Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja 14.12.2016 - Automatyczny werbunek, klepsydry

11114

Komentarz

• Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 18.12.2016
    spartakus27 (PL1) powiedział(a):
    [..] Ale przede wszystkim moderatorzy powinni wprowadzić automatyczne odpalanie uczty bo [...]
    Jacy/którzy moderatorzy powinni to wprowadzić?
  • uzal (PL1)uzal (PL1) Posty: 1,743
    amazing0piotrek (PL1) powiedział(a):
    mam 58lvl 
    muj zamek nazywa sie amazing0piotrek
    sojusz siła w grupie
    mam 70 lvl
    mÓj zamek nazywa się Gniezno
    Sojusz yyy

Propozycja wydłużania bankietu zaproponowałem 10 grudnia znajdując w tym lukę przy aktualizacji... mało zainteresowanych było...
    Większość z was przychodzi tu tylko po aktualizacji pomarudzić bez perspektyw co poprawić lub usprawnić - to raczej nie jest metoda a za was nikt nie przedstawi waszych twórczych myśli... no chyba że takowych nie macie?

- tak lekko oftopujac, patrząc na niedoinformowanie że moderatorzy są odpowiedzialni za aktualizacje wykazujecie swoją głupotę oraz brak najmniejszego poznania tematu gdzie leży problem i zwalacie na pierwsza lepszą osobę...

ps. teraz zasługuję na punkty karne można mi wlepić za tą wypowiedź Ale mam dość czytania tych baranów którzy potem nie odczytają  czyjejkolwiek kontrargumentacji i plotą głupotę jak mantrę.
  • Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 18.12.2016
    Dobra mantra nie jest zła jeśli prowadzi do zbawienia... (zwał jak zwał, co kto chciał)

Już pan A.E. powiedział, dwie rzeczy nie mają granic, wszechświat i ludzka głupota...
  • W widze że każdą aktualizacje potraficie spartolić lub aktualizacja wasza coś spartoli.
    Dopiero zauważyłem po 3x dania uczty że nie zmniejsza czasu werbowania, tak jak bym nie dał uczty ...
    Przy woju co chce werbować pisze tyle i tyle min a na górze jak bez uczty i całkowicie też bez uczty....
    Szkoda gadać na ten temat :/ udała się wam aktualizacja po pieronie, jak zwykle :/
  • Piperkin1GamerU (PL1)Piperkin1GamerU (PL1) PL1 Posty: 228
    edytowano 18.12.2016
    ALE DZIADOSKI WERBUNEK ZROBILI  , to dopiero *********** zrobione  xD .
    nic tylko płakać , bo to śmieszne już nie jest :(.

EDIT:// Edycja wulgaryzmów / Jakub
    Post edited by Jakub_S (PL1) on
  • uzal (PL1)uzal (PL1) Posty: 1,743
    A to Ciekawostka dla tych co jęczą:
    http://community.legendsofhonor.com/pl/discussion/5702/wazny-komunikat-zespolu-legends-of-honor

Zawsze mogli jak tam powiadomić, że po restrukturyzacji nie maja ludzi do aktualizacji kolejnych...

• Większej głupoty już wprowadzić nie mogliście, nie ?
  • Szymon 2000 (PL1) powiedział(a):
    Większej głupoty już wprowadzić nie mogliście, nie ?

Mogli, ale nie wprowadzili.

Podziękuj!!!

• spokooko (PL1)spokooko (PL1) Posty: 20
    edytowano 18.12.2016
    uzal (PL1) powiedział(a):
    spokooko (PL1) powiedział(a):
    maq72 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie było monitu ze bedzie Turniej Sojuszy ?
    czy ***** tak cieżko napisac dzien wczesniej ze cos bedzie ?
    co robią te *************** moderatorzy ?
    nie nadajecie sie do tej pracy lepiej na tace zbierajcie u batmanów bo do tego wiedzy nie trzeba mie
    100% podzielam Twoje zdanie, tym bardziej że ;
    - na miesiąc listopad był ogłoszony harmonogram eventów
    - na grudzień ? po co? komu (czytaj któremu moderatorowi) by sie chciało to robić ?
    - zapewniano też ze Turniej sojuszy nie bedzie nigdy razem z innym eventem

i po co było sie wygłupiać z tym harmonogramem-pokazaliście że można, a teraz pokazujecie że sie Wam niechce - i taka jest prawda moi kochani śpiący moderatorzy
    1. harmonogramu eventów na grudzień brak
    2. turniej sojuszy wbrew Waszym zapewnieniom z innym eventem (nomadami) i to bez ostrzeżenia od Was

