Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Kampania przeciw używaniu zewnętrznego oprogramowania

190140

Komentarz

• CM Asia07 powiedział(a):
    Witam, 

protesty niczego nie dadzą. Dlaczego nie chcecie zrozumieć, że usiłujecie walczyć o przyzwolenie na omijanie zasad gry i łamanie jej regulaminu? Używanie botów jest niczym innym, jak właśnie tym. 

Bany będą się powtarzały i będą trwały coraz dłużej aż do trwałego zablokowania profilu gry. Pisanie o byciu zbanowanym na forum jest o tyle "nierozsądne", że wystawiacie swoje zamki na dodatkowe ataki ze strony Graczy niezablokowanych. 

W Empire należy spodziewać się wielu zmian, ale te wymagają czasu i będą wprowadzane systematycznie. Zapętlenia są pierwszą próbą zminimalizowania "potrzeby" używania botów, ale z informacji, które posiadam, na pewno nie ostatnią. 

Wszystkim powinno zależeć na uczciwej grze a nie sztucznym napędzaniu rozgrywki botami. Nie róbcie tego. 

- Asia.
    Droga Asiu

zgłaszając się od razu na forum z tym problemem mam gdzieś czy ktoś mnie zaatakuje, w ten sposób  pokazuje że na pewno nie siedziałem na AE tylko aktywnie grałem a wy mnie zbanowaliście, macie problem z waszym pseudo oprogramowanie do wykrywania botów albo po prostu banujecie tych co są za bardzo aktywni 
    Husar80 @ pl 1
  • Feliks (PL1)Feliks (PL1) PL1 Posty: 66
    meter18 (PL1) powiedział(a):
    i Asiu mogę się przyznać tak używałem bota ale po co hmm może to napiszę w liczbach:
    produkcja przy zzapętleniu to 20 wojaków na godzine przy świętowaniu czyli 120 w 6 godzin
    przy robo jest to ilość 250 na zamek gdzie nie musze siedzieć na grze 24/7
    x 7 zamków daje mi różnice na dobę okolo 3600 wojska plus to ile wojska nie wyprodukuję nie siedzę na grze

idąc dalej tym tropem po co mi premka dająca 250% tabliczek z samuraja skoro nie mam wojska??

chcecie wyprzeć robo zniwelujcie tą różnicę ale za darmo a nie za rubiny a nikt nie będzie miał do Was pretensji

Husar80 (PL1) powiedział(a):
    Witaj, 

bardzo dziękuję za Twoją wiadomość dotyczącą blokady konta gry.

Jeśli poniższe wyjaśnienie nie odnosi się do Twojego zgłoszenia, odpisz proszę bezpośrednio na moją wiadomość.

Chcielibyśmy Cię poinformować, że Twoje konto zostało tymczasowo zablokowane ze względu na naruszenie naszych Ogólnych Warunków Umowy, w szczególności punkt 4.3, 4.4.

4.3    Niezależnie od okoliczności zabronione jest podejmowanie przez użytkowników następujących działań: a) tworzenie lub użycie metod oszukiwania, modyfikacji i/lub rozwiązań hakerskich albo oprogramowania stron trzecich zmieniającego wyniki gier obsługiwanych w trybie online lub na urządzeniach przenośnych

4.4    Zabronione jest również uruchamianie gier online (łącznie ze wszystkimi indywidualnymi stronami internetowymi) przez użytkowników przy użyciu programów innych niż przeglądarka internetowa lub udostępniony program kliencki. Dotyczy to w szczególności tak zwanych botów oraz innych narzędzi służących do zastępowania lub uzupełniania interfejsu internetowego. Zabronione są również skrypty i całkowicie lub częściowo zautomatyzowane programy umożliwiające użytkownikom uzyskanie przewagi nad innymi użytkownikami. Dotyczy to również funkcji odświeżania automatycznego oraz innych zintegrowanych mechanizmów przeglądarki, jeżeli są one związane z procedurami automatycznymi.

