Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Zmiany w systemie zapętleń

124»

Komentarz

• łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    sobie nie wierze a im mam uwierzyc?

................
    jakis zart :)
    sarrah @ pl 1
  • sam_gnus (PL1) powiedział(a):
    Sprawa jasna. Musi być taki przycisk, żeby jak największej liczbie graczy się raz pomyliło i wyssało w kosmos fur rubinów.
    Asia. Wasz wpis rozpoczynający informację powinien raczej brzmieć:

Serdecznie dziękujemy za Wasze szczere opinie i komentarze, które Nasi Community Managerowie, Designerzy i Developerzy jak zwykle mają w ***** - Niemniej zapoznali się z oni z sugestiami i uwagami ich pracodawców co do zbyt małego wpływu rubinów od czasu implementacji zapętleń i na tej podstawie dokonali zmian, które osłonią ich części ciała, tracące szlachetną nazwę pleców....

Jeszcze gramy... siłą rozpędu... 
    oj nie....
    podziekujmy sobie za nasza solidarnosc _
    a ze gramy...no  coz....oni wiedza ,ze my lubimy te gre)
    sarrah @ pl 1
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191
    no i widzę że tylko na zapowiedzi się zakończyło
    standardowo zamydlili nam oczy żebyśmy siedzieli cicho
    i tak nic nie zrobią w tym kierunku dalej
    wojtek_82 @ pl 1
  • Ale za to "Publiczny serwer testowy" tuż tuż, czuję w kościach ;)
  • zizu3 (PL1)zizu3 (PL1) Posty: 156
    a po co zmiany w systemie zapętleń? nie lepiej żeby w końcu usterki poprawili? i w produkcji narzędzi{czas produkcji} i w werbunku(pomoc sojusznicza). To trwa już  za długo może w końcu przestaną nam mydlić oczu i poprawią te usterki?
    zizu3 @ pl 1
  • Karol1990 (PL1)Karol1990 (PL1) PL1 Posty: 37
    Polowa grudnia a zmn w systemie zapetle jak ie bylo tak nie ma. Czy wy tam w tym ggs wogole cos robicie ??Beri to juz chyba ze 3 tygodnie nie bylo
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    Beri nie było grubo ponad miesiąc - mam nadzieje że tam nic nie grzebiecie ;)

Ale fajnie by było żeby już sprawę zakończyć i dajcie zimowy bo było ze nie dziś a jutro a potem ... cisza ;)
    Lepi @ pl 1
  • zyz (PL1)zyz (PL1) PL1 Posty: 43
    zimowy pewnie jutro od 14 dadzą, a z beri nie wiadomo co. a przydałoby sie 
    zyz 

• dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 115
    Ciekawe kiedy można się spodziewać tej aktualizacji związanej  z werbunkiem hm.
    dymitr38 @ pl 1
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    Normalna taktyka. Spowodować tam znaczne obniżenie wartości punktów rycerskości, aby każdy porzucił czas świąteczny na rzecz klepania berimondu w czasie świat. Bo przecież serwer musi być włączony z odpowiednią ilością użytkowników podpiętych pod tenże ze swoimi komputeram - to przecież GGS obiecał... głównemu płaco-dawcy - do tego na czas przełomu roku zimowe o dość dobrym parametrami wojaku/kasztanie i komputery graczy grzać się będą - o oni sami niewiedzący, że są jak to stado... Karpia nie zjedzą.
    Ino patrzeć jak hodowcy karpia GGS do sądu podać zechcą:)
  • Sky21 (PL1)Sky21 (PL1) Posty: 57
    edytowano 13.12.2016
    Jak piszą  poprzednicy,   dawać  to beri!  Straciłem   bonus  do prędkości  werbunku,  Więc  pytam się    jak  mam wyszkolić  wojsko  na eventy   skoro  pół dnia  potrzebuje  na wyszkolenie   50 cesarskich?  Wiem  mogę  zrobić  ucztę  ale i tak  nadal  idzie  to  strasznie powolnie.
  • zizu3 (PL1)zizu3 (PL1) Posty: 156
    Żarty se robicie czy jak werbunek jest do chrzanu bo mam bankiet arystokracji a werbuje się jak by go nie było
    zizu3 @ pl 1
  • to co się  dzieje  to jest  typowy czarny humor od GGS
  • wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    m
    wiktorio123 @ pl 1
Sign In to comment.