PS
    nie wiem jak ale mój permanetny ban forumowy mnie tu wpuścił-może to też bug
    Harmonogramu może nie ustalają moderatorzy?
    - eventów
    jest rozpisany na zimowym, a turniej sojuszu nigdy nie był zapowiadany i jakoś nie było z tym problemu do tej pory...
    - zmian na grze

A ostatnia rzecz harmonogram zmian przygotował Grzelas dla społeczności Nie moderatorzy, nie technicy z GGS-u. Tyle w temacie dla stałego bywalca :*

nie interesuje mnie kto ustala ale jak ustali to ogłoszeniem tego niewątplwie powinni zająć sie moderatorzy.
    Czy tak trudno jest im wcześniej ogłaszac wydarzenia których nie ma ujętych w zimowym
    Kiedy bedą miasteczka?
    A co z obietnicą ze turniej sojuszy nie miał być łączony z innymi eventami-podczas turnieju miało nie być innych eventów.
    Skoro zmienia sie znowu zasade- to może by to najpierw ogłosić.
    Czyż to nie moderatorzy są łącznikiem pomiedzy graczami a suportem
    zgłaszaja do suportu to co wyczytają na forum
    a w drugą strone to już tak na odwal sie
  • I znowu wiesz, że nic nie wiesz...

Struktura moderatorzy-support- zespół do tego CM LBA CSI FBI i nie wiadomo co jeszcze...

Moderatorzy nie ogłoszą niczego, czego nie dostaną do ogłoszenia, to ostanie ogniwo...
    Pilnują porządku, obrywają joby takie jak od Ciebie, ale nic nie mogą...
    Support to ekipa od naprawiania problemów graczy - nie od aktualizacji i zmian w grze...

Nikt tego nie rozumie i wiecznie macie żale nie do tych osób, do których powinno się je mieć...

A te niestety są niedostępne dla zwykłego gracza, szaraka, który buli kasę za rubiny...
    Faktycznym pośrednikiem jest CM, ale to osoba która bierze wynagrodzenie, za to że jest, więc zaszkodzi firmie? :)

• mario74pl (PL1)mario74pl (PL1) PL1 Posty: 53
    edytowano 19.12.2016

ci co wymyslaja te idiotyczne aktualizacje powinni mieć obowiązek grania w tą gre i sprawdzenie co ****** wymyślili

czas werbunku super:D ataki mam wypuszczać 2 razy w tygodniu?

zenada******* z supportu !!!!

robcie tak dalej :))) dobra rada czacnijcie już szukac nowej pracy :)) tyle ruin i wolnego miejsca na mapie dawno nie było a takimi aktualkami zniechecacie coraz więcej ludzi

mogę wam życzyć wesołych swiat :D:D:D:D:D 

Post edited by Czubajka on
    mario74pl @ pl 1
    edytowano 19.12.2016
    DEJWEN (PL1) powiedział(a):
    hahahahahahaha   aktualka  na  minus  jeden   bugow  od *******  ...  a werbunek   calkowicie   przydatny   80  gwardii cesarskiej  19  h ?   no prosze was     duzo  z tego zlobie  caly dzien   moze  wygram tez  konkurs  szlachectwa :D   w ktorym musze miec  ile   6000 woja nawerbowane

realne   po tej aktualce   NIEEEEEEEEE
    atak teraz raz na tydzień można wypuscic :D:D:D
    mario74pl @ pl 1
    edytowano 19.12.2016
    piekło666 (PL1) powiedział(a):
    A teraz zrobic evnt w calosci bedzie graniczylo z cudem.... Za jakieś 3 eventy bedzie widac spadek pkt w nomku czy samku....  W obcym i kruku to samo... I nie bedzie miliona potegi za ilosc wojska....  Przed aktualka bylo duzo woja ale malo gratow sie robilo teraz bedzie duzo gratow i  malo woja ot taki paradoks 

A teraz zrobic evnt w calosci bedzie graniczylo z cudem.... Za jakieś 3 eventy bedzie widac spadek pkt w nomku czy samku....  W obcym i kruku to samo... I nie bedzie miliona potegi za ilosc wojska....  Przed aktualka bylo duzo woja ale malo gratow sie robilo teraz bedzie duzo gratow i  malo woja ot taki paradoks 

oni licza na to ze może kupisz wojsko za rubiny :D:D

w tym suporcie pracują sami ******

mario74pl @ pl 1
    edytowano 19.12.2016
    nie nadajecie sie do tej pracy lepiej na tace zbierajcie u batmanów bo do tego wiedzy nie trzeba mie
    - na grudzień ? po co? komu (czytaj któremu moderatorowi) by sie chciało to robić ?