Chcąc zapewnić każdemu graczowi jak najprzyjemniejszą rozgrywkę, czuliśmy się zobowiązani zablokować Twoje konto z powodu korzystania z zabronionego oprogramowania, oferowanego przez firmy zewnętrzne, w naszej grze.

Prosimy mieć na uwadze, że kolejne działania naruszające regulamin gry mogą zakończyć się permanentną blokadą konta, dlatego też prosimy o zaprzestanie używania wyżej wymienionego oprogramowania.

Dziękuję za Twoje zrozumienie.

Pozdrawiam,

Patryk
    Wsparcie Techniczne

hahaha ctrl+c ctrl+v i tak każdemu, na tyle ich stać 

wszystko fajnie - tylko ta umowa jest z Sierpnia 2016, a ja gram już tu od ponad 4 lat i nie przypominam sobie, żeby tam były takie zapisy - chyba, że nie doczytałem - bo jeżeli zmieniliście warunki umowy bez akceptacji graczy, to jest to umowa nieważna. Nie zmienia się umowy jednostronnie.
  • CM Asia07 powiedział(a):
    Witam, 

protesty niczego nie dadzą. Dlaczego nie chcecie zrozumieć, że usiłujecie walczyć o przyzwolenie na omijanie zasad gry i łamanie jej regulaminu? Używanie botów jest niczym innym, jak właśnie tym. 

Bany będą się powtarzały i będą trwały coraz dłużej aż do trwałego zablokowania profilu gry. Pisanie o byciu zbanowanym na forum jest o tyle "nierozsądne", że wystawiacie swoje zamki na dodatkowe ataki ze strony Graczy niezablokowanych. 

W Empire należy spodziewać się wielu zmian, ale te wymagają czasu i będą wprowadzane systematycznie. Zapętlenia są pierwszą próbą zminimalizowania "potrzeby" używania botów, ale z informacji, które posiadam, na pewno nie ostatnią. 

Wszystkim powinno zależeć na uczciwej grze a nie sztucznym napędzaniu rozgrywki botami. Nie róbcie tego. 

- Asia.
    Wszystkim powinno zależec, na uczciwej grze_Zwłaszcza wam . Przez niedociągniecia w grze Gracze tracą,a Wy macie to gdzieś i Ty Piszesz o Uczciwości_.Piszesz o wzajemnym szacunku ,a  gdzie szacunek do Graczy_ Ty naprawde masz Nas za Debili. U nas w soju jeden gracz czeka na swe tarcze już od marca , dalej czeka . Nie jednemu wojo zwiało i nadal czekają. Minute przed zamknieciem servera dajecie komunikat, a atak obcych leci, zero szans na ustawienie obrony, bo wam cieżko na czas aktualki wstrzymac ataki.Gdzie wasza uczciwośc_
    A forum używacie  by tylko nabrac rozeznania co nam tu jeszcze spieprzyc i naprawic na waszą kożyśc.
    Brzydula Ula @ pl 1
  • Zacznijmy grac tak jak Oni "chca"
    Czyli, za darmo
    Przed praca nastawiamy wojsko na darmowe 4 zapetlenia- jak ktos juz wywalil ruble i kupil dodatkowe pola werbunku/ lub wywalil kase na premium- to jak wroci z pracy o 18 to bedzie mial po 100 wojska na kazdym zamku
    Z tego pusci po 5 atakow na baronow na szczytach, 10 na piasku i 20 na zimie (zakladajac ze mialo sie troche wojska juz wczeniej). 
    Po pracy ustawiamy druga petelka i przed snem kolejna.
    Da nam to w sumie po 300 wojska na zamek na dobe.
    Jesli nie bedziemy atakowali baronow na zieleni to moze nazbieramy wojsko, zeby raz na dwa tygodnie wziac udzial w jakims ewencie.
    Wojska tez starczy tylko na kilka atakow- skrzynki z promocjami na wiecej punktow z ewentow nie beda juz potrzebne.
    Z drugiej strony po co nam w ogole te ewenty. 
    Nawet jesli jakims cudem uda nam sie na przyklad zdobyc nowa zbroje dla generala- nie bedzie wystarczajacej ilosci zlota zeby ja podniesc u technika. A nawet jesli ktos mial oszczednosci i ja ulepszy, nie bedzie mial wojska zeby ja na przyklad uzyc w ataku.
    Przypominam- na dobe robi sie 300 wojska/ zamek
    Czyli zeby nazbierac wojsko na pelny atak bedzie trzeba czekac przez 3 dni (mowie o zielonej krainie, bo nie bedzie zlota, zeby przezucic wojsko z innych krain).

