Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Problem z logowaniem się

11723

Odpowiedzi

• siema ja juz pare dni nie moge wejse na gre czy ktos to naprawi
    jacek1987 @ pl 1
  • Żmiju (PL1) powiedział(a):
    Sky21 (PL1) powiedział(a):
    Powiem  wam  jeszcze  ciekawostkę,

mam  orange  mobilny,  karta  sim  siedzi  w routerze,   na  lapku   strona  się  wiesza   a na telefonie  przez  puffina   wszystko  śmiga....  tylko  jak  tu  grać  na tak  małym  ekranie... dramat i tyle

mam to samo
    Puffin działa na zasadzie "pulpitu zdalnego", to co widzisz na telefonie odpalone jest na innym serwerze, a ten na pewno nie korzysta z Orange. Ja póki co podpoiłem myszkę do telefonu i klepie ....
  • poraz pierwszy od tygodnia gra mnie wpusciła na sieci orange ale tylko na chwile bo po chwili sie zacieło a jak włączyłem od nowa to dalej ostrzenie mieczy 
  • niech empire po prostu wroci n stary adres, po zmianie adresu zaczely sie problemy, po co https, skoro na http dzialalo
  • To są jakieś żarty. Dali ciała, a winę przypisują dostawcy internetu.
    "Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S.Lem
     I w pi..du, i wylądował...i cały misterny plan też w pi..du. S. "Siara" Siarzewski

• 1kuba41 (PL1)1kuba41 (PL1) PL1 Posty: 44
    Dlaczego nasz jakże wielki support nie udziela informacji odnośnie tego problemu?
    Żałosne, że gracze nie mogę logować się na swoje konta...
    Gratuluję udanych aktualizacji...
    R.I.P GoodGame Empire.

• czy po jutrzejszym fixie nie będzie działać gra także z neta z plusa albo z tmobile? - tak w ramach sprawiedliwości na grze o której tyle napisane - jako ważnej do wszystkich.....
  • msor (PL1)msor (PL1) Posty: 276
    Kiedy to rozwiążecie, wywalą mnie z sojuszu, więc co mi po nagrodach !!!
  • MAKULEK (PL1)MAKULEK (PL1) PL1 Posty: 2
    A teraz pytanie za 100 pkt kruki przelecialy brerimond przelatuje gra sie nie loguje a jan m nie odpisuje kiedy bedzie mozna zalogowac sie na gre
  • Udało mi się zalogować na jakieś 15 min no sukces ;D
    Dostałem info na maila że jeżeli dalej mam problemy z dostępem do gry mam się skontaktować z działem technicznym Orange i oni powinni rozwiązać mój problem, zadzwoniłem więc do Orange gdzie usłyszałem iż oni nie zajmują się tego typu sprawami oni są dostawcą internetu i jeżeli internet mi działa to oni nic zrobić nie mogą, jest to usterka po stronie GGS i to oni mają zająć się wszelkiego rodzaju usterkami jeżeli internet działa to Orange jest czyste. Więc się pytam i może któryś moderator w końcu raczy odpowiedzieć : o co chodzi ? kiedy coś z tym zrobicie ?
  • Sky21 (PL1)Sky21 (PL1) Posty: 57
    edytowano 14.03.2017
    ja pisałem  i dzwoniłem  do  orange,  twierdzą że wiedzą o problemie  i powinien zostać usunięty w ciągu kilku dni.

Podejrzewam że  GGS wspólnie z nimi  pracuje nad rozwiązaniem trudności  z logowaniem się  do gry,  szkoda  tylko  że  sam  musiałem  się o tym  dowiedzieć a nie support  informuje na bieżąco.....  achhh  wstyd mi za was (moderatorzy)
  • marello (PL1) powiedział(a):
    ja od supa otrzymałem info, że orange mobilny nie obsługuje protokułu https. więc dzwońcie do biura obsługi orange. niech to sprawdzą tel.  510 100 100. 
    bo albo suport kręci, albo orange nie nadąża za postępem cywilizacyjnym
    Gdyby tak było to nie mógł byś wejść np. na stronę swojego banku, a wchodzisz. czyli jest obsługa HTTPS.

Od dzisiaj gra przestała działać na internecie od NETII. Krąg się powiększa.
  • Dalej nie działa na "gwizdku" z kartą Orange, to jest żenada i porażka, myslę że straty wizerunkowe są już niedoodrobienia, mam mega nerwa na Waszą nieudolność, naprawdę przez ponad tydzień nie uporać się z takim problemem????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy to jest wyprawa na Marsa??????????/
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    gra działa bez najmniejszego zająknięcia w UPC, Dialog, Miltimedia, Plusie i wielu innych
  • Asqelos (PL1) powiedział(a):
    gra działa bez najmniejszego zająknięcia w UPC, Dialog, Miltimedia, Plusie i wielu innych
    No to ciesz się. Inni nie mają takiej możliwości po zmianach jakie wprowadziło GGS. Dziwnym trafem do swojego banku loguję się bez problemów, a tam jest również obsługiwany protokół HTTPS.
    "Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S.Lem
     I w pi..du, i wylądował...i cały misterny plan też w pi..du. S. "Siara" Siarzewski

• Witam. Dobrze że neta mam od 2 dostawców bo byłoby ciepło. Na orange obecnie nie da się zalogować!
      ŚREDNIOWIECZE.
    combo79 @ pl 1
  • jak 8  marca mnie wywaliło to do tej pory nie mogę  się połączyć to chyba totalna klapa zawsze jak robili aktualizacje to coś się  wydarzało tylko im zależało na kasie anie na zrobieniu dobrej gry:::::::::::::))))))))))))))))))))) 
  • msor (PL1)msor (PL1) Posty: 276
    No co to ma być !!! Nadal mi się nie chce włączyć. Wcześniej przynajmniej działała grafika, przy logowaniu, teraz staje i nic się nie dzieje !!!!!!!!!
  • jak czyta ktoś z mojego sojuszu to wiadomości to raczej  nie wrócę  do gry bo nie mogę  się zalogować to zrubcie tam porządek pozdrawiam(( Rycerzy Kamlot))))))))))))))))))))
  • to jest poprostu zalosne chyba  trzeba  sie wkoncu pozegnac 
    miodziowiner @ pl 1
Ta dyskusja została zamknięta.