Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Kampania przeciw używaniu zewnętrznego oprogramowania

1120140

Komentarz

• mar_1981 (PL1) powiedział(a):
    łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):

chłopie. nie obraz sie ale durny jestes. i robo narusza równe szanse.

skoro normalnie piszac nie dam rady durnocie wytłumaczyc to moze tak.

po Twojemu czyli durnowatemu.

kupiles robo za 20zł.

ja nie mam 20 zł i nie stac mnie na robo czy to jest uczciwie?  ano nie.

"te rowne szanse naruszaja robo i jego cena " oo masz kuzwa..  Twoje durne słowa /

Ja musze werbowac recznie ojojojoj a Ty sobie werbujesz na robo.

Ty oszuscie ty durny jeden.:)

i wyjazd mi  durna jęczalo bo mi forum spamujesz jakimis podpunktami a ja tu rozmawiam sobie z kobietami.

naturalnie ciepło pozdrawiam
    Co Ty wogole za bzdury piszesz. Robo mozna było również używać darmowego z okrojonymi funkcjami. 

Nie obraź się chłopie ale durny jesteś i nie będę pisał po Twojemu czyli durnowatemu.

A co do spamowania to właśnie Ty spamujesz rozmawiając...z kobietami jak to napisałeś.

Dokładnie

• gwiazdor86 (PL1)gwiazdor86 (PL1) Posty: 125
    edytowano 03.09.2016
    pawlos1965 (PL1) powiedział(a):
    A propos uczciwości Asia bardzo ładnie próbuje nam wmówić, że tu chodzi o uczciwości równe szanse. Dwa fakty:
    1. Chcąc sie rozwijać  i zdobywać  punkty w rankingach trzeba kupować  rubelki a za nie wyposażenie, kolejne poziomy w badaniach itd. Czyli kto ma kasę i płaci to  wygrywa. I to  jest uczciwe? sprawiedliwe? Nie. To nabijanie kasy 
    2. Chcąc sie rozwijać i jednocześnie pracować  a nie spędzać  cały dzień przy grze to  wymyślono boty AE. Ile kosztuje licencja? Ja zapłaciłem rok temu ok. 11 zł czy 20 zł. Jakoś tak i do tej pory miałem kolejne wersje AE bez żadnych opłat. To  porównajmy: te 20zł raz na zawsze i koszt kupowania rubinów. Ten bot AE nie naruszał żadnych równych szans. Te równe szanse naruszają rubiny i ich cena.
    A tak naprawdę to  chodzi o to, że ludzie intensywnie grali, robili wojo., zdobywali rubiny i poziomy walka  a nie kupowaniem. A robili to  dzięki AE i dlatego chcą to  zniszczyć bo  nie zarabiają ttak duzo jak by chcieli.
    Więc niech Asia i inni moderatorzy nie wciskaja nam kitu i pogadanek o uczciwości i równych szansach

kupiles robo za 20zł.

"te rowne szanse naruszaja robo i jego cena " oo masz kuzwa..  Twoje durne słowa /

i wyjazd mi  durna jęczalo bo mi forum spamujesz jakimis podpunktami a ja tu rozmawiam sobie z kobietami.

z kobietami to idz sobie porozawiac na priv a skoro nie masz robo w co ciezko mo w to uwiezyc to jelen jestes bo sa darmowe wrsje :D:D:D 
    i nie zucaj sie tu bo sie tylko niepotrzebnie wtracasz w sprawy doroslych 

• łomotimaszineri (PL1)łomotimaszineri (PL1) PL1 Posty: 837
    edytowano 03.09.2016
    mar_1981 (PL1) powiedział(a):

kupiles robo za 20zł.

Co Ty wogole za bzdury piszesz. Robo mozna było również używać darmowego z okrojonymi funkcjami. 

Nie obraź się chłopie ale durny jesteś i nie będę pisał po Twojemu czyli durnowatemu.

A co do spamowania to właśnie Ty spamujesz rozmawiając...z kobietami jak to napisałeś.
    nie bardziej durny niz Ty. wyraznie napisales "z okrojonymi funkcjami"  wiec kogo stac to ma lepsze funkcje.. 

czyli jeden nie ma wcale.. drugi ma okrojone.. a trzeci wszystkie.

kto jest durny ja czy Ty?:)

i na powaznie . chocby nie wiem co napisaliscie. no nie macie racji.

