Strona główna Polish Wydarzenia na forum

ZAPROPONUJ ZMIANĘ

1410

Komentarz

• wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    na tych eventach klejnoty zeby byly latwiejsze np(8lvl lub wyzej) do zdobycia 
    wiktorio123 @ pl 1
    obce niech bada jak kiedys byly ze moglismy grosiki zdobywac 
    wiktorio123 @ pl 1
  • a czy jest szansa podzielic rankingi eventowe na poziomie 70 bo uwazam ze za duzo graczy jest na tym poziomie by powalczyc nawet inwestujac rubiny
    tatar902 @ WWW 1
  • tatar902 (PL1) powiedział(a):
    a czy jest szansa podzielic rankingi eventowe na poziomie 70 bo uwazam ze za duzo graczy jest na tym poziomie by powalczyc nawet inwestujac rubiny
    To zostało przewidziane do realizacji w pierwszym kwartale tego roku zgodnie z zapowiedzią dostępną >>> tutaj
  • a nagrody sojuszowe ?
    bo narazie jest top 20 top 5 i zwycięzca
    można by było  dodać top 50 sojuszowych nagród
    mozemy dodac wiecej pominieć czasu w eventach 
    wiktorio123 @ pl 1
  •  w nagrodach wogóle nie ma narzędzi obronnych
  • berimond- powinien być o wiele częściej zważywszy na  to że pkt rycerskości lecą tak jak chwała a obcy lub kruki są co tydzień komus kto jeszcze nie ma 100 legendarnego trudno wejśc nawet do szpona
    samuraje i nomdzi - troche niższa cena dekoracji i końskich ogonów mozna by tez zmniejszyć minimalnie ubranka z samurajów z 31 tys żetonów do 28 tys reszta ok
    beri na zielonym - mogłoby być częsciej i zmniejszcie o 1/4 tych pkt bo w moim przedziale szans na drugi element nie miałem.
    sztorm - szkoda gadac :)
    podziemia i ciernie- ok ale mógłby byc jeszcze jakiś komplet lub maszynki a takto ujdą
    wybrzeże- fajnie by było gdyby było razem z powyzszymi częsciej . okryte złą chwałą niesłusznie ja je skończyłem w 2 dni i nawet bardziej zadowolony jestem ze strat niz na podziemiach. mozna by jeszcze dodać secik np skarby wybrzeża z jakimś bohaterem i kamyczkami

• kroenen (PL1) powiedział(a):
    berimond- powinien być o wiele częściej zważywszy na  to że pkt rycerskości lecą tak jak chwała a obcy lub kruki są co tydzień komus kto jeszcze nie ma 100 legendarnego trudno wejśc nawet do szpona . niech trwa on chociaż tydzień bo nierealnym dojść do stolicy.
    samuraje i nomadzi - troche niższa cena dekoracji i końskich ogonów mozna by tez zmniejszyć minimalnie ubranka z samurajów z 31 tys żetonów do 28 tys reszta ok
    beri na zielonym - mogłoby być częsciej i zmniejszcie o 1/4 tych pkt bo w moim przedziale szans na drugi element nie miałem.
    podziemia i ciernie- ok ale mógłby byc jeszcze jakiś komplet lub maszynki a takto ujdą
    wybrzeże- fajnie by było gdyby było razem z powyzszymi częsciej . okryte złą chwałą niesłusznie ja je skończyłem w 2 dni i nawet bardziej zadowolony jestem ze strat niz na podziemiach. mozna by jeszcze dodać secik np skarby wybrzeża z jakimś bohaterem i kamyczkami

