(a):
    leca w uja
    Nie lecą w ch*ja tylko serwer, na którym jest gra wysiadł i nie mają do niego dostępu, czy to tak trudno zrozumieć? 
    Dam Ci przykład, może nie na temat.

Wyobraź sb. że twoja karta graficzna uległa awarii, i nie możesz odpalić komputera. Grupka kolegów spami Ci na tel. abyś dokończył projekt. Wykonanie tej czynności wiąże się z czasem, w tym przypadku z dostarczeniem nowej karty graficznej.

Myślę, że to zrozumiałeś i inni też. Spam na forum Wam w niczym nie pomoże, trzeba poczekać. 

KropKa
    hehe jak się podliżesz to nic więcej nie dostaniesz od nich, to tak nie działa :P
  • Romek86 (PL1) powiedział(a):
    jak zaczynalem gre kiedys tez byl jakis taki spory problem wtedy ludzie po powrocie bez sojuszu zostali i porozrzucani na mapie nie w swych miejscach jakies 6 lat temu ;-)) wiec teraz tez moga byc jaja ;DD
    stracą wtedy do 75% graczy
  • Z kotem / dobre / ale mam psa :)
  • edytowano 28.03.2017

leca w *****

Nie lecą w ******* tylko serwer, na którym jest gra wysiadł i nie mają do niego dostępu, czy to tak trudno zrozumieć? 

Wyobraź sb. że twoja karta graficzna uległa awarii, i nie możesz odpalić komputera. Grupka kolegów spami Ci na tel. abyś dokończył projekt. Wykonanie tej czynności wiąże się z czasem, w tym przypadku z dostarczeniem nowej karty graficznej.

Myślę, że to zrozumiałeś i inni też. Spam na forum Wam w niczym nie pomoże, trzeba poczekać. 

KropKa

edit: wulgaryzmy , Czubajka
    Jak padnie Ci karta grficzna w komputerze to informujesz od razu "sory, padła mi karta nie moge zrobić projektu" a nie usuwasz wiadomości udając że jest wszystko ok.
    Post edited by Czubajka on
    a to tym bardziej mozna wiecej rzeczy z psiaczkiem:)
    dudus71 @ pl 1
  • Powinniśmy zrobić taką akcję - protest pod siedzibą GGS: 
    Goodgame Studios
    Headquarter Westend Village:
    Theodorstraße 42-90, Haus 9
    22761 Hamburg, Germany
    hehe troszke daleko ale ok pozycze Air force 1 od Trumpa i przylece:)
    dudus71 @ pl 1
  • mackoMM (PL1)mackoMM (PL1) Posty: 11
    edytowano 28.03.2017

To doładowanie zywnosci po uruchomieniu gry nie będzie potrzebne bo wojsko już dawno ucieklo a co za tym idzie  zywnosc nie będzie potrzebna...zachowajcie ja dla siebie!

Nawet jeśli ucieknie Ci wojsko, zrobisz nowe a żywność, którą dostałeś/aś pozwoli Ci na trzymanie wojska dłużej.

KropKa
    SERIO??? piszesz to serio?? ucieknie powiedzmy 25k wojska i co tak sobie odrobie??? najpierw doladuja po 150k zarcia a potem dopisza graczom ktorzy potraca od groma offa na kazdy zamek wojsko bo przeciez nie bede przerycal za kupe szmalu potem tysiecy wojska....z glownego
  • Ciapek7 (PL1) powiedział(a):
    wyobraź sobie kropeczka ze mamy 21 wiek i każdy ma po 3 kompy na chacie 
    To był przykład... 
    jaromlody (PL1) powiedział(a):
    marsoni (PL1) powiedział(a):

Czy Czubajka jest w stanie dać konkretną odpowiedź??????
    jedyną konkretną odpowiedź jaką dziś dał to:

Proszę o cierpliwość 
    Powiedz mi co chciałbyś usłyszeć od moderatora Czubajki? Oczekujesz, że zrobi czary mary i gra zacznie działać? Jeśli chcesz pograć załóż nowe konto na innym świecie, bo z tego co wiem tam działa ( Kraje nienależące do Europy ).
    Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    .:KropKa:. (PL1) powiedział(a):
    ŁukaszHero1 (PL1) powiedział(a):
    Po raz kolejny to "wina tuska"  :D
    Robisz spam w temacie i powinieneś zostać ukarany na forum. 

leca w uja
    Nie lecą w ch*ja tylko serwer, na którym jest gra wysiadł i nie mają do niego dostępu, czy to tak trudno zrozumieć? 

