Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Blokody kont co dziennie do 21:51

Dzisiaj se gram i dostałem o godzinie 15:51 blokadę na konto do godziny 21:51 za co??? i czemu na 6h gdy jeszcze nigdy żadnego bana nie dostałem... Oraz proszę o wynagrodzenie mi tej sytuacji, gdyż z każdą aktualką nowe problemy są...
Proszę o komentowanie przez innych tą dyskusje i podanie czy ktoś ma tak samo...
Dodaje o tego scrina jako dowód  dla moderatorów, że jest o taki problem:
https://scr.hu/ygj6jr
«1345

Komentarz

• własnie dostałem bana za to że nie urzywam buga bota itd....  od rana klepie te zakichane wojo a tu taki numer, ja pindole  powaliło was już do reszty??? czekam na odpowiedź.
    wolfee @ pl 1
  • daj scrina to może coś zrobia

• Ehh ja wracam z pracy siadam przed lapkiem zrelaksowany, loguje eis na grę , włączam monety na 10 minut a tu  BANN i ciull wie o co kaman , z programu nie korzystałem i grac nie mogę czas chyba kończyć tą poja....ną grę dzięki suupku za pomoc w podjęciu decyzji. Tylko zastanawiam się nad pozwem o zwrot pieniędzy za kupione ruble
  • Masz racje:) trzeba  wystąpić z pozwem ...
  • ludzie jak długo dacie sie robic w bambuko?
  • szlak zablokowali mnie  może mi ktoś powiedzieć jakim prawem nie korzystam z robo a od rana walcze z werbunkiem co do jasnej ciasnej dzieje się w tym suporcie robią z nami co chcą to jakaś kpina jak nie umią rozróżnić robo od swojego pętelkowania to niech idą buraki zbierać a nie zajeli się programowaniem
  • chyba za dużo graczy i chca zniechęcic do gry - w tym sa nader skuteczni
    okrusz @ pl 1
  • Ja boota nie używałem, zapętliłem tą po....ną funkcją wczoraj i wracam z pracy a tu ban, za co pytam? za przywiązanie do gry? ja kończę i konto na allegro wżuce puki więcej się ogłoszeń nie pojawi bo za niedługo złamanego grosza za nie nie dostanę. Idę w Tribian pograć lub coś innego znajdę, łaski bez takich gier masa jest.
  • gratuluje tym kurwom z ggs i suportu za bana do 21:51 w momencie bana nie bylo mnie na grze a i przez was nie bede mial czym bronic sie przed obcym bo mi def zwieje z glownego zamku o 19
  • a mi wojo zejdzie będę żądać wynagrodzenia za to
  • Ja lece od wczoraj na zapętleniach jak zapewne nie tylko ja a wy mi bana dajecie. Za co za to ze gram uczciwie??  Jestescie smieszni. Zamknijcie od razu polski serwer bo juz niedługo nie zostanie ani jeden gracz. LECICIE NA PAŁE bo tak wam wygodniej.

• Hera7704 (PL1)Hera7704 (PL1) PL1 Posty: 55
    Jak widać to saport też lubi boty i z automatu bot zapodaje ban o tej samej godzinie do tej samej godziny.......
    Hera7704 @ pl 1
  • Zgadzam się z tym
  • Wszyscy napiszmy do supportu i dajcie im scriny może sie zainteresują tym i jakodblokują wywieśmy czarne flagi może coś zrobią z tym 
  • Hera7704 (PL1)Hera7704 (PL1) PL1 Posty: 55
    Ja już napisałam i pewnie pełno właśnie tego do nich leci...
    Hera7704 @ pl 1
  • zanetta31 (PL1)zanetta31 (PL1) PL1 Posty: 43
    napisać do nich napisałam  ale jak włączą mi konto to najwyżej wojo zwolnię nie chce mi się siedzieć po nocy i karmić ich teraz miałam czas na grę ale widocznie ktoś chce rozporządzać moim czasem
  • kubus12338 (PL1)kubus12338 (PL1) Posty: 13
    edytowano 02.09.2016
    A może im przeciążyć serwer?
    tak przez weekend....
Sign In to comment.