Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Kampania przeciw używaniu zewnętrznego oprogramowania

191140

Komentarz

• CM Asia07 powiedział(a):
    GrzesiekPL (PL1) powiedział(a):
    Asia sama nie wierzysz w to co piszesz ale musisz rozwój gry idący w tym kierunku co idzie wymaga wspomagaczy my mamy realne życie pracę rodzinę 
    Czy chcesz tym samym powiedzieć, że Włosi, Niemcy, Francuzi, Japończycy itd... nie pracują i nie mają rodzin? Empire gromadzi Graczy z całego świata, a problem występuje w 99,9% w Polsce. O czym to świadczy? Uważam za pytanie retoryczne. 

- Asia
    O tym to świadczy, że te nacje zarabiają stosunkowo parę razy więcej od przeciętnego Polaka i jak wam się nie opłaca prowadzić tego serwera to mówcie wprost.
    Jaki problem ? Robo ? To jest problem - skoro 99,9% takich przypadków występuje u Nas a Wam zależy na wyrównanych szansach to problemu nie ma? Logiczne? Skoro wszyscy mają to nikt nie ma przewagi...
    Sami sobie zaprzeczacie.
    Decybel @ pl 1
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    jaką uczciwość mamy??? ktoś kto gra normalnie nie ma żadnych szans wygrać z tym co kupuje rubiny - to jest uczciwe???? nigdy w tej grze i żadnej innej typu F2P nie będzie uczciwości i z tym trzeba się pogodzić.

co do banów bana dostali także gracze którzy nigdy nie korzystali z auto, robo czy innych wspomagaczy.

chcecie tak działać to zniechęcicie graczy do siebie, bana miało wczoraj ok 50% graczy jak chcecie dążyć do pozbycia się aktywnych graczy jak i tych co kupują rubiny to już wasza sprawa ale trzeba się liczyć z tym że już niedługo nie będzie miał kto grać na polskim serwerze.
  • IkaDo (PL1)IkaDo (PL1) Posty: 137
    HeroAnia9 (PL1) powiedział(a):
    i te lojalne wypowiedzi moderatorów cm oraz suportu 
    poprostu jeden wielki bajzel 
    czekam na jakakolwiek odp kiedy dostałam pierwsze ostrzezenie w sprawie blokady konta ?
    nie tylko ty nie dostałaś...
    "Mówią, że kto patrzy, a nie widzi, to z takiego szydzi świat"...  ;) 
  • Za te zapętlenia sami sobie płaćcie :) tylko na wyciąganiu kasy się znacie. Jeśli Wasze "ułatwienia" mają wyglądać jak te z zapętleniem to najlepiej odejdźcie od kompa i dajcie szanse komu innemu bo Wam nie wyszło.
    Michal20124 @ pl 1
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Tytułem wyjaśnienia: Bany są nakładane o różnych godzinach na Graczy. Pierwszy ban ostrzegawczy trwał "jedynie" godzinę i z tego powodu część z Was mogła go niemal nie odczuć, czy nawet nie zauważyć. Wczorajsza, 6-godzinna blokada została nałożona w godzinach popołudniowych, aby dać Wam jasny przekaz, że Zespół nie zaprzestał kampanii przeciw botom. Support wysyła tę samą informację w tej sprawie, ponieważ problem jest ten sam u wszystkich, którzy pytają o powód blokady.
    W sprawie strat z tego tytułu, kompensaty nie będzie, ponieważ jest to kara nałożona na Gracza nieprzestrzegającego regulaminu gry. Podkreślam, jak W TYM WPISIE, to Wasz indywidualny wybór, czy konto zostanie w przyszłości aktywne, czy zablokowane.  

- Asia.
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    Asiu wez tam sprawdz czy moje zgloszenie doszlo pisalem co zrobic zeby zamek usuneli ile to trwa wedle waszego regulaminu 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    Bo.mi po Szkopskiemi odpisali a ja tylko po polsku lub rusku 

