Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Problem z logowaniem się

1923

Odpowiedzi

• Jan M, z waszego powodu padło mi wojsko, nie zdobyłem nagród które mógłbym zdobyć, wielu wielu graczy ma dokładnie to samo, czy macie zamiar jakoś to naprawic czy standardowo będziecie udawac że wszystko jest w porządku? 
    Domyślam się że odpowiedzi sie nie doczekam, ale próbować warto. 
  • no cóż, możemy poćwiczyć cierpliwość hehe, a patrząc z drugiej strony, kilka godzin snu więcej :)
  • bankmen (PL1)bankmen (PL1) PL1 Posty: 114
    dalej nie dziala logowanko
    bankmen
  • bankmen (PL1)bankmen (PL1) PL1 Posty: 114
    edytowano 11.03.2017
    juz wiem co jest problem jest z sytemami na 64 bitowym wszedlem odrazu na 32 bit windowsie ***** nie idzie tu zwrocie uwage

EDIT:// Edycja wulgaryzmów / Jakub
    Post edited by Jakub_S (PL1) on
    bankmen
  • pit5 (PL1) powiedział(a):
    mam ten sam problem z zalogowaniem.

• problem z logowaniem do gry....a ktoś mi chce wmówić że operator internetu Orangę  to zablokował ?

bujda 
  • mam to samo brak możliwości logowania już czwarty dzień i co dalej????
  • 4 dzień lipa

• markon (PL1)markon (PL1) PL1 Posty: 1
    zadziałała na 10 minut i staneła w miejscu, po odświerzeniu znowó ostrzenie mieczy
  • Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    edytowano 11.03.2017
    bankmen (PL1) powiedział(a):
    juz wiem co jest problem jest z sytemami na 64 bitowym wszedlem odrazu na 32 bit windowsie ***** nie idzie tu zwrocie uwage

ja mam 64 bitowy i nie idzie
    Post edited by Jakub_S (PL1) on
  • niby się zalogowałem ...ale muliła całkowicie, po odświeżeniu- ostrzenie mieczy c.d.

• valvi (PL1)valvi (PL1) PL1 Posty: 8
    Nie mogę się zalogowac:(mam nadzieje ze ktoś z soja mi pomoze  :)
  • witam ja od 4 dni nie mogę się zalogowac,ladowanie gry kończy się na ostrzeniu mieczy i dalej stoi w miejscu
  • wezcie to naprawcie, to juz przechodzi ludzkie pojecie
  • jaro2 (PL1)jaro2 (PL1) PL1 Posty: 1
    u mnie też kończy się logowanie na ostrzeniu
    niemożliwe żeby było  wszystko w porządku,skoro kazdy z nas używa innego neta i przeglądarki,
  • Lipa od wczoraj próbuje i zero reakcji
  • u mnie nadal nie można się zalogować , GGS ruszcie dupe w końcu ! .
  • Normalne JAJA !!!! Od środy rana nie mogę się zalogować. Czy ktoś coś w tym kierunku robi, czy wszyscy mają to już w du..., bo np. udzielają się na innych grach?
  • tez się nie mogę zalogować
  • CM-owie i reszta tej żałosnej ekipy chyba proszą się o ostrzejsze słowa. Brak odpowiedzi na ticketa, bez zmian mimo wysłania PW do Jasia. To jakaś kpina z graczy. A może to jest zemsta na graczach niekupujących rubinów i niekorzystających z "promocji"?
    "Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S.Lem
     I w pi..du, i wylądował...i cały misterny plan też w pi..du. S. "Siara" Siarzewski

Ta dyskusja została zamknięta.