" Robo mozna było również używać darmowego z okrojonymi funkcjami. "

w empire tez mozna grac bez rubinów.

najpierw pomysl co piszesz zanim sie do konca skompromitujesz.

dzis mialem przypadek ze koles na forum jęczał ze dostal bana a nie byl na grze ani nawet sie nie logował.

jak sie okazało kolezanka co miała robo logowała sie do niego aby sprawdzic zarcie.

i poszły bany po IP.  

jak widzisz nie ma tu niewinnych.

mozesz tylko czegos nie wiedziec.

Ps. nie pisz wiecej bzdur.

Juz pisałem wczesniej. Ale napisze po raz 100.

sam sygnal dzwiękowy w AE informujacy o ataku to juz przewaga.  sama tak pierdólka..

chces wiecej? proszę.///  wyobraz sobie ze ktos kupuje herb za rubiny na zywnosc i inne takie aby moc trzymac wiecej zywnosci..,,

a ktos nie ma piekarni ale wozki z AE  zarciem pozwalaja mu trzymac wiecej wojska niz ten co wydal ruble. 

idt itd... tu mozna godzinami.. a juz to co miało wyjsc w wersji 10.01. to spowodowaloby taka rewolucje ze niechciałbys tego.

dobrze ze AE jest zabronione.

co do werbunku ..  po prostu AE rozwiazywalo wszystko i cokowliek by wymyslili wątpie czy bedzie mogło konkurowac.

"Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):

nie bardziej durny niz Ty. wyraznie napisales "z okrojonymi funkcjami"  wiec kogo stac to ma lepsze funkcje.. 

dzis mialem przypadek ze koles na forum jęczał ze dostal bana a nie byl na grze ani nawet sie nie logował.

jak sie okazało kolezanka co miała robo logowała sie do niego aby sprawdzic zarcie.

i poszły bany po IP.  

Ech widze że cokolwiek Ci ktoś napisze to i tak zawsze chcesz mieć racje. Nie będe Cie więcej przekonywać. 

Suport jest pewnie szczęśliwy że chociaż jeden gracz ich kocha i stoi w ich obronie.

P.S. Idąc Twoim tokiem myślenia również oddawanie haseł znajomym też powinno być karane bo nie grasz Ty tylko znajomy (taki żywy Robo :smile:), bez rubinów można grać ale tutaj nikt nie mówi o rubinach. Każdy praktycznie mówi o werbunku więc nie trzymaj się tych rubinów jak pijany płotu bo tu Ty sie kompromintujesz.

No ale cóż z racją jest jak z d...pą - każdy ma swoją i tyle. Kończę bezowocną dyskusję z Tobą bo nic ona nie przyniesie.

Coś dla Ciebie - pasuje idealnie:

• jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    Robo można było także pobrać za darmo. bez kupowania tylko trzeba było popytać o wersje z crakiem.

dużo osób z takiego korzystało i korzysta.
  • Gregor_XXX (PL1)Gregor_XXX (PL1) PL1 Posty: 49
    edytowano 03.09.2016
    mar_1981 (PL1) powiedział(a):

i poszły bany po IP.  

Wojtek  wez  przestan głupka  z  siebie  robic   ty   nie  uzywasz  programu  do woja ?? buhahahaha
    tos  mnie  rozbawił  na całego    kto  jak kto   ale  ty  na 100 %   uzywasz 
    przypomne  Tobie   kto wygrał  ostatnie  beri na zielonym  :)   i mówisz  ze  bez  pomocy  werbunku  haha  

a moze masz  od  tej  osoby  ....  wiesz  o kim mowie  ;p  

przypomnij  wszystkim ile  banów  dostałes  ile  kont  miałes zbanowanych   i  za  co   wiec   przestan  grac ze uczciwy  jestes   bo  tak  nie  jest  i  nie pisz  farmazonów  wiecej  na ten temat 

