Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Kampania przeciw używaniu zewnętrznego oprogramowania

162140

Komentarz

• Betica1User (PL1) powiedział(a):
    Tab1 w ogóle nie wiesz o czym piszesz,
    nie masz tytułu z obcych, nie masz lepszego wojska
    nie masz narzędzi z nomadów/samurajów, obcy złoi Ci skórę.
    A na Twoim miejscu, to nie bardzo na forum chwaliłabym się, że urzędujesz nie na swoim koncie. Wiesz trwa "GGS-owe polowanie na czarownice" , jeszcze się załapiesz i co wtedy? :)

czytaj ze zrozumieniem......"a kto powiedział ze to jest moje konto bo nie ja"
  • haszka (PL1)haszka (PL1) PL1 Posty: 141
    czytam ze zrozumieniem, posiadam taką umiejętność:)
    widzę, że należysz do tych którzy chcą pobłyszczeć na forum bijąc pianę i dostając odznaki za ilość wyemitowanych komentarzy.
    powodzonka
    to jednak nie moja liga :)
    Betica1User @ pl 1
  • TAB1 (PL1)TAB1 (PL1) Posty: 74
    edytowano 17.08.2016
    jak czytasz ze zrozumieniem t.....to dlaczego napisales niechwal się ze piszez z nie swojego konta... a zaraz po tym ze     nie mam   rangi maszynek itp...to chyba jasne ze nie  na tym koncie..zeby była opcja skasuj konto  pewnie bym je skasowal....to pozostalosc po koledze.;D 

każdy może wyrazić swoja opinie tego nikt nikomu nie zabroni..hihi
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Cześć wszystkim! 

Zrobiliście w tym wątku niezły miszmasz, sami pewnie przyznacie przechodząc przez 62 (na ten moment strony). Znajdzie się niemal wszystkiego po trochu, ale mam nadzieję, że udało mi się wyłapać w tym potoku informacji wszystkie te, które mają znaczenie lub mogą być istotne jako feedback Zespołu gry. Pomijam pasaże muzyczne, jak również chęć atakowania mojego konta gry, etc. 

Kochani, nie przekonam nieprzekonanych, ale nie gram w Empire, bo nie mam ku temu opcji czasowych, a jeśli chcecie kogoś atakować, to mogę się tylko cieszyć, bo istnieje szansa, że podzielicie się raportami z tych ataków w wątku na forum i będzie powód do dalszych rozmów. 

Żarty na bok, a wracając do sensu dyskusji, gorąca prośba o zachowanie merytorycznego charakteru tego tematu i trzymanie się wątku. Obecnie mamy 62 strony wpisów, przez które rzetelnie przebrnęłam. Nie wypijemy razem wódki, nie posłuchamy "Ich Troje", tudzież innych wykonawców, ale możemy się skupić na poważnym feedbacku, opartym na Waszych odczuciach i doświadczeniach. Kilka osób tak właśnie podeszło do tego tematu i wszystkim tym serdecznie dziękuję. 

To, co staram się wyłowić dla siebie z tego potoku wiadomości to wszelkie informacje, które mogą mieć wpływ na ewentualny kształt zmian, dlatego prośba o to, że jeśli chcecie coś jeszcze dodać, co nie zostało powiedziane a jest ważne i ma związek z tematem, zróbcie to teraz lub w najbliższym czasie. Zbieram rzetelny feedback dla Zespołu gry na najbliższe spotkanie. 

Dziękuję za uwagę, życzę spokojnego wieczoru i do usłyszenia jutro!
    Asia.

