Pomysł na... konkurs forumowy!

CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526Community Manager
Czasem nie ma co robić... Nuda! Dlaczego nie wykorzystać możliwości i zarobić trochę rubinów przy okazji zabaw forumowych?

Wiem, że macie mnóstwo pomysłów i na pewno świetnych pomysłów. Im bardziej szalone, tym lepiej. :wink: 

Chętnie przyczynię się do realizacji proponowanych przez Was zabaw forumowych. Jeśli macie zatem jakiś pomysł, śmiało, dajcie znać w tym wątku. Temat powiązany z TYM ogłoszeniem. 

Liczę na Waszą kreatywność!
Asia.

«1

Komentarz

• CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526Community Manager
    edytowano 07.04.2016
    paka33 (PL1) powiedział(a):
    Szalony pomysł?...hmmm.. to może napiszmy jakby to było, gdyby w grze bugów nie było???
    Załóżcie tu jeszcze kącik kulinarny i portal randkowy...

Poważnie - tu ludzie chcą grać i się bawić grą.
    Jak macie za dużo czasu to proponuję poczytać skargi grających. Albo ich propozycje ulepszeń w grze.

Jeśli chcecie zaangażować ludzi - czemu nie wprowadzicie np. konkursu na nowy event?
    Ludzie mają wyobraźnię, mają wspaniałe pomysły. Czemu tego nie wykorzystujecie?

Dobra - milknę już. I tak to nie ma sensu...
    Jedno nie wyklucza drugiego. Czytanie Waszych opinii nie uniemożliwia przeprowadzenia zabawy na forum. Pamiętajcie proszę, że do niczego nie zmuszam. Jedynie pytam, zachęcam, ale decyzja zawsze jest  Wasza, czy chcecie tutaj jakiś konkurs, a jeśli tak, to jaki?

P.S Uważam, że nie trzeba organizować eventów forumowych angażujących od razu inne działy firmy w przygotowywanie wydarzeń w grze, bo to definitywnie trzeba konsultować ze wszystkimi, którzy tworzą grę. Wasze sugestie i pomysły nt. wydarzeń są przekazywane do Zespołu Empire, ale to jedna strona medalu. Druga jest taka, że można zrobić coś więcej i do tego zachęcam. :) 

Raz pozwoliłam sobie przeprowadzić test, na ile interesujące są dla Was odpowiedzi teamu gry na forum właśnie na Wasze sugestie. Zamieściłam jeden z protokołów spotkania z zespołem gry na tym forum, poprosiłam o wyraźny feedback w tej sprawie. Nie otrzymałam zwrotu z Waszej strony, czy chcecie takich informacji, co się dzieje z Waszymi sugestiami, czy nie. Niestety nie mogę inwestować czasu tam, gdzie nie ma zainteresowania a w przypadku sugestii tego zainteresowania nie było. 

Kochani, ja troszkę też "testuję" mówiąc wprost... Staram się zbadać, co się sprawdza, a co nie. Nie mogę poświęcić paru godzin czasu pracy na tłumaczenie dokumentów, o które w efekcie końcowym upomni się jedna osoba lub nawet nie... 

Pokażcie mi, co Was interesuje i w jakim kierunku chcecie to forum rozwijać, bo forum jest dla Was i ja jestem na nim dla Was. Jeśli pytam o opinie i nie dostaję zwrotu, sygnał dla mnie: nie robić, zainwestować czas gdzie indziej. Albo inny projekt, albo inne forum, gdzie Gracze są bardziej aktywni. Bardzo chcę z Wami współpracować i nawiązać dialog, ale musicie mi troszkę w tym pomóc. Jednostronnie nic się nie uda... 

P.P.S. Na grę bezpośredniego wpływu nie mam, na forum owszem. Nie oczekujcie ode mnie poprawiania błędów w grze, ponieważ niestety tym oczekiwaniom nie będę w stanie sprostać.  

Miłego dnia! :)
    Asia.
  • Możesz dawać różne rysunki a my możemy do tego wymyślać wiersze albo opowieści.

Zawsze przestrzegaj zasad forum

Zawsze słuchaj Asi ona zawsze ma racje

Przestrzegaj zasad albo on cię dopadnie!

MateuszHero1 (PL1) powiedział(a):

Możesz dawać różne rysunki a my możemy do tego wymyślać wiersze albo opowieści.

Oczywiście jest to jakiś pomysł. Dziękuję za początek i liczę na więcej ;) 

Asia.
  • CM Asia07 powiedział(a):
    Czasem nie ma co robić... Nuda! Dlaczego nie wykorzystać możliwości i zarobić trochę rubinów przy okazji zabaw forumowych?

