Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Kampania przeciw używaniu zewnętrznego oprogramowania

139140

Komentarz

• uczciwosc...  to ze ja 4-5 lat temu zaplaciłem rubinami za 4 lvl piekarni  a teraz nowy gracz musi kupic 8 leveli to jest uczciwe...   to ze ja podnioslem  wieze obserwacyjna do 2lvl  wtedy to byl max, a z czasem zmieniliscie na 5 leveli a teraz 10 lvl  to jest uczciwe...    wiele innych uczciwych sytuacji z waszej strony ktorych nie chce mi sie wykopywac
    uczciwosc -   to ja chyba inną definicje czytałem, no chyba ze inaczej to wszystko rozumiem...

ale, podsumujmy...     mialy miejsce dzis 2 aktualki      PIERWSZA trwala około 2h    DRUGA   2:40h

i coo z tego mamy ??   

nie mozna wyslac ataku na innego gracza bo  http://scr.hu/21by/5pg2r

produkcja zywnosci zostala obnizona  1,500 - 2000 jednostek ( zalezy od danej lokalizacji )

obnizona szansa na rubiny za ataki na baronów ( w moim przypadku na 10 , jeden dał 38 rubinów )

PLUSY

dostalismy mozliwosc werbowania 17 pętli wojaków za ktore...    oczywiscie trzeba zapłacic rubinami
    i trzeba te rubiny pomnozyc razy 7 jesli chcemy na kazdym zamku werbowac( plus morze )

tak wiec nie wiem co wy tam pół dnia naprawialiscie i na czyja korzysc ale dla mnie to totalna porazka...

siwuch012 @ pl 1
  • Zróbmy lepiej konkurs kto znajdzie jakąś fajną grę i wynieśmy się tam wszyscy a supp niech zgasi światło:P
  • teraz zostaną na grze kołki co będą pchały rubinki gge osądziło robo bo niby kase traciło nieprawda topowi gracze robili wojo robo a kupowali maszynki i promki na nomady zobaczymy co teraz będzie a jak gge jest takie mądre to niech graw tą gre niewydając pieniezy i jakoś w eventach stojąc hahaha nie ma szans chyba że siedzi na dupie 24 na dobe
  • zyski się teraz zmniejszą dla nich przynajmniej to moje zdanie ale co kołki to kołki
  • wbili sobie samobója
  • winny (PL1)winny (PL1) PL1 Posty: 33
    Aktualka jak zwyke cos spier...ć musiala  poprzednio jak zerbowales 5 to  zwalnialo pole i mogles wkaldac nastepnyc ale tych 5 było juz do walki  teraz  dopuki wszystkie pola na 100% nie beda nie wypuszcza wczescniejszych 20 zwerbowanych. Jak zwykle cos spiepszy;i  inaczej by  nie mieli co naprawiac
  • wiecie co powiem że moim zdaniem niezbanują tych co mają boty i kupują ruble bo wkońcu to ich zarobek i to jest prawda
  • winny (PL1)winny (PL1) PL1 Posty: 33
    madlen_zel (PL1) powiedział(a):
    wiecie co powiem że moim zdaniem niezbanują tych co mają boty i kupują ruble bo wkońcu to ich zarobek i to jest prawda
    Swieta racja  bo jak zbanuja kupujacych to czarny chleb i czarna kawa 

• Ja powiem krótko..support strzelił sobie w kolano.. szkoda.. gra była naprawdę fajna pomimo ostatnich notorycznych błędów.. Można robić biznes na naiwnych? Można było :) Można mamić cudami? No gracze łyknęli wszystko bez popitki.. ale jak to sie mówi: Chytry 2 razy traci.. a GG empire za chwile bynajmniej z tą zakładką gry przestanie istnieć:) Menadżerowie chyba po podstawówce a reszta eh.... zero kreatywności.. trza piniądz bić, a niestety nie tędy droga..

AnnaUser58 @ pl 1
  • Kastiusz (PL1)Kastiusz (PL1) Posty: 12
    edytowano 15.08.2016
    Kolejne oszustwo GGE, sprawdzcie ile wam rubina z wież przynosi tzn. co który atak dostaniecie rubina z wieży.....Porównując stan z dnia wczorajszego do dzsiejszego grzebania w grze.

