Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Plan działań na II i III kwartał 2017 roku - dyskusja

245

Komentarz

• tu mówi Dakota...wiadomo...;-)
    kolejny dzień bez możliwości zalogowania się z orange mobilny przed Nami...hehe...
    ale tym razem to gra nie wiesza się na ostrzeniu mieczy tylko ku uciesze Dakotki na porywaniu księżniczek...;-))
    Dakotka uwielbia porywać księżniczki w prerie na swym mustangu z fortów Bladych Twarzy ale litości...Dakotka też chce sobie trochę pograć...ech...
    Na szczęście już wiem w czym jest problem...Bo Wam się wszystko pomieszało...mieliście banować i tępić Melisandryjczyków...te barbarzyńskie plemiona...a banujecie użytkowników orange mobilny...hehehe...;-))
    i tu jest kojot pogrzebany...hehe
    U Dakotki w wiosce wszystkie stare squaw się z Was śmieją....hehe...nawet te bezzębne rechoczą z Was...ech...;-))
    Dobra...Dakotka litościwy i nie będzie się nad Wami pastwił... do konkretów...wyślijcie Dakotce na konto kaskę którą zainwestował w tą grę...plus jakieś tam rekompensaty za poniesione straty moralne i po temacie...wiadomo...;-)
    może to być przelew albo nawet dyliżansem bezpośrednio pod wigwam Dakotki możecie podjechać...;-)
    ale spokojnie spokojnie...bez paniki...Dakotka obiecuje że nie będzie żadnych skalpoczynów i Wysłannikom Supportu włos z głowy nie spadnie...hehehe...Dakotka co najwyżej nago ich po prerii przegoni i jakaś zbłąkana strzała może dosięgnąć ich pośladków...;-))

Wasz Król Dakotka Wściekły jak stado rozwichrzonych bizonów...hehe..;-)

PS... Dakota idzie na kawę bo strasznie się uhahałem z tego porywania księżniczek...hehe...;-)
    Dakota7777 @ pl 1
  • i co z krukami dalej nie naprawiony błąd w h... znami gracie
  • nastepna sprawa miasta sojusznicze zostały zawieszone a z tego co widze dss i układ z kaoalki audi która to koalka najwięcej kombinowała przy miastach dalej czerpie z tego korzyści coś jest chyba nie halo
  • STIF (PL1)STIF (PL1) PL1 Posty: 6
    Jest 14.03.2017 godzina 16:52 to już 6-ty dzień bez możliwości logowania się do gry.
    Piszę tutaj , piszę na PW do Jana, pisze do supportu i nic- do jutra będzie już 7-my dzień
  • zagłada4 (PL1) powiedział(a):
    nastepna sprawa miasta sojusznicze zostały zawieszone a z tego co widze dss i układ z kaoalki audi która to koalka najwięcej kombinowała przy miastach dalej czerpie z tego korzyści coś jest chyba nie halo
    Witam
    Jeśli chcesz coś dodać do swojej poprzedniej wypowiedzi, zachęcam do edycji pierwszego wpisu, a nie umieszczania na forum jednego pod drugim.

zagłada4 (PL1) powiedział(a):
    i co z krukami dalej nie naprawiony błąd w h... znami gracie
    Co do formy Twojej wypowiedzi zapewniam, że w ten sposób nie przyspieszysz żadnych poprawek, więc proszę o bardziej powściągliwy język mimo Twojego wykropkowania :)

Technicy pracują nad problemem, kiedy tylko uporają się z nim, zostaniecie o tym poinformowani.

