Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Kiedy dacie jakiś event?

Sam konkurs sojuszy zdaniem wielu graczy jest nie wystarczajacy,nie kazdy ma kilka słupów z ktorych stale lataja wozki,z baronów nie da sie wykarmic całego woja mając po kilkanascie kilo na -.
Nick: justysia8000
Serwer: PL1

Komentarz

• Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    Nic nie dawajcie , bosko jest 
    Lepi @ pl 1
  • Popieram, nie dawajcie nic. Dajcie nam odpocząć od tej gry... Ewentualnie Beri klasyczne mogłoby się pojawić.
  • Beri niech wejdzie.
  • Nawet berii nie dawajcie, a kto ci mówi o słupach, umówcie się z innym sojuszem oni lecą na was, a wy na nich i po co ci te słupy do tego eventu, po drugie jeszcze barony są to lataj po nich.
  • dajcie berimond wkoncu :)
  • Zamknijcie najlepiej Polski serwer ha ha ha

• Milimetr (PL1)Milimetr (PL1) Posty: 128
    edytowano 23.11.2016
    FastAlexis (PL1) powiedział(a):
    Zamknijcie najlepiej Polski serwer ha ha ha

Jak Ci brakuje rozrywek, kup bilet, kino, opera cyrk a jak szukasz eventu, w ramach grupy LL odpalę Ci wojnę i dla "Twojej rozrywki" możemy zrobić jeden na jeden. Ja sam i Twój sojusz. Ale za te marudzenie, zacznę wysyłanie offa od Ciebie ... zapewniam, że będziesz miała taki "event", że ostatnie co Ci przyjdzie do głowy, to post na forum z biadoleniem. Cały "live" to Twoje Empire ? No to nie wysyłaj mi swojego zdjęcia ... chyba już wszystko wiem ...
    Post edited by Milimetr (PL1) on
                       "  Wole pływać jako oportunista niż utonąć z niezłomnymi zasadami u szyi. "
  • A co Zbyszku, boisz się, żebyś sie wystraszył w nocy, chyba taka brzydka nie jest. Hahaha.
  • Jakub_S (PL1)Jakub_S (PL1) Posty: 532
    edytowano 24.11.2016
    justysia8000 (PL1) powiedział(a):
    Sam konkurs sojuszy zdaniem wielu graczy jest nie wystarczajacy,nie kazdy ma kilka słupów z ktorych stale lataja wozki,z baronów nie da sie wykarmic całego woja mając po kilkanascie kilo na -.
    Witaj :)

Justysia800 po pierwsze jeśli masz taką ilość wojska myślę, że śmiało znajdziesz rywali do Turnieju Sojuszy, żeby poluzować miejsce w magazynie :)

Kolejna sprawa, to czytając te wszystkie wpisy pod Twoim wątkiem, nie zauważyłem ,,lasu rąk,, graczy, którzy uważają podobnie, więc pozostawmy to wszystko tak jak jest.
    Wkrótce będzie z pewnością kolejne wydarzenie, więc zaognianie atmosfery nie ma sensu moim zdaniem. Każdy zawsze znajdzie coś dla siebie, tak było i będzie mam nadzieję jeszcze bardzo długo ;)

Pozdrawiam gorąco !
    Jakub 
  • Przydało by się stare beri bo dawno nie było
    Demolition @ pl 1
  • Bledwo (PL1) powiedział(a):
    Popieram, nie dawajcie nic. Dajcie nam odpocząć od tej gry... Ewentualnie Beri klasyczne mogłoby się pojawić.
    Popieram bo berimondu dawno nie było i chwała z berimondu spadla szybciej spada niż wzrasta!
Sign In to comment.