Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja 14.12.2016 - Automatyczny werbunek, klepsydry

1914

Komentarz

• Po aktualizacji nie mozna pomagac podczas werbunku tylko jednego zolnierza w slocie. Kompletnie nie rozumiem takiej zmiany. Przeciez to ewidentne utrudnienie. Pewnie chodzi o to zeby podczas werbunku wspomagac sie rubinami. Przez ta niedogodnosc ta aktualizacja JEST STUPROCENTOWA PORAZKA. Az sie odechciewa grac.
  • czyli obecnie nie ma pomocy soja w werbunku??
    ania mania @ pl 1
  • Jak na razie bardzo mi się to podoba i dobrze że dodali dodatkowe okno akceptacji podwajania.
  • superMati5 (PL1)superMati5 (PL1) PL1 Posty: 256
    AVRadzio (PL1) powiedział(a):
    Jak na razie bardzo mi się to podoba i dobrze że dodali dodatkowe okno akceptacji podwajania.
    Ciekawe co Ci się tam podoba...lipa to jest..
    superMati5 @ pl 1
  • jarobaro (PL1)jarobaro (PL1) PL1 Posty: 66

i  kolejny    bubel    ze  strony    suportu    chcieli   rozwiazac problem  a   automatami   to   rozwiązali  ale  teraz  to   będzie  koniec  gry  i  wielu   graczy  odejdzie   z tej gry 

jarobaro @ pl 1
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    Możecie sobie wiadomo gdzie wsadzic ten werbunek.

Ilość slotów 80?  http://screenshooter.net/103019845/bnoxluf   zapowiadało sie inaczej.
    Chyba was poebao.  Zamydlenie oczu. Strzeliliscie sobie znów w kolano.  Jak to sie nie zmieni  to duzoo ludzi odejdzie. I zostana sami gracze a z nim żadnego zysku....     Cóż. przeczekam sobie pewien okres czasu i zobacze co sie zmieni...

A Jan nasz ukochany modzie. mam pytanko do ciebie. Nawet dwa :)  

Na co daliscie serwer testowy?  Wsadziliscie tam jakże super nowy  werbunek chyba wczoraj.  I na drugie dzien jest juz na PL1 ? Śmiech na sali. Moim zdaniem powinniście  wsadzic z tydzien wczesniej i poczekac  zeby ludzie zobaczyli jak to działa. I może byście nas spytali  co o nim sadzimy..  Co poradzić....
    Drugie primo.

Czy tylko na naszym serwerze jest ten werbunek?  http://screenshooter.net/103019845/xsxhiop
    Screen z niemieckiego serwera..  Chyba też sie zaliczamy do serwerów testowych.  Bo jak widać tam nie ma tego werbunku.  A jak pisałes wczesniej werbunek jest uruchamiany dla wszystkich serwerów empire
    http://screenshooter.net/102372428/hrgetom  

To dlaczego na innych nie ma??
    Wtłumaczysz mi to małe nie porozumienie? Bo chyba wprowadzasz błąd Polską społeczność !

oskarito5 @ pl 1
  • Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    Jak narazie wszystko u mnie działa dobrze.
    Wiadome było że GGS nie zrobi zegoś takiego co oferowało robo itp.
    Ale tragedi nie według mnie.
    Podoba mi się i to bardzo sposób produkcji narzędzi :)

• Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    oskarito5 (PL1) powiedział(a):

Czy tylko na naszym serwerze jest ten werbunek?  http://screenshooter.net/103019845/xsxhiop
    Screen z niemieckiego serwera..  Chyba też sie zaliczamy do serwerów testowych.  Bo jak widać tam nie ma tego werbunku.  A jak pisałes wczesniej werbunek jest uruchamiany dla wszystkich serwerów empire

potwierdzam 
    na azja1 też tego nie ma http://scr.hu/97w5/8666l

• oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    Żmiju (PL1) powiedział(a):
    oskarito5 (PL1) powiedział(a):

potwierdzam 
    na azja1 też tego nie ma http://scr.hu/97w5/8666l

Jak widać PL1 tez jest serwerem testowym. 
    oskarito5 @ pl 1
  • Piotrec (PL1)Piotrec (PL1) PL1 Posty: 68