Swietnie, 3 dni werbowania zeby miec wojsko na 1 atak

Drodzy gracze, na prawde, zminimalizujmy nasza aktywnosc na tej grze.. do czasu kiedy GSS naprawi swoj bubel i przedstawi jakies rozsadne rozwiazania wszystkich problemow.
    Nie sadze aby przedstawianie jakichs argumentow tutaj mialo sens. CM Asia to zwykla plotka w firmie i trzesie teraz tylkiem o swoja prace. Zrozumcie ja- Ona nie moze nic.
    Powiedzieli jej na gorze, ze nasz serwer jest przeciazony przez uzywanie przez graczy botow i trzeba to zakonczyc.
    Popatrzcie ile GSS ma gier i ile jest serwerow do kazdej z nich.
    Myslicie ze ich interesuje jakis serwer empire PL1? 
    Sami wiecie, jak malo profesjonana jest obsluga klientow, jak kiepskich maja programistow.
    Firmie GSS zalezy tylko i wylacznie na kasie. ALE tak wlasnie dzialaja firmy. Liczy sie tylko zysk.
    Ludzie w GGS niestety nie maja pojecia jak kierowac taka firma. Popelniaja blad, zle traktujac swoich klientow.

Dla nich liczy sie tylko szybki i duzy zysk. Jakie sa ich koszta? Utrzymanie serwerow, biuro i pracownicy.
    Biuro to zapewne open space, pracownicy- sami widzimy jacy.. Czy Wy wyobrazacie sobie ile kasy zarabia GSS- przeciez oni zrobili tylko engin do gierki online- a teraz sprzedaja wirtualna walute gry za prawdziwe pieniadze!!! I zobaczcie jak sa chciwi- nie dosc ze na odpowiedz suportu czeka sie miesiacami- to jeszcze poobcinali etaty. Teraz na odpowiedz suportu bedziemy czekac 6 miesiecy. A moze nigdy sie juz odpowiedzi nie doczekamy.

Przeciez oni jawnie smieja nam sie w twarz

• marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    CM Asia07 powiedział(a):
    Witam, 

- Asia.
    Bany niczego nie dadzą.  Dlaczego nie chcecie zrozumieć, że nie kupimy czegoś gorszego, a zarazem droższego? 

GGS zrobił bubel. Zapętlenia są kosztowne i bezużyteczne. Dlatego dziękuję za nie, ale nie skorzystam.

Czemu straszycie? Nawet pomijając sprawę banów można zaobserwować coraz większe niezadowolenie gracze z kierunku jaki obiera GGS. Nie podobają się kierunki i koszty tych zmian, wprowadzane przy okazji błędy,

To GGS musi się obawiać reakcji graczy i zmniejszenia dochodów. Co jest znaczące dla firmy przechodzącej proces restrukturyzacji.  

KAŻDY PROTEST WPŁYNIE UJEMNIE NA WYNIK FINANSOWY FIRMY, DOCHODY PRACOWNIKÓW I STAN ZATRUDNIENIA!!!

My mamy alternatywę. Systematycznie otrzymujemy wiadomości o grach podobnych do empire. A Wy albo wyjdziecie na przeciw potrzebom graczy, albo będziecie musieli szukać innej pracy.