Pozdrawiam
    Jakub 
  • ada21 (PL1)ada21 (PL1) PL1 Posty: 28
    po wprowadzeniu zmian z 1 kwartału 1/4 ludzików skonczy grę, po 3 kwartale juz nastepni wiec sami sie wykonczycie hihi, malo wam było po poprzednich zmianach ze najlepsi gracze dali sobie siana( tych co dali wam zarobić:)?, juz mozecie mysleć jaki procent to bedzię w 2017 po waszych rewelacjach, nie oszukujcie się, nowi gracze na pewno nie dadzą wam zarobić tyle ile z nas weteranów ściagnęliście przez te lata a wy teraz nas traktujecie jak zło konieczne na tej grze,najpierw dajecie teraz chcecie zabrać to co sie robiło latami zeby znowu kasa płyneła ale tu grają dorośli ludzie, widzą co robicie i myślą, prędzej skonczymy grać niż damy sie znowu wodzić za nos. Mieliście juz przykład a dalej brniecie w to samo bagienko, tu jest Polska a wy ciagle myslicie swoimi standardami zza miedzy a pózniej  ojjj jak wielce jest support zdziwiony i wręcz urażony, takie fajne poprawki a połowa prawdziwych wojowników jest słupami na mapie, takze zycze powodzenia w tym 2017 i tych waszych kwartałach bo co kwartał to mniej rubinków bedzie hihih:)
    ada21 @ pl 1
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    edytowano 15.03.2017
    GGE robi sobie jaja ludzie walczyli w Miastach sojuszy po to by zdobyć zbroje a teraz mówicie, że ewent jest niesprawiedliwy. mi to wisi kto wygrywa większość walczyła by zdobyć zbroje a nie Top1 bo i tak to nic nie dawało. teraz jest sporo osób którym do kompletu brakuje po 2-3 elementy i skąd mają je sobie wziąć???
    Post edited by jaromlody (PL1) on
  • do moderatora Jakuba_S bede sobie pisał nawet 3 wątki jeden po drugim bo to wolny kraj a po drugie jeżeli wy nie wiecie o co chodzi z tym kombinowaniem to już wasz problem nie mój a jednak widzę że prawda troche boli że ktoś pofatygował sie mi odpisać i w ogóle przeczytał pozdrawiam
  • meter18 (PL1)meter18 (PL1) PL1 Posty: 115
    edytowano 15.03.2017
    nastepna sprawa miasta sojusznicze zostały zawieszone a z tego co widze dss i układ z kaoalki audi która to koalka najwięcej kombinowała przy miastach dalej czerpie z tego korzyści coś jest chyba nie halo
    prosze mi pokazac gdzie oszukiwalem zdobywajac miasta sojuszowe wraz z calym DSS

kiedy po 4 dniach od wygrania zresetowali stolice i cala mapa na forum sie podsmiechiwala ze skoro jestesmy tak dobrz wygramy jeszcze raz i co wygralismy to teraz niedowierzanie ze jak to mozliwe i ze to napewno oszustwo to zenada z Twojej strony
    na moje zapytanie dlaczego tak szybko zresetowali event ze stolicami support odpowiedzial ze przerwa miedzy eventami jest losowa wiec jak 4 dni po stolicach to jest ok bo ktos z Audi wygral ale jak ma dluzej miec to juz bee :D
  • co do miasteczek nie interere mnie kto je wygrywa po prostu dają surki specjalne i dlatego się na nie lata a pkt do zabawek dla dowódcy są premią za wkład pracy w ataki sojusze dużo surowców zainwestowały w swoje miasteczka więc jest cos nie tak że je wyłączacie
    SZYDERCA6 @ pl 1
  • Aquilifer (PL1)Aquilifer (PL1) PL1 Posty: 61
    klasyfikacja w 70
    A co z realizacją planu podziału klasyfikacji w poziomie 70 ?
    Miał być do końca I kwartału przeprowadzony nowy podział.rankingu w śród graczy z 70 poziomem
    Będzie ?
    Aquilifer @ pl 1
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    Aquilifer (PL1) powiedział(a):
    klasyfikacja w 70
    A co z realizacją planu podziału klasyfikacji w poziomie 70 ?
    Miał być do końca I kwartału przeprowadzony nowy podział.rankingu w śród graczy z 70 poziomem
    Będzie ?
    Tak w 2030 :dizzy:

• chce pograc jak mam się zalogowac przez KREML???

• Fjuczer2000 (PL1) powiedział(a):
    Jakub_S (PL1) powiedział(a):
    Witam
    Jeśli chcesz coś dodać do swojej poprzedniej wypowiedzi, zachęcam do edycji pierwszego wpisu, a nie umieszczania na forum jednego pod drugim.

i co z krukami dalej nie naprawiony błąd w h... znami gracie
    Co do formy Twojej wypowiedzi zapewniam, że w ten sposób nie przyspieszysz żadnych poprawek, więc proszę o bardziej powściągliwy język mimo Twojego wykropkowania :)

Technicy pracują nad problemem, kiedy tylko uporają się z nim, zostaniecie o tym poinformowani.

Pozdrawiam
    Jakub 
    akurat pan zagłada się wyraził dość poprawnie bo tego co z nami robicie nie da sie kulturalniej wyrazić
    zmiencie techników i ogólnie cały skład to może bedzie lepiej i przestaniecie ludzi do gry zrażać
    hehe fjuczer, pisałeś kiedyś czy dobrze robisz wracając do gry :D , jak ci kiedyś pisałem że źle zrobiłeś to zobacz teraz :D ponowna nerwówka xD . to teraz zapytam ciebie :D , dobrze że wróciłeś do gry? :D .
    zobacz jaki syf jest na empire :D GGS nie zmieniło się :D noo... sory zmieniło się :P ale na gorsze :D.
  • MIŚ YOGI (PL1) powiedział(a):

chce pograc jak mam się zalogowac przez KREML???