miłego  weekendu  

Gregor_XXX @ 5
  • kusy (PL1)kusy (PL1) PL1 Posty: 29
    chceli znalesc powod do banowania i znaleźli temat robo
    kusy @ pl 1
  • nie czarujmy się, support niczego nie zmieni, na pewno nie na taką skalę jak robo oferowało z werbunkiem, tu chodzi też o słupy, chcą ograniczyć werbowanie i klepanie na nich zabawek, nie wspominając o jeżdżących wózkach od zamku do zamku, i dlatego na pewno nie zrobią, tak jakbyśmy tego oczekiwali, bo za dużo by się nie zmieniło. Ale też mają nasz głos w czterech literach, chęci dialogu też z ich strony nie widać i porozumienie jest bardzo odległe.
    smok077 @ pl 1
  • KOCHAM WAS NAJBARDZIEJ NA CAŁYM ŚWIECIE EMPIRE

PAWEŁ .... mój jedyny .... kocham Cię ...

MARCIN .... DUSZO MOJA ...prawdo !!!

IDA .... WCIELENIE ME !!!

• kusy (PL1)kusy (PL1) PL1 Posty: 29

witam Asiu i suport

WNIOSEK

O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ

Na podstawie art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej
    (Dz. U. Nr 112 poz. 1198, z późn. zm.) zwracam się z prośbą o udostępnienie informacji
    w następującym zakresie:

-za pomocą jakiego narzędzia kontroli , programu stwierdzono ze jestem oszustem na tle gry goodempire i dostałem 2 krotnie bana (6-godzin)na korzystanie z gry .

-dlaczego jest prowadzona odpowiedzialność zbiorowa na grze goodempire ,

-jaki urząd RP wydal certyfikat podać   nr licencji  na używanie tych programów  i nie są to boty , konie trojańskie ,programy szpiegujące itp.

-dlaczego jest łamana  Dyrektywa 2005/29/WE dotycząca nieuczciwych praktyk  handlowych stosowanych  przez przedsiębiorstwa wobec konsumentów: mianowicie niekorzystnego dla mnie dysponowaniem moimi nakładami i ich mnie pozbawiania w grze goodempire .
    -Projekt dyrektywy zawiera także "czarną listę" klauzul niedopuszczalnych oraz "szarą listę" klauzul, które uznane są za niedopuszczalne, o ile sprzedawca nie udowodni, że jest inaczej.
    1)w żaden sposób nie zostało mi to udowodnione !
    2) naruszenie praw Rozdział IV precyzuje przepisy dyrektywy 99/44/WE.
    3) naruszenie praw Rozdział V zasadniczo zawiera przepisy pochodzące z dyrektywy 93/13/EWG
    proponuje ugodę: wzajemne rozliczenie się -zwrot nakładów w 100% z odsetkami ustawowymi od dnia mojej rejestracji ( gra jest darmowa )konto kusy zostanie skasowane po wzajemny rozliczeniem bo jest własnością goodempirestudio czas spędzony przy koncie jest traktowany jako własność intelektualną użytkownika kusy który sam zdecydował ze go  spędzi przy tej grze godempire własności  goodempirestudio .
    Odstępuje od dochodzenia zwrotu uzyskanych zysków przez  goodempiestudio z włożonych mich nakładów które posłużyły do dalszego badania gry i jej rozwoju..do wiadomość :
    1) http://www.konsument.gov.pl
    2) forum
    3) [email protected]
    kusy @ pl 1
  • tiak a dzisiaj bez banów
  • newhope (PL1)newhope (PL1) PL1 Posty: 4
    eh suport robi co mu się podoba a my se możemy
  • mar_1981 (PL1) powiedział(a):

i poszły bany po IP.  

Ech widze że cokolwiek Ci ktoś napisze to i tak zawsze chcesz mieć racje. Nie będe Cie więcej przekonywać. 

Suport jest pewnie szczęśliwy że chociaż jeden gracz ich kocha i stoi w ich obronie.

P.S. Idąc Twoim tokiem myślenia również oddawanie haseł znajomym też powinno być karane bo nie grasz Ty tylko znajomy (taki żywy Robo :smile:), bez rubinów można grać ale tutaj nikt nie mówi o rubinach. Każdy praktycznie mówi o werbunku więc nie trzymaj się tych rubinów jak pijany płotu bo tu Ty sie kompromintujesz.

