Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Kampania przeciw używaniu zewnętrznego oprogramowania

1121140

Komentarz

• smok077 (PL1) powiedział(a):
    łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    jak dla mnie  to po h..mi jakis werbunek????

jakies popetlenia.. pizdolenia.. i cudowanie.jakies 1+1 itd.. po co mi to wszytsko? 

ja bym zmanijeszył zdobywalnosc złota z baronów. itd.. wogole złoto zrobił waluta trudniej zdobywalną.. i zostawił jak w innych grach..  "ile mam zlota za tyle kupuje"

nie mam złota nie mam wojska tak jak teraz.. tylko ze jak mam to połykam odrazu.

jakos to zapewne moze dopracowac. sa od tego madre glowy. ale po ki hu.. mi ten werbunek.

moze tak

Gracze chcą odrazu. Przychodzi sobota maja wolne.. kupuja sobie wojsko i lataja. 

po huj ma mi sie czerpac bateria w telefonie czy laptopie zeby klikac jakies pomoce czy: Bog wie co.

to tez koszt :)  niby maly ale jak ktos werbuje na mobilnym to juz buli niezle.

po co to wszytsko?

chcemy odrazu nie tak i nie tyle co rubinowcy ale odrazu i prosimy nam to ogarnąć:)
    mogłoby tak być, a do tego werbunek, jak ktoś chce taniej, jak z zabawkami u zbrojmistrza, tylko ceny pewnie by były przesadzone, jakby to zrealizowali

to jest jedyne ..proste .. sprawiedliwe wyjscie..  i moim zdaniem najfajniejsze:)

sprawy matematyczne policzy Wam Julenka on akurat ma co by nie mówic do tego specjalne okulary.

i trzeba mu to oddac:)

taaa niech kazdy robi co umie dobrze:)
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Balzak9 (PL1) powiedział(a):

jakies popetlenia.. pizdolenia.. i cudowanie.jakies 1+1 itd.. po co mi to wszytsko? 

ja bym zmanijeszył zdobywalnosc złota z baronów. itd.. wogole złoto zrobił waluta trudniej zdobywalną.. i zostawił jak w innych grach..  "ile mam zlota za tyle kupuje"

nie mam złota nie mam wojska tak jak teraz.. tylko ze jak mam to połykam odrazu.

jakos to zapewne moze dopracowac. sa od tego madre glowy. ale po ki hu.. mi ten werbunek.

moze tak

Gracze chcą odrazu. Przychodzi sobota maja wolne.. kupuja sobie wojsko i lataja. 

po huj ma mi sie czerpac bateria w telefonie czy laptopie zeby klikac jakies pomoce czy: Bog wie co.

po co to wszytsko?

chcemy odrazu nie tak i nie tyle co rubinowcy ale odrazu i prosimy nam to ogarnąć:)
    Dać mu wiadro wódki i bekę ogórów!
    Od dawna twierdzę, że tak powinno to wyglądać w przypadku woja.

Amen.
    ja mialem nadzieje ze zgadzamy sie co do napisu nad zamkiem

"jestem wolna" 

ehh..zem durny faktycznie:)

• Ta gra ...

SAMOBÓJ TU BYŁ OD POCZĄTKU

TWORZĄCYM DAŁ ŚCIEŻKĘ ...

JAK I KORZYSTAJĄCYM ...

• Moze to faktycznie nie taki głupi pomysł.

Najfajniejsze jest to ze zniknie problem "uciekamy z wojskiem" bo leci duze wybicie.

Niech leci ..masz złoto wybronisz.. a koles z kozakiem dowódcą ma prawo Ci wybic duzo bo za to zapłacił.

a nawet jak utopi to majac zloto poleci znów.

a Ty znow uciekac nie musisz z wojskiem.

podoba mi sie ten pomysł:)

.znika tez problem z graczami powrającymi do gry...problem z obroną na niskich lewelach  calkowicie bez szans.

