Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Nasza odpowiedź na "Kampanie wrześniową"

1714

Komentarz

• Opcja nr 2.
    W chwili obecnej, to już się nawet nie chce grać, bo ciągle tylko chodzi o kasę.
    Dlaczego za werbunek (zapętlanie) mam płacić rubiny?
    Już dosyć...
  • merlin9 (PL1)merlin9 (PL1) PL1 Posty: 34
    Czubajka powiedział(a):
    Wróćmy proszę do podstawowego tematu tego wątku. Jeśli znowu napisałam coś nieskładnie to powodem tego jest fakt, że identyfikuję się z większością z Was, bo jestem zwykłym graczem, którego spotkaliście z pewnością na mapie. Wielu ze mną grało lub paliło mnie na mapie i nie jest to dla mnie problemem. Obecna sytuacja jest dość trudna dla nas Wszystkich. Zależy mi by udało się wypracować jakiś kompromis , który zadowoli obie strony.
    Moim skromnym zdaniem wy nie potraficie wypracować czegoś co zadowoliło by graczy wasze dotychczasowe  modernizacje okazały się wielką klapo i zobaczcie do czego doprowadziliście graczy na mapie 
  • w imieniu sojuszu KINGS OFF HELL , przekazuję 100% poparcie dla listu otwartego Samueli,
    Celina4 @ pl 1
  • łomotimaszineri (PL1)łomotimaszineri (PL1) PL1 Posty: 837
    edytowano 04.09.2016
    Eurydyka (PL1) powiedział(a):

Popieram w całości.

I jeszcze jedno. Obserwując nadgorliwość albo nadwrażliwość Jana M, przypomniało mi się takie stare powiedzenie: " Nie przejmuj się rolą, bo i tak Cię w********** " Ale to pewnie, jak zwykle u mnie, niewłaściwe skojarzenie :)

reprezentujesz wszystko co najgorsze. syf mapy.

Post edited by Czubajka on
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    Wczoraj jak zobaczyłem że główne sojusze zadecydowały by była kampania wrześniowa byłem za ale dziś patrząc po lokatach w ewencie nomadzi widzę że główne sojusze mają za nic to co ustaliły. miały nie cisnąć w ewentach a parcie o 1 miejsce jak było tak jest, wiec się pytam:

po cholerę ustalacie to jak się tego nie trzymacie???
  • zenon16 (PL1)zenon16 (PL1) PL1 Posty: 6
    skoro nazywają nas oszutami a tego nie udowodnią to na takie zachowanie też jest kilka art. kk 
    jeden z podstawowych to art. 212 kk który jest już podstawą do wniesienia prywatnego  oskarżenia..
  • jaromlody (PL1) powiedział(a):
    Wczoraj jak zobaczyłem że główne sojusze zadecydowały by była kampania wrześniowa byłem za ale dziś patrząc po lokatach w ewencie nomadzi widzę że główne sojusze mają za nic to co ustaliły. miały nie cisnąć w ewentach a parcie o 1 miejsce jak było tak jest, wiec się pytam:

po cholerę ustalacie to jak się tego nie trzymacie???
    Ty sie urodziles dzis?

Wybacz ale ... sam jak zauwazyleś ... no nie ma co dyskutowac z faktami a te jakie są to widac gołym okiem:)

• zenon16 (PL1) powiedział(a):
    skoro nazywają nas oszutami a tego nie udowodnią to na takie zachowanie też jest kilka art. kk 
    jeden z podstawowych to art. 212 kk który jest już podstawą do wniesienia prywatnego  oskarżenia..
    wnos ,skraz.. i sądz.

lepiej by bylo zrobic zlot empire w Hamburgu. Połaczyc przyjemne z pozytecznym.

Ktos ma firme przewozową z autokarami?

• Eurydyka (PL1)Eurydyka (PL1) Posty: 215
    edytowano 04.09.2016
    łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):

Popieram w całości.

