Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Co się stało z Wojną o Berimond? W połowie jej trwania została przerwana i nic nie odzyskałem!

13

Komentarz

• Sky21 (PL1)Sky21 (PL1) Posty: 57
    edytowano 09.10.2016
    Witam,

Jezeli po raz kolejny  żaden moderatror czy CM  się nie odezwie na moją prośbę  będę hejtował  dosłownie wszystkie  wasze wypowiedzi  i składał zażalenie  do supportu  o  brak aktywnośc,  Janie Jakubie  i  wszyscy tam...  co  się  dzieję   dlaczego  macie nas w ******???
    Post edited by Czubajka on
  • Sky21 (PL1)Sky21 (PL1) Posty: 57
    edytowano 09.10.2016
    CZUBAJKA...   odsyłasz mnie  TU   gdzie  nic nie jest wyjaśnione.... proszę  wypowiedz się albo   znikaj!!!   mam  dość waszej ignorancji!!!

Gdzie jest CM Asia????????
  • chudy9 (PL1)chudy9 (PL1) PL1 Posty: 16
    bo to zlodzieje 
  • AVRadzio (PL1)AVRadzio (PL1) Posty: 123
    edytowano 10.10.2016
    W * nas **** mają, a te promocje 100% rubinów to se w * wsadzcie!

EDIT://  prywatna korespondencja
    Post edited by Czubajka on
  • jan ż (PL1)jan ż (PL1) PL1 Posty: 36
    edytowano 09.10.2016
    co oni zrobiliiiiii :(:(:(:(:(:(:(:(:( miałem zamiar zdobyć wszystkie nagrody i wtedy support wszedł do akcji
    nick: jan ż
    sojusz: -ZPZ-
    rola w sojuszu: Władca
    poziom: około: 58

zapraszam do sojuszu -ZPZ- od 35 lvl
  • Ronin47 (PL1)Ronin47 (PL1) PL1 Posty: 61
    dlaczego na innych serwerach informacja o przyczynach znikniecia barimondu pojawiła sie juz wczoraj, w niedługim czasie po jego zniknieciu, a na serwerze Pl nic, cisza.
    odpowiem za moderatorów:
     na innych serwerach, pracuja normalni moderatorzy którzy szanuja graczy i ich czas, a nam( czyt. moderatorom z pl.) po prostu sie nie chce..... :)
    to moze napiszcie kochani moderatorzy do posredniaka o jakies inne zajecie, choc watpie by dla takich nieudacznikow cos znaleziono.
    pozdrawiam moderatorów pl.
    Ronin47 @ pl 1
  • Może nie wszyscy moderatorzy są nie normalni jak sugerujesz ale jan m tak i innej roboty nie znajdzie.
  • Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    Starałem się o top1  byłem 2 miałem 25000 punktów a tu nagle beri zniknęło.....
    Mam nadzieję że dostane chociaż te ubranka za top50 i top100 bo jeśli nie to się naprawdę zdenerwuję.
    Robiłem ataki demonami i zabawkami specjalnymi na berimond wydałem sporo tych wózków i tu się okazuję, że to wszystko na darmo.

• Jakub_S (PL1)Jakub_S (PL1) Posty: 532
    edytowano 09.10.2016
    Ronin47 (PL1) powiedział(a):
    dlaczego na innych serwerach informacja o przyczynach znikniecia barimondu pojawiła sie juz wczoraj, w niedługim czasie po jego zniknieciu, a na serwerze Pl nic, cisza.

Witaj

Informacja, odnośnie naszego serwera była podana przez Jana, również wczoraj popołudniu po zamknięciu wydarzenia TUTAJ.
    Zachęcam do uważnego czytania oficjalnych ogłoszeń.

Pozdrawiam serdecznie
    Jakub
  • A gdzie straty dniowe za kazdy dzien na beri traci sie 3 procent Co odbija sie na tytule a to na werbunku zarciu na woju I po kiego mi tyle żarcia na głownym gdy na królestwach i tak produkcja stoi na max itp Takie traktowanie i non stop molestowanie o kupno rubinów Kup a i tak mamy ciebie daleko i głeboko w powazaniu Tak wygląda kultura europejska Az szkoda gadac
Sign In to comment.