Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Prezenty-nie dla każdego

Witam
Większość graczy dostaje prezenty na maile niestety ja chyba nie jestem godzien takich okazji bo nie dostałem żadnego :(
Pytanie czy takie oferty są dla wybranych graczy???? czy może ja niepotrzebnie przynajmniej raz w miesiącu kupuje rubiny:(????

Komentarz

• C-Objective (PL1)C-Objective (PL1) PL1 Posty: 145
    @tor80 (PL1)
    Też nie dostałem
    Dawny bywalec w Dark Union, wcześniej też aktywny gracz, po tym zostały jedynie wspomnienia...
    Teraz jestem tak aktywny, że nie chcą mnie ze słupiarni wypuścić.
  • a ja dostałem  w ostatnim  czasie dwa   tylko co z tego  jak nadal nie mogę grać ... to już 10-ty dzień
  • tor80 (PL1) powiedział(a):
    Witam
    Większość graczy dostaje prezenty na maile niestety ja chyba nie jestem godzien takich okazji bo nie dostałem żadnego :(
    Pytanie czy takie oferty są dla wybranych graczy???? czy może ja niepotrzebnie przynajmniej raz w miesiącu kupuje rubiny:(????
    Nie wiem po co ci na taki poziomie cokolwiek kupować. Jest studnia, są grosiki - wszystko jest. A te prezenty możliwe że są losowe - bo ja np. zawsze dostaje jak coś jest, a od kiedy wprowadzili studnie życzeń to kupowanie nie ma sensu bo grosików zawsze sie uzbiera. 

• CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    tor80 (PL1) powiedział(a):
    Witam

Prezenty na poczcie email pojawiają się losowo , często trafiają do skrzynki ze spamem , ten temat był wielokrotnie  poruszany na forum.
    Proszę czasem korzystać z wyszukiwarki.
    Ten temat zamykam.

Czubajka
Ta dyskusja została zamknięta.