Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Problem z logowaniem się

1423

Odpowiedzi

• Zulus_75 (PL1)Zulus_75 (PL1) PL1 Posty: 7
    Jak zwykle.....aktualka i problemy 
    Kiedyś winne było zewnętrzne oprogramowanie.....teraz Orange? ??
    CO jeszcze wymyślą....
    Na neostradzie działa, na mobilnym Orange nie....choć  w komórce na pufinie działa nawet na mobilnym. ..
    Wiec wina po stronie GGS

Zulus_75 @ pl 1
  • dalej jest ostrzenie mieczy i koniec,na kogo te miecze tak długo się ostrza ,to skandal

mis6 -pozdrawiam

• witam u mnie też na Orange mobilnym nie działa, ruszyła gra dopiero na Plusie mobilnym zastanawiam się czy support nie ma umowy z konkurencją i dlatego narzuca nam zmianę operatora :)
  • pit5 (PL1)pit5 (PL1) PL1 Posty: 22
    Wszystkie gry  goodgame loguja sie tylko empire ostry miecze ciagle haha,pewnie to wina TUSKA............
  • pit5 (PL1) powiedział(a):
    Wszystkie gry  goodgame loguja sie tylko empire ostry miecze ciagle haha,pewnie to wina TUSKA............
    Albo zamach  :D. Sądzę, że Goodgame przechodzi na bardziej ekologiczne serwery, nadchodzi koniec ery serwerów opalanych węglem, teraz zmieniają na takie opalane gazem. Możemy się spodziewać, że serwery Goodgame w przyszłości zaczną wykorzystywać elektryczność. 
    "Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S.Lem
     I w pi..du, i wylądował...i cały misterny plan też w pi..du. S. "Siara" Siarzewski

• nosz! 9:55 i nadal niema dostępu ! , no to jedziemy z supportem i jeszcze z siedzibą GGS , czas zastosować pisemka !  jak to nie pomoże to posunę się dalej z czynnościami ! .
  • od wczoraj ostrze miecze -brak możliwości zalogowania czyli posty mam puste bez żarcia i wojska mam  tego dosc
    fransa @ pl 1
  • ja od wczoraj mam to samo i tez mam orange mobilne , jednak z telefonu tez mam orange i jakos grac moge , tylko ze na telefonie ciezko sie gra , wie ktos czy bedzie to naprawione czy mam juz zmieniac siec ?
  • Wczoraj od południa na laptopie próbowałem się co jakiś czas logować i nic... ostrzenie mieczy. Dotarłem do domu i wieczorkiem odpaliłem stacjonara i radość wielka. Już działa. Koniec problemów, wojo z głodu nie wymrze. Radość trwała do rana, bo teraz znów nie działa na mobilnym. Jak się okazuje domowy Orange działa, mobilny nie. W porywie desperacji dokonałem zakupu startera innej sieci komórkowej, zarejestrowałem kartę i... czekam już 4,5h na weryfikację. W bok informują, iż mają na to 24h (dotychczas nigdy nie czekałem dłużej niż parę minut). Jak już się wali to na całego ;-)
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    widocznie osoby które mają internet od Orange korzystają też z botów i innych wspomagaczy gry więc GGE stwierdziło że czas ich ukarać i zablokowali dostęp do gry dla użytkowników Orange :dizzy:

• ja z niczego nie korzystam a i tak mam problem, i za co kara ? za to ze czlowiek siedzi na grze i dzielnie walczy?
  • jest 09.03.16  godz 10.45 i nadal nie działa
  • chyba ktoś wzial kase od operatorow ,brak slow nato dziadostwo mis6
  • Widać  pora  by zakończyć grę w goodgame może oni też tak uważają że za długo  co nie którzy grają
  • MISIO5559 (PL1)MISIO5559 (PL1) PL1 Posty: 94
    Od jakiegoś czasu loguje się przez empire.wp.pl i nie mam żadnych problemów .
    MISIO5559 @ pl 1
  • MISIO5559 (PL1) powiedział(a):

wlasnie sprobowalam , nie dziala, nadal ostrzenie mieczy  koniec 

• MISIO5559 (PL1) powiedział(a):
    napisałem do supportu , zobaczymy co odpowiedzą :/
  • i dostałem odpowiedź  ! , nie wiedziałem że tak szybko :D .

Witam,

dziękuję za wiadomość.

Bardzo mi przykro, że wsopomniany błąd dotknął Pana konto gry. Problem ten jest nam znany i pracujemy nad jego jak najszybszym wyeliminowaniem z gry. Proszę się wkrótce spodziewać naprawy tego błędu.

W imieniu twórców gry serdecznie przepraszam za zaistniałe nieprawidłowości.

Z góry dziękuję za zrozumienie i życzę udanego dnia.

Agata
    Wsparcie Techniczne

Goodgame Studios 
  • majczydlo (PL1)majczydlo (PL1) PL1 Posty: 10

U mnie też jest problem od wczoraj zatrzymuje się na:

http://scr.hu/1sob/5npot

Tylko jest dziwne że to blokuje się na LTE, jak logowałem się poprzez zwykłą wolną Neostradę gra ruszyła z oporami ale dało się grać

Niestety do Neostrady zasadniczo nie ma dostępu i jest klops,  

majczydlo @ pl 1
  • Rozumiem że z powodu tego że twórcy gry zawalili sprawe a przez to ze nie moglem sie zalogowac padło mi z głodu wojsko, dostane zwrot wojska? Przecież stało sie to TYLKO I WYŁACZNIE z winy twórców gry!!!
Ta dyskusja została zamknięta.