Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

problem z grą

13

Komentarz

• Foxhaund (PL1)Foxhaund (PL1) PL1 Posty: 21
    Proszę naprawcie to już obiecuje nie będę siedział już 15 h przy kompie :smiley: 
  • Pietras (PL1)Pietras (PL1) PL1 Posty: 119
    nasz sup,. to jakies dno :)
    Pio19tras95 @ pl 1
  • dudus71 (PL1)dudus71 (PL1) PL1 Posty: 146
    pewnie teletubisie zawladnely serwerami
    dudus71 @ pl 1
  • ku..... wojo padnie, na grę specjalnie teraz wstałem żeby je zabezpieczyć żarciem. A tu kupa. Już myślałem że to ja mam problem z kompem i łączem, a tu widzę że wiele osób zgłasza problem.
    Senketsu @ pl 1
    Sojusz: TRUTHas aREASON
  • alexhorror (PL1) powiedział(a):
    nie idzie od rana wejść na grę, czy to jakiś szerszy problem, czy tylko ja mam coś takiego?
    oni to specjalnie zrobili :) . norma :( . niestety .
  • u mnie tez nie działa
    a zaraz ktoś z moderatorów napisze że suport w niedziele nie pracuje .
    ech szkoda zdrowia
    fog
  • myślałem, że tylko ja mam problem
    Witajcie w klubie, całe "szczęście" że support w weekendy działa na pełnych obrotach  :/
    eeh, szkoda gadać
    Pozdrawiam niedzielnie zdruzgotanych
  • mam tosamo niebieski ekran tylko i dalej nici 
  • Czy ktoś z supportu ruszy wkońcu swoją szanowną na 4 litery i coś zrobi bo to już naprawdę przestaje być śmieszne
    Aga961 @ pl 1
  • no to fajnie konserwa znowu zagrał ludziom na nosie
  • co z wojem ....co z eventem .....???? itd....ta gra robi się bez sensu:( 
    pewnie szczury im serwer zżarły i padł :)
     ---ILUMINATI---
    ********Dragons Anarchy*********
    >:)
  • jak wojo nam padnie to co niektórzy kupią wojo za rubinki i konserwa będzie zadowolony kaska do kieszeni wpadnie

• jakby nikt przez miesiąc nie kupił zasranych rubli to by się troche zmieniło i traktowaliby nas poważnie
     ---ILUMINATI---
    ********Dragons Anarchy*********
    >:)
  • Foxhaund (PL1)Foxhaund (PL1) PL1 Posty: 21
    już 3 raz pisze zróbcie coś z tym :wink: 
  • wydaje się,że jedyną słuszną opcją będzie zgaszenie światła i podziękowanie za wspólne chwile. Po prostu tak po ludzku, nie warto. Jest wiele ciekawszych rzeczy które możemy robić, jeśli w ten sposób jesteśmy traktowani.
  • dla zainteresowanych - można wejść
    Aga961 @ pl 1
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Witajcie! 

Wiem, że z niecierpliwością oczekujecie na informację nt. wczorajszego braku dostępu do gry. Gdy tylko otrzymam szczegóły od Zespołu Empire, zamieszczę je w Oficjalnych Ogłoszeniach, by były możliwie dobrze widoczne dla wszystkich Graczy. 

Pozdrawiam,
    Asia.
  • MarcinUser81 (PL1)MarcinUser81 (PL1) PL1 Posty: 62
    edytowano 26.04.2016
    od prawie dwoch godzin mam komunikat ze sa prace konserwacyjne co to ma być? mam minusy żywności w końcu mi wojo zdezerteruje
  • faktycznie tyle to trwa czy mam problem ze sprzętem bo do tej pory trwały góra 1h
Sign In to comment.