• marekb (PL1)marekb (PL1) Posty: 249
    edytowano 17.08.2016
    To na poważnie:
    1. Zróbcie mozliwość szybszej rekrutacji wojska - wiecej wojska wiecej sie dzieje i  zyski dla GGS rosną (za wiele wojska i tak nie mozna miec bo zwieja).
    2. Narzędzia patrz punkt 1.
    3. Kolejkowanie za  monety a mniejsze poziomy za darmo a nie jak teraz za rubiny.
    4. Naprawcie masę błędów.
    5. Jak się uporacie ze wszystkim dopiero wtedy banujcie - wtedy bedzie uczciwie, bo na razie GGS bardziej oszukuje nas niz my GGS.
    marekb @ pl 1
  • 1. W grze jest zaburzony balans obrońca/atakujący. Obrońca ma za małą siłę.  Nowi dowódcy wybijają jednym atakiem kilka tysięcy deffa, nawet jeśli broniący ma dobrego kasztelana, kryształy i maszynki zbrojkowe i umie bronić. Przepaść jest tak duża że obrońcy nawet już nie podejmują obrony, zdejmują maszynki z murów i ograniczają straty z ataków. Nawet już bramy sie nie kupuje za ruble bo wojsko atakującego wynosi żywność do 0  więc kupienie bramy to nawet większa strata wojska niż przy obronie. Może niech twórcy gry popatrzą jak wyglądają wojny to wtedy zobaczą że trzeba mieć masakrycznie dużo wojska żeby się bronić. Nie ma wojska nie ma wojen. Oprócz liczby wojska, należałoby odblokować poziom sali legend tak żeby gracz mógł mieć opcje zarówno offowe jak i deffowe. Czy twórców gry nie zastanawia to że poza szczególnymi przypadkami akcji z obiektami specjalnymi nikt nie ma sali legend defowej?
    2. W grze nie ma logiki / balansu w zakresie liczby monet. To żenada żeby przez kilka lat cały czas trzeba było latać po tych baronach.... na pewnym poziomie rozwoju konta powinno wystarczać uczestniczenie w eventach, które powinny być tak zorganizowane, że atak przynosi tyle złota żeby odtworzyć co najmniej koszty wojska które jest tracone przy ataku. Każdy gracz to w sumie taki baroniarz.....
    3. Trzeba powiększyć magazyn na wyposażenie. Jest tyle opcji optymalizacji właściwości dowódców że nie da się ich pomieścić w magazynie. Po co uczestniczyć w evencie jeśli nie mam miejsca na nagrodę - muszę wyrzucić nagrodę z poprzedniego eventu. Masakryczny bezsens.    
    4. Wojsko w tej grze to narzędzie, gracz nie powinien tracić czasu na zajmowanie się jego produkcją. Biegacz walcząc o rekord zarabia dobrym biegiem na dobre buty a nie robi ręcznie podeszwy anie nie układa bieżni.
    5. Nie wprowadzajcie tylu zmian - to nie zwiększa atrakcyjności gry. Lepiej ustalić  nowe cele, nowe eventy niż kolejny rodzaj wojska, kolejny rodzaj drabiny.... Szczególnie że zmianom towarzyszą błędy. 

HeroZMIJA @ pl 1
  • meter18 (PL1)meter18 (PL1) PL1 Posty: 115
    edytowano 17.08.2016
    a może zmieńcie plan do koszar który zamiast zwiększać ilość wojska na slot dawałoby bonusowo wojaka ale tylko przy maksymalnym obłożeniu slotu czyli w najlepszym przypadku 5+5 bonusowych dawałoby równowartość teraźniejszego 1+1 a rozwiązałoby problem zamulenia serwerów poprzez działające programy zewnętrzne

plus naprawione zapętlenie z większą ilością darmowych (czyt. za surke ) wykupień dałoby efekt wilk syty i owca cała
  • luki1231 (PL1)luki1231 (PL1) Posty: 54
    edytowano 17.08.2016
    marekb (PL1) powiedział(a):
    To na poważnie:
    1. Zróbcie mozliwość szybszej rekrutacji wojska - wiecej wojska wiecej sie dzieje i  zyski dla GGS rosną (za wiele wojska i tak nie mozna miec bo zwieja).
    2. Narzędzia patrz punkt 1.
    3. Kolejkowanie za  monety a mniejsze poziomy za darmo a nie jak teraz za rubiny.
    4. Naprawcie masę błędów.
    5. Jak się uporacie ze wszystkim dopiero wtedy banujcie - wtedy bedzie uczciwie, bo na razie GGS bardziej oszukuje nas niz my GGS.
    No Kurka wódka z ostatnim punktem sie zgadzam nad zwyczaj serdecznie i piateczka za ten wpis.CM Asia gracze juz wam powiedzieli co chcą jesli GGS nie zrobi nic w tym kierunku pozostanie wam zbanowac 90% mapy czy dla 10% GGS w calym komplecie pracowników bedzie potrzebne>??
    luki1231 @ pl 1
  • TAB1 (PL1)TAB1 (PL1) Posty: 74
    edytowano 17.08.2016
    wielu graczy ze mna się zgodzi ze bez robo można by było się obyc jak został by usprawniony proces rekrutacji...obecne rozwiązanie jest nie do przyjęcia...                      cena                robo             cena
    4 petle za monety ......1-5slotow   po 5 woja =25woja =60min           3825               32min           1990
          cesarski lucznik     2                                   50        =2h                 7650               1h4min         3350
                                        3                                   75        =3h                 11475             1h36min       5340
                                        4                                   100      =4h                 15300             2h8min         6700
    powyższe wyniki mogą się roznic w zaleznosci od wielu czynnikow