• mnie się też ten pomysł podoba, grałem w jedną gierkę, gdzie takie rozwiązania się sprawdzały, co prawda tam nie było ograniczeń w ataku, ale co do obrony, to też nikt by raczej przesadnie woja do obrony nie kupował, bo szkoda topić kasę, jak wojo mogłoby uciec, jeśli ktoś jest mniej zamożny dalej liczyłby na wsparcie sojuszu, jak jest do tej pory. Rozwiązanie jest dobre. Ale jakie piękne oferty na zakup złota by GGS dawało :)
    smok077 @ pl 1
  • smok077 (PL1) powiedział(a):
    mnie się też ten pomysł podoba, grałem w jedną gierkę, gdzie takie rozwiązania się sprawdzały, co prawda tam nie było ograniczeń w ataku, ale co do obrony, to też nikt by raczej przesadnie woja do obrony nie kupował, bo szkoda topić kasę, jak wojo mogłoby uciec, jeśli ktoś jest mniej zamożny dalej liczyłby na wsparcie sojuszu, jak jest do tej pory. Rozwiązanie jest dobre. Ale jakie piękne oferty na zakup złota by GGS dawało :)
    dajmy sobie juz spokoj z tym werbunkiem bo to głupota świata..

eeee nie... daliby jakis budynek ale swiadectwo chwaly do obnizeia kosztow zakupu i ludzi by jak zwykle podnosili:)

i tu rubinowcy mogliby poszalec.   płacisz kase realną masz taniej.

ale ten werbunek to mnie osłabia:)

• dobra namówiłeś mnie, mogą wprowadzać :) ale przy i tak małym zarobku złota i tempa w jakim się ono rozchodzi wystarczyłaby cena wojska bez zmian jak jest teraz, strata by była, bo nie byłoby 1+1, więc koszt byłby uczciwy, jeśli w sekundę wojsko by się nabywało
    smok077 @ pl 1
  • agat2010 (PL1)agat2010 (PL1) Posty: 70
    edytowano 03.09.2016
    michał12345gan (PL1) powiedział(a):
    Witam
    Tu nie chodzi o bota. Problem jest w tym ze server polska 1 stał się mało dochody, a dlaczego ta każdy dobrze wie. Ceny za ruble czy  promocje są w stosunku do naszych zarobków za duża. Dopasujcie cenny rubli i promocji do naszych zarobków a kasa będzie do was płynęła pełnym strumienie. Jeśli tego nie zrozumiecie problem dochodowości server-a  pozostanie.

pierdolisz głupoty jak i ten julenka.

jak nie chodzI o bota? a kto klepie chorągwie i oslony na slupach zamiast uczciwie grac (kupowac i produkowac)
    napierdoliliscie na slupach auto empire.. słupy chronicie bardziej niz swoich graczy z sojuszu/

Z TĄ CAŁA POPIERDOLONĄ HERO ZMIJĄ CO NIC NIE ROBI TYLKO KLEPIE NA AE DEFA POD USTAWKI.

JAK GRACZ KUPUJACY RUBINY I NARZEDZIA NA CHWAŁĘ MA KONKUROWAC Z TAKA OSOBNICZKĄ KTORA POSIADA 200 SŁUPÓW 77 AE NA KTORYCH PRODUKUJE DEFA I WKÓŁKO LATA NA CHORĄGWIACH.

TAK WYGLADA WASZA KURWA UCZCIWOŚĆ.

SUPORT POWINIEN ZACZĄĆ OD WŁASNIE HERO ZMIJI BANY. 

sami zescie do tego doprowadzili.  

GGS DAŁ WAM NAGRODY .. SOJUSZOWE..  I WIELE INNYCH NAPRAWDE KIEDYS NIE DO POMYSLENIA RZECZY.

MOJ ZAMEK BYŁ JAKO 4 NA SERWERZE I DOKLADNIE WIEM KIEDY GRA SIE ZACZĘŁA PSUC.

NAJPIERW Z WINY GGS (WPROWADZENIE KRAINY ZIMY)

POTEM AE ZABIŁO CAŁKOWICIE GRE. CZY AE NAPRAWDE POWODUJE ZE ZAOSZCZEDZAMY CZAS?

NO COS MI SIE ZDAJE ZE NIE.  (ZWOZENIE CHORAGWI... PILNOWANIE CZY NA PEWNO WÓZKI  ZARCIEM CHODZA ZE SŁUPÓW.. BO WOJA MNÓSTWO... IT.D.... JEST WRECZ PRZECIWNIE.