Wiem, że macie mnóstwo pomysłów i na pewno świetnych pomysłów. Im bardziej szalone, tym lepiej. :wink: 

Chętnie przyczynię się do realizacji proponowanych przez Was zabaw forumowych. Jeśli macie zatem jakiś pomysł, śmiało, dajcie znać w tym wątku. Temat powiązany z TYM ogłoszeniem. 

Liczę na Waszą kreatywność!
    Asia.

Trochę to ile? bo na pewno za mniej..niż cyk pyk cyk to mogę jedynie wykorzystac swoje mozliwosci do zrobienia sobie smaczej kanapki:d
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • moze jakies lupy czy ciekawe raporty w dany wikennd 
  • Zrubcie może że takie małe dodatki do gry (aktualizacje) możemy my wybierać i wy zdecydujecie najlepszy pomysł  i to dodacie do gry I może dodać troche rubinuw na konto gracza;-)
    pawełek2 (PL1) powiedział(a):
    moze jakies lupy czy ciekawe raporty w dany wikennd 
    A nie nakrzyczycie wtedy na mnie, że proszę o walkę w weekend, gdy macie grillować, odpoczywać, spędzać czas ze znajomymi i rodziną? Jeśli o mnie chodzi, chętnie. Proponuję zwolennikom tego pomysłu "polubić" Twój wpis dla poparcia idei. Na pewno da się zorganizować. 

sam_gnus (PL1) powiedział(a):
    A może taka zabawa... Asia podaje zadanie - zaatakuj (wieża, forteca, baron, cokolwiek) i wygraj z wynikiem straty dokładnie 37 wojaków (liczba oczywiście przypadkowa i nie może być nie wiadomo jaka wielka. I na przykład pierwsza piątka, czy dziesiątka tych, którzy okażą się na forum skanem z walki z dokładnie takim wynikiem strat dostaje w nagrodę 37 sztuk najlepszego ofa, 37 rubinów i 37 np osłon włóczniowych czy co tam....
    Zatem wraz z określeniem ilości, jaką ma się stracić określona jest nagroda.
    Każdego dnia może być wybrany inny cel do ataku. 

Również ok, ale tutaj też bym prosiła o poparcie tego pomysłu. Zróbmy demokratyczne głosowanie, bo coś przez skórę czuję, że pojawią się głosy, że to nie fair prosić Graczy o "wstrzelenie się" w podane straty wojska. To może jednak wymagać kilku ataków na ten sam cel. Jeśli jesteście tym zainteresowani, jak najbardziej jestem "za", ale i tutaj niech przemówi "większość" przez polubienie wpisu. 

lafirynda (PL1) powiedział(a):

(...)
    Przepis na ciasto

1. Z lodówki weź 10 jajek, połóż na stole ocalałe 7, wytrzyj podłogę, następnym razem uważaj! 
    2. Weź sporą miskę i wbij jajka rozbijając je o brzeg naczynia. 
    3. Wytrzyj podłogę, następnym razem bardziej uważaj! W naczyniu mamy 5 żółtek. 
    4. Weź mikser i wstaw do niego skrzydełka i zacznij ubijać jajka. 
    5.Wstaw od nowa skrzydełka do miksera, tym razem do oporu. Zacznij ubijać. 
    6. Umyj twarz, ręce i plecy. W naczyniu pozostały 2 żółtka, dokładnie tyle potrzeba na szarlotkę. 
    7 Oklej ściany i sufit kuchni gazetami, meble pokryj folią, będziemy dodawać mąkę. 
    8. Nasyp 20 dkg mąki do szklanki, pozostałe 80 dkg zbierz z powrotem do torebki. 
    9. Sprawdź czy ściany i sufit są oklejone szczelnie, przystąp do miksowania. 
    10. Weź szybciutko prysznic! 
    11.Weź 4 jabłka i ostry nóż. 
    12. Idź do apteki po jodynę, plaster i bandaże. Po powrocie zacznij obierać jabłka. 

Przemyj jodyną kciuk! 
    13. Potnij jabłka w kostkę pamiętając, że potrzebujemy 2 jabłek więc nie wolno zjeść więcej niż połowę! Przemyj jodyną palec wskazujący i środkowy. 
    14. Jedyne pozostałe jabłko pocięte w kostkę wrzuć do naczynia z ciastem, pozbieraj z podłogi pozostałe kawałki i przemyj wodą. 
    15. Wymieszaj wszystkie składniki w naczyniu mikserem, umyj lodówkę bo jak zaschnie to nie domyjesz! 
    16. Przelej ciasto do foremki, wstaw do piekarnika. 
    17. Po godzinie jeśli nie widać żadnych zmian włącz piekarnik. 
    18. Po przebudzeniu nie dzwoń po straż pożarną! Otwórz okno i piekarnik. 