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • Asiu w jednym masz rację to będą nasze decyzje więc dalej będziemy używać RE ale tylko dlatego że nie dajecie nam innej alternatywy..... I jak patrzę na Twoje odpowiedzi nawet nie starcie się nas słuchać A szkoda. W takim razie czekamy na kolejne bany i tego permanentnego ostatniego..... ja idę na pociągi zawsze o nich marzyłem tylko czasu jakoś mało  było ;)
    f41be98fa8ed478eb90922db41aead49.0.gif
  • a suport siedzi i zawija w sreberka swoje inteligentne przemyslenia
    uzywałem uzywam i bede uzywał dopuki zdrowie pozwoli a teraz prosze o banana 
    maq72 @ pl 1
  • IkaDo (PL1)IkaDo (PL1) Posty: 137
    CM Asia07 powiedział(a):
    Tytułem wyjaśnienia: Bany są nakładane o różnych godzinach na Graczy. Pierwszy ban ostrzegawczy trwał "jedynie" godzinę i z tego powodu część z Was mogła go niemal nie odczuć, czy nawet nie zauważyć. Wczorajsza, 6-godzinna blokada została nałożona w godzinach popołudniowych, aby dać Wam jasny przekaz, że Zespół nie zaprzestał kampanii przeciw botom. Support wysyła tę samą informację w tej sprawie, ponieważ problem jest ten sam u wszystkich, którzy pytają o powód blokady.
    W sprawie strat z tego tytułu, kompensaty nie będzie, ponieważ jest to kara nałożona na Gracza nieprzestrzegającego regulaminu gry. Podkreślam, jak W TYM WPISIE, to Wasz indywidualny wybór, czy konto zostanie w przyszłości aktywne, czy zablokowane.  

- Asia.
    Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Zwłaszcza fajnie sie to ułożyło dla graczy, którzy z wyżej wymienionych nie korzystają i nie korzystali. Pytanie tylko, dlaczego nie robicie tego na żadnym innym serwerze? Chcecie równości, to wprowadźcie ją dla wszystkich, niezależnie od serwera, bo się tu sytuacja z "Folwarku zwierzęcego" Orwella robi... A cała ta "rozmowa" zarówno z tobą, Asiu jak i z supportem przypomina mi sytuację z dowcipu o amebie (link tu: https://www.youtube.com/watch?v=IdDzfraW8k0). Statler i Waldorf to my, a miś Fozzie to szanowne GGS. Tyle, że do misia coś w końcu dotarło...
    "Mówią, że kto patrzy, a nie widzi, to z takiego szydzi świat"...  ;) 
  • kusy (PL1)kusy (PL1) PL1 Posty: 29
    CM Asia07 powiedział(a):

- Asia.

czytaj co napisałem i ten regulamin sobie wsadz wiesz gdzie proszę o podstawe prawno kto i kiedy uznał AE za bota ?

Bot  (nazywany także komputerem Zombie - PAP) to komputer, który bez wiedzy użytkownika został zarażony złośliwym oprogramowaniem i znajduje się pod kontrolą cyberprzestępców. Boty łączone są w botnety, czyli sieć zarażonych komputerów, których celem jest wykonywanie rozkazów cyberprzestępców. Botnety najczęściej są wykorzystywane do tzw. ataków DDoS, czyli zablokowania dostępu do danej usługi w internecie np. banku, portalu aukcyjnego, rozsyłania niechcianej poczty email (spamu - PAP), kradzieży poufnych danych, wyprowadzenia środków z kont bankowości elektronicznej.

kusy @ pl 1
  • Ja tez nie dostałem ostrzeżenia za pierwszym razem.
    I jak koleżanka pytała jak mi pani to udowodni ze nie siedzę po 14h na dobę na grze Pani Asiu?
    michał12345gan @ pl 1
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    Asiu. Zrób sobie urlop :)  Gadaasz głupoty :) Ania dobrze napisała i napisałem do supportu niech daja mi dowody na to. Ja sobie mogłem zatrudnic dwunastu chłopa i moze mi klepali w tedy wojsko.
    A i odpisz a nie tylko przelecisz wzrokiem Jak wiekoszosc wypowiedzi.  
    Powiem tyle rozne telefony juz były do ludzi co zajmuja sie polskim prawem . Pozdrawiam
    oskarito5 @ pl 1
  • superMati5 (PL1)superMati5 (PL1) PL1 Posty: 256
    CM Asia07 powiedział(a):
    Witam ponownie, 

jeszcze do niedawna na naszym forum, tu gdzie teraz wyrażacie oburzenie z powodu blokad w grze, przewijały się pytania, co z kampanią przeciw botom i po co to wszystko... Zespół Empire dał Wam czas na wycofanie się z korzystania z botów i nie unikniecie blokady tylko z tego powodu, że w chwili jej nakładania będziecie offline, albo nie będziecie akurat w tym momencie korzystać z bota, podczas gdy robiliście to regularnie po pierwszym ostrzeżeniu.

