Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Problem z logowaniem się

11523

Odpowiedzi

• dokladnie czy cos bedzie naprawione bo z wektry z pley tez nie moge sie zalogowac to o co chodzi z ta gra robicie cos ztym czy jak mamy to rozumiec andreasmarki nie wtracaj sie i graj ;-)

• Żmiju (PL1) powiedział(a):
    StaszekDomek (PL1) powiedział(a):
    andreasmarki (PL1) powiedział(a):
    kupcie startaka
    Bardzo prosze o zablokowanie temu graczowi dostępu do tego wątku. Nie wnosi on żadnych wartościowych informacji a działa na nerwy wszystkim w około
    Przyłączam się do tej proźby.
    ja tez jestem za bo nie jest w temacie a dyskutuje 
  • Witam,

Świetnie  że  dajecie  prezenty :)
    Tylko  po  co  one  graczom,  którzy  nie mogą  się  zalogować  do  gry???

Rozumiem,  że  jak  już  naprawicie  błąd  z logowaniem  wtedy dostanę  prezent...  jak  już  berimond  się  skończy  albo  jeszcze później....? 
  • ja bym w ogóle nie liczył na prezent bo co ci z woja ze ci dadzą jak zaraz ci ucieknie z głodu... z reszta szanowni rezydenci nawet nie racza odpisać co sie dzieje z danym problemem.
  • nawet ze strony głównej wątek ściągli widocznie nie jest ta sprawa  tak istotna 
  • taa,   i jeszcze  przenieśli  mój  wpis  tutaj,   
    tylko  nie wiem  po co  skoro  to  na temat  prezentów  a nie  problemów  z logowaniem

Janie, Jakubie...i  inni moderatorzy   grabicie  sobie ;)
    proszę  o  przywrócenie wątku,  w którym moja  wypowiedz  była  pierwotnie  opublikowana
  • moderatorzy sa na forum czytają a żaden nie odpisze 
  • ignoranci  i  tyle  w temacie :)
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Sky21 (PL1) powiedział(a):
    ignoranci  i  tyle  w temacie :)
    spartakusss (PL1) powiedział(a):
    moderatorzy sa na forum czytają a żaden nie odpisze 
    Tak czytamy Wasze wpisy, przekazujemy  informacje do techników,
    którzy pracują nad usunięciem tego problemu.
    Nie mam nadprzyrodzonych mocy, by naprawić błąd, czekam nie mniej niecierpliwie jak większość z Was,
    by jak najszybciej  wszystko wróciło do normy.

Czubajka

• ale ile można ?  tydzień dwa miesiąc możne ? wszyscy rubinowcy zrezygnują z gry bo to śmieszne jest.. jak przekazujecie informacje to przekażcie żeby wrócili ustawienia do poprzedniej wersji przynajmniej na gre sie dało wejść !
  • Czubajka powiedział(a):
    Nie mam nadprzyrodzonych mocy, by naprawić błąd, czekam nie mniej niecierpliwie jak większość z Was,

Czubajka

a może  najłatwiejszym  rozwiązaniem  było  by  usunięcie  wpisu  w kodzie  źródłowym,  który  poprzez orange  postrzegany  jest  jako  "robal"  i   nie  pozwala  przejść  do strony  logowania ;)

taaaak  wiem,  to  walka  z botami ;)  ja  już  nie używam (na waszą prośbę)  :) 
  • StaszekDomek (PL1)StaszekDomek (PL1) Posty: 15
    edytowano 13.03.2017
    Czubajka powiedział(a):

Czubajka

I przez tydzień czasu technicy nie potrafią jednego błędu naprawić ?? To super macie tych techników ;))

• Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    edytowano 13.03.2017
    kuzwa!! jeszcze taki prezent dajecie jak ludzie grać nie mogą!
    kurna premka na beri i jeszcze wojo no co za ludzie...
    no i nie poatakuję bo co kuzwa z telefonu mam latać?
  • Jest to bardzo niesprawiedliwe teraz dajecie prezenty kiedy część graczy nie może wejść na gre. Potęga pozostałych graczy idzie w góre a nasza w dół omija nas już 3 event pomijając już Eryka. Wnerwiające jest też to że nie dostajemy  żadnych konkretnych informacji, ani tutaj ani na e-mail w du*ie nas macie i tyle.
  • Piperkin1GamerU (PL1)Piperkin1GamerU (PL1) PL1 Posty: 225
    edytowano 23.03.2017
    CZEKAM NADAL I CZEKAM JUŻ 5-6 DZIEŃ ! I ANI DRGNIE !  nosz *******

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Czubajka
    Post edited by Czubajka on
  • przecież to są kpiny, kogo zatrudniacie? sprzątaczki,zdunów? Żenada. Prawdziwy programista za ten czas napisze nową grę. A wy wciskacie kit że "pracujecie " nad tematem a my dostajemy w zad tylko paździerze lecą
    .Co za pech dostać się w łapy takich dyletantów amatorów

pasior @ LT 1
  • noooo prezent fajowy jest:)
     ---ILUMINATI---
    ********Dragons Anarchy*********
    >:)
  • Witam,

Próbowaliście podstawowych czynności takich jak:
    1. Wyczyszczenie ciasteczek
    2. Połączenie się z grą bezpośrednio przez forum 
    3. Zmianę przeglądarki 

Profilaktycznie możesz zrobić aktualizację wtyczki "Flash" 

Dziękuję,
    .:KropKa:.
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    chcecie sie logowac do gry? zmieńcie dostawce internetu z orange na inny.
    Plus, UPC, Dialog, Multimedia nie ma jakichkolwiek problemów z logowaniem i gdyby nie tematy na forum, to nikt kto korzysta z tych dostawców, nie wiedziałby, ze jest problem z logowaniem.
    Jeszcze jest INEA, ale podobno czasami problem występuje, choć w tej chwili nie ma.
  • Asqelos (PL1) Posty: 64

chcecie sie logowac do gry? zmieńcie dostawce internetu z orange na inny.
    Plus, UPC, Dialog, Multimedia nie ma jakichkolwiek problemów z logowaniem i gdyby nie tematy na forum, to nikt kto korzysta z tych dostawców, nie wiedziałby, ze jest problem z logowaniem.
    Jeszcze jest INEA, ale podobno czasami problem występuje, choć w tej chwili nie ma.

Kolego to osoby maja zrezygnować z abonamentu  specjalnie  żeby grać  weź się ogarnij jest  błąd  to muszą naprawić bo jeśli przed aktualką  działało to po niej  tez musi działać Wiec nie pisz głupot  proszę Ciebie o to 

Gregor_XXX @ 5
Ta dyskusja została zamknięta.