i po co było sie wygłupiać z tym harmonogramem-pokazaliście że można, a teraz pokazujecie że sie Wam niechce - i taka jest prawda moi kochani śpiący moderatorzy
    2. turniej sojuszy wbrew Waszym zapewnieniom z innym eventem (nomadami) i to bez ostrzeżenia od Was

PS
    - eventów
    jest rozpisany na zimowym, a turniej sojuszu nigdy nie był zapowiadany i jakoś nie było z tym problemu do tej pory...
    - zmian na grze

A ostatnia rzecz harmonogram zmian przygotował Grzelas dla społeczności Nie moderatorzy, nie technicy z GGS-u. Tyle w temacie dla stałego bywalca :*

PS
    - eventów
    - zmian na grze

a na **** wam harmonogram eventow jak i tak większość szojuszy wie wcześniej co będzie :D

ci co mieli układy w supprocie to mają i będą mieli :)))))

mario74pl @ pl 1
  • Piotrec (PL1)Piotrec (PL1) PL1 Posty: 68
    mario74pl (PL1) powiedział(a):
    DEJWEN (PL1) powiedział(a):
    hahahahahahaha   aktualka  na  minus  jeden   bugow  od *******  ...  a werbunek   calkowicie   przydatny   80  gwardii cesarskiej  19  h ?   no prosze was     duzo  z tego zlobie  caly dzien   moze  wygram tez  konkurs  szlachectwa :D   w ktorym musze miec  ile   6000 woja nawerbowane

realne   po tej aktualce   NIEEEEEEEEE
    atak teraz raz na tydzień można wypuscic :D:D

Zwyczajnie chcą mieć spokojne święta.
    Jak nie będzie woja nie będzie wojen
    Dlatego taki werbunek,ale akurat na luty nawerbują ludzie :)
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    A ja mam pytanie czy ktos wie czemu samo sie ustawia wojsko w slotach tzn ustawiam po 80 patrze za dzien a w slotach mam ustawione po 16, 7, 13 woja oczywiscie samo sie tak ustawia 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    Ok dzieki 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • MISIO5559 (PL1)MISIO5559 (PL1) PL1 Posty: 94
    Ech mistrzowie empire i najbardziej narzekający na forum a może byście tak zamki porobili w dekory , a nie w zamkach puste miejsca albo zamkowe ogrody , poustawiajcie fontanny będzie szybszy werbunek.

p.s Myślenie nie boli ;)
    MISIO5559 @ pl 1
  • MISIO5559 (PL1) powiedział(a):
    Ech mistrzowie empire i najbardziej narzekający na forum a może byście tak zamki porobili w dekory , a nie w zamkach puste miejsca albo zamkowe ogrody , poustawiajcie fontanny będzie szybszy werbunek.

p.s Myślenie nie boli ;)
    Ja mam dekory a werbunek jest do ... (można wstawić dowolne słowo z powszechnie uznawanych za obraźliwe).
    Problem jest z ciągłością bankietów itd. Dlatego może lepiej werbować po 5 maksa, bo wtedy teoretycznie bankiet mi zadziałał, ale to tylko werbunek 5+1. A jak przed świętami to w sumie 5 bo nie ma 20 łapkarzy bardzo często. Zatem w sumie wracamy do tego co było w 2013 i wcześniej - albo począktu 2014 - jakoś tak dodano pomoc w werbunku.
    Dajcie możliwość werbunku 1+1 - w czasie załóżmy 10 iminut ma 10 wojaków a tak... 10 mam po np. 15 czy 20 minutach.
    Jak rozwale skład - co nie jest trudne na beri - następny za 4 dni bankietów naklepie przy tej aktualce.
    Jedynie fajna na zabawki.
    Także może cofnijcie tą aktualizację lub ucywilizujcie- i jeszcze jedno - czemu nie ma jej na innych serwerach?
    obserwator77 @ pl 1
    !Polski Legion!; Bestie Nocy; Gwardia Mroku; **Sleepwalkers**; Elita Empire; KINGS of HELL; Easy Rider; OTT; Łeśni Łowcy
  • MISIO5559 (PL1)MISIO5559 (PL1) PL1 Posty: 94
    To fakt masz dekory ale ja nie rozumiem werbunek 5+1 odbywa się zawsze nie ważne ilu wstawiasz w slot , rozumiem ze werbunek 1+1 był bardziej opłacalny niestety te czasy już minęły bierzmy co mamy ( wypowiadam się jako gracz który zapełnia sloty i sobie idzie bo ma inne zajęcia a nie klikanie 1+1 ) a odnośnie 20 łapek cóż chyba czas wymienić słupy w soju na graczy i wtedy to nie jest problem u nas zawsze 20 kliknięć jest wiec nie narzekam.
    MISIO5559 @ pl 1
Sign In to comment.