Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Gra ścina muli ..

245

Komentarz

• Kaninus (PL1)Kaninus (PL1) PL1 Posty: 20
    http://scr.hu/46hp/p35vc jak mam grać, a gdzieś powinien być mój zamek - tragedia i niesamowite przeciążenie serwera przez Berię. Tak nie może być dalej i 'zróbta co chceta' aby gra zaczęła hulać, a ja trza to wyłączyć tą Berię, bo przez nią są te problemy.
    Kaninus @ pl 1
  • chudy9 (PL1)chudy9 (PL1) PL1 Posty: 16
    Towar wadliwy podlega reklamacji a to co wy robicie to nie miesci się w glowie oddajcie kasę zainwestowanom w tom gre lub podajcie się do dymisji
    Jedynie co nie tnie się to wasze reklamy
  • Proszę dać każdemu po 200k żywności na lokalizację i zamknąć serwer na 2h celem naprawy, bo tak to kpina jakaś jest. Grać się nie da.
  • ja to już mam nawet problem z zalogowaniem się, muszę czekać nie wiadomo ile zanim mi gierka się uruchomi
    PatrycjaB. @ pl 1
  • zizu3 (PL1)zizu3 (PL1) Posty: 156
    Janie zrób coś bo nie da się grać
    zizu3 @ pl 1
  • devon69 (PL1)devon69 (PL1) PL1 Posty: 27
    devon69 @ pl 1
    Bo to same przedczkole tam pracuje
  • Kaninus (PL1)Kaninus (PL1) PL1 Posty: 20
    http://scr.hu/46hp/3xbq4 Ręce opadają na tą gierkę, a co aktualka to wychodzą stare błędy, które się powielają non stop, a dział Techniczny śpi i nie widzi problemów jak np. poprzestawiane flagi po każdej modyfikacji systemu o-))
    Kaninus @ pl 1
  • To samo u mnie, może pora na jakiś komunikat żeby ludzie nie szukali przyczyny poza grą...
    Beri czy obcych można "spauzować" bo gorszy problem to pół godziny potrzebne na odpalenie wszystkich wiadomości itp.
  • Dalej to samo, nic sie robić nie da!
  • zizu3 (PL1)zizu3 (PL1) Posty: 156
    może byście o papu pomyśleli bo nie ma jak wejść do gry
    zizu3 @ pl 1
  • marsoni (PL1)marsoni (PL1) PL1 Posty: 57
    masakra jakaś!

nie da się grać!!!!

a co sup robi?
    jak zwykle NIC
  • Dajtek (PL1)Dajtek (PL1) Posty: 24
    edytowano 08.10.2016

Zakończyli przed czasem turniej sojuszy, bo coś im się sp.....liło. Teraz powinni to samo zrobić z beri i obcymi. Już znalazłem sposób, by nadmiar wojska wyżywić w najdogodniejszy sposób, to od wczoraj swoimi jakimiś błędami skutecznie utrudniają jakiekolwiek działanie. Niech się wypałują. Nie każdy ma czas, by kwitnąć przed grą czekając minuty ... ---->> ... godziny   aż grafika z ich serweru się wczyta.

Jak inny przedmówca napisał: powinni dać teraz wielką ilość jedzenia do każdego zamku, aby zapewnić wojsku utrzymanie. Do tego obowiązkowo komunikat - nie na minutę przed zamknięciem gry, lecz powiedzmy na minimum godzinę i niech biorą się do roboty darmozjady. Kasę ciołki chcą wyciągać, ale solidnie popracować nie potrafią.

Dopisek: właśnie dodano jedzenie do zamku głównego. Ktoś znowu "POMYŚLAŁ" tylko odrobinę.
    Przykład: A/ gdy jest mało jedzenia, a wojsko jest w przeważającej ilości na krainach, bo tam łatwiej z ataku na wieżę zebrać większą ilość jedzenia i gdy kasy jest niedużo, to może się okazać, że zabraknie jej na przesłanie wojska na zieleń, bądź do zamku głównego.

Wtedy pozostaje opcja B/ roztrwonić to darowane na zamek główny jedzenie przesyłając je ze stratami na krainy.
    Ewentualnie także przesyłać jedzenie nierzadko mozolnie (czasochłonnie) z zamku głównego do postów, by tam dać zapas na czas nie działania gry, na co prawdopodobnie się zanosi. Bądź wojsko z postów na zamek główny, zależnie, co kto ma w zamkach.

DLATEGO jedzenie powinno być dodane do każdego zamku na zieleni i na krainach w dużej ilości zabezpieczającej wojsko na czas naprawy gry.

• Kurde no zrobcie cos z ta gra w koncu bo zacina ze masakra jakas 
    nie idzie grac
Sign In to comment.