To Ci się naprawdę udało :) Kulinariów w Goodgame Empire się nie spodziewałam, ale jeśli pieczenie, to może tematycznie? Czasami pojawiają się u nas zamki z ciasta. Jeśli macie ochotę wykazać się w tej dziedzinie, niech ta fotka posłuży za inspirację. Zdjęcie wykonane dzisiaj, gdy Zespół Legends of Honor dzielił swe sukcesy zespołowe zamkiem z ciasta. Dwie wieże już zjedzone na załączonym obrazku, ale nadal można dopatrzeć się podobieństw do zamku. 

• sam_gnus (PL1) powiedział(a):
    A może taka zabawa... Asia podaje zadanie - zaatakuj (wieża, forteca, baron, cokolwiek) i wygraj z wynikiem straty dokładnie 37 wojaków (liczba oczywiście przypadkowa i nie może być nie wiadomo jaka wielka. I na przykład pierwsza piątka, czy dziesiątka tych, którzy okażą się na forum skanem z walki z dokładnie takim wynikiem strat dostaje w nagrodę 37 sztuk najlepszego ofa, 37 rubinów i 37 np osłon włóczniowych czy co tam....
    Jestem ZA!
    Większość ataków i tak jest ze stratami więc czemu nie zrobić z tego kunkursu? :) Ale zastanawiam się czy jest to możliwe do wykonania?
    Przypuśćmy że będzie te 37 woja w stratach - czy aby nie troche za mało w porównaniu do przedstawionej nagrody? :) czy warto tracić 37 wojaków na rzecz 37 rubunów :D 
    I druga sprawa... wieże na wyższych poziomach i strata 37 w wygranej(!!!) bitwie to rzecz wykonalna. ale jak to będzie wyglądało przy np. 10 poziomie wieży barona? :) chyba, że celem będą inni przeciwnicy, tacy którzy dla każdego gracza maja takie samo wojsko.
  • .nika. (PL1) powiedział(a):
    Jestem ZA!
    Większość ataków i tak jest ze stratami więc czemu nie zrobić z tego kunkursu? :) Ale zastanawiam się czy jest to możliwe do wykonania?
    Przypuśćmy że będzie te 37 woja w stratach - czy aby nie troche za mało w porównaniu do przedstawionej nagrody? :) czy warto tracić 37 wojaków na rzecz 37 rubunów :D 
    I druga sprawa... wieże na wyższych poziomach i strata 37 w wygranej(!!!) bitwie to rzecz wykonalna. ale jak to będzie wyglądało przy np. 10 poziomie wieży barona? :) chyba, że celem będą inni przeciwnicy, tacy którzy dla każdego gracza maja takie samo wojsko.
    Doprecyzujmyż zatem.
    Nagrodą miałoby być i wojo i rubiny i osłony a nie to, albo to, albo to.
    Racją jest, że nie każdy zawżdy miał będzie takie samo coś do ubicia, jak inny, no chyba, że mówimy o fortecy na lodzie, piasku czy smoku....
    Zatem może należałoby do zmodyfikować i podać, iż np. mamy 12 kwietnia, dziś wygrywa ten, kto pierwszy umieści na forum skan z ataku na trawie na jakiegokolwiek barona ze stratami 59 woja. Inny dzień, dziś wygrywa ten, kto umieści skan z ataku na lodowcu, na barbarzyńcę ze stratami dokładnie 11 sztuk. Inny dzień, dziś wygrywa autor skanu z ataku na szczytach, obojętnie jakiej wieży ze stratą 32 sztuki...
    Czy też czasem premiowy dzionek- wygrywa autor skanu z ataku na innego gracza ze stratami 1321 sztuk;)
  • sam_gnus (PL1) powiedział(a):