POZNIEJ ZNÓW GGS ( KOSMICZNE WYBICIA)

NAPRAWDE PO PRZEMYSLENIU MUSZE PRZYZNAC GGS RACJE . ROBIĄ PRAWIDŁOWO ZE LIKWIDUJA AE.
    JEST O WIELE WIECEJ PLUSÓW NIZ MINUSÓW.

ALE TO W JAKI SPOSOB TRAKTUJA LUDZI(KLIENTÓW, NAWET I PASOZYTÓW JAK HERO ZMIJA) MI SIE NIE PODOBA. NIE MAM TU NA MYSLI SŁOWNICTWA BO TO ZAWSZE JEST PRZEZ Ą I Ę.. ORAZ HUJĘ.. ALE O CZYNY... NIE WIDZIAŁEM ZADNEGO WYCIAGNIECIA REKI DO LUDZI KTORZY MUSZĄ SIE ROZSTAĆ Z TYM NARKOTYKIEM JAKIM JEST AE.. ZADNEGO SENSOWNEGO ROZWIAZANIA ZAISTNIAŁEGO PROBLEMU.

CHYBA ZE TYLKO TEN JEST SKUTECZNY . TO AHA OKO OKO:0

Lomoti i tu sam sobie odpowiedziałeś na wszystko! Same automaty nie stanowią problemu w tej grze, wręcz przeciwnie bardzo pomagają. Największy problem to multikonta, słupy gdzie produkują się narzędzia oraz ceny zabawek.. I od tego powinien zacząć ggs, ale jak zawsze biorą się za coś "zad" strony.
    Wystarczy zlikwidować możliwości przesyłania zabawek przez monument, labo itp oraz nieco zmniejszyć cenę,a ludzie od razu zaczną kupować, natomiast słupy zginą śmiercią naturalną.  Niestety dla ggs liczy się konto/sztuka, wszak każdy adres email  jest pewnie cenniejszy w bazie danych niż wpływy z rubinów. Mało tego, wszyscy narzekają na słupy, a ggs co robi ??  daje nagrodę za zaproszenie( czyt. zrobienie kolejnych)

Ps Zanim zacznie wytykać pewne  rzeczy innym, policz na ilu kontach Ty grałeś  :)  Nazbierałoby się tego :)

Post edited by agat2010 (PL1) on
  • kusy (PL1)kusy (PL1) PL1 Posty: 29

witam Asiu i suport

WNIOSEK

O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ

Na podstawie art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej
    (Dz. U. Nr 112 poz. 1198, z późn. zm.) zwracam się z prośbą o udostępnienie informacji
    w następującym zakresie:

-za pomocą jakiego narzędzia kontroli , programu stwierdzono ze jestem oszustem na tle gry goodempire i dostałem 2 krotnie bana (6-godzin)na korzystanie z gry .

-dlaczego jest prowadzona odpowiedzialność zbiorowa na grze goodempire ,

-jaki urząd RP wydal certyfikat podać   nr licencji  na używanie tych programów  i nie są to boty , konie trojańskie ,programy szpiegujące itp.

-dlaczego jest łamana  Dyrektywa 2005/29/WE dotycząca nieuczciwych praktyk  handlowych stosowanych  przez przedsiębiorstwa wobec konsumentów: mianowicie niekorzystnego dla mnie dysponowaniem moimi nakładami i ich mnie pozbawiania w grze goodempire .
    -Projekt dyrektywy zawiera także "czarną listę" klauzul niedopuszczalnych oraz "szarą listę" klauzul, które uznane są za niedopuszczalne, o ile sprzedawca nie udowodni, że jest inaczej.
    1)w żaden sposób nie zostało mi to udowodnione !
    2) naruszenie praw Rozdział IV precyzuje przepisy dyrektywy 99/44/WE.
    3) naruszenie praw Rozdział V zasadniczo zawiera przepisy pochodzące z dyrektywy 93/13/EWG
    proponuje ugodę: wzajemne rozliczenie się -zwrot nakładów w 100% z odsetkami ustawowymi od dnia mojej rejestracji ( gra jest darmowa )konto kusy zostanie skasowane po wzajemny rozliczeniem bo jest własnością goodempirestudio czas spędzony przy koncie jest traktowany jako własność intelektualną użytkownika kusy który sam zdecydował ze go  spędzi przy tej grze godempire własności  goodempirestudio .
    Odstępuje od dochodzenia zwrotu uzyskanych zysków przez  goodempiestudio z włożonych mich nakładów które posłużyły do dalszego badania gry i jej rozwoju..do wiadomość :
    1) http://www.konsument.gov.pl
    2) forum
    3) [email protected]
    kusy @ pl 1
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185

moze tak

po co to wszytsko?