Ten sposób werbunku jest dobry ale na słupy
    Jak ktoś chce dobrze polatać to jak teraz odpali ten werbunek to akurat po nowym roku pogra
    20 klików do pomocy trzeba,a co z mniejszymi sojuszami?
    Narzędzia ok,ale 80 wojaków na 8h to nie za wiele
    Ogólnie dupy nie urywa

• Skoro wcześniej siedziałem na czterech literach przed pikselami i klikałem ręcznie jednego wojaka a soj dawał mi drugiego w gratisie to jak daliście 80 wojaków do werbunku powinno być kolejne 80 w gratisie ( kolejny spadek kasy na liczniku) i nie na 20 kliknięć pomocy soja a np.na 5

marcel102 @ pl 1
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    maq72 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie było monitu ze bedzie Turniej Sojuszy ?
    czy ***** tak cieżko napisac dzien wczesniej ze cos bedzie ?
    co robią te *************** moderatorzy ?
    nie nadajecie sie do tej pracy lepiej na tace zbierajcie u batmanów bo do tego wiedzy nie trzeba mie

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Jakub
    a po co dawać info o ewentach. Jak będzie to niespodzianka to będzie ciekawiej. Ps. Nie lubię turnieju sojuszy
    marello @ pl 1
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    Piotrec (PL1) powiedział(a):

Jak ktoś chce dobrze polatać to jak teraz odpali ten werbunek to akurat po nowym roku pogra
    Ogólnie dupy nie urywa

jak ktoś jest aktywny to niech szuka większego aktywnego sojuszu. a jak jest słupem w edenie to nikt na to nic nie poradzi. Najlepsze w tej metodzie werbunku jest to, że ograniczy ilość słupów. Wątpię, żeby rekordzistom chciało się latać po wszystkich kontach i nastawiać werbunek. Ktoś kto gra na 1 z łatwością sobie poradzi ze wszystkimi utrudnieniami. A nawet będzie mu łatwiej, bo nie będzie potrzeby siedząc na grze wychodzić z gry, żeby auto zapełniło sloty. Nich tylko coś zrobią z czasem werbunku, bo na sztormie przy bankiecie zrobiło mi się 40 woja przez 3 godziny i będzie git, ale na to chyba trzeba będzie poczekać co najmniej do wtorku, bo jak zwykle w weekend programiści ggs nie pracują, a przez poniedziałek nie dadzą rady wyeliminować bug. Dobrze, że nie dali tej aktualki przed samymi świętami, bo byśmy czekali na poprawę do nowego roku :)
    marello @ pl 1
  • maq72 (PL1) powiedział(a):
    nie nadajecie sie do tej pracy lepiej na tace zbierajcie u batmanów bo do tego wiedzy nie trzeba mie
    100% podzielam Twoje zdanie, tym bardziej że ;
    - na miesiąc listopad był ogłoszony harmonogram eventów
    - na grudzień ? po co? komu (czytaj któremu moderatorowi) by sie chciało to robić ?
    - zapewniano też ze Turniej sojuszy nie bedzie nigdy razem z innym eventem

i po co było sie wygłupiać z tym harmonogramem-pokazaliście że można, a teraz pokazujecie że sie Wam niechce - i taka jest prawda moi kochani śpiący moderatorzy
    1. harmonogramu eventów na grudzień brak
    2. turniej sojuszy wbrew Waszym zapewnieniom z innym eventem (nomadami) i to bez ostrzeżenia od Was