Racją jest, że nie każdy zawżdy miał będzie takie samo coś do ubicia, jak inny, no chyba, że mówimy o fortecy na lodzie, piasku czy smoku....
    no właśnie, nie każdy bedzie miał to samo? pamiętaj, że mówimy tu o konkursie organizowanym na forum, a nie kolejnym evencie na grze. konkurs forumowy powinien być dostępny dla wszystkich graczy, bez względu na to jaki poziom posiadają. weź pod uwagę, że gracz z 20 lvl nie ma możliwości zgładzenia smoka :D czyli chyba pozostaje jedynie forteca na zieleni, bo tam wszyscy dostęp mają, tylko nie wiem, czy ustawienie i moc woja jest taka sama dla każdego?
    ...bo wątpie, żeby CM Asia zgodziła się podzielić nagrody i wymagania dla graczy na różnych levelach?
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) Posty: 351
    edytowano 08.04.2016
    Nie ma to jak przeczytać fragment.. i stwierdzić, ze jest punkt zaczepienia...Ale dobra, pal licho.
    Zabaw można wymyślać setki
    Ot choćby proszę... Zabawa łącząca pobyt na forum i mapie.Asia podaje zagadkę, której rozwiązaniem jest jedno słowo. Jednocześnie tworzy na mapie dajmy na to 5 zamków o nazwach, gdzie jedna jest idealnie taka jak rozwiązanie zagadki, a 4 inne mają nazwy podobne. Wygrywa ten, który podaje dokładne kordy zamku, który posiada nazwę będącą rozwiązaniem zagadki.
    Albo 
    Asia podaje dwa równania, których rozwiązania są dwoma liczbami opisującymi kordy zamku na trawie. Wygrywa ten, który poda prawidłową nazwę zamku.
    Albo
    Wybiera sobie zamek kogoś na mapie i umieszcza na forum w kolejności zdjęcia zespołów:
    Scorpions
    Afromental
    Metallica
    Guns and Roses
    Nirvana
    UB-40
    Sabaton

Ktoś musi odgadnąć ich nazwy, spisać pierwsze litery, znaleźć zamek o nicku tego ktosia, w tym przypadku sam-gnus:) i podać kordy

Oczywiście mogą to być raz zespoły, raz aktorzy a raz drzewa, których trzeba znać nazwę łacińską:)

I tak można takie zabawy mnożyć...
    Tylko trzeba chcieć pomyśleć:)
    Nie ma to jak przeczytać fragment.. i stwierdzić, ze jest punkt zaczepienia...Ale dobra, pal licho.
    Zabaw można wymyślać setki
    Ot choćby proszę... Zabawa łącząca pobyt na forum i mapie.Asia podaje zagadkę, której rozwiązaniem jest jedno słowo. Jednocześnie tworzy na mapie dajmy na to 5 zamków o nazwach, gdzie jedna jest idealnie taka jak rozwiązanie zagadki, a 4 inne mają nazwy podobne. Wygrywa ten, który podaje dokładne kordy zamku, który posiada nazwę będącą rozwiązaniem zagadki.
    Albo 
    Asia podaje dwa równania, których rozwiązania są dwoma liczbami opisującymi kordy zamku na trawie. Wygrywa ten, który poda prawidłową nazwę zamku.
    Albo
    Wybiera sobie zamek kogoś na mapie i umieszcza na forum w kolejności zdjęcia zespołów:
    Scorpions
    Afromental
    Metallica
    Guns and Roses
    Nirvana
    UB-40
    Sabaton

Ktoś musi odgadnąć ich nazwy, spisać pierwsze litery, znaleźć zamek o nicku tego ktosia, w tym przypadku sam-gnus:) i podać kordy

Oczywiście mogą to być raz zespoły, raz aktorzy a raz drzewa, których trzeba znać nazwę łacińską:)

I tak można takie zabawy mnożyć...
    Tylko trzeba chcieć pomyśleć:)
    Jesteś źródłem inspiracji i kopalnią pomysłów - to trzeba oddać!  
  • Nika, dzięki za prywatne zwrócenie uwagi na pewien detal. Masz rację. Wybacz, reszta na pw.
  • jezeli 1000-10000 tysiecy rubinów to nie mam pomysłu.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Proponuje zabawe w zgaduj zgadula zabawa bedzie obowiazywac do kazdej aktualizacji rozstrzygniecie konkursu po aktualce.Zgadula ma polegac na tym kto odgadnie jaki bug w grze sie pojawi po aktualce. Nagroda niech bedzie np 1 miejsce w kolejce oczekujacych na odpowiedz supportu:))))
    ForestGamer @ pl 1
  • Może wrzucasz np.Kawałek ciała ciężkozbrojnego weterana, albo coś takiego...

I pierwsze 2/3 osoby które odgadną co to za jednostka wygrywają np. 100 rubinów, albo coś takiego.
    Można to samo robić z dekoracjami,budynkami,postaciami,wydarzeniami i cała resztą :)

Pozdrawiam,
    Podlesxd asd123.

Sojusz: Basterds

Sign In to comment.