bedzie sprawiedliwie.. czy Ty masz czas czy nie. kupujesz i pykasz. czy noc czy dzien kupujesz i pykasz.

czy musisz isc z rodziną i wolisz z nia spedzac czas... przychodzisz kupujesz za zloto i pykasz.

zbliza sie ewent masz złoto kupujesz i pykasz. a jak ty je zdobedziesz to juz Twoj problem.

ale po co nam ten cały werbunek ???

zeby mi wyłaczyli prad i mi sie nie nawerbowalo? zeby mi zzeralo neta mobilnego?

zebym przez brak AE musił tracic czas i zawalac sprawy aby miec wojsko?

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee chce

chce odrazu . nie tyle co Ci  co kupuja za ruble .. nie takiej jakosci. ale chce odrazu i prosze mi tak zrobic abym mogl pordywac kobiety. niech nad zamkiem pisze . jestem wolna:D
    Z tym, że są 2 rodzaje jednostek. Ofensywne i defensywne. Nie miało by sensu podsyłanie wsparcia. Trzymania jednostek defensywnych, a gra by polegała na kumulowaniu monet. Każdy nastawiał by domków i słupował logując sie tylko co jakiś czas w celu zebrania monet.
    Sposób z werbunkiem jest dobry, ale konieczna jest jego automatyzacja. Robo empire stanowi nakładkę wypełniającą lukę. Można polemizować czy jest uczciwe, ale każdy zgodzi się, że jest koniecznością. 
    Na pewno automatyzacja werbunku z wykorzystaniem rubinów jest posunięciem nie uczciwym w stosunku do graczy. I to zarówno tych rubinowych jak i nie. 
    marello @ pl 1
  • jednostki defensywne są jedynie potrzebne jak jest wojna, na co dzień do niczego nie służą, ew. na obcego, zakup woja równałby się tylko z tym, że podczas niespodziewanego ataku, czy wojny, gracz nie dałby się zaskoczyć, bo by wojo kupił. Wsparcie dalej miałoby sens, bo nie wszyscy mieliby możliwości na zakup woja w interesującej go ilości. Kasy też by chyba nikt za dużo nie nakisił, bo już teraz każdy mógłby to robić, a jednak nie robi, kasa schodzi na bieżąco - miliony eventów, ubranka do ulepszania, off by schodził jak świeże bułeczki :) Może nie jest to idealny pomysł, ale wydaje się być dobry. Ilu graczy tyle może być pomysłów, pewne jest to, że w obecnym wydaniu, werbowanie jest do bani i support liczy tylko na $$$. Największym problemem faktycznie wydają się tu być słupy, a nie werbunek, dlatego wszelki przesył pomiędzy labo czy innymi ustrojstwami powinien być całkowicie ograniczony i wtedy słupy nie byłyby jakimś atrakcyjnym wspomagaczem.
    smok077 @ pl 1
  • agat2010 (PL1)agat2010 (PL1) Posty: 70
    edytowano 03.09.2016
    HeroAnia9 (PL1) powiedział(a):

nadzieja matką głupich i naiwnych jest ..
    :):)
    też dopiero weszłam bo od rano jakoś natchnienia brak 
    i niby robo nie używamy 
    a ranking werbunku w konkursie 
    sam za siebie przemawia..
    kto z kim -i jak ?
    I tu Aniu trochę się mylisz, wystarczy przeciętny zamek,  nowe badania, uczta, plac musztry tak ok 3lvl, wynajęcie instruktora i na samej zieleni masz ok 3000 wojaków, 5+1, jak dodasz światy i archipelag to samo wychodzi tyle ile na konkursie w werbowaniu,