KropKa
    hehe jak się podliżesz to nic więcej nie dostaniesz od nich, to tak nie działa :P
    To nie ma nic na celu. Cały czas macie jakiś problem, informacje co do błędu wam zostały przedstawione, a do Was nadal nie dociera. 
    a eryka tez powinni przedluzyc
    dudus71 @ pl 1
  • edytowano 28.03.2017
    ich naprawde ******nie dosc ze przez poprzednie problemy moj porzdny soj upadl to znowu sie aczyna, co z tego ze dacie zarcie, skoro ludzie z soja ?******** bo korona niekatywna i nie ma jak atakowac eventow, traci sie wojo, i nie ma ja eryka klepac, wezcie pomyslcie co robiscie albo kazdemu zwroccie kase ktora zainwestowal, u mnie to bedzie okolo tysiaka

edit: wulgaryzmy, Czubajka

kropka za Urbana robisz?

dudus71 @ pl 1
  • Piotrec (PL1)Piotrec (PL1) PL1 Posty: 68
    FastAlexis (PL1) powiedział(a):
    Czubajka powiedział(a):

Dostęp do gry dziś jest utrudniony , technicy nadal pracują nad naprawą serwerów.

Nadal nie znamy dokładnego czasu  przestoju .Jeśli tylko uda się uruchomić je ponownie , zostaną ponownie zamknięte na ok 30 min. Choć brzmi to dziwnie jest to konieczne by  doładować żywność na zamkach.

W zależności jak długo serwer będzie zamknięty będą przyznawane rekompensaty dla graczy

. Mamy nadzieję, że to nastąpi dzisiaj . Jeśli nie uda się awarii usunąć dzisiaj rekompensaty zostaną przesunięte na jutro.

Na zamkach i postach i krainach !!!
    A co z wojem ? bo po co komu żarcie jak wojo w lesie?

• edytowano 28.03.2017
    dajcie w ramach rekonpensaty ludziom takie cos jak dawaliscie na testowym(oczywiscie jak gra ruszy), czyli;
    -50 tys woja
    -milion zarcia,kamienia,drewna,
    -pol miliona surek legendarnych
    -pol miliona rubinow
  • IkaDo (PL1)IkaDo (PL1) Posty: 137
    Jak czytam wypowiedzi większości to mam wrażenie, że się co niektórzy z końmi na łby pozamieniali...
    Więc wytłumaczę to jeszcze raz w punktach:
    1. Jest awaria serwerów. Dostępu do gry nie ma nawet GGS, w związku z czym oni też są w tej samej sytuacji, co my.
    2. Awaria objęła wszystkie serwery europejskie, również INT1 oraz INT2, które są na tych samych serwerach,co europejskie.
    3. Nikt nie potrafi powiedzieć czym została spowodowana awaria, ani kiedy zostanie usunięta. Dostęp do gry będzie przywrócony tak szybko, jak to będzie możliwe.
    4. Serwery nie są w siedzibie GGS, więc muszą czekać aż ich właściciel usunie awarię.
    5. Każdy dostanie rekompensatę w postaci niebieskiego prezentu, jak również zostaną wyrównane wszystkie ewentualne straty spowodowane brakiem żywności.
    6. Ponoć GGS jeszcze nie wydał oficjalnego info, a powyższe pochodzi od CM oraz BM z forum angielskiego.

I tu wracamy do Czubajki, która prosiła o cierpliwość. Tak, cierpliwość, bo o nic innego nas nie mogą prosić i póki co nic oficjalnego nam nie mogą ogłosić.

Więc się trochę ogarnijcie, bo siejecie taki ferment, że aż się odechciewa tego czytać...
    "Mówią, że kto patrzy, a nie widzi, to z takiego szydzi świat"...  ;) 
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    byłem z żoną na spacerze w słoneczku 

napiszcie że jutro o 10 rusza to się wszyscy wyśpią, dogodzą żonom dziewczynom chłopakom czy menżą, może wyjdą na miasto albo będzie szansa obejrzeć film. 

Tak jak pisali mądrzy poprzednicy podajcie informację do kiedy napewno nie włączycie i luz 

rozumiemy ze serwer najmujecie i nie u Was to się stało ale chcemy jako zaangażowane w grę osoby wiedzieć ze nie stracimy wiecej myslac ze jeszcze nie działa a zadziała

Lepi @ pl 1
Ta dyskusja została zamknięta.