Tak naprawdę to skoro gra ma coraz więcej błędów, kosztuje coraz więcej i przynosi coraz mniej satysfakcji to ten ban nie jest wcale straszny.  Poza tym inwestowanie w grę, gdy nie ma pewności, czy konto w najbliższym czasie nie zostanie zablokowane jest głupotą. 

Pozdrawiam.
    Marek
    marello @ pl 1
  • Pięknie się czyta te wszystkie wypowiedzi które chociaż raz solidaryzują wszystkich.Więc jak widać ta gra zawiązała sporo przyjaźni, więc zastanawiam się dlaczego kochane GGE, chce to wszystko zniszczyć, bo na pewno nie rozwiąże tego w sposób jaki proponujecie droga Asiu - czyli banowaniem.Tak jak było to już mówione po zbanowaniu na stałe połowy mapy, druga połowa nie będzie widziała sensu gry bez swoich kompanów i podda konta,jestem tego pewien na 100%. Macie na pewno programistów nie z pierwszej łapanki którzy bez problemu mogą zablokować boty,więc dlaczego nie posuniecie się w tym kierunku rozwiązując automatycznie klepanie woja i maszyn na grze,bo chyba nie jest to trudne.Czytałem kilka wypowiedzi które mogły by naprawdę zdać egzamin,ale nasze słowa spływają po Was jak woda po kaczce,jesteście jak koń z klapkami na oczach, który ma tylko cel przed sobą,rozejrzyjcie się co się dzieje wokół Was, poczytajcie co gracze o tym sądzą i jak oni to widzą bo ta gra jest dla nich i to oni Wam ją utrzymują przy życiu.W życiu tak jest że nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę,na pewno i tu tak jest skończyły się kupna botów a ciągłe aktualizowanie ich ponosi jakieś koszty.Mogliście znaleźć inny sposób np. każda aktualka płatna kilka zł, tylko znając pazerność GGE, aktualki byłyby dwa razy w miesiącu.Cóż powiedzieć świat schodzi na psy, nawet ten wirtualny.Rozmawiałem z kilkoma graczami którzy pytali mnie co to jest bot, nigdy o tym nie słysząc zostali zbanowani,prosze wytłumaczcie im co to jest i dlaczego zostali zbanowani, a przede wszystkim dajcie im dowód (screen) na jakiej podstawie się to odbyło,od nas zawsze żądacie tego więc odwzajemnijcie to.********* Życzę wszystkim wytrwałości z nimi bo już mi się cierpliwość kończy i tylko czekam na ten odpowiedni komunikat po odpaleniu gry, nie ukrywam że nie bardziej jak moja rodzinka.********       
  • IkaDo (PL1)IkaDo (PL1) PL1 Posty: 137
    Relacje mi między nami a GGS. Zwłaszcza to z amebą...

