Strona główna Polish Przedstaw się

Witam mam problem z aroganckim graczem.

witam wszystkich:-) mój syn bardzo chciał założyć sobie w tej grze kąto, jest jeszcze dzieckiem, ale pozwoliłem mu bo ja osobiście kiedyś też tu grałem i było miło. Lecz gdy wszedł do sojuszu, jeden z graczy strasznie tam na czacie przeklinał, mój syn go upomniał, zaczął pisać do niego takie rzeczy że włosy stawały dębem!!! Jak ja pamiętam to takich typów szybko się usuwało!! czy jest jakiś sposób aby go trochę uziemić?? napisałem mu że to jest jeszcze dziecko, to od cweli zaczął pisać!! Myślę że suport coś z tym zrobi. 

Komentarz

• na pewno zgłoś to do supportu ale czy coś z tym zrobi to wielki znak zapytania.
    a tak a pro po , podasz nick ? .
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    oski2009s (PL1) powiedział(a):
    witam wszystkich:-) mój syn bardzo chciał założyć sobie w tej grze kąto, jest jeszcze dzieckiem, ale pozwoliłem mu bo ja osobiście kiedyś też tu grałem i było miło. Lecz gdy wszedł do sojuszu, jeden z graczy strasznie tam na czacie przeklinał, mój syn go upomniał, zaczął pisać do niego takie rzeczy że włosy stawały dębem!!! Jak ja pamiętam to takich typów szybko się usuwało!! czy jest jakiś sposób aby go trochę uziemić?? napisałem mu że to jest jeszcze dziecko, to od cweli zaczął pisać!! Myślę że suport coś z tym zrobi. 

Najszybszym sposobem jest zablokowanie takiego gracza na poczcie gry,
    zgłoszenie gracz to kolejna sprawa, ale należy to zrobić w suporcie.
    Link jak w mojej sygnaturze.

Czubajka
  • ada21 (PL1)ada21 (PL1) PL1 Posty: 28
    zmień sojusz, są tez sojusze dla dzieci i młodzieży, nie musi dzieciak siedzieć tam gdzie go nie chcą
    ada21 @ pl 1
  • Nie masz już gdzie się wypłakiwać? :P
  • Są sojusze dla Bobów :smile:
  • arts (PL1)arts (PL1) PL1 Posty: 4
    czesc kto mi zbanowal konto kolegi jesli chodzi o problemy to sa z graczem rasowy kot
    arts @ pl 1
  • Jeśli chceż to to ja mogę załatwić ci sojusz gdzie nie przeklinają i gdzie ludzie są mili
  • xkaktus (PL1)xkaktus (PL1) PL1 Posty: 4
    Są serwery dla dzieci i młodzieży i są też serwery dla dorosłych, jeśli ktoś przeklął na czacie w grze z powodu emocji nie widzę w tym nic złego, szczególnie że to najprawdopodobniej serwer dla dorosłych. Szczególnie że dziecko zwracało uwagę komuś starszemu ;) 
     kaktusyt (PL1) Sojusz xxNIEPOKORNIxx
  • Ikkei (PL1)Ikkei (PL1) PL1 Posty: 319
    edytowano 10.02.2020
    Za moich czasow to takich problemow ludzie nie mieli xd

Edit by Mod

Post edited by Ghost 25 on
    Ikkei @ WWW 1
Sign In to comment.