Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Problem z logowaniem się

12023

Odpowiedzi

• taju (PL1) powiedział(a):
    Nasz dobry moderator też nie udzieli na odpowiedzi dlaczego to tak długo trwa? i dlaczego wogóle orange blokuje nam  dostęp do gry. ciekaw jestem jak to naprawia czy oddadzą nam to co stracilismy np.wojsko,nagrody z nomadów,kruków,bermundu.zamiast grac i zdobywac potęge to my ją poprostu tracimy z dnia na dzień

jak już będzie  dostępna gra, należy  zgłosić sie do supportu i oddadzą wojo które  padło,  natomiast o tym   co  straciliśmy  nie uczestnicząc w wydarzeniach możemy zapomnieć
  • czyli zlewania ciąg dalszy,tak jak i bełkotu- pracujemy nad tym
    ciekawe jakby trafiło na przykład bank też taki luziki beztroska? a może my jesteśmy taki element pozasortowy?
    Miłego łykedu życzę.
    pasior @ LT 1
  • pasik6 (PL1) powiedział(a):
    czyli zlewania ciąg dalszy,tak jak i bełkotu- pracujemy nad tym
    ciekawe jakby trafiło na przykład bank też taki luziki beztroska? a może my jesteśmy taki element pozasortowy?
    Miłego łykedu życzę.
    może  orange  mobilny   jest  dla  gorszej  rasy... to  chyba  rasizm :)
  • witam o 1,5 tygodia nie mogę się zalogować proszę pomoc
  • Bułgar89 (PL1) powiedział(a):
    witam o 1,5 tygodia nie mogę się zalogować proszę pomoc
    Nie martw sie nie jesteś jedyny...
  • STIF (PL1)STIF (PL1) PL1 Posty: 6
    Witam
    Jeszcze parę dni i zamek popadnie w ruinę , widzę,że zostaliśmy pozbawieni gry i w tej sprawie nic się nie dzieje oprócz komunikatów uspokajających.Dzisiaj mija 10 dni bez możliwości logowania i na forum nikt się nie zgłosił któremu  naprawiono problem. Wniosek- należy liczyć się z zakończeniem gry bo pomocy raczej nie dostaniemy a same komunikaty i informacje nie naprawią błędu
  • edytowano 18.03.2017
    MODEEEEEEE wy bando ******* chcecie to mnie banujcie ale słow na was nie mam, zostawiliście nas samych sobie, wojo nam zdycha, zamek popada w ruine, nie dzieje sie nic, a wy udajecie ze jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej, moze łaskawie ktoryś powie KONKRETNIE kiedy bedziemy mogli grać, a nie czekacie i w *****nas macie 
    Post edited by Czubajka on
  • szkoda gadac ale jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie o kasę ktos nie chce bulić i zrobili problem z Orange nie licząc sie z nami tylko ze my tez w to wkładamy pieniądze  i co to ma przepaść ?
  • TOMASZ1111 (PL1)TOMASZ1111 (PL1) Posty: 1
    edytowano 21.03.2017
    ******* ile to jeszcze potrwa!!!! Czyżby to był problem  ponad siły ludzi odpowiedzialnych za to. Do roboty bo to już nie jest smieszne

EDIT:// Edycja wulgaryzmów / Jakub
    Post edited by Jakub_S (PL1) on
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 18.03.2017
    Po konsultacjach z Działem Wsparcia jak i technikami , informuje, ze GGS na 100% nie odłączył możliwości grania osobom korzystającym z internetu mobilnego, wymienianego dość często operatora w Polsce w rożnych wpisach na forum. Dostawca internetu coś zmienił w ustawieniach, jeśli problem dotyczy tylko tej grupy Graczy. Świadczą o tym wpisy i złożone reklamacje u dostawcy internetu, który sam przyznaje, że ma problem. 
    GGS nie ma obowiązku znać ustawień wtyczek i przeglądarek dla każdego z krajów na świecie i różnych usługodawców internetowych.Natomiast każdy usługodawca powinien umożliwić informacje o tym, co zrobić, by gra działała jeśli problem nie występuje gdzie indziej, tylko u nich. Jeśli bowiem na każdym innym urządzeniu i u innego operatora połączyć z gra się jednak można, znakiem tego raz jeszcze, wina nie leży po stronie GGS.

To wszystkie informacje jakie udało mi się pozyskać i obawiam się, ze innych już nie będzie.

Bardzo proszę, by dyskusja którą prowadzicie, nie przeradzała się w stek wulgaryzmów. Będziemy wpisy edytować, będziemy w ostateczności blokowali graczy i przekazywali te uwagi do Działu Wsparcia.

