Strona główna Polish Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

REBELIA VS EWSZLACHTA

146»

Komentarz

• wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    t
    wiktorio123 @ pl 1
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    MISIO5559 (PL1) powiedział(a):
    axsel777 (PL1) powiedział(a):
    proszę o zamknięcie tematu  bo niesmaczne to się robi ] a i mała uwaga ludzie olejcie to forum  bo to jaja jakieś ! jan m [] banuje graczy na forum za obrażanie  i usuwa tematy ! a jako  [jan m] obraża graczy !? CO TO MA BYĆ ? KALI OBRAŻA TO OKI KALEGO TO ŻLE ?? i co to za moderato co banuje innych a sam  jedzie po graczach pod innym nikiem??? PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU
    Proponuje zmienić tytuł wątku na :Co mądry grzelas i reszta co nie gra ma do powiedzenia .
    Śmiem sądzić, że zazdrościsz jemu tej wiedzy. ;)
    oskarito5 @ pl 1
  • MISIO5559 (PL1)MISIO5559 (PL1) PL1 Posty: 94
    edytowano 06.01.2017
    oskarito5 (PL1) powiedział(a):
    MISIO5559 (PL1) powiedział(a):
    axsel777 (PL1) powiedział(a):
    proszę o zamknięcie tematu  bo niesmaczne to się robi ] a i mała uwaga ludzie olejcie to forum  bo to jaja jakieś ! jan m [] banuje graczy na forum za obrażanie  i usuwa tematy ! a jako  [jan m] obraża graczy !? CO TO MA BYĆ ? KALI OBRAŻA TO OKI KALEGO TO ŻLE ?? i co to za moderato co banuje innych a sam  jedzie po graczach pod innym nikiem??? PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU
    Proponuje zmienić tytuł wątku na :Co mądry grzelas i reszta co nie gra ma do powiedzenia .
    Śmiem sądzić, że zazdrościsz jemu tej wiedzy. ;)
      Zazdrościłbym żeby było czego , człowiek który wypowiada się w każdym temacie tak naprawdę nie wie nic. A ty widzę jego adwokat czy jaki inny wafel ze tak zanim obstajesz ,kolegę ci obrazili ostatniego czy jak?
    MISIO5559 @ pl 1
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    edytowano 06.01.2017
    Chyba mało grasz w tą gre jeszcze kolego.
    Jak byś miał pojecie co było kiedyś to byś tak nie pisał.

Idź klep eventy bo robisz z siebie pośmiewisko.

To była moja ostatnia odpowiedz co do twoich wypowiedzi.

oskarito5 @ pl 1
  • Nie wiem po co sie kłócić co bylo a nie jest :)

Pokażę Wam co jest a później co bedzie to z dedykacją do Wiesia czyli mojej rurki z kremem :)

Zaczynamy :)

Pisałem Ci wczesniej naleśniku, co masz przekazać w sojuszu. Jako korona sojuszu, na forum piszesz, ze masz nowych graczy i szukasz wojny by innym pokazać już zdobytą wiedze i moc. Pytanie, czy tę wiedze mają od Ciebie ? Oby nie ....

Atak na wioskę, tak za namową Axla sojusz trzyma offa:

Tego bylo zdecydowanie więcej ... rapki uciekły, off też wylądował i w p... cały misterny plan też w p... :)

Jeśli wchodzicie na forum i wyzywacie kogoś od bram, sami świecić musicie przykładem, czyli jej nie dźwigać, co robicie równie dobrze jak chowacie ofa:

Król bram:

Nie opluwaj wiec Axel przeciwnika, czyli EW na forum, bo to równie słabe jak taktyka u Was, szacunku naleśniku nie masz dla siebie, wiec wymagam zbyt wiele, wiem ...

Uciekają te rapki, szkoda, szkoda ...ale tak to jest, jak spływa ich po naście na minute.

Raz jeszcze Axel, moja rurko z kremem dla innych naleśniku, form o grze, porozmawiajmy o grze i czego uczysz innych. Twoje histeryczne opowiastki tak samo jak innych wiszą mi. Te groźby do mnie na PW, co mi zrobią jak mnie złapią, wsadźcie sobie w .... ale głęboko, najlepiej pod same gardło. Dziś jest dziś, a jutro ?? ... a mamy tu forumowa wróżkę, nie będę wchodził w jej buty :)

Jak wiesz naleśniku, jeśli temat bedzie zamknięty, zrobię kolejny ....
                       "  Wole pływać jako oportunista niż utonąć z niezłomnymi zasadami u szyi. "
  • MISIO5559 (PL1)MISIO5559 (PL1) PL1 Posty: 94
    oskarito5 (PL1) powiedział(a):
    Chyba mało grasz w tą gre jeszcze kolego.
    Jak byś miał pojecie co było kiedyś to byś tak nie pisał.

Idź klep eventy bo robisz z siebie pośmiewisko.

To była moja ostatnia odpowiedz co do twoich wypowiedzi.

Wreszcie coś mądrego powiedziałeś , bo czas zakończyć dyskusje o kimś , kogo na grze nie ma , a czy ja event czy coś to moja sprawa, nie ty akurat będziesz mi mówił co mam robić a czego nie, może i mało gram w te grę ale po poziomach naszych zamków widzę ze to jednak ty wiesz mniej więc tak ze 150 lev jeszcze i gadamy ,a ze na wojnie stoisz tak się trafiło wiec powodzenia udanych obron i wybić tego życzę.
    MISIO5559 @ pl 1
  • Axel, zrób kasztelanów nie tylko tych na niepalenie, bo jeśli chcesz bronic, to sojusz nie da Ci więcej deffa:

Zaczynają puszczać nerwy, na PW i na forum ... teraz bedzie potok wyzwisk za braki w grze ...

Jak jest wojna, nie można wyjść do kibelka, do kuchni i do kochanki .... nie mówili Ci ??  Polecam wychodząc zostawić mi wojo na wioskach i Axlowych slupach....

"  Wole pływać jako oportunista niż utonąć z niezłomnymi zasadami u szyi. "
  • Newkaja (PL1)Newkaja (PL1) PL1 Posty: 269
    edytowano 06.01.2017
    mmmmmmmm poproszono zamknąć temat , więc  Czubajka złotko, Janie skarbie , uszanujmy wolę zakładającego temat, minimalne pozory byłyby wskazane .

Następny temat poproszę nazwać Król Bram kontra  Król Wioch cobym długo nie szukała, tematu do czytania...

aaa a prv ? to dozwolone? ja ślepa  , stara i głucha jestem a  widzę wiadkę od LegendaryKrupa..

niebywałe , czy może skreślono ten pkt z regulaminu i wolno?: :)

jak zwykle gorąco pozdrawiam

• CzubajkaCzubajka Posty: 1,752

Witam

Cześć Kaju , gdzieś umknęła mi prośba o zamknięcie tematu. Dziś dzień wolny od pracy więc korzystam z okazji i sprzątam.
    Co do Wiadomości Prywatnych na forum dalej ten punkt obowiązuje . Jednak jako człowiek nie rozumiem i nie pochwalam obelg i uważam , że takie zachowania należy piętnować.

Temat na prośbę założyciela  zamykam.

Pozdrawiam
    Czubajka
Ta dyskusja została zamknięta.