Wy próbujecie mówić nam o uczciwości, hipokryzja po całości.
    Kastiusz @ pl 1
  • Jeszcze raz.. mam nadzieję, że to naświetli sytuację.. Nie jesteście monopolistami na taka gre.. Odejdzie 1 osoba, pociągnie za sobą kolejne 20, minimum.. To 20 pociągnie kolejne.. tak jak wspomniałam .. strzał w kolano.. Zamiast jakoś sie dogadać z tego 19 czy ilu tam złotych ściągnąć jakąś złotówkę to lecicie w dół.. Ot i mnie przeszedł zapał na tą gre po 4 latach.. widać się wypaliłam teraz właśnie.. a co do inwestycji to nie małe jak na warunki krajowe poczyniłam..
    Pozdrawiam innych zawiedzionych graczy....
    AnnaUser58 @ pl 1
  • Ronin47 (PL1)Ronin47 (PL1) PL1 Posty: 61
    zabraliście jedzenie graczom, poprzez zmniejszenie produkcji, a teraz dajecie "super promki" : http://scr.hu/5sez/qn2zv
      może ktoś, kto zrobił teraz ten błąd i zaczął grać w ta parodie gry, nabierze się na wasze propozycje. Ale dla starszych graczy to żenujące wyłudzanie kasy, nic więcej.
    Ronin47 @ pl 1
  • Virus_90Player (PL1) powiedział(a):
    Kamil1997 (PL1) powiedział(a):
    Virus_90Player (PL1) powiedział(a):
    Kamil1997 (PL1) powiedział(a):
    PAWEŁ.1982 (PL1) powiedział(a):
    Fjuczer2000 (PL1) powiedział(a):
    Hmm, odpowie mi ktos na pytanie? właśnie mam chwile wolnego czasu i chciałem skonczyc beri zeby zgarnac nagrody, ale sie nie da - a jak wiekszosc jestem wcżłowiekiem pracujacym, wiec nie mam czasu zarywac nocek dla gry, odda mi ktoś ten stracony czas prac konserwacyjnych, przez który nie bede mógł ukonczyc beri?
    nie jesteś jedynym który ma taki problem ale oni mają to jak widać w du...

mm Pawełek się odezwał :) Dyplomata w Bractwie:) Jak tam leci po ostatniej wojnie z Hordami? Zjarali Was? I widzę, ze wreszcie się za eventy wzięłiście ;)
    hahahahaha xD
    Zrobię screena dla Zbyszka bo nie uwierzy xD
    Co w tym śmiesznego? Zjarali Pawełka pamiętam jak na Sebastianka się rzucał:) Żal... tak się palił wtedy:) I gnębią Walecznego:) A on nad morzem siedział:) Wiesz o kim mowa, nie Pawełek?:D
    bardziej rozwala sytuacja ze  z dyplomaty DA stał się dyplomatą takiego bractwa.... mówiąc inaczej dobry gracz z mocnego soja skończył w prawie słupowni... :/
    sojusze slupownie nie stoja raczej tak wysoko w rankingach. to po pierwsze, a po drugie to tutaj miala byc dyskusja o aktualce i zmianach w grze a nie o tym kto kogo i kiedy spalil.
    trzymajcie sie tematu, bo was nikt nie oczernia i nie mowi jak sie traktuje u was graczy.
  • mario74pl (PL1)mario74pl (PL1) PL1 Posty: 53
    HeroAnia9 (PL1) powiedział(a):
    melon11111 (PL1) powiedział(a):
    a ja mam takie pytanie co tym razem zostanie zepsute ?
    prosze bardzo odpowiec
    http://scr.hu/7mj2/oolky
    o tym już sie przekonałam szybciej :)))
    dodaj to ze teraz po aktualce nie da sie normalnie wyslac ataku i trzeba dodatkowo klikac na okno i ustawiac wszystko
    oni jak cos poprawia to jest git :D 
    mario74pl @ pl 1
    Ronin47 (PL1) powiedział(a):
    zabraliście jedzenie graczom, poprzez zmniejszenie produkcji, a teraz dajecie "super promki" : http://scr.hu/5sez/qn2zv
      może ktoś, kto zrobił teraz ten błąd i zaczął grać w ta parodie gry, nabierze się na wasze propozycje. Ale dla starszych graczy to żenujące wyłudzanie kasy, nic więcej.
    to juz nie pierwsza taka aktualka - nowi nie wiedza co bylo a starzy widza i niestety jest och coraz mniej

