Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja: krasnale, koniczynki i powrót Berimond - dyskusja

136

Komentarz

• Kuba199 (PL1)Kuba199 (PL1) PL1 Posty: 35
    jak zwykle musieli coś skopać za tydzień naprawią a za pół roku może ci wrucą wojo najlepiej na główny jak cie nie ma na grze by znów zwiało
    janoq199 @ pl 1
  • Kiedy naprawicie logowanie!!!!!?????

Liczę na rekompensatę za wojo!!!!!

To już przechodzi ludzkie pojęcie zeby co aktualizacja nie mzna się było zalogować do jasnej ciasne!!!!!!!!!!

• Janie

kolejny  dowód  na to  że  jesteś w błędzie

https://gyazo.com/b7328e35f9ca0612314300347e8f7692

kiedy  to  naprawicie???  ja się pytam...?
  • Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    Ja też nie mogę się zalogować:/
    jak to jest że zawsze musi być problem...
    chciałem dzisiaj trochę poatakować nomada, wojo gotowe a tu od kilku h wbić się nie da
    całe szczęście że dałem rade przez telefon wbić na tej przeglądarcę "Puffin" jakby nie to to już bym woja nie miał.
    ale co to ma być że część się może zalogować część nie no ja nwm co oni tam robią że takie problemy zawszę:/

• Próbują polepszyć a wycodzi jak zawsze...

I teraz żaden mod się nie odezwie co dalej z tym....

• nie odezwą się bo juz skończyli prace i już nie ich problem...
  • Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/328398/zagraj-w-empire-gdziekolwiek-jesteś#latest

może i wam zadziała
    chociaż wojo byście uchronili jeśli jeszcze wam nie padło
  • Minęło już ponad 6h i ciągle to samo...

• już wiem co schrzanili po tej aktualce...mobilny net orange nie kupuje tej gry...z neostrady wchodzę na grę...po aktualce z moblinego netu orange nie da się wejść na grę...

super..
    Dakota7777 @ pl 1
  • pit5 (PL1)pit5 (PL1) PL1 Posty: 22
    Do d..... to wszystko...
  • jprl
  • to wykazaliście sie, oklaski
  • teraz jest raczej wszystko ok o 15 trudno było wejść ale ja  o 17 włączyłem choć kilka razy odświeżałem i wpisywałem na nowych stronach 
  • kroenen (PL1)kroenen (PL1) Posty: 246
    edytowano 08.03.2017
    propo tych krasnali ggs nie podobało sie że król krów był za słaby i dla odmiany chcieli dać czegoś czego nie ma :)
  • tylko szkoda ze juz mi pewnie kilka tysi woja padlo bo nie moge wbic
  • Janie co jest z logowaniem nie mogę zalogować się do gry próbuję od paru godzin, napisałem reklamacje ale tam to dopiero nic, proszę daj info co z brakiem możliwości do logowania i z tego co czytam na forum mój przypadek nie jest odosobniony
    pozdrawiam marek
  • Poprostu, tak jak zawsze rozwalili jeszcze bardziej
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811

wszystko smiga tylko nie wiem ,  koniczynki i krasnale chyba zwiali bo ich niema ?????????? :)
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • nadal nie mogę wejść na grę :/ przedwczoraj okey a od wczoraj nic.... Jeśli chcecie żeby ludzie kończyli grę to gratuluje....
  • Dalej brak możliwości zalogowania się do gry. Mam nadzieję że ten problem dziś rozwiążecie. Nie zachęcacie do dalszej współpracy zbytnio
Sign In to comment.