Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

BRAK MOZLIWOŚCI WEJŚCIA NA GRĘ I ZNIKAJĄCE WĄTKI NA FORUM

1423

Komentarz

• Feliks (PL1)Feliks (PL1) PL1 Posty: 66
    a tak na marginesie - juz miałem kończyć tu grę - 4 lata wystarczy, a teraz mi pomagają w podjęciu decyzji, bo zawsze szkoda było
  • Romek86 (PL1)Romek86 (PL1) PL1 Posty: 38
    nie ma to jak przygotowywac sie do ustawki a 2 dni przed wojo zdechnie 

• nie nie bądźmy tacy drastyczni / wojsko oddadzą / rubiny dodadzą / i jakoś im to wybaczę ... jak do tej pory byłem stratny tylko na czasie ... no i nie da sie tak top zdobyć żadnego ... ale muszą mieć mega problem ... pewnie Ludzie Putna zobaczyli ilu nas tu siedzi i nakazali najazd obcych zrobić ... :)
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191
    i proszę gdzie indziej moderatorzy potrafią poprosić suport  żeby na czas aktualki dać wszystkim graczom dodatkowe jedzenie żeby wojsko nie uciekło tylko nie u nas bo po co to jest naprawdę śmiech na sali
    wojtek_82 @ pl 1
  • Piotrec (PL1)Piotrec (PL1) PL1 Posty: 68
    piekło666 (PL1) powiedział(a):
    Wiecie co napisza ze to przez boty w grze servery padly 
    Dokładnie
    Nie pozostaje nic innego jak pokazać im środkowy palec i położyć na nich to co każdy chłopiec ma w rozporku:)
  • tor80 (PL1)tor80 (PL1) PL1 Posty: 101
    dobra siedziałem cicho ale teraz zapytam??
    co się dzieje ??? mogę prosić o wyjaśnienia???
    na innych forach piszą ze serwery czy hosta padły nie znam się na tym, więc o co chodzi???

• Feliks (PL1)Feliks (PL1) PL1 Posty: 66
    no to u angoli chociaż jest jakaś informacja - a  u nas? jakakolwiek informacja jest lepsza od braku informacji - może ci nasi na PL1 to zrozómieję kiedyś
  • gifek (PL1)gifek (PL1) Posty: 117
    Feliks (PL1) powiedział(a):
    no to u angoli chociaż jest jakaś informacja - a  u nas? jakakolwiek informacja jest lepsza od braku informacji - może ci nasi na PL1 to zrozómieję kiedyś

marzenia
  • Czekam i czekam....A wojsko pewnie już z głodu padło.... bardzo nie ładnie jest ignorować problem
  • gifek (PL1)gifek (PL1) Posty: 117
    Hope89 (PL1) powiedział(a):
    Czekam i czekam....A wojsko pewnie już z głodu padło.... bardzo nie ładnie jest ignorować problem

dokładnie
  • dudus71 (PL1)dudus71 (PL1) PL1 Posty: 146

tor80

prawie 3,5 godz temu padly serwery europejskie

bylo watki ze potrwa do 2 godz ale usuneli

dudus71 @ pl 1
  • Witam wszystkich, 

Właśnie stracił połączenie ze wszystkimi serwerami, prowadzimy śledztwo. 

To dotyczy wszystkich gier, a więc może być coś zrobić z klastra sieciowego w GGS HQ. 

Proszę o wyrozumiałość, gdy rozwiążemy ten problem. 

Angus 

Aktualizacje:

Serwer będzie w dół przez ponad godzinę na podstawie najnowszych szacunków - aktualizacja 10:21 CET
    Moderatorzy zwróciły żywności dla wszystkich graczy -  Aktualizuj 10:00
    Żądana przez społeczność po prostu nie może być przyznana jedzenie, serwery są całkowicie odłączone, programiści serwerze nie mogą dotrzeć do serwerów, a więc nie możemy dostać się na desce rozdzielczej udzielenia żywności dla wszystkich, jeśli staje się możliwe, będę aktualizować wszystko i poinformować. -  Aktualizacja 10:26 CET
    Omówiliśmy potencjalnego wycofywania, jednak wycofywania zajęłoby 4-5 godzin do zakończenia, co oznacza przestoje 4-5 godzinny. Więc to nie byłoby możliwe tak naprawdę, ze względu na skalę -  Aktualizacja 10:56 CET
    Okazuje się, że to było w rzeczywistości tylko europejskie serwery gry, które przeszły w trybie offline, więc mam nadzieję, że wszyscy powinni być w stanie dostać się na grze wierzę INT1 i int2 są zawarte w serwerach „Europejskiej”. - Aktualizować 11:35 CET

To jest informacja z angielskiego serwera nasi moderatorzy po raz kolejny mają nas w d,.... mieli zwracać wojsko za poprzedni babol aktualizacyjny a mi nawet nie odpisali jak wysłałem oficjalne zgłoszenie. SUPER gra tylko nasi moderatorzy to banda nieudaczników nie potrafiąca informować rzetelnie graczy z naszego serwera. Pozdrawiam serdecznie i pisze do niemieckiego suportu o zwrot woja za poprzedni błąd może wasi przełożeni coś zrobią jak wy nie potraficie.

Sorki za gramatykę ale to tłumacz gogle.
  • tor80 (PL1)tor80 (PL1) PL1 Posty: 101
    aha dzięki pozostaje być cierpliwym i liczyć ze suport nam to wynagrodzi:) chociaż żarełkiem by wojo nie padło:)

• CzubajkaCzubajka Posty: 1,752

Wszyscy mamy ten sam problem,
    na wszystkich serwerach jest tak samo,
    czekamy na usunięcie usterki.
    Nikt nie ignoruje problemu ,
    tym bardziej ,że jest on na większą skalę.

Czubajka
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191
    to dlaczego wcześniejsze nasze wpisy zostały usunięte
    wojtek_82 @ pl 1
  • nie licz na rekompensatę oni nie potrafią przyznawać się do błędów  
  • mrb555 (PL1)mrb555 (PL1) Posty: 41
    edytowano 28.03.2017
    Czubajka powiedział(a):

Wszyscy mamy ten sam problem,
    na wszystkich serwerach jest tak samo,
    czekamy na usunięcie usterki.
    Nikt nie ignoruje problemu ,
    tym bardziej ,że jest on na większą skalę.

Czubajka

Skoro nie ignorujecie to CZEMU USUNIĘTO DWA POPRZDNIE WĄTKI DOTYCZĄCE TEMATU???
    Proszę o odpowiedź!
    Post edited by mrb555 (PL1) on
    mrb555 @ pl 1
  • Nie no jasne ze nikt nie ignoruje. Odpowiedz jakakolwiek od supportu po 3 godzinach to tez nie ignorowanie :)
    inwencja2009 @ pl 1
  • tylko ze te problemy są coraz częściej  :p
    Ciapek7 @ pl 1
  • Romek86 (PL1)Romek86 (PL1) PL1 Posty: 38
    hahaha nie no hahaha przerwe na kawe mieli 3 godz hahah
Ta dyskusja została zamknięta.