No ale cóż z racją jest jak z d...pą - każdy ma swoją i tyle. Kończę bezowocną dyskusję z Tobą bo nic ona nie przyniesie.

Coś dla Ciebie - pasuje idealnie:

Nie masz racji i doskonale o tym Wiesz/

Tez uzywalem robo i tez jestem lekko zawiedziony bo mialem nadzieje ze bede sobie mogł siedziec na mapie a werbowac jak na AE.

Niestety GGS nie dał mi tego. 

Akurat co do rubinów to sie odnosilem do osoby która o tym wspomniała, wspominane było tez o narzedziach.. nie czytasz dokładnie postów. Stąd nawiazałes do dupy.. .

Absolutnie nie stoję w obronie GGS. Po prostu mają rację.

Ale ich rozwiązanie jest fatalne. w sensie (propozycja jaką zostalismy obdarowani zwana zapetleniem)

Informuję Cię także ze skoro to jest gra... i ludzie placą słone pieniadze to maja prawo żadać sprawiedliwego traktowania. Wyobraz sobie wyscig  moze jechac tylko jeden kierowca ...a u konkurencji jest do jednego samochodu kilku kierowców..  czy sprawiedliwie jest aby jeden wałczył 24 h sam a inni jezdzili bez zmeczenia na zmianę?

no nie jest.  nie inaczej sprawa wyglada z hasłami i własnie ae... jedni spią i werbują inni spią i nie werbują bo maja "okrojoną wersje lub nie posiadaja wcale"

przyzwyczailiscie sie do złego i wydaje sie Wam ze to jest dobro. No nie jest.

Werbunek . kiedys werbowano ręcznie a Ci co kupili wojsko za rubiny mieli je odrazu.

i to było sprawiedliwie. 
    bo to ze nie masz czasu to jest tylko Twoja sprawa.. idz jeszcze złoz zażalenie ze w nocy spisz a koles ze stanów Cie atakuje bo ma dzien.

Brak czasu nie jest argumentem. Brak pieniedzy tez nie.  Niewiedza tez nie jest usprawiedliwieniem.

Wiec gdzie jakikowliek argument? sensowny argument.

• korniczka (PL1)korniczka (PL1) Posty: 16
    edytowano 03.09.2016
    i jak zycie TUUUU  nie może mówić o sobie że jest piękne ....

amino .... przepraszam za wczoraj korono ... korzeniu najstabilniejszy ....

ciebie kocham też ... Ciebie pierwszego ... Ty autentyk

TY:
    "
    moje fobie w waszym jesyku a w normalnym  u innych nazywaja sie

.. dotrzymanie slowa ..  zawsze taki sam 

niezmienny  nie bedacy c horagiewka na wietrze ..."

nie powtarzalny

Twoje wczorajsze listy do "mnie"
    to jak wygrana na najlepsze przedstawienie ... którego emocji da maxymalny upust .... dziękuję
    a i przy tej muzyce

zmieniłałam nazwe REKRUT NA KRONOS .... TWÓJ REKRUT
    TWOJA ZDRADA ...

• łomotimaszineri (PL1)łomotimaszineri (PL1) PL1 Posty: 837
    edytowano 03.09.2016
    jak dla mnie  to po h..mi jakis werbunek????

jakies popetlenia.. pizdolenia.. i cudowanie.jakies 1+1 itd.. po co mi to wszytsko? 

ja bym zmanijeszył zdobywalnosc złota z baronów. itd.. wogole złoto zrobił waluta trudniej zdobywalną.. i zostawił jak w innych grach..  "ile mam zlota za tyle kupuje"

nie mam złota nie mam wojska tak jak teraz.. tylko ze jak mam to połykam odrazu.

jakos to zapewne moze dopracowac. sa od tego madre glowy. ale po ki hu.. mi ten werbunek.

moze tak

Gracze chcą odrazu. Przychodzi sobota maja wolne.. kupuja sobie wojsko i lataja. 

po huj ma mi sie czerpac bateria w telefonie czy laptopie zeby klikac jakies pomoce czy: Bog wie co.