• kroenen (PL1) powiedział(a):
    kroenen (PL1) powiedział(a):
    berimond- powinien być o wiele częściej zważywszy na  to że pkt rycerskości lecą tak jak chwała a obcy lub kruki są co tydzień komus kto jeszcze nie ma 100 legendarnego trudno wejśc nawet do szpona . niech trwa on chociaż tydzień bo nierealnym dojść do stolicy.
    samuraje i nomadzi - troche niższa cena dekoracji i końskich ogonów mozna by tez zmniejszyć minimalnie ubranka z samurajów z 31 tys żetonów do 28 tys reszta ok

a kiedy powinna byc wojna?
    sarrah @ pl 1
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    Mam już dość obcych i kruków , latam jak każdy  ale jezeli przez 3 dni nie dostaje żadnego grubasa to nie ma szans na ugranie czegokolwiek z nagród. Wiem że część graczy jest w złej koalicji i dlatego nie mogą mieć szansy na wygraną ale kur....   ją jakieś minima racjonalności i uczciwości

jak dalej tak będzie to wygladać to zmienie grę i tyle

i niech mi nikt nie mówi bajek ze wszyscy mają losowo - bo zaczne grać w lotka jeszcze 
    Lepi @ pl 1
    zmiany to beda bo ten wotek byl chyba niepotrzebny ani nikt sie nie odezwie 

ani zmian nie ma 

nie poinformuja o niczym 

no szkoda....
    wiktorio123 @ pl 1
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    edytowano 05.03.2017

Zmiana   ,,,

Przedewszystkim   to   umozliwic  wszystkim  obecny  niesprawiedliwy  bilans monet   do zdobywania

1  propozycja  :)
    Bermond na zielonym przynosi tylko ogromne sraty  mnonet   i jest bardzo kosztowny
    propozycja :)
    Obcy i Kruki  to samo  a pod zamkim jeszcze pojawia sie tehnik niewiem poo z chwila gdy w tym zasie sa eventy  na ktorych tylko sie traci wysylajac ataki i nonstop
    i klepac caly czas wojsko co jest kosztowne bowiem ogromne ilosci wojsk ida ,,sobie:)
    propozycja :)
    3  ----  mysle ze  za kazdy atak na kazdym evencie bylo by sprawiedliwe  otrzymywac ta sama sume monet jak jest  w eventach Normandzi i Samutaje  np

----------w tedy  moze czesc graczy miala by na podkrecenie  do w miare mozliwych granic artefaktow i na klepanie odpowiednich ilosci wojska na eventy ;)

np  Sprawiedliwie bylo by jesli za kazdego strzala w danym evencie stala  ilos monet np 25k   z mozliwoscia  powiekszenia  tej sumy poprzez te przeciekawe swiki skarbonki :)   >:)

PS
    oraz promo na zakup rybinow 200%  w czasie jak inne promocje  pakietow sa dostepne do kupienia :)))))))))   
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • C-Objective (PL1)C-Objective (PL1) PL1 Posty: 145
    Eventy: Krótkie, nudne, mało flag i woja, a ten cały eryk to odgrzewane kotlety. 
    Dawny bywalec w Dark Union, wcześniej też aktywny gracz, po tym zostały jedynie wspomnienia...
    Teraz jestem tak aktywny, że nie chcą mnie ze słupiarni wypuścić.
  • było by ok

i to na tyle nikt sie do nas nie odezwie...
    wiktorio123 @ pl 1
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    wiktorio123 (PL1) powiedział(a):
    i to na tyle nikt sie do nas nie odezwie...
    jesli tak wyglada proponowanie zmian  to pewnie szkoda sie w tym dziale produkowac ,,,

napewno  Moderator  nie moze  zrobic wpisu  ze  fajne propozycje i zostana zaakceptowane  ,  jedyni  moze przekazac   pomysly  dalej tworca gry  a raczej do Suportu chyba ???
    ale mysle  ze  jednak nic z tego nie bedzie i  szkoda czasu proponowac zmiany  bowiem  co jak co ale  kasy monet to napewno nie bedzie nikt chcial graczom  dac wiekszej mozliwosci ich pozyskiwania  :(
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
    amino15000

masz racje monety to nam predzej zabiara niz dadzą cokolwiek 
    wiktorio123 @ pl 1
  • proponuje zmianę personelu w Supporcie i samym GGS :P , może by było by to lepsze zmiany niż teraz .
    a wy co wy na to ? :dizzy:

• berimond :więcej dekoracji i cześciej
    sztorm : jakiś dowódca do top 5 by się przydał i jeszcze może by się dodało indywidualne może..
Ta dyskusja została zamknięta.