moglem się pomylić (to proszę mnie poprawić)ale w każdym razie to pokazuje dlaczego gracze sa nie zadowoleni ze zmiany.....
    *zmniejszyć czas werbowania wojska 
    *6h rekrutacji za monetki to minimum jakie powinno być
    *ceny nie musza być takie jak w robo ale realne nie z kosmosu bo kogo na to będzie stać.......

zarabiamy monetki ale co z tego jak wszystko praktycznie idzie na  eventy
    każdy to odczul jak zmniejszone zostały dochody z wiez....i zwiększony koszt wysylania wojsk

• CM Asia07 powiedział(a):
    Cześć wszystkim! 

Zrobiliście w tym wątku niezły miszmasz, sami pewnie przyznacie przechodząc przez 62 (na ten moment strony). Znajdzie się niemal wszystkiego po trochu, ale mam nadzieję, że udało mi się wyłapać w tym potoku informacji wszystkie te, które mają znaczenie lub mogą być istotne jako feedback Zespołu gry. Pomijam pasaże muzyczne, jak również chęć atakowania mojego konta gry, etc. 

Kochani, nie przekonam nieprzekonanych, ale nie gram w Empire, bo nie mam ku temu opcji czasowych, a jeśli chcecie kogoś atakować, to mogę się tylko cieszyć, bo istnieje szansa, że podzielicie się raportami z tych ataków w wątku na forum i będzie powód do dalszych rozmów. 

Żarty na bok, a wracając do sensu dyskusji, gorąca prośba o zachowanie merytorycznego charakteru tego tematu i trzymanie się wątku. Obecnie mamy 62 strony wpisów, przez które rzetelnie przebrnęłam. Nie wypijemy razem wódki, nie posłuchamy "Ich Troje", tudzież innych wykonawców, ale możemy się skupić na poważnym feedbacku, opartym na Waszych odczuciach i doświadczeniach. Kilka osób tak właśnie podeszło do tego tematu i wszystkim tym serdecznie dziękuję. 

To, co staram się wyłowić dla siebie z tego potoku wiadomości to wszelkie informacje, które mogą mieć wpływ na ewentualny kształt zmian, dlatego prośba o to, że jeśli chcecie coś jeszcze dodać, co nie zostało powiedziane a jest ważne i ma związek z tematem, zróbcie to teraz lub w najbliższym czasie. Zbieram rzetelny feedback dla Zespołu gry na najbliższe spotkanie. 

Asia.

i znowu zawinela laczki nie piszac nic konkretnego w temacie

marcin869 @ pl 1
  • HeroZMIJA (PL1) powiedział(a):
    1. W grze jest zaburzony balans obrońca/atakujący. Obrońca ma za małą siłę.  Nowi dowódcy wybijają jednym atakiem kilka tysięcy deffa, nawet jeśli broniący ma dobrego kasztelana, kryształy i maszynki zbrojkowe i umie bronić. Przepaść jest tak duża że obrońcy nawet już nie podejmują obrony, zdejmują maszynki z murów i ograniczają straty z ataków. Nawet już bramy sie nie kupuje za ruble bo wojsko atakującego wynosi żywność do 0  więc kupienie bramy to nawet większa strata wojska niż przy obronie. Może niech twórcy gry popatrzą jak wyglądają wojny to wtedy zobaczą że trzeba mieć masakrycznie dużo wojska żeby się bronić. Nie ma wojska nie ma wojen. Oprócz liczby wojska, należałoby odblokować poziom sali legend tak żeby gracz mógł mieć opcje zarówno offowe jak i deffowe. Czy twórców gry nie zastanawia to że poza szczególnymi przypadkami akcji z obiektami specjalnymi nikt nie ma sali legend defowej?
    2. W grze nie ma logiki / balansu w zakresie liczby monet. To żenada żeby przez kilka lat cały czas trzeba było latać po tych baronach.... na pewnym poziomie rozwoju konta powinno wystarczać uczestniczenie w eventach, które powinny być tak zorganizowane, że atak przynosi tyle złota żeby odtworzyć co najmniej koszty wojska które jest tracone przy ataku. Każdy gracz to w sumie taki baroniarz.....
    3. Trzeba powiększyć magazyn na wyposażenie. Jest tyle opcji optymalizacji właściwości dowódców że nie da się ich pomieścić w magazynie. Po co uczestniczyć w evencie jeśli nie mam miejsca na nagrodę - muszę wyrzucić nagrodę z poprzedniego eventu. Masakryczny bezsens.    
    4. Wojsko w tej grze to narzędzie, gracz nie powinien tracić czasu na zajmowanie się jego produkcją. Biegacz walcząc o rekord zarabia dobrym biegiem na dobre buty a nie robi ręcznie podeszwy anie nie układa bieżni.
    5. Nie wprowadzajcie tylu zmian - to nie zwiększa atrakcyjności gry. Lepiej ustalić  nowe cele, nowe eventy niż kolejny rodzaj wojska, kolejny rodzaj drabiny.... Szczególnie że zmianom towarzyszą błędy. 