jak zaczynalem gre nie dalo sie zamku przeniesc bo wszedzie byly zajete miejsca i trzeba bylo czekac nawet kilka tygodni 
    a teraz wszedzie psutki a jak ktos by wyrzucil slupy to na mapie zostaje 1/4 zamkow :dizzy:
    oby tak dalej a Asia bedzie grała sama :D 

mario74pl @ pl 1
    AnnaUser58 (PL1) powiedział(a):
    Jeszcze raz.. mam nadzieję, że to naświetli sytuację.. Nie jesteście monopolistami na taka gre.. Odejdzie 1 osoba, pociągnie za sobą kolejne 20, minimum.. To 20 pociągnie kolejne.. tak jak wspomniałam .. strzał w kolano.. Zamiast jakoś sie dogadać z tego 19 czy ilu tam złotych ściągnąć jakąś złotówkę to lecicie w dół.. Ot i mnie przeszedł zapał na tą gre po 4 latach.. widać się wypaliłam teraz właśnie.. a co do inwestycji to nie małe jak na warunki krajowe poczyniłam..
    Pozdrawiam innych zawiedzionych graczy....
    mogli to przejac i niech koles robi to dl a nich :D 
    gra zesz;a na psy
    mysli ze jak dzadza 3 eventy to wiecej kasy wyciagna 
    a tu du...pa
    najwiecej zarabiali na wojnach ale teraz wojen nie ma i nie bedzie
    polityka GGE  i polityka kilku sojuszy ktore maja 3000 akademii pod soba i 10000 slupow
    nikomu sie nie chce nic robic to ida pod najwieksza koalke i siedza buduja domki :dizzy:
    czasy Wojtka z Jastrzebii chyba juz nigdy nie wroca :P  czy nawet CG :)
    swoja droga Wojtek co Ty jeszcze robisz  :D rusz du... 

mario74pl @ pl 1
    porażka z tymi petlami totalna 
    po co ja kupowałam dodatkowe pola werbunku ?
    no po co ?
    oni najwieksza kare robia tym co wydawali kase na rubiny
    a ci co nie wydali kasy na boty tez nie wydali na ruble
    ale najwiecej szczekali

teraz taki ch...j jak wydam kase na rubiny
    i tak za duzo wydalem wrrrr 

z gry wojennej zrobili onetowa farmerame dziamdziaki 
    szkoda gadac
    mario74pl @ pl 1
    Apostoł (PL1) powiedział(a):
    rafal1302 (PL1) powiedział(a):
    Wpierw , witaj z powrotem Asiu :):)
    A co do samej "krucjaty" przeciwko Botom chwała wam za to .
    Wreszcie poczynania twórców mi się podobają , oby wam się udało wyplenić wszystkie tego rodzaju programy.

Cóż mogę tylko życzyć powodzenia :) 

Pozdrawiam Rafał

Ps. Naprawdę się cieszymy że znów jesteś za nami , wreszcie będziemy informowani na bieżąco :) 

wow...a wazelinę masz ?

jak nie ma to mozemy podeslac :D a jak nie wazelina to moze krem nivea :D 
    mario74pl @ pl 1
  • Ludwi (PL1)Ludwi (PL1) Posty: 21
    edytowano 16.08.2016
    A ja się cieszę, że w końcu zrobią porządek z botami ( ich wykrycie wcale nie jest trudne ).

Odgrażacie się, że skończycie grę w momencie kiedy nie będzie możliwe z nich korzystanie? SUPER!
    Kto powiedział, że w bezpłatnych grach nie trzeba wylewać potu i łez, żeby bez wydawania kasy do czegoś dojść? A może znacie jakieś gry, gdzie twórcy pozwalają na oszukiwanie i nie karzą za to graczy?

Nawalam event non stop, 2 albo 3 ataki na raz, cały czas produkcja woja i narzędzi a widzę, że ledwo co się pnę w drabince i zaczynam się zastanawiać jakim trzeba być dobrym graczem albo cyborgiem, żeby robić top?
    Oczywiście biorę pod rozwagę to, że ktoś zna lepiej tajniki gry niż ja ale podejrzewam, że duża liczba graczy z top jedzie na rozbudowanych botach, które za nich wysyłają ataki w takich ilościach jakich normalny człowiek nie jest w stanie ogarnąć.

Ja sam (a podejrzewam, że również duża liczba uczciwych graczy) z niecierpliwością oczekuje aż GGS dotrzyma słowa i odetnie was od wszelkich ułatwiaczy. Ciekawe czy wtedy też będę "cieniasem" jakim byłem do tej pory.

Sign In to comment.