Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Kampania przeciw używaniu zewnętrznego oprogramowania

1115140

Komentarz

• chudy9 (PL1)chudy9 (PL1) PL1 Posty: 16
    LUDZIE WŁANCZAJCIE ROBO JESLI MACIE 
  • moje śmiga hehe
  • chudy chyba masz racje , bo bany czy wlanczamy czy nie i tak się sypia
  • i tak banują czy masz włączone czy też nie
  • chudy9 (PL1)chudy9 (PL1) PL1 Posty: 16
    I JESTEM ZA MIMO ŻE NIE MAM
    TO WOLNY KRAJ
  • niech sami się w to bawią:)
    mykam bo nic nie chce się robić nawet na zamkach bo i po co:):):)
    miłej
  • zgadza się , zamiast siedzieć w grze i puszczac ataki np to jestem na forum , tak mi obrzydzili ta gre swoimi poczynaniami
    ps Cm Asiu nie zapomnij przekazac tego wyzej
  • ot kwintesencja, my dla gry, czy gra dla nas? mam nieodparte wrażenie od około 6 lat, my dla gry :(
    Ebufi :confused:
  • Ronin47 (PL1) powiedział(a):
    CM Asia07 powiedział(a):
    GrzesiekPL (PL1) powiedział(a):
    Asiu w jednym masz rację to będą nasze decyzje więc dalej będziemy używać RE ale tylko dlatego że nie dajecie nam innej alternatywy..... I jak patrzę na Twoje odpowiedzi nawet nie starcie się nas słuchać A szkoda. W takim razie czekamy na kolejne bany i tego permanentnego ostatniego..... ja idę na pociągi zawsze o nich marzyłem tylko czasu jakoś mało  było ;)
    Nie tylko Was słucham, ale również przekazuję te informacje do osób decyzyjnych i możecie być pewni, że wszystkie negatywne komentarze, przykłady, sugestie zmian powiązane z tym tematem zostały przekazane tam, gdzie powinny. Wśród Zespołu Empire jest pełna świadomość zaistniałej sytuacji. Zespół zapowiedział zmiany, o czym również Was informowałam, ale to na pewno nie zdarzy się z dnia na dzień. Nie ma jednak zgody - nawet kosztem trwałego banowania Graczy, na wykorzystywanie zewnętrznych "wspomagaczy" gry do brania udziału w rozgrywce. Możecie się z tym konkretnym punktem nie zgadzać, protestować, lub robić, co uważacie, ale kampania walki przeciw botom nie jest rzucana na wiatr. Służy czemuś i to coś nazywa się środowisko fair play, na którym nam zależy. Gra ma być przyjemna dla wszystkich, a nie obarczona botami, które korzystają z niej w "Waszym" imieniu podczas nieobecności. 

Raz jeszcze dla osób, które przeoczyły. TEN WPIS. Wybór należy do Was. 

Pozdrawiam,
    - Asia

a czy fakt ze 99% graczy na serwerze pl. twierdzi zgodnie ze boty pomagają i uprzyjemniają im gre, natomiast wasze zmiany wręcz przeciwnie, tylko ja pogarszają i robia nieciekawą, nic nie znaczy?
     Mówisz ze wsłuchujesz się w opinie graczy, może i tak , ale masz je podobnie jak reszta GGS w ...... głębokim poszanowaniu
    Prawda jest taka ze to wasza pazerność na kase i zmuszanie graczy do kupowania rubli psuje ta gre w owiele większym stopniu niż wszystkie boty razem wzięte
    .

Drogi suporcie, cytuję aby ten wpis nie został przeoczony.
    Z naciskiem na słowa - "Prawda jest taka ze to wasza pazerność na kase i zmuszanie graczy do kupowania rubli psuje ta gre w owiele większym stopniu niż wszystkie boty razem wzięte"

Tutaj chodzi wam tylko o pieniądze
    Michal20124 @ pl 1
  • wrobel6 (PL1) powiedział(a):
    Wojtek-gilewski (PL1) powiedział(a):
    Gosia , przestań :) One tylko swiecić oczami musza za support. Niewdzieczna fucha
    a czy ktoś im każe tam pracować? no chyba nie, trzeba mieć cholernie dziadowski charakter, żeby tam tkwić:)
    no tu sie muszę zgodzic.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • łomotimaszineri (PL1)łomotimaszineri (PL1) PL1 Posty: 837
    edytowano 03.09.2016
    Balzak9 (PL1) powiedział(a):
    Wiecie gdzie leży nasza słabość?

