Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

nie dolicza pkt do wydarzenia kali

168

Komentarz

• przeginaja strasznie ja wygralem beri ale co z tego jak duzo atakow sie nie zaliczylo na obcych tez wyslalem 3 ataki i 20 punktow poszlo sie je***
  •  ciekawe jaka rekompensatę dostaniemy za ten bug
  • BANITA1 (PL1)BANITA1 (PL1) PL1 Posty: 60
    edytowano 27.09.2016
    haha rekompensata za bug ?? Ciesz się że możesz grać ... a tak z powagą mają nas w ***** i tyle .....
    Post edited by Czubajka on
    BANITA1 @ pl 1
  • za ten prezent w ktorym nie naliczaja punktow kali powinni wszyscy dostac caly pelny przydzial wszystkich nagrod ktore sa do zobycia w kali
    LordComandor @ pl 1
  • dudus71 (PL1)dudus71 (PL1) PL1 Posty: 146
    prosta sprawa jak dostali odemnie ze kieruje do sadu szybko oddali wojo i maszynki ze sztormu to samo tu trzeba
    dudus71 @ pl 1
  • kacper994 (PL1)kacper994 (PL1) PL1 Posty: 29
    • dziady tam pracuja
  • Druga doba już leci jak problem jest zgłoszony o nienaliczaniu punktów do konkursu Kali a tu żaden z władnych , czyli modków nie raczył zabrać w tej sprawie głosu. Zapytam czy wszyscy macie urlopy??? mozna robic co sie chce??
  • Poszło pełno ataków a punktów w konkursie jak nie było  tak nie ma. 
  • jan ż (PL1)jan ż (PL1) PL1 Posty: 36
    edytowano 30.07.2016
    mi również nie dolicza punktów kali. więc weście pracujcie 24h a nie 6 dni odpoczynku a jeden niecały dzień pracy.
    Post edited by jan ż (PL1) on
    nick: jan ż
    sojusz: -ZPZ-
    rola w sojuszu: Władca
    poziom: około: 58

zapraszam do sojuszu -ZPZ- od 35 lvl
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    DOPISUJCIE SIE DO BOJKOTU !!! Wszyscy
    oskarito5 @ pl 1
  • U nas tez w  całym soju od wczoraj nie dolicza pkt
    EmiliaCh30 @ pl 1
  • Bohun4 (PL1)Bohun4 (PL1) PL1 Posty: 2

Witam

U nas również nie nalicza pkt Kali jak zwykle po aktualkach ,,ulepszone,,

• u mnie tez pkt nie nalicza aczkolwiek w soju kolega ma 50 lvl i jemu nalicza, wiec moze tyczy sie to tylko 70 lvl.
    nie ja mam 31 lvl i mi nie działa więc to nie od lvl

albo dajcie po 4 000 demonicznych, spokój i cisza będzie już, wszyscy będą zadowoleni

• perłatyskie (PL1)perłatyskie (PL1) Posty: 232
    edytowano 30.07.2016
    i połowie graczy od razu *  fajny pomysł:)
    fog
  • Po prostu śmiech na sali gracze sie staraja by zakończyć kali a suport ma to głeboko w pupie
  • Witam, brakuje mi 19pkt Kaliego i od czasu tej "Aktualizacji" wgl nie dolicza choć wydałem żetony samurajów 2x po 380 by dostać 2x po 3 pkt i kontynuowałem ataki a licznik dalej stoi w miejscu, niby ostatnia nagroda tak blisko w zasięgu ręki a jednak tak daleko, mam tylko nadzieję że gdy już naprawią ten problem na podstawie ataków i straconych żetonów pkt zostaną naliczone a nagrody przydzielone. Wypadałoby również wysłać masówkę graczom gdy problem zostanie rozwiązany by Ci którzy zrezygnowali mieli jeszcze czas to nadrobić.
  • Witam!
    Mam taki sam problem na serwerze USA. Za obcych powinienem dostać już ok. 19 punktów. Mój kolega tak samo. PROSZĘ O REKOMPENSATE ZA TO, ALE SENSOWNĄ!!!!!!!!!!!

• kufel5 (PL1)kufel5 (PL1) PL1 Posty: 52
    edytowano 31.07.2016
    pogielo ich dobrze czlowiek wali po nocach zeby w 10 byc na beri czy samurajach powinienem ten kali 3 razy skonczyc a tu 1,5 eventu  i dziekuje kupa nagrod **** a odzewu zero
Sign In to comment.