Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Problem z logowaniem się

11923

Odpowiedzi

• teraz widze ze problem wystapil rowniez na zagranicznych platformach- nie tylko w polsce. ok zgadza sie. hmm co jest pewne.?! -to ze odpowiedzialnosc za usterke w 100% ponosi GG, a nie zadni dostawcy internetu. ogolnie na ta chwile jestem w patowej sytuacji, ze wzgledu na prace nie mialem mozliwosci grac dobrych kilka dni, po tych kilku dniach, dochodzi kolejne kilka dni co nie moge sie zalogowac na gre (ostrzenie mieczy).
    gdybym nie byl zakorzeniony w swym sojuszu moglym wyleciec z soja i bedac wywalonym i stracic wszystko.. przecierz jest wielu graczy co loguja sie normalnie i moga nie widziec problemu jaki nastapil i wywalic kogos kto nie ma mozliwosci grania. ogolnie smiech na sali.. jeszcze troche i bede musial komus  passy udostepnic bo zamek w ruiny pojdzie. kiedys po miesiacu teraz chyba z 10 dni
  • No już nie mam sił
    Dziś zabrałem swogo lapka do pracy gra chodzi jak żyleta.
    Na domowym netce nie da się logować mobilnym orange 
    To juz nie ma sensu abym się starał szkoda czasu.

Dziekuje za taką grę
    szkoda mi trochę zostawiać mi moich przyjaciół
    ale muru głową się nie przebije

• Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    Michał87 (PL1) powiedział(a):
    teraz widze ze problem wystapil rowniez na zagranicznych platformach- nie tylko w polsce. ok zgadza sie. hmm co jest pewne.?! -to ze odpowiedzialnosc za usterke w 100% ponosi GG, a nie zadni dostawcy internetu. ogolnie na ta chwile jestem w patowej sytuacji, ze wzgledu na prace nie mialem mozliwosci grac dobrych kilka dni, po tych kilku dniach, dochodzi kolejne kilka dni co nie moge sie zalogowac na gre (ostrzenie mieczy).
    gdybym nie byl zakorzeniony w swym sojuszu moglym wyleciec z soja i bedac wywalonym i stracic wszystko.. przecierz jest wielu graczy co loguja sie normalnie i moga nie widziec problemu jaki nastapil i wywalic kogos kto nie ma mozliwosci grania. ogolnie smiech na sali.. jeszcze troche i bede musial komus  passy udostepnic bo zamek w ruiny pojdzie. kiedys po miesiacu teraz chyba z 10 dni
    Jeśli masz na tel androida albo ios to możesz pobrać puffina (przeglądarka taka)
    przez puffina można wbić
    ps. Polska wielką literą się pisze!
  • nie zwracaj mi prosze uwagi, co jaka litera sie pisze- bo wiem:) to nie list do papieza i w nerwach kazdemu moze sie przydazyc sie popelnic blad ortograficzny. gbyby nie grono ludzi ktore sie tu zapoznalo juz bym kopna to gre w du..psko i odpalil konsole!! przynajniej nie czulbym sie jak jakis pajac ktory bez konca usiluje sie zalogowac na gre i bez rezultatu
  • ciągle kiszka

• Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    edytowano 16.03.2017
    Michał87 (PL1) powiedział(a):
    nie zwracaj mi prosze uwagi, co jaka litera sie pisze- bo wiem:) to nie list do papieza i w nerwach kazdemu moze sie przydazyc sie popelnic blad ortograficzny. gbyby nie grono ludzi ktore sie tu zapoznalo juz bym kopna to gre w du..psko i odpalil konsole!! przynajniej nie czulbym sie jak jakis pajac ktory bez konca usiluje sie zalogowac na gre i bez rezultatu

no co racja to racja to już 8 dzień jak nie można na kompie na gre wbić... to porażka jest
    ja tam liczbę woja przez puffina zredukowałem, sojusz pomaga z żarciem też i co trzeba czekać...
    bo co ja mogę w tej sytuacji zrobić...
    a w tym czasie w inne gry sobie gram:)
    a i żeby nie było że Ci na ortografię zwracam uwagę ale chodziło mi o Polskę to musi być wielką bo to Polska :)
    rozumiem że nie zwróciłeś na to uwagi bo wkurzony jesteś jak chyba każdy z nas...
  • Nadal nic. GGS jak już coś sknoci, to na całego.
    "Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S.Lem
     I w pi..du, i wylądował...i cały misterny plan też w pi..du. S. "Siara" Siarzewski

• Kolejny dzień bez żadnej informacji ze strony dzaiłu technicznego czy moderatorów.... masakra
  • zaraz doktora zrobie na ostrzeniu mieczy
  • kiedy ja  zaloguje się  na gre hahahah  masakra na gwiazdke  ???

• Długowłosy Woj (PL1)Długowłosy Woj (PL1) PL1 Posty: 68
    edytowano 16.03.2017
    StaszekDomek (PL1) powiedział(a):
    Kolejny dzień bez żadnej informacji ze strony dzaiłu technicznego czy moderatorów.... masakra
    Do mnie pisali, że DNSy, że HTTPSy itp... że generalnie to jest wina Orange. Sami, czyli GGS, narobili syfu aktualizacją, a teraz zrzucają winę na innych. Statek sobie płynie, miecze ostrzą się. :s
    "Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S.Lem
     I w pi..du, i wylądował...i cały misterny plan też w pi..du. S. "Siara" Siarzewski

• może mi ktoś napisać jak usunąć zamek ? muszę pisać do supportu o takie rzeczy czy jak ? pytam poważnie . może ktoś odpowiedzieć ? Moderator też może być .
  • 9 dzień......
  • niech  mi tylko  moderator zwróci  uwagę  na kolejny  wpis....

...  to  poproszę  o  wyjaśnienie  dlaczego  tak długo  czekam  na  informację,  kiedy  w końcu  będę mógł  grać a jeżeli  mi nie  odpowiedzą  ...  niech  się  kopną  tam  gdzie  jest  najciemniej :)

Pozdrawiam support  i  moderatorów :)
    z całego grona  chyba jedynie  Czubajka  potrafi  coś  napisać normalnie jak  do  człowieka :)

• przed chwila rozmawiałem z działem wsparcia orange i obiecali mi że może dzis , a najpózniej jutro gra bedzie działać.
  • Nie ma zlituj, naprawdę, moje wnerwienie jest już olbrzymie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 1kuba41 (PL1)1kuba41 (PL1) PL1 Posty: 44
    Nadal nic, heh, gratuluję... 
    R.I.P GoodGame Empire.

• kris39 (PL1)kris39 (PL1) PL1 Posty: 1
    Witam. Odpuszczam sobie tę grę. Dowidzenia
  • taju (PL1)taju (PL1) PL1 Posty: 19
    normalnie super nie gram juz 9dni a oni nadal tego cholernego problemu nie zrobili pisalem do suportu ale oni mnie oczywiscie olali. chyba trzeba bedzie odpusic sobie gierke
  • taju (PL1)taju (PL1) PL1 Posty: 19
    Nasz dobry moderator też nie udzieli na odpowiedzi dlaczego to tak długo trwa? i dlaczego wogóle orange blokuje nam  dostęp do gry. ciekaw jestem jak to naprawia czy oddadzą nam to co stracilismy np.wojsko,nagrody z nomadów,kruków,bermundu.zamiast grac i zdobywac potęge to my ją poprostu tracimy z dnia na dzień

Ta dyskusja została zamknięta.