tak samo jak czytam tu, że komuś brakło kilku pkt do zrobienia eventu, a siedział cały miesiąc nad tym, to się zastanawiam po co tu gra.
    Jeśli chcesz to taki Kali zrobisz w jeden dzień, bez botów, rubli, premek itp,  odpowiednia taktyka i trochę chęci a także przeciętny zamek. A na upartego to zrobiłby go nawet bez latania. Na tym polega strategia
  • Nie wiem dlaczego ludzie z działu dev nie zrobili aktualizacji, która by spowodowała błąd robo empire .
    Raz na zawsze by się skończyła ta bezsensowna dyskusja :)
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    przemek842 (PL1) powiedział(a):
    Nie wiem dlaczego ludzie z działu dev nie zrobili aktualizacji, która by spowodowała błąd robo empire .
    Bo mi sie wydaje ze ten serwer  jest do zamkniecia :) Jak by nie chcieli robo to by je tak jak mowilęs w aktualizacji zamkneli
    oskarito5 @ pl 1
    edytowano 03.09.2016
    Nie wiem dlaczego ludzie z działu dev nie zrobili aktualizacji, która by spowodowała błąd robo empire .
    O co ich podejrzewasz? Nie można po nich zbyt dużo wymagać.
    Albo się nie domyślili, że tak można, albo nie potrafią
    marello @ pl 1
    a jak mi zabanują pernamentnie konto to utwotzę na serwerze niemieckim i tam będę ich wkur...ł. I nic mi nie będą mogli zrobić, bo będę ich w...wiał zgodnie z regulaminem :)))
    marello @ pl 1
  • agat2010 (PL1) powiedział(a):
    HeroAnia9 (PL1) powiedział(a):

nadzieja matką głupich i naiwnych jest ..
    :):)
    też dopiero weszłam bo od rano jakoś natchnienia brak 
    i niby robo nie używamy 
    a ranking werbunku w konkursie 
    sam za siebie przemawia..
    kto z kim -i jak ?
    I tu Aniu trochę się mylisz, wystarczy przeciętny zamek,  nowe badania, uczta, plac musztry tak ok 3lvl, wynajęcie instruktora i na samej zieleni masz ok 3000 wojaków, 5+1, jak dodasz światy i archipelag to samo wychodzi tyle ile na konkursie w werbowaniu,

tak samo jak czytam tu, że komuś brakło kilku pkt do zrobienia eventu, a siedział cały miesiąc nad tym, to się zastanawiam po co tu gra.
    Jeśli chcesz to taki Kali zrobisz w jeden dzień, bez botów, rubli, premek itp,  odpowiednia taktyka i trochę chęci a także przeciętny zamek. A na upartego to zrobiłby go nawet bez latania. Na tym polega strategia
    Poproszę o szkolenie :)
  • łomotimaszineri (PL1)łomotimaszineri (PL1) PL1 Posty: 837
    edytowano 04.09.2016
    marello (PL1) powiedział(a):

moze tak

po co to wszytsko?

bedzie sprawiedliwie.. czy Ty masz czas czy nie. kupujesz i pykasz. czy noc czy dzien kupujesz i pykasz.

czy musisz isc z rodziną i wolisz z nia spedzac czas... przychodzisz kupujesz za zloto i pykasz.

zbliza sie ewent masz złoto kupujesz i pykasz. a jak ty je zdobedziesz to juz Twoj problem.

ale po co nam ten cały werbunek ???

zeby mi wyłaczyli prad i mi sie nie nawerbowalo? zeby mi zzeralo neta mobilnego?

zebym przez brak AE musił tracic czas i zawalac sprawy aby miec wojsko?

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee chce

chce odrazu . nie tyle co Ci  co kupuja za ruble .. nie takiej jakosci. ale chce odrazu i prosze mi tak zrobic abym mogl pordywac kobiety. niech nad zamkiem pisze . jestem wolna:D
    Z tym, że są 2 rodzaje jednostek. Ofensywne i defensywne. Nie miało by sensu podsyłanie wsparcia. Trzymania jednostek defensywnych, a gra by polegała na kumulowaniu monet. Każdy nastawiał by domków i słupował logując sie tylko co jakiś czas w celu zebrania monet.
    Sposób z werbunkiem jest dobry, ale konieczna jest jego automatyzacja. Robo empire stanowi nakładkę wypełniającą lukę. Można polemizować czy jest uczciwe, ale każdy zgodzi się, że jest koniecznością. 
    Na pewno automatyzacja werbunku z wykorzystaniem rubinów jest posunięciem nie uczciwym w stosunku do graczy. I to zarówno tych rubinowych jak i nie. 
    a ja ci mowie ze miało by sens podsyłanie wsparcia...