Czy ktoś  z moderatorów  jest w stanie udzielić człowiekowi  informacji?  czy  nie  macie  takiej wiedzy?
  • czytam tekst o zmianach z nie dowierzaniem ze gracze uzyli np.krystalow w nie zamierzony sposob.bo za duzo sily na dziedzincu albo zolniezy na flankach.

czy jak kupuje miecz samurajski to sprzedawca zapyta sie mnie do czego bedzie on slozyl?czy jesli powiem ze do krojenia chleba to zabierze mi i w to miejsce dostane noz kuchenny?

bo nie taki zamiar samurajskiego miecza?

jest moje i  moge zrobic z tym co chce.

czy jezeli do ataku wysle wojsko defowe i napewno 100% strat to support mi odda bo uzylem go w nie zamierzonym celu?

"Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • w wobecnej sytuacji jeszcze gra sprawia przyjemnosc ale mozna zauwazyc przymiarki do spowolnienia rozwoju gry przez support bo nic nowego nie ma tylko ograniczacie nasz wszystkich osigniecia ktore zdobylismy przez kilka lat.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • jaromlody (PL1) powiedział(a):
    GGE robi sobie jaja ludzie walczyli w Miastach sojuszy po to by zdobyć zbroje a teraz mówicie, że ewent jest niesprawiedliwy. mi to wisi kto wygrywa większość walczyła by zdobyć zbroje a nie Top1 bo i tak to nic nie dawało. teraz jest sporo osób którym do kompletu brakuje po 2-3 elementy i skąd mają je sobie wziąć???
    Właśnie ta sprawa mnie najbardziej zabolała bo człowiek kupuje te masakrycznie drogie szkatułki żeby przyspieszyć zdobycie wyposażenia stamtąd,fajnie surka spływa z ataków a tutaj co ?
    Najlepiej wyłączyć event  bo daje dużo korzyści w sumie niewielkim nakładem pracy. Diabli człowieka biorą i zaczyna mieć myśli - Po co się starać jak suport wyłączy ten event i nie skompletujesz człowieku tego dowódcy ? To jest draństwo i przykład na to jak można w łatwy sposób przekreślić starania o cokolwiek w tej grze. Nie wspominam już o tonach surki wydanych na ulepszanie miast , milionach wojska straconych na  ataki i tysięcy sztuk narzędzi zużytych. 
    Wystarczy zablokować możliwość wysyłania ataków za rubiny z opóźnieniem i częściowo się problem rozwiąże. 

Dlatego apeluje do nie wiem suportu , moderatorów opanujcie się bo więcej stracicie niż zyskacie pogrywając w ten sposób. 
    PS Mam niekompletną Egzekutorkę i parę tysięcy szkatułek na jej skompletowanie i co mam z tym zrobić ? Dam księdzu na tace może mu się to przyda.   
    Sławek88 @ pl 1
  • Aquilifer (PL1)Aquilifer (PL1) PL1 Posty: 61
    Klasyfikacja 70
    Do końca I kwartału planowano  wprowadzić zmiany w klasyfikacji generalnej 70  : podział na więcej grup
    uwzględniające różny poziom legendarny
    oraz
    wprowadzić nowe podziały w konkursach szlacheckich uwzględniające nowe grupy w śród gracz poziomem 70
    Tłumaczono to tym, ze ci którzy mają wysoki poziom legendarny cały czas wygrywają w konkursach
    Czy będzie to wprowadzone ?
    Aquilifer @ pl 1
  • Skoro rezygnujecie, czy jak piszecie, zawieszacie walkę o stolicę sojuszową, to zuważcie że stolica ta jest teraz w rękach tego samego sojuszu od ostatniej kampanii tego typu. Z tego co kojarzę (być może się mylę), gracze zwycięskiego sojuszu otrzymują premię do żywności na wszystkich zamkach na zieleni - czy to jest sprawiedliwe? Skoro nikt inny nie będzie miał szans zdobyć tej premii to chyba nie bardzo... Moim zdaniem powinniście usunąć (tzn. zawiesić) tę premię do czasu kolejnej bitwy o stolicę, lub usunięcia tego wydarzenia ze świata empire.
Sign In to comment.