Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Czemu nie ma żadnego Eventu?

Mam proste pytanie do twórców gry. Czemu nie ma żadnego nowego Eventu?
Przecież za tworzenie wojska trzeba zapłacić a potem wojsko trzeba wykarmić z czego mamy to zrobić, czy jest to sposób na wywołanie wojen między sojuszami. Przykro mi, ale ja w to nie wchodzę nikt nie będzie mi dyktował jak mam grać w ten czy inny sposób. 

Najlepsze odpowiedzi

«13

Odpowiedzi

• NUDY, NUDY, NUDY Ile można barony lać :(
    Aga961 @ pl 1
  • Masz rację :) Ja zastanawiam się czy w ogóle ktoś obsługuje tą grę...od x czasu nie ma żadnej aktywności zarządzających...ktoś nie traktuje chyba graczy poważnie...no nie ładnie... :(

anna769 @ pl 1
  • A wrzutka tajemniczej osoby i koła fortuny to jawne lekceważenie....chyba już czas na nomadów albo samurajów...dawno też nie było beri...

anna769 @ pl 1
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752

Witam cieplutko,

Chwilowo nie będzie  włączony kolejny event na szybko. Ma to na celu uniknięcia kolejnych błędów w grze.
    Jest to więc czas na grę :  gracz vis gracz , czyli powrót do czasów za którymi wszyscy tak tęskniliśmy.

Pozdrawiam
    Czubajka
  • Jaja już sobie z nas robicie, PARODIA
    Aga961 @ pl 1
  • chudy9 (PL1)chudy9 (PL1) PL1 Posty: 16
    Największym blędem jestescie wy czyli suport 
  • Hahaha Czubajka ma przynajmniej złośliwe poczucie humoru. Może prościej byłoby napisac, że czekacie aż sami zrezygnujemy z gry? Bo robicie wszystko żeby nas się pozbyć, więc po co te dziwne zagrywki skoro można uczciewie napisać: nie chcemy was już. Odpowiedzi na protest nie ma, eventy przerywane albo ich brak. Przecież gdyby zależało im na utrzymaniu tego serwera, to robiliby wszystko żebyśmy kupowali rubiny. A tu nawet nie ma po co ich kupować. Kompletne lekceważenie i brak szacunku dla graczy. Traktują nas jak niepełnosprawne umysłowo dzieci. Wielki szum wokół turnieju, przygotowania, ludzie naklepali woja a w zamian nie dostali nic. Mogą się cieszyć, że jeszcze baronów z mapy nie usuneli, chociaż nie zdziwię się jak i ci przestaną działac. 
  • po prostu moderatorzy tego forum nie nadaja sie do pelnienia tej funkcji...na brytyjskim forum sa ogloszenia odnosnie turku sojuszy itd a na polskim nie ma nic oprocz ich marnych ogolnikowych wpisow ktore nam graczom nic nie mowia ...."chwilowo nie bedzie zadnego eventu za szybko"...to wkoncu nie bedzie eventu chwile czy tez bedzie po jakims dluzszym czasie skoro nie za szybko...jak mi dasz bana nie bede plakal ale moge ci powiedziec ze sie nadajesz co najwyzej do tarcia chrzanu chociaz i to pewne nie jest skoro ci sie paluszkami w klawiaturke nie chce stukac
Sign In to comment.