Dużo gadamy a mało robimy - ot i tyle :expressionless:

Brat bratowi wilkiem! Tylko się jakas menda nadambitna trafi i na forum zaczai że masz bana to juz leci podpierdzielić monument albo labo a na forum pisze jak to strasznie się dzieje w grze :)

Może wreszcie bądźmy solidarni?
    Może zamiast kłapać tylko to zróbmy cos konkretnie?
    Bo efekt na tą chwilę jest taki - że na weekend zostaliśmy w dupie :)
    no racja.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • nie m to jak rzerować na ludziach ;((
    i tylko wymyślać jak wyciagnac kase.....
    gram juz przeszlo 3 lata i na poczatku tej gry bylo fajnie ale teraz ......
    to totalna klapa!!!!! non stop ich ulepszenia- a w efekcji same problemy i blędy ;((
    co mysla ze ludzie niec nie bede robic i tylko przed kompem siedziec????
    to zycze im powodzenia !!!!
    SAMI dążą do KOŃCA tej gry ;((
    Monia82 @ pl 1
  • hej mam pytanie bo czytalam na 7str o jakis krokach prawnych za uzywanie botow....
    to w takim razie jak wy sie wywineliscie od pozwania ludzi za oszustwa.... chodzi mi glownie o jakies kody.... badz tez slyszalam o zamianie zabawek podczas atakow ( ktos wymienial sobie zabawki drewniane na rublowe )
    to jak sie nie myle to tylo dobre 1 rok temu...... wiem ze byl robiony protest w postacie czarnej flagi ????
    Monia82 @ pl 1
  • no dobra.....:) przespałam się z problemem:) ale nerwy nie minęły, wręcz przeciwnie..... więc ponownie do półmózgów tu piszę..... o zapętleniach, szablonach itp chyba już było dość mądrze napisane, więc bez sensu powtarzać. Gracze dokładnie powiedzieli wam, w czym błąd robicie. Nie dociera. Tej całej asi to ja czytać nie mogę, no wymiata:) czubajka kolejna bezmyślna:) Dajcie nam to, czego oczekujemy, a problemów nie będzie:) Czy za trudno zrozumieć tak prosty przekaz? To do szkoły ponownie, jeśli cokolwiek to da:) Choć nie sądzę czy to pomoże:) Naprawdę, ciasny łepek trzeba mieć, żeby napisać to, co się od was czyta:)
    wrobel6 @ pl 1
  • axsel777 (PL1)axsel777 (PL1) PL1 Posty: 208
    krótko rzygać się chce czytając moderatorów ] piszą o uczciwości??/ przez 2 lata robo im pasiło]  handel maszynami itp a teraz nie  hee?  PROSTY TEKST DO MODERATORÓW - INTENSYWNOŚĆ GRY ZWIĘKSZYŁA SIĘ 3 KROTNIE WIĘC  werbunek wojska na przyzwoitym poziomie  i tańszy i nikt auto nie będzie używał to tyle.
  • Witam
    Tu nie chodzi o bota. Problem jest w tym ze server polska 1 stał się mało dochody, a dlaczego ta każdy dobrze wie. Ceny za ruble czy  promocje są w stosunku do naszych zarobków za duża. Dopasujcie cenny rubli i promocji do naszych zarobków a kasa będzie do was płynęła pełnym strumienie. Jeśli tego nie zrozumiecie problem dochodowości server-a  pozostanie.

michał12345gan @ pl 1
  • no i mają barany co chcieli:) wszelkie wojny na mapie zawieszone, zero kupowania rubli, niech se trawkę z łąki żrą, bo pieniążków niedługo nie będzie:)
    wrobel6 @ pl 1
  • Witam wszystkich  małe pytanko do suportu.
    Czy dziś znów walicie bany bo nie wiem jak mam ułożyć plan zajęć na weekend dziękuje za odp. pozdrawiam zbanowanych  a suportowi dziękuje za bana 
    Lukasz2983User @ pl 1
Sign In to comment.