Pozdrawiam, Jan
    Post edited by Jan M on
  • Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    edytowano 18.03.2017
    Jan M powiedział(a):
    Po konsultacjach z Działem Wsparcia jak i technikami , informuje, ze GGS na 100% nie odłączył możliwości grania osobom korzystającym z internetu mobilnego, wymienianego dość często operatora w Polsce w rożnych wpisach na forum. Dostawca internetu coś zmienił w ustawieniach, jeśli problem dotyczy tylko tej grupy Graczy. Świadczą o tym wpisy i złożone reklamacje u dostawcy internetu, który sam przyznaje, że ma problem. 
    GGS nie ma obowiązku znać ustawień wtyczek i przeglądarek dla każdego z krajów na świecie i różnych usługodawców internetowych.Natomiast każdy usługodawca powinien umożliwić informacje o tym, co zrobić, by gra działała jeśli problem nie występuje gdzie indziej, tylko u nich. Jeśli bowiem na każdym innym urządzeniu i u innego operatora połączyć z gra się jednak można, znakiem tego raz jeszcze, wina nie leży po stronie GGS.

To wszystkie informacje jakie udało mi się pozyskać i obawiam się, ze innych już nie będzie.

Bardzo proszę, by dyskusja którą prowadzicie, nie przeradzała się w stek wulgaryzmów. Będziemy wpisy edytować, będziemy w ostateczności blokowali graczy i przekazywali te uwagi do Działu Wsparcia.

Pozdrawiam, Jan
    czyt. nie nasz problem

to co my ****** mamy robić???
    orange twierdzi że robią wszystko co mogą a to nie wiadomo ile jeszcze potrwa...
    a ggs jako bądź co bądź duża firma nie ma żadnych informacji o tym co jest powodem problemów żeby nam je przedstawić?
    bo oni chyba bardziej mogą liczyć na to że zostanie im to wszystko dokładniej wyjaśnione niż nam zwykłym śmiertelnikom co?
    w końcu przez orange mają straty...

Post edited by Jan M on
  • czy rozmawial ktos z orange kiedy to naprawia ?
  • slawcy (PL1)slawcy (PL1) Posty: 6
    edytowano 18.03.2017
    Jan M powiedział(a):

Pozdrawiam, Jan
    to dlaczego dziala na PUFFIN-ie na tym samym łaczu ??
    Post edited by Jan M on
  • Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    edytowano 18.03.2017
    slawcy (PL1) powiedział(a):
    Jan M powiedział(a):

Pozdrawiam, Jan
    to dlaczego dziala na PUFFIN-ie na tym samym łaczu ??
    Ktoś już coś o tym pisał poszukaj w tym temacie.
    Bo to się łączy przez jakieś osobne serwery czy coś ale nwm jak to działa
    Post edited by Jan M on
  • pit5 (PL1)pit5 (PL1) PL1 Posty: 22
    Po złozonej reklamacji do orange ,   oddzwonili  pracuja nad rozwiazaniem problemu  szukaja igły w  .... moze kiedys pogram jeszcze na swoim necie:))
  • Bułgar89 (PL1)Bułgar89 (PL1) Posty: 2
    edytowano 18.03.2017
    więc dział wsparcia ma nas w *********  ?
    Dobrze że, nie wydałem na tą grę złotówki. współczuje pozostałym wydanych pieniędzy....
    Pozdrawiam.

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, uprzedzałem wyżej, Jan
  • Jan M powiedział(a):

Pozdrawiam, Jan
    jeśli tak traktuje GGS sprawe to ja podziękuje wam za grę . nie mam ochoty męczyć się, wydzwaniać itp . nie pozdrawiam a jak ktoś zapyta o gre empire to będę odradzał tej gry , tak to jest jak traktuje się ludzi jak śmiecia .
  • witam też  nie mogę zalogować się do gry od 8 marca firma Orange poinformowała mnie że oni nic nie zmieniali a skoro problem wystąpił po aktualce na grze to wina jest po stronie dostawcy gry
  • GGS ma gdzieś problemy graczy!!!!
    GGS wprowadziło aktualke, która nie działa, a nie orange- przed 8 marca działało!!!
    GGS nie potrafi rozwiązać stworzonego problemu więc zrzuca winę na operatora!!!
    Nie zależnie od tego jak kłamliwie będziecie próbować odwrócić sprawę to faktem jest że po waszej aktualizacji powstał problem. Każdy kto ma trochę oleju w głowie doskonale wie kto jest winny - nie potraficie przyznać się do stworzonego błędu i co gorsze NIE POTRAFICIE naprawić tego co sknociliście!!!!
    mrb555 @ pl 1
Ta dyskusja została zamknięta.