dobrze gadasz jadowita
    polac jej
    marcin869 @ pl 1
  • Dokładnie nastrugali ewentów siadam na kompa i nie wiem za co sie zabrac Stolice Podziemia Nomadzi a gdzie ogarnac baronów lub jakas fortece czy smoka.Skąd normalny gracz ma wziąć wojska aby coś zdobyć ma płacić rubinami to powie dziekuję kupie se browarka za to normalne.
    luki1231 @ pl 1
  • Brandy (PL1)Brandy (PL1) PL1 Posty: 35
    Julenka1 (PL1) powiedział(a):
    Nie piszcie tyle, bo się forum przegrzewa i zaczęło już przycinać jak gierka. ;-)

To może i tu bany wprowadzą;D
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    a zwróciliście uwagę na koszty zapętleń. Chcąc zrobić 4 zapętlenia i skopiować na wszystkie zamki to koszty ponad 1320 rubinów. Przy odpalonym bankiecie nawet ze wszystkimi slotami wykupionymi trzeba tak co godzinę. czyli koszt 31680 rubinów dziennie. Z wież baronowych i fortec zbieram około 4 tys rubinów dziennie do tego studnia 2000. Bilans dzienny to - 25680 rubinów (to samo wojsko a dochodzą maszynki). Do tego trzeba dymać i co godzinę od nowa ustawiać. 
    Jaki w takim wypadku jest sens robienia ewentów, latania po baronach skoro i tak się wyjdzie na minus. Dochodzi jeszcze od czasu do czasu wojna, na którą potrzeba sporo wojska. 
    Gra całkowicie traci oblicze.
    Pozostanie nam kupowanie wojska za rubiny, ewentualnie stawianie domków. Ale od stawiania domków jest farmer :)))
    marello @ pl 1
  • grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    HeroZMIJA (PL1) powiedział(a):
    1. W grze jest zaburzony balans obrońca/atakujący. Obrońca ma za małą siłę.  Nowi dowódcy wybijają jednym atakiem kilka tysięcy deffa, nawet jeśli broniący ma dobrego kasztelana, kryształy i maszynki zbrojkowe i umie bronić. Przepaść jest tak duża że obrońcy nawet już nie podejmują obrony, zdejmują maszynki z murów i ograniczają straty z ataków. Nawet już bramy sie nie kupuje za ruble bo wojsko atakującego wynosi żywność do 0  więc kupienie bramy to nawet większa strata wojska niż przy obronie. Może niech twórcy gry popatrzą jak wyglądają wojny to wtedy zobaczą że trzeba mieć masakrycznie dużo wojska żeby się bronić. Nie ma wojska nie ma wojen. Oprócz liczby wojska, należałoby odblokować poziom sali legend tak żeby gracz mógł mieć opcje zarówno offowe jak i deffowe. Czy twórców gry nie zastanawia to że poza szczególnymi przypadkami akcji z obiektami specjalnymi nikt nie ma sali legend defowej?

