Strona główna Polish Wasze pytania do gry

serwer testowy

dlaczego wszyscy gracze dostali 20mil chleba i 4k woja tam jak i 500k rubów itp. ja wszystko dostałem prócz tego 4k woja i 20mil chleba-dlaczego?
######jaszczur zawsze wygrywa :-) a reszta przegrywa :-( ######
          ######nie macie szans wy mali rycerze,######
         ######moja armia jest duża, a wasza nie######
«1

Komentarz

• i teraz oddaliście wojo itp. a to zje****

https://scr.hu/D5gLJA

teraz wierzba a sam zrobiłem oddajcie mi ruby za 11 lvl wierzby na serwerze testowym ale nei usuńcie tej z 100lvl
  • Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 04.12.2016
    Człowieku!!
    To serwer testowy, niczego nie dostaniesz, żadnych rekompensat.
    Co więcej w każdej chwili może Ci coś zniknąć i to jest zapisane w formule tego serwera!!
    Support nie przyjmuje zgłoszeń odnośnie serwera testowego, które nie będą dotyczyć testowanych elementów/wydarzeń.

W chwili obecnej nie ma nic do testowania, jest czas na postawienie zamku, abyś miał czym testować.

Zakładałem, że tak się to właśnie skończy, zamiast testowania powstanie obóz pieniaczy, którym coś ciągle ginie i będzie oczekiwał zwrotu i płakał, że nie może używać "wspomagaczy".

Drugi obóz, który zamiast testować, będzie prowadził wojenki, bo dostał ku temu sensowne możliwości. Do tego biorąc pod uwagę, że na jednym serwerze gra kilka nacji, można zapomnieć o jakimkolwiek testowaniu - tym bardziej, że forum testowe jest w języku angielskim...

Zanim zaczniesz płakać kolejnym razem, poczytaj na co się piszesz, gdy zaczynasz w coś grać...

• michal5c9 (PL1) powiedział(a):
    dlaczego wszyscy gracze dostali 20mil chleba i 4k woja tam jak i 500k rubów itp. ja wszystko dostałem prócz tego 4k woja i 20mil chleba-dlaczego?
    Witaj

Wszelkie informacje odnośnie serwera testowego zawarte są w ogłoszeniu Jana TUTAJ.

Chciałbym przypomnieć również, jak sama nazwa mówi, jest to serwer testowy, czyli wszelkie udoskonalenia jak i błędy mogą na nim występować znacznie częściej, dlatego prosiłbym o wstrzymanie się negatywnymi emocjami związanymi właśnie z nim ;)

Pozdrawiam serdecznie
    Jakub
  • Tomik (PL1)Tomik (PL1) PL1 Posty: 33
    Dajcie jakieś namiary na polski sojusz do którego można dolaczyć
    Tomek @ pl 1
  • wszystko fajnie zamek przygotowany ale moglibyście jeszcze do tego wszystkiego dać trochę złota
  • Rebelianci
    Husaria
    MAXX KING
  • Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 06.12.2016
    Bo to serwer, na którym będziecie testować eventy?
    Nie mają nic do testowania teraz, więc nie dają.

Sklep z rublami nie został wycofany z testowego, ale wyraźnie jest powiedziane, że waluta premium może znikać z konta (tak jak i inne rzeczy), także to nie jest argument, że ktoś coś kupi.

Na serwerze testowym nie chodzi o wyścigi kto lepszy :)
    Ale może się mylę...
  • zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233

Bardzo ciekawe. Wielu graczom zależało tak bardzo na tym serwerze testowym, a teraz kiedy wreszcie go wprowadzili mam wrażenie jakby przysparzał więcej problemów niż korzyści.

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• siemaneczko
    nie marudzić tylko bawić się na testowym i już:)
  • można palić kogo chcesz zabierać posty wioseczki :) miodzio sprawa
  • Tylko powinny być dostawy wojska co 2-3 dni, bo szkoda czasu na werbowanie na testowym serwerze :)
  • piotrek75 (PL1)piotrek75 (PL1) Posty: 422
    edytowano 08.12.2016
    Moim zdaniem na serwerze testowym każdy powinien dostawać te 500 k rubli co tydzień lub nawet troszkę częściej.Przecież czymś trzeba testować te wydarzenia :) co do wojska zgadzam się z moim przedmówcą.Dodam, że na start przydał by się jakiś komplecik kasztelana i dowódcy bo jak przyjdzie jakieś wydarzenia a'la obcy do będzie biednie he he ;)
    A teraz pytanie dlaczego nie wprowadzicie na serwer testowy tej aktualki co miała być wczoraj?
    ewentualne błędy raczej nikomu by tam nie przeszkadzały a w końcu było by co testować. 
    piotr4440 @ WWW 1
  • piotrek... (PL1) powiedział(a):
    Moim zdaniem na serwerze testowym każdy powinien dostawać te 500 k rubli co tydzień lub nawet troszkę częściej.Przecież czymś trzeba testować te wydarzenia :) co do wojska zgadzam się z moim przedmówcą.Dodam, że na start przydał by się jakiś komplecik kasztelana i dowódcy bo jak przyjdzie jakieś wydarzenia a'la obcy do będzie biednie he he ;)
    A teraz pytanie dlaczego nie wprowadzicie na serwer testowy tej aktualki co miała być wczoraj?
    ewentualne błędy raczej nikomu by tam nie przeszkadzały a w końcu było by co testować. 
    Napisałem o wojsku i wpadło 8k offa :)

I zestawy dla dowódcy i kasztelana również.

• wystarczy napisać i życzenie się spełnia he he;)
    gdyby tak jeszcze troszkę rubinków dali...
    piotr4440 @ WWW 1
  • co do tego serwera, czy tylko ja nie mogę wejść?
  • u mnie ten sam problem
    piotr4440 @ WWW 1
  • każdy nie może wejść albo aktualka albo dupa z tym serwerem
  • Piotrek99999 (PL1) powiedział(a):
    Tylko powinny być dostawy wojska co 2-3 dni, bo szkoda czasu na werbowanie na testowym serwerze :)
    To niech zrobią tak aby można było używać auto na testowym i sprawa rozwiązana a nie jakieś ich lipne zaplętenia czy co tam dają i tak nie działają.. :)
  • Przemysław08 (PL1) powiedział(a):
    Piotrek99999 (PL1) powiedział(a):
    Tylko powinny być dostawy wojska co 2-3 dni, bo szkoda czasu na werbowanie na testowym serwerze :)
    To niech zrobią tak aby można było używać auto na testowym i sprawa rozwiązana a nie jakieś ich lipne zaplętenia czy co tam dają i tak nie działają.. :)
    auto nigdzie nie można używać i tak powinno zostać.
Ta dyskusja została zamknięta.