Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Plan działań na II i III kwartał 2017 roku - dyskusja

Jan MJan M Posty: 2,620
W tym wątku możecie dyskutować na temat nowej mapy drogowej dla Empire ogłoszonej TU.

Pozdrawiam, Jan
«1345

Komentarz

• hahahaha bardzo chcecie zamknąć serwer PL1 jak widać po zmianach które chcecie wprowadzić ...
    M to mądrość która wynosisz z walki
    M to miazga i monstrualne karki
    A to atak, ty mu musisz stawić czoła
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    A co z graczami co wydali pare baniek rubli na kamyki oferowane jeśli zmniejszycie bonus to ten co je kupil nie bedzie juz ich chcial czy wedle zyczenia gracza zabierzecie je i oddacie ruble?  Bo jak to zmniejszycie to nikt tego nie kupi a zawsze jest mozliwosc rejlamacji i zwrotu produktu to jak by kupic porshe a po servisie dostac porshe z silnikiem trabanta co w takiej sytuacji zrobi ggs 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • powodzenia w tych zmianach śmiechu warte  powoli widzę ta gra ma sie ku końcowi a jeżeli chodzi o multikonta co wy możecie jesteście za mali no chyba że macie uprawnienia Fbi żeby to wyczaić to szacun hahaha 99 procent mapy ma po naście kont teraz nagle ggs się obudził ciekawe ile kont majś ci co kapują
  • nie no fajnie...ale może najpierw naprawicie to co popsuliście po aktualce z 8 marca bo nadal mnóstwo osób nie może się zalogować na grę...jakoś wygasiliście szybko ten temat...
    u mnie w sojuszu 4 osoby nie mogą wejść na grę po Waszej aktualizacji...
    Dakota7777 @ pl 1
  • STIF (PL1)STIF (PL1) PL1 Posty: 6
    Jest 13-03-2017 godzina 11:00== dalej nie moge się zalogować do gry
  • przecież to gra strategiczna po co mi po kilka dowódców czy kasztelanów takich samych jak mogę sobie pomieszać zbroje i kamienie i mieć coś lepszego wystarczy trochę wysiłku i każdy może sobie zrobić takiego dowódcę jak ja mam to że komuś się nie chce grać na ewentach to już jego sprawa więc o żadnym wyrównywaniu szans nie ma mowy nie po to siedzę godzinami nad ewentami zbieram wyposażenie później kombinuje jak to wszystko poskładać by miał jak najlepsze bonusy by za chwile wszystko stracić  jak to będzie wprowadzone to nie widzę sensu walczenie o 50 czy 100 i zbieranie wyposażenia bo po co mi kilkanaście tych samych dowódców

jeden plus z tych wszystkich bzdur co tam wyczytałem to zmiana w systemie przesyłania gratów bo obecnie to jest porażka 
  • jezeli macie problem z oprogramowaniem zwenetrznym czemu nie zrobicie sojego i go zaczniecie sprzedawac wszystkim z graczom goodgame empire
    czy to nie wam chodzi o wiekszy zarobek?

• POZATYM WYRUWNAJCIE BONUSY DLA WSZYSTKICH

PN PRZY ZAKUPIE RUBLI 100% PREMI DO KUPNA I DOTEGO ROM DO NOMADOW
    BO WSZYSTKIM NNIE DAJECIE A DAJECIE NAPEWNO NIEKTORYM GRACZA A WY TU O SPRAWIEDLIWOSCI PISZECIE JAK SAMI KRZYWDZICIE GRACZY
    DAJCIE WSZYSTKIM PO RÓWNO WTEDY SIE ZGODZE Z WAMI A TYM CZASEM
    PIJCIE SOBIE KAWE NA SPOKOJNE
    pOZDRO
  • a ja nadal mam ostrzenie mieczy wejść do gry nie mogę i czy wy to kiedyś naprawicie?
  • Dokładnie od 8 marca nie mogę się zalogować i na moje emile  brak jakiejkolwiek reakcji. Do jest jakaś żenada!!!!!Ile można się o coś prosić skoro sie za to zapłaciło!!
  • Piszecie o planach rozwoju a gdzie jest dostęp do aktualnych kont ?
  • Ciekawe kiedy będę mógł wejść na moje konto?
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    Wszystko bardzo fajnie ALE : 
    o ile mnie pamięć nie myli to jeszcze wszystkie zobowiązania nie zostały spełnione z pierwszej mapy zmian ...
    Podział rankingu legend o którym piszę od 2 lat miał być wykonany do końca zmian ...
    Janie czekam na odpowiedź co z tym będzie ...

Pozdrawiam Rafał
    ScreenShooter
  • A moderator ma to w wielkim poważaniu !!!!!!!!!!!!!!!!
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    a czy są przewidziane jakieś działania zmniejszające ilość błędów w grze, bo w zapowiedziach nie widzę
    marello @ pl 1
  • piekło666 (PL1) powiedział(a):
    A co z graczami co wydali pare baniek rubli na kamyki oferowane jeśli zmniejszycie bonus to ten co je kupil nie bedzie juz ich chcial czy wedle zyczenia gracza zabierzecie je i oddacie ruble?  Bo jak to zmniejszycie to nikt tego nie kupi a zawsze jest mozliwosc rejlamacji i zwrotu produktu to jak by kupic porshe a po servisie dostac porshe z silnikiem trabanta co w takiej sytuacji zrobi ggs 
    przeważnie tak jest że jak jest pierwsze bum to jest wszystko drogi a później dużo tańsze , dużo łatwiejsze w zdobyciu albo po prostu za free , z salą najpierw było że co 30 dni można było resetować i za gro rubli , teraz co 7 dni i dużo taniej  , grosiki też najpierw tylko były do kupienia w ofercie , teraz troszeczke pobiegasz po ewencie i masz grosiki , maszynki od zbrojmistrza tak samo najpierw można było kupić wyłącznie u zbrojmistrza , a teraz w każdym ewencie prawie :)
    M to mądrość która wynosisz z walki
    M to miazga i monstrualne karki
    A to atak, ty mu musisz stawić czoła
  • STIF (PL1)STIF (PL1) PL1 Posty: 6
    Od 5-ciu dni nie mogé sié zalogowa© do gry i juæ zrezygnuje z niej  bo widzé,æe tego problemu u Was nie wida©
  • Niektóre zmiany przyznam że nawet fajne, ALE co wy macie do tych je... botów wprowadźcie ku.wa własne i sprzedawajcie chociaż będziecie mieli tą je.. kasę W KOŃCU TYLKO O TO WAM CHODZI.. i jakieś straszenie śmiesznymi banami za użycie bota ŻAL.. jeszcze jakiś rok temu gra była spoko a teraz jak wprowadzacie te zmiany to aż odechciewa się grać...Dziwię się tym kretynom co pakują kasę w tą grę i dają zarobić takim bezmózgą ;)
  • Nie spinajcie się na zapas, bo gge zostawiło Sobie furtkę w postaci tego punktu : 

"Proszę nie zapominać, że te zmiany są planowane i tylko sprawdzane i nic nie jest ostateczne."

także luzik :blush: 
    Mowa jest srebrem, milczenie złotem. A foch to foch! ;)
Sign In to comment.