PS
    nie wiem jak ale mój permanetny ban forumowy mnie tu wpuścił-może to też bug
  • uzal (PL1)uzal (PL1) Posty: 1,743
    spokooko (PL1) powiedział(a):
    maq72 (PL1) powiedział(a):
    100% podzielam Twoje zdanie, tym bardziej że ;
    - na miesiąc listopad był ogłoszony harmonogram eventów
    - na grudzień ? po co? komu (czytaj któremu moderatorowi) by sie chciało to robić ?
    - zapewniano też ze Turniej sojuszy nie bedzie nigdy razem z innym eventem

i po co było sie wygłupiać z tym harmonogramem-pokazaliście że można, a teraz pokazujecie że sie Wam niechce - i taka jest prawda moi kochani śpiący moderatorzy
    1. harmonogramu eventów na grudzień brak
    2. turniej sojuszy wbrew Waszym zapewnieniom z innym eventem (nomadami) i to bez ostrzeżenia od Was

PS
    nie wiem jak ale mój permanetny ban forumowy mnie tu wpuścił-może to też bug
    Harmonogramu może nie ustalają moderatorzy?
    - eventów
    jest rozpisany na zimowym, a turniej sojuszu nigdy nie był zapowiadany i jakoś nie było z tym problemu do tej pory...
    - zmian na grze

A ostatnia rzecz harmonogram zmian przygotował Grzelas dla społeczności Nie moderatorzy, nie technicy z GGS-u. Tyle w temacie dla stałego bywalca :*

• DEJWEN (PL1)DEJWEN (PL1) Posty: 15
    edytowano 19.12.2016
    hahahahahahaha   aktualka  na  minus  jeden   bugow  od *******  ...  a werbunek   calkowicie   przydatny   80  gwardii cesarskiej  19  h ?   no prosze was     duzo  z tego zlobie  caly dzien   moze  wygram tez  konkurs  szlachectwa :D   w ktorym musze miec  ile   6000 woja nawerbowane

realne   po tej aktualce   NIEEEEEEEEE
    Post edited by Czubajka on
  • https://scr.hu/dnaw5y   

640 szt woja uczta odpalona 246 godzin co daje 10 dni  i pol dnia :-) czyli teraz ataki bedziemy wysylac raz na 2 tyg :-) Bravo !!! własnie mnie wyleczyli do konca od tej gry .
  • Piotrec (PL1)Piotrec (PL1) PL1 Posty: 68
    marello (PL1) powiedział(a):
    Piotrec (PL1) powiedział(a):

Ogólnie dupy nie urywa

jak ktoś jest aktywny to niech szuka większego aktywnego sojuszu. a jak jest słupem w edenie to nikt na to nic nie poradzi. Najlepsze w tej metodzie werbunku jest to, że ograniczy ilość słupów. Wątpię, żeby rekordzistom chciało się latać po wszystkich kontach i nastawiać werbunek. Ktoś kto gra na 1 z łatwością sobie poradzi ze wszystkimi utrudnieniami. A nawet będzie mu łatwiej, bo nie będzie potrzeby siedząc na grze wychodzić z gry, żeby auto zapełniło sloty. Nich tylko coś zrobią z czasem werbunku, bo na sztormie przy bankiecie zrobiło mi się 40 woja przez 3 godziny i będzie git, ale na to chyba trzeba będzie poczekać co najmniej do wtorku, bo jak zwykle w weekend programiści ggs nie pracują, a przez poniedziałek nie dadzą rady wyeliminować bug. Dobrze, że nie dali tej aktualki przed samymi świętami, bo byśmy czekali na poprawę do nowego roku :)
    A jak ktoś jest aktywny i dobrze mu tam gdzie jest?
    To co gge zaserwowało dobre jest właśnie dla słupów,wchodzisz ustawiasz i już się klepie,a jak jesteś aktywny to uważasz że 80 woja w 8h to dobrze? Chyba na barona na 20lvl
  • Przemysław08 (PL1)Przemysław08 (PL1) PL1 Posty: 105
    edytowano 17.12.2016
    *******z waszymi aktualizacjami powinno być dalej normalnie robo a nie robicie jakieś cyrki do werbunku pewnie będą potrzebne rubiny..zacznijcie myśleć mózgiem a nie *******8 :)
    Post edited by Czubajka on
Sign In to comment.