Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Problem z logowaniem się

11623

Odpowiedzi

• Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    tak napisałem, owszem. Ale celem było naswietlenie, ze to nie problem gry, tylko dostawcy internetu i raczej powinniście atakować dostawce internetu a nie GGS
  • Asqelos PL1Asqelos (PL1) Posty: 65

tak napisałem, owszem. Ale celem było naswietlenie, ze to nie problem gry, tylko dostawcy internetu i raczej powinniście atakować dostawce internetu a nie GGS

Kolejny oświecony jak nie jeden  to kolejny   napisze  w ten sposób abys  mógł  to zrozumieć 
    Kto  wyszedł  z aktualką ? GGS a   nie operator  bo nie on jest właścicielem gry
    czyli podmiot który wypuszcza  aktualkę w tym firma  ggs   musi  tak zrobić aby współgrała  z operatorem aby nie występowały błędy

Wiec co obchodzi  operatorów jakaś aktualka z gry  ? Nic !!!   bo GGS  za to odpowiada  bo on  wprowadza  daną rzecz udoskonala   wiec od niego i pracy jego pracowników  zależy  jak do takiego tematu podchodzą
    Mam nadzieje ze zrozumiałeś i nie będziesz pisał więcej głupot

Gregor_XXX @ 5
    skoroś taki mądry, to wyjaśnij mi: dlaczego u innych dostawców gra działa bez problemu?
  • bankmen (PL1)bankmen (PL1) PL1 Posty: 114
    co to za roznica ggs musi dostosowac swoje parametry do sieci orange nie ma zadnego gadania
    bankmen
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 14.03.2017
    Mądrale. każecie kupować startaki, zmieniać operatorów sieci, ale nie zastanawiacie się co robi wpis, przez który orange i część zachodnich sieci blokuje dostęp do gry. Jeśli inwigiluje zawartość mojego komputera i oprogramowania to nie życzę sobie czegoś takiego. Wątpię, żeby to było zgodne z prawem, a poza tym poziom informatyków GGs marny nie panują nad swoim oprogramowaniem, a chcą panować nad moim i obawiam się, że mogą narobić mi szkód.
    marello @ pl 1
  • Spokojnie, problem jest bardziej skomplikowany i nie polega tylko na usunięciu kilku linijek w kodzie źródłowym.
    Nie można jednoznacznie określić po czyjej stronie jest problem: po stronie techników z GGS czy po stronie dostawców Internetu. Dlaczego? Z prostego powodu: ja na swoim koncie nie loguje się do gry na tzw. "gwizdku" z Orange, ale loguje się gdy jestem podłączony do sieci stacjonarnej (światłowód) od Orange. Czyli to nie wina dostawcy, bo działa. Wina techników GGS? Hmm... te same konto działa poprawnie u jednego dostawcy Internetu (Netia), a nie działa u drugiego dostawcy ("gwizdek" Orange lub internet od NjuMobile). Czyli teoretycznie konta działają poprawnie.
    Dość dziwny to przypadek, dlatego usunięcie jego może trochę potrwać. Twierdzenie, że średnio rozwinięty szympans potrafił by ten problem rozwiązać już dawno, a technicy z GGS walczą już drugi tydzień jest dość niesprawiedliwe.Rozumie nerwy, ale spokojnie. Poczekajmy.
  • Potwierdzam, ten sam lapek, i gra na "gwizdku" z kartą Orange nie działa, na necie bezprzewodowym w domu z Vectry działa...tak czy siak to lipa jest...
  • Powiem  wam  jeszcze  ciekawostkę,

mam  orange  mobilny,  karta  sim  siedzi  w routerze,   na  lapku   strona  się  wiesza   a na telefonie  przez  puffina   wszystko  śmiga....  tylko  jak  tu  grać  na tak  małym  ekranie... dramat i tyle
  • Czyli to raczej nie problem po stronie dostawcy internetu, ale też niekoniecznie po stronie GGS. Niezły zgryz dla techników.
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 14.03.2017
    ja od supa otrzymałem info, że orange mobilny nie obsługuje protokułu https. więc dzwońcie do biura obsługi orange. niech to sprawdzą tel.  510 100 100. 
    bo albo suport kręci, albo orange nie nadąża za postępem cywilizacyjnym
    marello @ pl 1
  • nieprawda,przed chwilą sprawdziłem na smartfone  i działa z tego samego internetu co loguje się na lapku
    mam internet mobilny Orange
    karta w ruterze
  • dodam że na lapku nie działa
  • Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    Sky21 (PL1) powiedział(a):
    Powiem  wam  jeszcze  ciekawostkę,

mam  orange  mobilny,  karta  sim  siedzi  w routerze,   na  lapku   strona  się  wiesza   a na telefonie  przez  puffina   wszystko  śmiga....  tylko  jak  tu  grać  na tak  małym  ekranie... dramat i tyle

mam to samo
  • Ktoś nas robi w balona i bambusa, to jest niemożliwe żeby przez taki okres czasu nie usunąć takiego buga...naprawdę wizerunkowo jest to porażka, a rubinkowcy to w ogóle mogą być wściekli...
  • grall (PL1)grall (PL1) PL1 Posty: 48
    Asqelos (PL1) powiedział(a):
    skoroś taki mądry, to wyjaśnij mi: dlaczego u innych dostawców gra działa bez problemu?
    u jakich innych , ja mam UPC i też nie działa 
    ja tez mam UPC i działa bez problemu, nawet nie wiem co to znaczy "nie mozna sie zalogować"
  • bankmen (PL1)bankmen (PL1) PL1 Posty: 114
    a ja ma orang i na fonie dziala na na kompie nie dziala z przenosnego netu a dzialalo a na neostradzie dziala takze jakis syf sie wdal i ggs ma to usunac nie ma co tu dywagowac
    bankmen
    marello (PL1) powiedział(a):
    ja od supa otrzymałem info, że orange mobilny nie obsługuje protokułu https. więc dzwońcie do biura obsługi orange. niech to sprawdzą tel.  510 100 100. 
    bo albo suport kręci, albo orange nie nadąża za postępem cywilizacyjnym
    orange mobilny obsługuje HTTPS

odłączyłem UPC i podłączyłem gwizdek z ORANGE, nie można się zalogować. Wszystko chodzi, ale do gry nie można się zalogować.

• grall (PL1)grall (PL1) PL1 Posty: 48
    witam . zrobiłem czyszczenie ciasteczek i mogę już wchodzić na grę . życzę wszystkim graczom żeby jak najszybciej problem znikł . powodzenia 
  • witam.zgłosiłem do orange problem z logowaniem do gry w sobote rano a przed godziną dostałem telefon z działu obsługi z przeprosinami za zaistniałą sytuacje i zapewnieniem iż technicy sieci pracują nad rozwiazaniem problemu a co do terminu to naprawa może potrwać jeszcze do kilku dni.
Ta dyskusja została zamknięta.