Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

" Historia Miasta sojuszu ... "

rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
edytowano 01.06.2016 w Sugestie, pochwały & krytyka
W dziale oficjalnym powstaje taki temat ale nie ma wątku aby o nim podyskutować , dlatego tworzę ten wątek ;) 

Moim zdaniem to fajny pomysł na przyszykowanie nas na coś większego ( bo tak się zapowiada ) a cały pomysł opowieści podzielonej na rozdziały dodawany co jakiś czas również uważam za dobry . Daje to dobry klimat opowieści :) 
Co do samej aktualizacji to jak zwykle "" wyjdzie w praniu " choć przyznam że ciekawi mnie pomysł aby sojusze ( zapewne te większe ) miał swój zamek w którym ( każdy ?? ) będzie mógł dać coś od siebie 

Proszę o komentarze , co o tym myślicie , i o wszystkich waszych przemyśleniach jak i opinii takiego opowiadania ;) 

Like-ujcie jeśli podoba się wam te temat ;) 

Pozdrawiam 

Rafał

Link do Oficjalnej Strony : 
https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/309168/historia-miasta-sojuszu#latest

Post edited by rafal1302 (PL1) on
ScreenShooter

Komentarz

• Nareszcie będzie można wymienić się swoimi przemyśleniami w tym temacie :)
    Mnie interesuje jedna rzecz. Czy "miasto sojuszu" i "królewska stolica" to jeden i ten sam obiekt specjalny na mapie, czy też 2 niezależne. Ja myślę że są to 2 niezależne obiekty, aczkolwiek pewności nie ma.
    Interesuje mnie także ta część cytatu: " Każdy z tych budynków będzie świadczył wartościowe usługi, wszystkim członkom naszego sojuszu; poprawią one naszą ekonomię i siłę militarną. Dzięki nim, w chwilach potrzeby, możemy mieć czasowe korzyści." i  “Czeka nas wiele zadań i wszyscy musimy wykonać ich część. Potrzebujemy więcej zasobów. Nie tylko drewna, kamieni, złota i rubinów, ale również węgla, szkła, żelaza i oliwy!" 
    Wynika z nich, że pojawi się spora liczba nowych budynków specjalnych.Co ciekawe wynika z tego, że bonusy tych budynków będą aktywne tylko przez określony czas.Jestem ciekawy w jaki sposób zostanie to zorganizowane.Z cytatów wynika także, że do ulepszeń budynków będą potrzebne zasoby zwykłe, jaki specjalne a także monety i rubiny.Możliwe, że fundusze na budowę będą pochodziły z skarbca sojuszu.
    "Czeka nas wiele zadań i wszyscy musimy wykonać ich część" Czyżby do odblokowania niektórych budynków, lub ich poziomów miały zostać wprowadzone nowe zadania sojusznicze? 
    piotr4440 @ WWW 1
  • szkoda ze jak korona sie zmieni atak nie wchodzi i nie ma jak pkt zdobywac

• Doris30 (PL1)Doris30 (PL1) PL1 Posty: 24
    To jest jakaś porażka , nagle korona w każdym sojuszu parzy. Jak długo będziemy się w to bawić ?
    Nie uważacie że ktoś ten ewent zepsuł ? Czy tak to miało wygladać ?
    Doris30 @ pl 1
  • Ten event będzie powodował spory w sojach..
    Spójrz Obyronie, przybyli wrogowie i próbują mnie oflankować jak to zrobili podczas czwartej bitwy o Stonehelm. Czy oni naprawdę uważają, że malując się na fioletowo i wrzeszcząc jak dzikusy, osiągną coś więcej niż ostatnio? Doprawdy nie mogę tego pojąć.

Szykuj moje legiony, wkrótce odniesiemy kolejne wspaniałe zwycięstwo

Gruby-Kondi do Obyrona94 tuż przed miażdżącym zwycięstwem nad wojskami wrogiego gracza

• śmiech3 (PL1)śmiech3 (PL1) PL1 Posty: 5
    wystarczy zablokowac możiwosc przekazywania korony  do 2-3 razy dziennie i po sprawie korona to korona nie piłka do rzucania  :DD
  • ten event to totalna porażka moim zdaniem powinien być zamknięty od razu
    z powroten stanu z przed ewentu
    wcześniej wszyscy dwali na koronę niskie lewele bo mało woja w ataku mogło iść
    teraz wszyscy znmieniają korony bo się ataki odbijają
    to co oni maja sieczkę zamiast mózgu ci co doszli do wnisku że to jest gotowy produkt?

fog
  • z ta zmiana korony to faktycznie porażka, dobrze by było dać zmianę np, co 12h lub za rubiny :)
  • Może ktoś wie co zyskuje się jak miasto sojusznicze zostanie stolicą? Nie bardzo wiem o co kopie kruszyć, a nie mogę doczytać się nic na ten temat:(
Sign In to comment.