ewenty złoto... wojsko złoto.. technik zloto... i złoto złoto zloto...  tak Ci sie tylko wydaje robaczku

no tak ale nastawianie domków uniemozliwia Ci trzymanie duzej ilosci wojska.

a wojna to posiadanie duzej ilosc plus mozliwosc zakupu.

i nie bieresz wszystkiego marello pod uwagę.. aby móc trzymac jednotski specjalne jak demony czy silny def.. tktore to sa njalepiej punktowane.. trzeba miec je gdzie trzymac na domach i nie utrzymasz.
    na domkach tez nie utrzymasz defa aby Cie wybronił jak Cie nie ma nawet przed obcym czy innym wrogiem... nie utrzymasz honoru chyba ze zawsze bedziesz na grze i zawsze bedziesz mial złoto..

i tu Ci mówie ze chociaz nie jestem matematykiem tylko romantykiem to wiem ze jedna masówka od wrogiego sojuszu i nie masz zlota:)))) jak bediesz bronił:)))  ale jest jakas opcja obrony. na pewno tez reszta bedzie musiła dokupic i podesłać. sam nie ograniesz. odejdzie tez kupowanie ptaka i slanie ofa na niego... to głupota.

i najpiekniejsze... to co marello lubi najbardziej... nie bedzie problemu z dezercjami i glupim podsyłaniem zarcia.. ucizliwym pilnowaniem aby nie uciekło... no chyba ze bedziesz chciał bys w top3 potęgi to sobie popilnujesz:)

bezrubinowy gracz siedzacy na grze i szukajacy tego złota na pewno bedzie mogl konkurowac z rubinowcem. bedzie mial czym .
    bo i po co mi dodowcy za 1000 zl jak musze isc ze swiadomoscią ze ucieknie z wojem ..zdjemie narzedzia... i da na niepalenie.

i nawet surki nie przyniose...  a tak to bedzie jakis opór.. coś na pewno bedzie sie działo:)))

itd td...

zadengo werbunku i zadnego kilikania  ... im mniej klikania tym wiecej czasu. na cokolwiek.
    Post edited by łomotimaszineri (PL1) on

• agat2010 (PL1) powiedział(a):
    michał12345gan (PL1) powiedział(a):
    Witam
    Tu nie chodzi o bota. Problem jest w tym ze server polska 1 stał się mało dochody, a dlaczego ta każdy dobrze wie. Ceny za ruble czy  promocje są w stosunku do naszych zarobków za duża. Dopasujcie cenny rubli i promocji do naszych zarobków a kasa będzie do was płynęła pełnym strumienie. Jeśli tego nie zrozumiecie problem dochodowości server-a  pozostanie.

pierdolisz głupoty jak i ten julenka.

jak nie chodzI o bota? a kto klepie chorągwie i oslony na slupach zamiast uczciwie grac (kupowac i produkowac)
    napierdoliliscie na slupach auto empire.. słupy chronicie bardziej niz swoich graczy z sojuszu/

Z TĄ CAŁA POPIERDOLONĄ HERO ZMIJĄ CO NIC NIE ROBI TYLKO KLEPIE NA AE DEFA POD USTAWKI.

JAK GRACZ KUPUJACY RUBINY I NARZEDZIA NA CHWAŁĘ MA KONKUROWAC Z TAKA OSOBNICZKĄ KTORA POSIADA 200 SŁUPÓW 77 AE NA KTORYCH PRODUKUJE DEFA I WKÓŁKO LATA NA CHORĄGWIACH.

TAK WYGLADA WASZA KURWA UCZCIWOŚĆ.

SUPORT POWINIEN ZACZĄĆ OD WŁASNIE HERO ZMIJI BANY. 

sami zescie do tego doprowadzili.  

GGS DAŁ WAM NAGRODY .. SOJUSZOWE..  I WIELE INNYCH NAPRAWDE KIEDYS NIE DO POMYSLENIA RZECZY.