6. Produkcja maszynek drewnianych powinna tak jak wojska odbywać się z automatu. Musimy mieć czym latać, chcesz mieć lepsze zabawki  tak jak teraz kup rubinowe.
    7. Całkowicie darmowy przesył wojska i zabawek na dowolną mapę.
    Wysłanie  niewielkiej ilości wojska i zabawek generuje ogromne koszty.
    8. Informujcie graczy wcześniej jak 1 minutę przed zamknięciem serwera. Można zrobić zegar odliczający czas do zamknięcia serwera i dać czas na ogarnięcie konta.
    9. Poprawicie eventy zgodnie z sugestiami graczy - zamki obcych na odpowiednim poziomie to większe wydatki graczy... Niby prosta zasada, a jakoś piszemy i piszemy od dawna o tym.
    10. Magazyn ekwipunku - możliwość szybkiego czyszczenia magazynu z zalegającego wyposażenia... klejnoty 3, 4, 5 poziomu wywalam po kilka minut dziennie - jaki to ma sens.
    11. Magazyn zasobów - niby fajne te elementy podnoszące ilość kanapek, ale to i tak mało... co 100 poziomów legendarnych magazyn powinien dostać dodatkowe poziomy.
    12. Jeśli w czasie aktualizacji pojawią się błędy starajcie się je szybko naprawić.

Dlaczego nie można wpisać wartości wojska i zabawek z klawiatury? Myszką działa bez problemu, tylko ja mam dwie ręce i wygodniej mi ich używać.

Czy to prawda, że stale zmieniane są parametry wojska i npc, ilości rabowanego jedzenia, rubinów i złota?
    Gramy i widzimy to...

Pozdrawiam
    Łukasz

grik1 @ pl 1
  • chudy9 (PL1)chudy9 (PL1) PL1 Posty: 16
    Nie wiem co jest grane ale zapętlanie chyba nie dokonca wyszło naszemu GGE nie dosc że czas stoi w miejscu to jeszcze nie nalicza żołnierzy i narzędzi
  • CM Asia07 powiedział(a):

Asia.

problem gry polega na tym ze staracie sie jako firma utrudnic nam rozgrywke nawet tylko dla czystej idei

I wlasnej przyjemnosci

dam taki przyklad ......grosiki musze kupic wiec po co jeszcze jest ograniczenie czasowe?

wszyscy wiedza nieda sie zwerbowac woja bez zlota ? po co sa ograniczenia czasowe?

w obecnej sytuacji niema bata na auto boty ja niemam ale I niewiele gram

jedyny sensowny manewr moim zdaniem to podniesienie wartosci kupowanch jednostek co by przywrucic im wartosc

to niezamknie problem automatu ale moze skusi graczy do kupowania takich jednostek

demon powinien miec z 600 ataku i z 300 obrony

bo obecnie to sie oplaca bardziej klepac kusznika nawet nie weterana  a auto jest tutaj niezastapione

teraz wojo kupuje jedynie dla bosterow do zetonow na samurajach :P

czerwona.malwa @ pl 1
  • majcher66 (PL1)majcher66 (PL1) PL1 Posty: 10
    edytowano 17.08.2016
  • chcecie znać prawde ?
    prawda jest taka że tylko na pl jest ta akualka zapętlanie itp nigdzie więcej nie ma ,
    a propo zapraszam na serwer asia 1
  • edytowano 17.08.2016
    TAB1 (PL1) powiedział(a):
    HooligansPoland (PL1) powiedział(a):
    karoart (PL1) powiedział(a):

Płacz i zgrzytanie zębów :)

Ludzie i dlaczego płaczecie?

Pisała Asia w ogłoszeniu że małymi krokami gra będzie zmieniana aby nie potrzebne nam były żadne nielegalne programy :)

Popatrzcie na to z innej strony.....ukróci się teraz niektórym :)

Skończy się przesyłanie jedzenia ze słupów i skończy się milionowa potęga..... trzeba będzie się natrudzić żeby utrzymać masę wojska :)

Słabszy gracz nie odczuje aż tak tej zmiany.

Zgodzę się z tym że błędem suportu było az tak długie przymykanie oka na AE.

Powinni od razu na początku zareagować a nie po 3 czy tam 4 latach.

Szanse graczy sie wyrównają moim zdaniem.

Nie załamujcie się....to tylko gra.

Pozdrawiam

Karo

Zgodzę się z tobą w stu procentach, to jest płacz i zgrzytanie zębów, jak nie chcą grać to niech nie grają, łaskę ktoś im robi?

Możecie kupować rubiny lub nie i po jaką cholerę płaczecie tutaj, że jest drogo? Znam taką jedną grę, nie chcę zdradzić za jakieś kostiumy trzeba zapłacić 250 zł, za jakieś skórki, co nic nie dają przeszło 300-500 zł i jak żyć?

A tutaj pojawia się często 200% premii do rubinów.

Jest szczęśliwy grosik do podwajania rubinów, co na tym można się dobrze dorobić.