I jeszcze jedno. Obserwując nadgorliwość albo nadwrażliwość Jana M, przypomniało mi się takie stare powiedzenie: " Nie przejmuj się rolą, bo i tak Cię w********** " Ale to pewnie, jak zwykle u mnie, niewłaściwe skojarzenie :)

Jak miło Cię widzieć Wojtusiu ... Równie serdecznie Cię pozdrawiam :)
    Post edited by Czubajka on
    Eurydyka @ pl 1
  • zenon16 (PL1)zenon16 (PL1) PL1 Posty: 6
    zenon16 (PL1) powiedział(a):
    wnos ,skraz.. i sądz.

na wszystko jest czas.. czekamy na dalszy rozwój sytuacji.
    wynajmij autobus i jedz.. ewentualnie na stopa możesz ..:)  jak twierdzisz że to najlepsze wyjście..
  • zenon16 (PL1) powiedział(a):
    zenon16 (PL1) powiedział(a):
    wnos ,skraz.. i sądz.

na wszystko jest czas.. czekamy na dalszy rozwój sytuacji.
    wynajmij autobus i jedz.. ewentualnie na stopa możesz ..:)  jak twierdzisz że to najlepsze wyjście..
    tak uważam.. Górnicy tak robili i maja dalej przywileje z komuny.. niby komuna zła ale przywileje co im nadała juz sa ok:)
    zenon emerycie ja myslalem ze ciebie damy na przód i te wszystkie babcie empire to moze nie bedą do nas strzelac:)))

pamietaj.. bo to sprawdzone.   

Violence solves everything!

• Eurydyka (PL1) powiedział(a):

Popieram w całości.

żałosne ze takie padalstwo jak ty jeszcze pełza.

Jak miło Cię widzieć Wojtusiu ... Równie serdecznie Cię pozdrawiam :)
    ooooooooo Ty paszczurze mapy .. słupie słupów ,,, matko 13 poziomów.

• Proszę abyście trzymali się tematu i nie spanowali
    Nie dajcie się prowokować, najlepsza metoda na pasożyty tutaj jest ich ignorowanie

• pit5 (PL1)pit5 (PL1) PL1 Posty: 22

Popieram w 100%:)))                                                                                                        

• Samuela (PL1) powiedział(a):
    Proszę abyście trzymali się tematu i nie spanowali
    Nie dajcie się prowokować, najlepsza metoda na pasożyty tutaj jest ich ignorowanie

idz sobie wykup wiecej ptakow na słupach bo ci zabiorą skarbek.

jakbys grala uczciwie i nie produkowała narzedzi na słupach to by tego nie było.

sama jestes sobie winna własnie przez takich jak ty i tobie podobnym jest jak jest.

i smiesz namawiac ludzi aby nie brali udziału w ewentach jak sama przycinasz.

nie masz wstydu za grosz. 

uczciwym graczom ktorzy nie kombinowali i teraz cierpią przez to ze ty kombinowalas.. usiłujesz wmowic ze są glupcami.

ile jeszcze kupisz kont ? ile narobisz 13 leweli? ile jeszcze powykupujesz ptaków zeby ci tego nie zabrali co nakupilas.

wstajesz i grasz.. myjesz sie wogole?

robisz ludziom wodę z mózgu . stosuj sie do tego co zalozone i nie bierz udziału w jakimkolwiek ewencie do czasu rozwiazania problemu.

a spanowac to se mozesz brode:)

chyba ze masz na mysli spam:)

• HeroDonGURALesk (PL1) powiedział(a):
    Samuela (PL1) powiedział(a):

“Drogie” GSS,

w związku z „Kampanią  przeciwko używaniu zewnętrznego oprogramowania” prowadzącej do licznych blokad kont graczy serwera PL1, w dniu 02/09, odbyło się spotkanie przedstawicieli największych sojuszy naszego serwera.

Zgodnie ustaliliśmy, że NIE BĘDZIEMY używali żadnego zewnętrznego oprogramowania pozwalającego nam na automatyzację pewnych niedoskonałych rozwiązań zastosowanych w grze Empire.

Jednocześnie wyraziliśmy nasz niepokój o przyszłość naszego serwera. Przy wykorzystaniu dostępnych w grze rozwiązań, dotyczących głownie werbunku jednostek i produkcji narzędzi, nie widzimy możliwości AKTYWNEGO uczestniczenia w ewentach czy wojnach  sojuszowych.