to tez koszt :)  niby maly ale jak ktos werbuje na mobilnym to juz buli niezle.

po co to wszytsko?

chcemy odrazu nie tak i nie tyle co rubinowcy ale odrazu i prosimy nam to ogarnąć:)

bedzie sprawiedliwie.. czy Ty masz czas czy nie. kupujesz i pykasz. czy noc czy dzien kupujesz i pykasz.

czy musisz isc z rodziną i wolisz z nia spedzac czas... przychodzisz kupujesz za zloto i pykasz.

zbliza sie ewent masz złoto kupujesz i pykasz. a jak ty je zdobedziesz to juz Twoj problem.

ale po co nam ten cały werbunek ???

zeby mi wyłaczyli prad i mi sie nie nawerbowalo? zeby mi zzeralo neta mobilnego?

zebym przez brak AE musił tracic czas i zawalac sprawy aby miec wojsko?

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee chce

chce odrazu . nie tyle co Ci  co kupuja za ruble .. nie takiej jakosci. ale chce odrazu i prosze mi tak zrobic abym mogl pordywac kobiety. niech nad zamkiem pisze . jestem wolna:D

• HeroAnia9 (PL1) powiedział(a):
    korniczka (PL1) powiedział(a):
    i jak zycie TUUUU  nie może mówić o sobie że jest piękne ....

amino .... przepraszam za wczoraj korono ... korzeniu najstabilniejszy ....

ciebie kocham też ... Ciebie pierwszego ... Ty autentyk

TY:
    "
    moje fobie w waszym jesyku a w normalnym  u innych nazywaja sie

.. dotrzymanie slowa ..  zawsze taki sam 

niezmienny  nie bedacy c horagiewka na wietrze ..."

nie powtarzalny

Twoje wczorajsze listy do "mnie"
    to jak wygrana na najlepsze przedstawienie ... którego emocji da maxymalny upust .... dziękuję

uuuu to raczej osobny wontek trzeba założyć 
    bo niebawem epopeje napiszemy  :D

MOŻNA ... ALE UZNAJE TE BZDURY KTÓRE SIE DZIEJA W GRZE ZA ADEKWATNE MIEJSCE

ESSA

jakies popetlenia.. pizdolenia.. i cudowanie.jakies 1+1 itd.. po co mi to wszytsko? 

ja bym zmanijeszył zdobywalnosc złota z baronów. itd.. wogole złoto zrobił waluta trudniej zdobywalną.. i zostawił jak w innych grach..  "ile mam zlota za tyle kupuje"

nie mam złota nie mam wojska tak jak teraz.. tylko ze jak mam to połykam odrazu.

jakos to zapewne moze dopracowac. sa od tego madre glowy. ale po ki hu.. mi ten werbunek.

moze tak

Gracze chcą odrazu. Przychodzi sobota maja wolne.. kupuja sobie wojsko i lataja. 

po huj ma mi sie czerpac bateria w telefonie czy laptopie zeby klikac jakies pomoce czy: Bog wie co.

po co to wszytsko?

chcemy odrazu nie tak i nie tyle co rubinowcy ale odrazu i prosimy nam to ogarnąć:)
    Dać mu wiadro wódki i bekę ogórów!
    Od dawna twierdzę, że tak powinno to wyglądać w przypadku woja.

Amen.

moze tak

po co to wszytsko?

mogłoby tak być, a do tego werbunek, jak ktoś chce taniej, jak z zabawkami u zbrojmistrza, tylko ceny pewnie by były przesadzone, jakby to zrealizowali
    smok077 @ pl 1
  • korniczka (PL1)korniczka (PL1) Posty: 16
    edytowano 03.09.2016
    ooo łomot synuuuu

osoba Twoja...

miło że jestes ...
    Tobie tez dziękuję

otworzyłes mi patrzały

mmianowicie osoby które znacza swój byt  ... mmiano takie posiadać chciały ... je utraciły ...

i to jak gładko ... to będzie pyyyychaaa!!!  grzech

Twoja klasyfikacja ... oceny krzykiem opatrzone ....

no nie wygodne dla mnie ... nie lubie sie mylić co do osób
    przepraszam ... ale cóz bywa ...
    essa
Sign In to comment.