https://www.youtube.com/watch?v=IdDzfraW8k0
    "Mówią, że kto patrzy, a nie widzi, to z takiego szydzi świat"...  ;) 
  • Zastanawiam sie po co wam (GGS) w ogóle ten system ręcznego werbunku i zbierania kasy ? I tak mało kto płaci rubinami za werbunek , bo kosztowałoby go to forutnę, a psuje to tylko radość z gry. Zamiast klikać kolejnych żołnierzyków , gracz wolałby rozejrzeć się po mapie , jakiś atak puścić , pogadać itd, czyli to co jest kwint esencją gier strategicznych , a nie durne pykanie kolejnych wojaków. Jak już wam tak na tej kasie zależy to dawajcie nowe fajne budowle za ruble, ludzie o wiele chętnie to kupią .
  • Tieru (PL1)Tieru (PL1) Posty: 624
    Lodowy cesarz (PL1) powiedział(a):
    Ok. Spedzilem 5h na "werbowaniu" jednostek i musze stwierdzic ze system nie nalezy do najlepszych ale ujdzie... Problemem jednak jest ta cala oplata manipulacyjna. Nie ukrywam ze jest strasznie drogo i nie oplaca sie z niej korzystac. Mysle ze na mapie tylko nieliczni beda mogli kolejkowac za rubiny. Mnie na to po prostu nie stac.
    Tak wiec pozostaje mi opcja z 4 kolejkami (za kase). Wojsko na uczcie robi sie ok.1h, narzedzia podobnie ale nie konczy sie wszystko w tym samym czasie gdyz na kazdym zamku mam inne czas. Przez co, musze wchodzic duzo czesciej na gre, tylko po to zeby sprawdzic wszystkie kolejki i jak jakas konczy sie za 10 minut, wchodze ponownie aby ja uruchomic na nowo. I tak w kolko. Mam wrazenie ze gra toczy sie w okol werbowania a nie eventow czy wojen.
    Mam propozycje aby opcja do kolejkowania do 12h (wychodzi jakies 13-14 zapetlen) byla za darmo. A dodatkowe moga byc za rubiny. Uwazam ze jes to SPRAWIEDLIWE DLA WAS I DLA NAS.
    Tym sposobem raz na 12h ustawiamy werbunek a reszte czasu moglibysmy poswiecic na gre, a nie na werbunek jak to obecnie ma miejsce.
    Mam nadzieje Asiu ze przeczytasz ten post i przekazesz go wyzej bo uwazam ze to rozsadna propozycja.
    Zgadzam się, zapętlenia za darmo i będzie w porządku, nic do dodania.
    5500564b47f9fpng
    SUPPORT
    Wideo Poradniki dot. gry GG Empire
    Zlecenia na sygnatury/avatara
    Zanim zapytasz... UŻYJ Wyszukiwarki! Znajdziesz w niej wszystko!

• devon69 (PL1)devon69 (PL1) PL1 Posty: 27
    Te zapętlenia są nietrafionym pomysłem i to że będą darmowe tego nie zmieni. Prościej byłoby wpisać określona liczbę wojska jaka ma się robić np. 1000 i będzie się automatycznie ono dodawać do kolejki. Czas i koszt werbunku wojska są wd mnie zbyt duże i powinny zostać zmniejszone do tego stopnia aby były porównywalne jak przy werbunku 1+1.
    devon69 @ pl 1
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    A ja czekam na odpowiedz od ciula suportowego w jezyku POLSKIM bo napisali cos w po SZWABSKU!!!!  
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • kusy (PL1)kusy (PL1) PL1 Posty: 29

GGS i cały suport i ty Asiu czytaj : Aby z uwagą :)

CERT Polska (z ang. Computer Emergency Response Team) zajmuje się bezpieczeństwem użytkowników lub instytucji w internecie.

Bot  (nazywany także komputerem Zombie - PAP) to komputer, który bez wiedzy użytkownika został zarażony złośliwym oprogramowaniem i znajduje się pod kontrolą cyberprzestępców. Boty łączone są w botnety, czyli sieć zarażonych komputerów, których celem jest wykonywanie rozkazów cyberprzestępców. Botnety najczęściej są wykorzystywane do tzw. ataków DDoS, czyli zablokowania dostępu do danej usługi w internecie np. banku, portalu aukcyjnego, rozsyłania niechcianej poczty email (spamu - PAP), kradzieży poufnych danych, wyprowadzenia środków z kont bankowości elektronicznej.

Jak już doznacie oświecenia  i udowodnicie mi i innym graczom ze AE to bot lub nielegalne oprogramowanie będę wdzięczny .

Może być uznane jak program pomoczniczy i nic pozatym gdyż czerpie srodki do budowy wojska i uzbrojenia

tylko i wylocznie z zasobow indywidaualnego konta gracza wiec mysle ze to nie tu problem ?

Moja teoria to taka : jak się chce psa udzezyc kij sam się znajdzie

Ps. jak nie wiadomo o co im chcodzi to chodzi im tylko o nasza kase bo im zawsze mało   i wszystko robia by nas zniechcecic do tej gry . mimo wszystko moje legalne oprogramowanie z wykupionym kluczem będzie dzialalo ,

tak długo jak ja będę gral  wrazie blokady mojego konta będę dochodzil swoich praw   tzw. własności intelektualnej.