MOJ ZAMEK BYŁ JAKO 4 NA SERWERZE I DOKLADNIE WIEM KIEDY GRA SIE ZACZĘŁA PSUC.

NAJPIERW Z WINY GGS (WPROWADZENIE KRAINY ZIMY)

POTEM AE ZABIŁO CAŁKOWICIE GRE. CZY AE NAPRAWDE POWODUJE ZE ZAOSZCZEDZAMY CZAS?

NO COS MI SIE ZDAJE ZE NIE.  (ZWOZENIE CHORAGWI... PILNOWANIE CZY NA PEWNO WÓZKI  ZARCIEM CHODZA ZE SŁUPÓW.. BO WOJA MNÓSTWO... IT.D.... JEST WRECZ PRZECIWNIE.

POZNIEJ ZNÓW GGS ( KOSMICZNE WYBICIA)

NAPRAWDE PO PRZEMYSLENIU MUSZE PRZYZNAC GGS RACJE . ROBIĄ PRAWIDŁOWO ZE LIKWIDUJA AE.
    JEST O WIELE WIECEJ PLUSÓW NIZ MINUSÓW.

ALE TO W JAKI SPOSOB TRAKTUJA LUDZI(KLIENTÓW, NAWET I PASOZYTÓW JAK HERO ZMIJA) MI SIE NIE PODOBA. NIE MAM TU NA MYSLI SŁOWNICTWA BO TO ZAWSZE JEST PRZEZ Ą I Ę.. ORAZ HUJĘ.. ALE O CZYNY... NIE WIDZIAŁEM ZADNEGO WYCIAGNIECIA REKI DO LUDZI KTORZY MUSZĄ SIE ROZSTAĆ Z TYM NARKOTYKIEM JAKIM JEST AE.. ZADNEGO SENSOWNEGO ROZWIAZANIA ZAISTNIAŁEGO PROBLEMU.

CHYBA ZE TYLKO TEN JEST SKUTECZNY . TO AHA OKO OKO:0

Lomoti i tu sam sobie odpowiedziałeś na wszystko! Same automaty nie stanowią problemu w tej grze, wręcz przeciwnie bardzo pomagają. Największy problem to multikonta, słupy gdzie produkują się narzędzia oraz ceny zabawek.. I od tego powinien zacząć ggs, ale jak zawsze biorą się za coś "zad" strony.
    Wystarczy zlikwidować możliwości przesyłania zabawek przez monument, labo itp oraz nieco zmniejszyć cenę,a ludzie od razu zaczną kupować, natomiast słupy zginą śmiercią naturalną.  Niestety dla ggs liczy się konto/sztuka, wszak każdy adres email  jest pewnie cenniejszy w bazie danych niż wpływy z rubinów. Mało tego, wszyscy narzekają na słupy, a ggs co robi ??  daje nagrodę za zaproszenie( czyt. zrobienie kolejnych)

Ps Zanim zacznie wytykać pewne  rzeczy innym, policz na ilu kontach Ty grałeś  :)  Nazbierałoby się tego :)

Ty kwiatuszku... na ilu gralem i ile mialem kobiet to moja sprawa.

Jak gram to gram na jednym i z jedną.

no walczą z multikontami.. likwidują AE które to ten proceder ukróci.

tak czy siak ja juz sie nie uruchamiam w tej dyskusji. i odrazu mowie mi sie nie chce werbowac wojska.

Nie ta czasy kuzwa. I szkoda zycia na jakies werbunki.. w czasi gdy kazdy szuka aby było szybko prosto i duzo t oni kazą mi werbowac.

.......................................

• marello (PL1) powiedział(a):
    O co ich podejrzewasz? Nie można po nich zbyt dużo wymagać.
    Albo się nie domyślili, że tak można, albo nie potrafią
    Myślę , że to bardziej chodzi o zgodność gry z innymi serwerami żeby im się kod nie rozjeżdżał czy to na angielskim czy niemieckim serwerze. Ale to w sumie ich sprawa nie wymuszą na ludziach, banami na 6h  nie używania robo , bo niektórzy mają do ogarnięcia po kilka zamków więc i tka im się ot bardziej opłaca .
    To tak jak postawić alkoholikowi wódkę na stole zamknięta i powiedzieć od dzisiaj nie pijesz bo szkodzisz rodzinie :)
Sign In to comment.