Nie wiem, jak do Was skutecznie przemówić, a bardzo bym chciała, bo ta sytuacja naprawdę nie musiałaby mieć miejsca, gdybyście tylko zechcieli zrozumieć, że gra bez botów byłaby dla każdego korzystniejsza. Piszecie o protestach, a tak naprawdę sami siebie oszukujecie, automatyzując rozgrywkę w nieuczciwy sposób. Każdy musi decyzję podjąć za siebie. Team Empire oczywiście liczy się z utratą Graczy z tytułu blokad, ale jednocześnie wciąż dostajecie szansę, aby zaprzestać używania botów. Dodatkowo do gry są i będą wprowadzane dodatki, które mają zminimalizować "potrzebę" korzystania z zewnętrznych programów.
    Nie wiem, czy kolejnym krokiem będzie następna 6-godzinna blokada, czy może dłuższa lub trwała. Te decyzje leżą w rękach osób, które za nie odpowiadają. Jedno, o czym mogę Was 100% zapewnić, dalsze blokady będą. Wczoraj zablokowano tak wielu Graczy korzystających z botów, w najbliższym czasie sytuacja może się powtórzyć lub zostać zaostrzona o dłuższą karę lub nawet trwałą. Decyzja, czy chcecie to ryzykować i trwać przy korzystaniu z botów należy do Was i nikt jej za Was nie podejmie. My się na to nie zgadzamy i mamy prawo się nie zgadzać. Stanowisko firmy jest wbrew protestom - gra ma być wolna od botów automatyzujących przebieg rozgrywki. 

Jak wspomniałam wcześniej, będą wprowadzane dalsze rozwiązania. To jest pierwszy krok i pewnie dlatego tak odczuwalny. I proszę nie odbierać moich słów, jako groźbę zbanowania kogokolwiek. Przedstawiam Wam jedynie fakty, jak to wygląda od drugiej strony. Nie ma zgody na korzystanie z botów i będą dalsze bany. Do Was należy wybór, w której grupie Graczy się znajdziecie. Zablokowanych, czy aktywnych. 

- Asia.

Pierdzielenie o Szopenie...Naprawcie lepej mase błędów na grze !!! np.: Szablony lub zaplętywanie..a nie botami się zajmujecie co ułatwiają ludzią grę !!!!
    superMati5 @ pl 1
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Asiu w jednym masz rację to będą nasze decyzje więc dalej będziemy używać RE ale tylko dlatego że nie dajecie nam innej alternatywy..... I jak patrzę na Twoje odpowiedzi nawet nie starcie się nas słuchać A szkoda. W takim razie czekamy na kolejne bany i tego permanentnego ostatniego..... ja idę na pociągi zawsze o nich marzyłem tylko czasu jakoś mało  było ;)
    Nie tylko Was słucham, ale również przekazuję te informacje do osób decyzyjnych i możecie być pewni, że wszystkie negatywne komentarze, przykłady, sugestie zmian powiązane z tym tematem zostały przekazane tam, gdzie powinny. Wśród Zespołu Empire jest pełna świadomość zaistniałej sytuacji. Zespół zapowiedział zmiany, o czym również Was informowałam, ale to na pewno nie zdarzy się z dnia na dzień. Nie ma jednak zgody - nawet kosztem trwałego banowania Graczy, na wykorzystywanie zewnętrznych "wspomagaczy" gry do brania udziału w rozgrywce. Możecie się z tym konkretnym punktem nie zgadzać, protestować, lub robić, co uważacie, ale kampania walki przeciw botom nie jest rzucana na wiatr. Służy czemuś i to coś nazywa się środowisko fair play, na którym nam zależy. Gra ma być przyjemna dla wszystkich, a nie obarczona botami, które korzystają z niej w "Waszym" imieniu podczas nieobecności. 

Raz jeszcze dla osób, które przeoczyły. TEN WPIS. Wybór należy do Was. 

Pozdrawiam,
    - Asia
  • CM Asia07 powiedział(a):
    Witam ponownie, 

jeszcze do niedawna na naszym forum, tu gdzie teraz wyrażacie oburzenie z powodu blokad w grze, przewijały się pytania, co z kampanią przeciw botom i po co to wszystko... Zespół Empire dał Wam czas na wycofanie się z korzystania z botów i nie unikniecie blokady tylko z tego powodu, że w chwili jej nakładania będziecie offline, albo nie będziecie akurat w tym momencie korzystać z bota, podczas gdy robiliście to regularnie po pierwszym ostrzeżeniu.