Co do ewentów:
    Mamy dwa jednocześnie ewenty, tak? ale jeden z nich jest EWENTEM SEZONOWYM! i tam się tylko punkty zbiera, a nikogo się nie biję i dostaje się bardzo dobre nagrody, a ewenty do tego przeznaczone są i nie są dwa jednocześnie, czasami tak było, ale było tak jeden dzień.

I rubiny można zdobyć nie przez płacz na forum, co to nic nie zrobi pożytku tylko za darmo przez szczęśliwy grosik, albo płacąc na 200% premii albo i nie...

Edyt.:
    Błędy występują w każdej grze, nie tylko w GGE...
    odezwal się uczciwy co z botow nie korzysta...hahahaha
    W CO WATPIE
    jak ci się to nie podoba to tego nie czytaj...nikt ci nie karze..zawsze możesz skonczyc  gre;D

Na pewno uczciwszy od ciebie, cwany kolego :)

Lepiej by na to wyszło jakbyś ty skończył grę, fajnie by twoje ruiny na mapie wyglądały :)

Edyt.:
    Jak jesteś taki mądry w swojej gębie, to udowodnij, że używam botów, czekam.

ja udowadniać nic nie musze...bana za to dostałem...więcej mowic nie trzeba z robo i tak nie zrezygnuje.....ja przynajmniej mowie otwarcie i nie jestem taki faluszywy jak ty kolego......a jeśli chodzi o udzielanie się ja w przeciwieństwie do ciebie inwestowałem w te gre 100zl miesięcznie do czasu machlojki beri-kali.....a jak ty na sepa grasz to się nie udzielaj.....byles kiedyś w top w czym kolwiek bo ja w każdym evencie trzymam się w czolowce...

a jeśli twierdzisz ze w każdej grze sa takie bledy jak tu to pewnie to twoja pierwsza gra..hihi
    wiez mi zanim zaczolem grac w GG sprawdzałem wiele gier i tego nie było nawet aktualki robia nad ranem żeby graczom zabawy nie psuc

gram tu 5lat
    masz    43lv  to    mowi samo za siebie ze jesteś swiezak i nie znasz realiów GG
    Ale kto tu jest fałszywy co? jak coś to ty, nie odpowiedziałeś na moje pytanie i pytam drugi raz, ale inaczej:
    Kiedy mi powiesz wprost w jaki sposób jestem fałszywy, udowodń?

Grasz 5 lat, gratulacje, widać jakie masz tu doświadczenie, tylko przez te 5 lat nabiłeś 47 poziom, gratulacje!

Gościu, co kogoś to obchodzi, że wydajesz 100 zł miesięcznie na grę? ja też mogę wcisnąć kit, że ja wydaje nawet 200 zł miesięcznie.

Jak ja byłbym maniakiem komputerowym to też bym zajmowywał 1 miejsca w turniejach, ewentach, jak ty...

A propo, nie popełniaj błędów i to prostych :)

Edyt.:
    Weź się za odwagę i powiedz o tej fałszywości, nikt ci za to bana nie da

a kto powiedział ze to jest moje konto bo nie ja,,,hehe jak dobijesz salke max to zrozumiesz faluszywy jesteś bo kit wciskasz ze  taki uczciwy jesteś..i popierasz  zmiane bo wiesz ze nie jesteś w stanie nic tu osiagnac...mowic możesz ze 200zl wydajesz ...ci co mnie znaja wiedza ze  ja inwestuje w gre a raczej inwestowałem do czasu "beri-kali"  ...po twoim zameczku widać ze skapy jesteś i na gre bys nie wydal 200zl.......popatrz i pomysl ile  rubli musialem na to wydac   http://scr.hu/2vey/rf4un

wejdziesz na gre raz dziennie i dużo się odzywasz .....a twój ranking grabieży totalna zenada  http://scr.hu/2vey/wkg80  więcej slupy maja..hihi

Ty nic to w swoim całym życiu nic nie osiągnąłeś.

Chwaliłeś się, że w ewentach jesteś TOP1 a patrzyłem w ranking i cie nie ma :( szkoda.

Szkoda mi na gierki 200 zł, wolę zarobić na szczęśliwych grosikach, ale jak jesteś taki bogaty to się chwal dalej, DONATORZE.

I po raz trzeci nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytanie, jestem skąpy, to twoja odpowiedź, widać jaki jesteś mądry w gębie, ale w rzeczywistości to jesteś tchórzem.

Edyt.:
    Masz dwa konta? czyżby multikonto?
Sign In to comment.