Dlatego z dniem wczorajszym, wszystkie większe wojny zostały wygaszone.

Pragniemy także zwrócić Waszą uwagę na nasze postanowienie, że do czasu, kiedy nie ulepszycie możliwości werbunku jednostek do poziomu jakie oferowały nam rożnego rodzaju automaty, NIE będziemy nabywali waluty premium zwanej dalej „rubinami”, gdyż zwyczajnie nie będzie nam potrzebna.

Brak wojska spowoduje także OGRANICZONE uczestnictwo w ewentach, a co za tym idzie, nie nabywanie różnego rodzaju ofert specjalnych (skrzynek).

Prosimy więc, abyście jeszcze raz przeanalizowali sposób/ilość werbunku jednostek oraz pozyskiwania narzędzi do realnych potrzeb graczy. Z Waszym cichym przyzwoleniem, przez wiele lat używaliśmy różnego rodzaju boty, które pozwalały nam nadążać za szybkim rozwojem gry. Na dzień dzisiejszy, bez używania botów, nie widzimy możliwości aktywnego w niej uczestnictwa.

Z wielkim zaciekawieniem a nawet niecierpliwością będziemy oczekiwali realizacji pomysłów, które w sposób uczciwy, pozwolą nam na kontynuacje gry na obecnym poziomie. Do tego czasu jesteśmy zmuszeni ZMINIMALIZOWAĆ nasza aktywność.

Podajemy także propozycję usprawnienia werbunku jednostek i produkcji narzędzi- tutaj chcialibyśmy aby sami gracze wybrali, ktore rozwiązanie wydaje się lepsze:

1.       Werbowanie przez zapętlenie- większa ilość zapętleń bez ponoszenia dodatkowych kosztów w postaci rubinów  przy zwiększeniu szybkości werbunku.

2.       Jeśli na prawdę chcecie zmniejszyć obciążenie serwera, prawdopodobnie najprostszym i najwygodniejszym rozwiązaniem dla Was a także dla graczy była by możliwość zdefiniowania pożądanej ilości wojska do zwerbowania

Proponuję Wam także przyjrzeć się najpopularniejszemu na naszym serwerze botowi, Roboempire i funkcjonalności jakie on oferował. Nie bez powodu gracze z taką zaciętością walczą o ten bot.

Skutkiem coraz to większego niezadowolenia graczy spowodowanego potegującymi się bugami w grze,  zmianą regulaminu gry bez uprzedzenia/ poinformowania graczy a także kampanią przeciwko używaniu zewnętrzenego oprogramowania, na które było ciche przyzwolenie trwające latami, momentu blokady kont w tak ważnym dla nas dniu jakim jest 1 wrzenia, bedzie wystosowanie listu otwartego do zarządu GSS w Hamburgu, Rzecznika Praw Konsumenta, operatorów gier przeglądarkowych takich jak gry.pl oraz autorów co ważniejszych blogów dotyczących gier. 

Chcąc zwrócić uwagę Prezesa Urządu Ochrony Konsumenta i Konkurencji na podstawie art. 100 ust. 1 UOKiK pragniemy również przesłać pisemnie zawiadomienie dotyczące podejrzenia stosowania praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów.

Z wyrazamin głębokiego szacunku 

Polska Społeczność gry GSS  Empire

Popieram

• I tu się zgadzam z autorem tej wiadomości faktycznie boty były pomocne werbowanie wojska trwa wieki a ludzie nie maja czasu żeby non stop siedzieć na grze fakt wprowadzili zapętlenia ale jak zwykle nie dość ze musimy płacic za to monetami to jeszcze rubinami wiec to chyba się mija z celem tu niby ulepszyli ale i tak za wszystko płacimy. A pozatym blokują graczy którzy nigdy nie używali botów to jest po prostu smieszne  i zenujące..
  • a ja jestem za opcją nr 1 werbowanie wojsk bez dodatkowych opłat w postaci rubinów

Bez graczy z robo ta gra siadzie i my mali nic nie ugramy, bo bonusy to z kija?

:'( To prawda

Ta dyskusja została zamknięta.