Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

BRAK MOZLIWOŚCI WEJŚCIA NA GRĘ I ZNIKAJĄCE WĄTKI NA FORUM

1923

Komentarz

• piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    Suport zaraz konczy prace... Wiec
    ..... Do jutra..... 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Info z niemieckiego forum o 13 wyglada tak że nadal nie wiedzą czy DOWNTIME SERWERÓW potrwa do dzisisaj czy do jutra.

Capulet @ pl 1
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752

Dostęp do gry dziś jest utrudniony , technicy nadal pracują nad naprawą serwerów.

Nadal nie znamy dokładnego czasu  przestoju .Jeśli tylko uda się uruchomić je ponownie , zostaną ponownie zamknięte na ok 30 min. Choć brzmi to dziwnie jest to konieczne by  doładować żywność na zamkach.

W zależności jak długo serwer będzie zamknięty będą przyznawane rekompensaty dla graczy

. Mamy nadzieję, że to nastąpi dzisiaj . Jeśli nie uda się awarii usunąć dzisiaj rekompensaty zostaną przesunięte na jutro.

• Czubajka powiedział(a):

Dostęp do gry dziś jest utrudniony , technicy nadal pracują nad naprawą serwerów.

Nadal nie znamy dokładnego czasu  przestoju .Jeśli tylko uda się uruchomić je ponownie , zostaną ponownie zamknięte na ok 30 min. Choć brzmi to dziwnie jest to konieczne by  doładować żywność na zamkach.

W zależności jak długo serwer będzie zamknięty będą przyznawane rekompensaty dla graczy

. Mamy nadzieję, że to nastąpi dzisiaj . Jeśli nie uda się awarii usunąć dzisiaj rekompensaty zostaną przesunięte na jutro.

Na zamkach i postach i krainach !!!
  • Po raz kolejny to "wina tuska"  :D
  • BOLO68 (PL1)BOLO68 (PL1) PL1 Posty: 41

To doładowanie zywnosci po uruchomieniu gry nie będzie potrzebne bo wojsko już dawno ucieklo a co za tym idzie  zywnosc nie będzie potrzebna...zachowajcie ja dla siebie!

IWUS777 @ pl 1
  • dudus71 (PL1)dudus71 (PL1) PL1 Posty: 146
    edytowano 28.03.2017
    leca w *******

edit: wulgaryzmy , Czubajka
    Post edited by Czubajka on
    dudus71 @ pl 1
    i nie w zaleznosci jak dlugo serwer ale oddawajcie to co stracilismy aktualnie woja
    dudus71 @ pl 1
  • dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 114
    To wojska niech przyznają wszędzie a nie tylko na głównym zamku
    dymitr38 @ pl 1
  • Ja tam pełen luzik już mi wojsko padło / teraz spokojnie czekam na to co się stanie / szkoda tylko że mam wolne i nie mogę sobie pograć / ...

kota wykap:)
    dudus71 @ pl 1
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    Po olore papu jak nie ma woja, jak bede chcial przenice w magazynach to zagram w big farm 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • A może jasnie Czubajka wytłumaczy dlaczego poprzednie wątki usunęliście? dlaczego łaskawie odpowiedziałaś dopiero po tak długim czasie? Jeżeli ktoś napisze słowo na "K" lub "CH" (analfabeci na "H") to w trimiga jesteście całą zgrają żeby bana dać, ale zeby udzielić jakichkolwiek informacji trzeba czekac aż łaskawie ktoś sie zjawi. 
  • takich pseudo informatyków i programistów odrazu powinno sie na zbity pysk wywalic!!!!!CAŁE TO GGS TO JEDNA WIELKA AMATORSZCZYZNA Z MODERATORAMI NA CZELE!!!!!
  • dobrze już chyba nie będzie :#  
    Ciapek7 @ pl 1
  • 8h pyknie i do domu 
    Ciapek7 @ pl 1
  • .:KropKa:. (PL1).:KropKa:. (PL1) PL1 Posty: 58
    edytowano 28.03.2017
    ŁukaszHero1 (PL1) powiedział(a):
    Po raz kolejny to "wina tuska"  :D
    Robisz spam w temacie i powinieneś zostać ukarany na forum. 

BOLO68 (PL1) powiedział(a):

To doładowanie zywnosci po uruchomieniu gry nie będzie potrzebne bo wojsko już dawno ucieklo a co za tym idzie  zywnosc nie będzie potrzebna...zachowajcie ja dla siebie!

Nawet jeśli ucieknie Ci wojsko, zrobisz nowe a żywność, którą dostałeś/aś pozwoli Ci na trzymanie wojska dłużej.
    dudus71 (PL1) powiedział(a):
    leca w *****
    Nie lecą w ***** tylko serwer, na którym jest gra wysiadł i nie mają do niego dostępu, czy to tak trudno zrozumieć? 
    Dam Ci przykład, może nie na temat.

Wyobraź sb. że twoja karta graficzna uległa awarii, i nie możesz odpalić komputera. Grupka kolegów spami Ci na tel. abyś dokończył projekt. Wykonanie tej czynności wiąże się z czasem, w tym przypadku z dostarczeniem nowej karty graficznej.

Myślę, że to zrozumiałeś i inni też. Spam na forum Wam w niczym nie pomoże, trzeba poczekać. 

KropKa

• ŁukaszHero1 (PL1)ŁukaszHero1 (PL1) PL1 Posty: 8
    edytowano 28.03.2017
    .:KropKa:. (PL1) powiedział(a):
    ŁukaszHero1 (PL1) powiedział(a):
    Po raz kolejny to "wina tuska"  :D
    Robisz spam w temacie i powinieneś zostać ukarany na forum. 

BOLO68 (PL1) powiedział(a):

Nawet jeśli ucieknie Ci wojsko, zrobisz nowe a żywność, którą dostałeś/aś pozwoli Ci na trzymanie wojska dłużej.
    dudus71 (PL1) powiedział(a):
    leca w ******
    Nie lecą w ch*ja tylko serwer, na którym jest gra wysiadł i nie mają do niego dostępu, czy to tak trudno zrozumieć? 
    Dam Ci przykład, może nie na temat.

Wyobraź sb. że twoja karta graficzna uległa awarii, i nie możesz odpalić komputera. Grupka kolegów spami Ci na tel. abyś dokończył projekt. Wykonanie tej czynności wiąże się z czasem, w tym przypadku z dostarczeniem nowej karty graficznej.

Myślę, że to zrozumiałeś i inni też. Spam na forum Wam w niczym nie pomoże, trzeba poczekać. 

KropKa
    I co jeszcze może mamy dziękować za tę "przerwę" w grze ?

kropka a nie laska miec backup serwery

wiec nie porownuj mnie do duzej firmy

dudus71 @ pl 1
  • Romek86 (PL1)Romek86 (PL1) PL1 Posty: 38
    jak zaczynalem gre kiedys tez byl jakis taki spory problem wtedy ludzie po powrocie bez sojuszu zostali i porozrzucani na mapie nie w swych miejscach jakies 6 lat temu ;-)) wiec teraz tez moga byc jaja ;DD
Ta dyskusja została zamknięta.