Pozdrawiam Kusy - Grzegorz

kusy @ pl 1
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Witam ponownie, 

jeszcze do niedawna na naszym forum, tu gdzie teraz wyrażacie oburzenie z powodu blokad w grze, przewijały się pytania, co z kampanią przeciw botom i po co to wszystko... Zespół Empire dał Wam czas na wycofanie się z korzystania z botów i nie unikniecie blokady tylko z tego powodu, że w chwili jej nakładania będziecie offline, albo nie będziecie akurat w tym momencie korzystać z bota, podczas gdy robiliście to regularnie po pierwszym ostrzeżeniu.

Nie wiem, jak do Was skutecznie przemówić, a bardzo bym chciała, bo ta sytuacja naprawdę nie musiałaby mieć miejsca, gdybyście tylko zechcieli zrozumieć, że gra bez botów byłaby dla każdego korzystniejsza. Piszecie o protestach, a tak naprawdę sami siebie oszukujecie, automatyzując rozgrywkę w nieuczciwy sposób. Każdy musi decyzję podjąć za siebie. Team Empire oczywiście liczy się z utratą Graczy z tytułu blokad, ale jednocześnie wciąż dostajecie szansę, aby zaprzestać używania botów. Dodatkowo do gry są i będą wprowadzane dodatki, które mają zminimalizować "potrzebę" korzystania z zewnętrznych programów.
    Nie wiem, czy kolejnym krokiem będzie następna 6-godzinna blokada, czy może dłuższa lub trwała. Te decyzje leżą w rękach osób, które za nie odpowiadają. Jedno, o czym mogę Was 100% zapewnić, dalsze blokady będą. Wczoraj zablokowano tak wielu Graczy korzystających z botów, w najbliższym czasie sytuacja może się powtórzyć lub zostać zaostrzona o dłuższą karę lub nawet trwałą. Decyzja, czy chcecie to ryzykować i trwać przy korzystaniu z botów należy do Was i nikt jej za Was nie podejmie. My się na to nie zgadzamy i mamy prawo się nie zgadzać. Stanowisko firmy jest wbrew protestom - gra ma być wolna od botów automatyzujących przebieg rozgrywki. 

Jak wspomniałam wcześniej, będą wprowadzane dalsze rozwiązania. To jest pierwszy krok i pewnie dlatego tak odczuwalny. I proszę nie odbierać moich słów, jako groźbę zbanowania kogokolwiek. Przedstawiam Wam jedynie fakty, jak to wygląda od drugiej strony. Nie ma zgody na korzystanie z botów i będą dalsze bany. Do Was należy wybór, w której grupie Graczy się znajdziecie. Zablokowanych, czy aktywnych. 

- Asia.
  • Piiiotr17 (PL1)Piiiotr17 (PL1) Posty: 15
    edytowano 02.09.2016
    Zablokowaliście mi wczoraj konto na 6 h przez co spierdolilo mi 2100 wojska w czasie trwania blokady zostałem zaatakowany przez obcego obcy był cienki wiec obeszło się bez strat ale ...:(
    Teraz już nie proszę tylko rządam zwrotu mojego wojska !!!
    Mówicie o uczciwości a sami robicie po 3 wydarzenia na raz zapętlanie częściej nie działa niż działa BUG NA BUGU BUGIEM POGANIA CZASAMI ATAK DO OBCEGO WYSYŁAM 15 MINUT BO MI POKAZUJE ZE NA SKRZYDLE DAŁEM ZA DUZO WOJSKA !!!
    Naprawcie błędy i zrobicie coś z rekrutacja wojska !!! Myślicie ze jak mi ucieklo 2,1 k woja to będę siedział w sobotę 12 h i klepał ?
    Mam pytanko do Asi jak wybieracie osoby które zablokujecie ?

Piiiotr17 @ pl 1
Sign In to comment.