Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Turniej chwały

24

Komentarz

• a na nk nikt w ogole nie pisze od roku albo i dluzej ani o zmianach ani o ewentach, nawet nie wiemy ze nie mozna przechodzic
    na ostatnim turnieju co prawda jak sie ktos spoznil to nie dostal nagrod co sojusz juz zebral ale dostawal kolejne a teraz nawet namiotu nie ma i zeby sie dowiedziec co w przyszlosci bedzie planowane musimy tu przychodzic a i tak nie ma komu sie pozalic, bo jak ktos sie zalil do naszego supportu to dostal odpowiedz ze kolejne maile w tym temacie beda blokowane
    jestesmy tak rozgoryczeni ze sie juz zbieramy ze skarga na nasz support do niemieckiego supportu bo nie wiemy juz gdzie
    nie dosc ze zmiany mamy bez uprzedzen to jeszcze blad za bledem, obcy widma bez nagrod, zero odszkodowania, zero moderacji i tylko same jaja niespodzianki
    a z tym znikaniem namiotow to jakas parodia, bo jak ktos chce pomoc to dlaczego nie moze, prawo uwzglednia pomoc wiec dlaczego nie w tym ewencie? przeciez to i tak niczego nie zmieni, bo jak z aka ktos chce dojsc to dlaczego mu nie pozwolic na zachete, gdzies musi sie uczyc
    o rany :-)
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Lady Zgon ....

Licznik wpisów Twój może na to nie wskazuje, ale bywasz na forum na którym polecam Oficjalne Ogłoszenia które dajemy, które serdecznie polecam lekturze ----> TU ten problem został wczesniej jasno opisany i wyjaśniony .

Jan
  • W trakcie trwania Turnieju sojuszy musi być dodatkowy ewent do utrzymania wojsk,...chociażby nomadzi czy samuraje czy beri....taki sam turniej jest bez sensu przez te 4 dni wojsko zwieje
    :(

anna769 @ pl 1
  • dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 115
    Zgadzam się woja masa a nie ma ewentu  to duży błąd, jak tyle ofa mamy utrzymać, dajcie nomadów lub samurajów np to wtedy jest sens.
    dymitr38 @ pl 1
  • HeroAnia9 (PL1) powiedział(a):
    Turniej sojuszy .. Mamy 4 dni okazję wykazać się dobrą taktyka jak tu utrzymać jedzonko na zamkach oraz posterunkach .  Bo wiadoma sprawa że trzeba coś  zabrać kosztem tego szlachetnego turnieju .. 
    wojsko się mnoży produktywność spada na spory minus ,także po co dodać jakiś dodatkowy ewent skoro przez 4 dni wojsko sobie zdezerteruje ...
    To już jest delikatna przesada ..
    a zapomniałam o urozmaiceniu  :D
    Jest mieczowe .. ale na upartego można je ukończyć  w jeden dzień i co dalej ?
    Nie chcesz brać udziału w innych eventach jak jest turniej sojuszy to nie bierz ale daj innym uczestniczyć w innych eventach. Dla mnie to mogą być wszystkie eventy na raz to sobie wybiorę, w których chcę uczestniczyć, a w których nie.
  • Czekamy na drugi ewent....nie każdy bierze udział w turnieju sojuszy ...o innych w ogóle nie myślicie...a gracze bez sojuszy ... czasem trzeba pomyśleć przed podjęciem takich decyzji...nieraz były 4 ewenty na raz a teraz jeden turniej. w którym zdobywa się wojsko , które zaraz zwieje....???
    anna769 @ pl 1
  • lolo657 (PL1)lolo657 (PL1) PL1 Posty: 104
    Protesty, petycje? To teraz support pokazał kto tu rządzi. Nie będzie nomadów i utrzymajcie wojsko które naklepaliście na turniej sojuszy.
    Piszcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske"
  • HeroAnia9 (PL1) powiedział(a):
    2Maciejplayer (PL1) powiedział(a):
    HeroAnia9 (PL1) powiedział(a):
    Turniej sojuszy .. Mamy 4 dni okazję wykazać się dobrą taktyka jak tu utrzymać jedzonko na zamkach oraz posterunkach .  Bo wiadoma sprawa że trzeba coś  zabrać kosztem tego szlachetnego turnieju .. 
    wojsko się mnoży produktywność spada na spory minus ,także po co dodać jakiś dodatkowy ewent skoro przez 4 dni wojsko sobie zdezerteruje ...
    To już jest delikatna przesada ..
    a zapomniałam o urozmaiceniu  :D
    Jest mieczowe .. ale na upartego można je ukończyć  w jeden dzień i co dalej ?
    Nie chcesz brać udziału w innych eventach jak jest turniej sojuszy to nie bierz ale daj innym uczestniczyć w innych eventach. Dla mnie to mogą być wszystkie eventy na raz to sobie wybiorę, w których chcę uczestniczyć, a w których nie.
    Drogi kolego czy była mowa o tym ze nie daję uczestniczyć innym graczom w ewentach ?
    A kto napisał a po co dodatkowy event.
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    HeroAnia9 (PL1) powiedział(a):
    I jak zwykle sa z siebie dumni 
    Bo niemiec potrafi urozmaicic nam rozgrywke na równym poziomie ..

Hm... w wielu wpisach Twoich czytałem rożne opinie. Raz i taką, gdzie wnosisz zastrzeżenia co do za dużej liczny wydarzeń na mapie gry. To pozwolę sobie Tobie przypomnieć, że to gra wojenna i zawsze w kilka minut można ten problem, nadmiaru wojska, niedomiaru żywności, rozwiązać kilkoma atakami :)

Wielu postulowało o wyhamowanie z nadmierną ilością eventów, to teraz źle, znów źle ? Widzę dwa tematy na forum w których już jest dyskusja o proponowanych zmianach przez Was, polecam jej lekturę oraz opinie.

Jan
  • Hej

Jan masz racje .:) masz zamek obok sypnij go chwała wpada i a szamka  przy okazji.

Pozdrowienia  dla graczy którzy wiedzą co to wojna> takich coraz mniej jak kombatantów.

• Trzeba było nie zmieniać sojuszu i nie być analfabetą, bo jak sie wychodziło z sojuszu to był komunikat, że jak opuścisz sojusz to zostaniesz wykluczony z turnieju. Czytanie nie boli.
  • Do tego, że jak się wychodzi z sojuszu w trakcie trwania eventu to pojawia sie ostrzeżenie
  • zyz (PL1)zyz (PL1) PL1 Posty: 43
    mniejsza o większość
    konkurs nie wytrzymał i znikł
    zyz 

Sign In to comment.