Nie wiem, jak do Was skutecznie przemówić, a bardzo bym chciała, bo ta sytuacja naprawdę nie musiałaby mieć miejsca, gdybyście tylko zechcieli zrozumieć, że gra bez botów byłaby dla każdego korzystniejsza. Piszecie o protestach, a tak naprawdę sami siebie oszukujecie, automatyzując rozgrywkę w nieuczciwy sposób. Każdy musi decyzję podjąć za siebie. Team Empire oczywiście liczy się z utratą Graczy z tytułu blokad, ale jednocześnie wciąż dostajecie szansę, aby zaprzestać używania botów. Dodatkowo do gry są i będą wprowadzane dodatki, które mają zminimalizować "potrzebę" korzystania z zewnętrznych programów.
    Nie wiem, czy kolejnym krokiem będzie następna 6-godzinna blokada, czy może dłuższa lub trwała. Te decyzje leżą w rękach osób, które za nie odpowiadają. Jedno, o czym mogę Was 100% zapewnić, dalsze blokady będą. Wczoraj zablokowano tak wielu Graczy korzystających z botów, w najbliższym czasie sytuacja może się powtórzyć lub zostać zaostrzona o dłuższą karę lub nawet trwałą. Decyzja, czy chcecie to ryzykować i trwać przy korzystaniu z botów należy do Was i nikt jej za Was nie podejmie. My się na to nie zgadzamy i mamy prawo się nie zgadzać. Stanowisko firmy jest wbrew protestom - gra ma być wolna od botów automatyzujących przebieg rozgrywki. 

Jak wspomniałam wcześniej, będą wprowadzane dalsze rozwiązania. To jest pierwszy krok i pewnie dlatego tak odczuwalny. I proszę nie odbierać moich słów, jako groźbę zbanowania kogokolwiek. Przedstawiam Wam jedynie fakty, jak to wygląda od drugiej strony. Nie ma zgody na korzystanie z botów i będą dalsze bany. Do Was należy wybór, w której grupie Graczy się znajdziecie. Zablokowanych, czy aktywnych. 

- Asia.
    Asiu,  a gdyby raz szczerze napisacŁ awans mam , teraz dajcie mi podwyżke .
    Tu nie chodzi wam o uczciwosc  tylko o podwojenie zysków.Mydlenie oczu  nawet nie na poziomie.Kto ma uwierzyc  że zabraniacie botów dla uczciwości wprowadzając zapetlenia za ruble , zasypując nas ofertami zakupu woja za ruble , wszedzie gdzie nie spojże to ruble . A co z handlem zamkami na allegro,To jest na legalu , bo może sami tymi zamkami handlujecie .
    Brzydula Ula @ pl 1
  • superMati5 (PL1)superMati5 (PL1) PL1 Posty: 256
    edytowano 02.09.2016
    CM Asia07 powiedział(a):
    Asiu w jednym masz rację to będą nasze decyzje więc dalej będziemy używać RE ale tylko dlatego że nie dajecie nam innej alternatywy..... I jak patrzę na Twoje odpowiedzi nawet nie starcie się nas słuchać A szkoda. W takim razie czekamy na kolejne bany i tego permanentnego ostatniego..... ja idę na pociągi zawsze o nich marzyłem tylko czasu jakoś mało  było ;)
    Nie tylko Was słucham, ale również przekazuję te informacje do osób decyzyjnych i możecie być pewni, że wszystkie negatywne komentarze, przykłady, sugestie zmian powiązane z tym tematem zostały przekazane tam, gdzie powinny. Wśród Zespołu Empire jest pełna świadomość zaistniałej sytuacji. Zespół zapowiedział zmiany, o czym również Was informowałam, ale to na pewno nie zdarzy się z dnia na dzień. Nie ma jednak zgody - nawet kosztem trwałego banowania Graczy, na wykorzystywanie zewnętrznych "wspomagaczy" gry do brania udziału w rozgrywce. Możecie się z tym konkretnym punktem nie zgadzać, protestować, lub robić, co uważacie, ale kampania walki przeciw botom nie jest rzucana na wiatr. Służy czemuś i to coś nazywa się środowisko fair play, na którym nam zależy. Gra ma być przyjemna dla wszystkich, a nie obarczona botami, które korzystają z niej w "Waszym" imieniu podczas nieobecności. 

Raz jeszcze dla osób, które przeoczyły. TEN WPIS. Wybór należy do Was. 

Pozdrawiam,
    - Asia

Naprawcie lepiej szablony i zaplątywanie a nie zabieracie boty   ,które ułatwiają ludzią grę ...
    superMati5 @ pl 1
Sign In to comment.