Strona główna Polish Wydarzenia na forum

Zadanie na weekend | Co planują chłopaki?

CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
edytowano 11.03.2016 w Wydarzenia na forum
Kochani! 

Kolejne weekendowe zadanie przed Wami. Tym razem będzie nieco trudniej! Zadanie polega na dopisaniu historyjki do przedstawionego obrazka. A oto ilustracja: 

Wśród osób biorących udział w zabawie, w najbliższy poniedziałek, 14.03.2016,  rozlosujemy 10 Graczy, którzy otrzymają po 1000 rubinów.

To jednak nie wszystko! 
Jedna osoba, której opis najbardziej spodoba się naszemu Zespołowi Forum może liczyć na nagrodę niespodziankę! Warto się postarać ;)  

Udanego weekendu! 
«1

Komentarz

• -Tadek patrzaj no tu na mapę tego ci ostatnio pajacowali do nas mówili że nas spiorą na kwaśne jabłko, co ty na to by ich odwiedzić?
    - Wiesz co tak się zastanawiam... bo ostatnio u nas w wiosce rozniosła się plotka że rycerze za bardzo rozpieszczeni są i po wygranych bojach uprowadzają dużo dziewic, które stają się ich nałożnicami, nie było by nic w tym złego ale im już nie walka w głowie jak więc mamy wygrać z nimi jak nasi żołnierze nie mają ochoty walczyć.
    - Powiem ci tak w Grodzie Matburgów jest pewna księżniczka, o której wieści niosą że nieziemską urodę posiada a wielu rycerzy serce próbowało jej zdobyć lecz im się to nie udało.
    -Ależ jakaż to motywacja dla tych naszych żołnierzy jedną pannę, choć tak zacną posiadać u swego boku, gdyż tez oni posiadają takich wiele. 
    -Tadeusz spokojnie, musimy się zastanowić co jeszcze mogło by ich zmotywować do podjęcia walki?
    - Królu jedynie czego oni pragną to jest władza i pieniądze
    - Władza??? Hmmm jakoż się oni wsławili aby pożądać mej korony!!!
    -Królu spokojnie mamy tez inne zmartwienia.
    - Jakie Tadeuszu?
    - Ktoś wykupił wszystkie zapasy ryżu i nasi ludzie w wiosce głodują.
    - Jak to możliwe przecież zapasy były duże
    - Chodzą słuchy że istnieje organizacja zwana Orlim gniazdem i podobno to oni wykupują ryż a następnie sprzedają po 3 krotnie wyższych cenach
    - Jak to jest możliwe? Skąd oni posiadają środki na kupno tak dużej ilości jedzenia?
    - Postaram się tego dowiedzieć mam swoich szpiegów w wiosce jeżeli się czegoś dowiedzą osobiścię cię o tym poinformuję. 

Dalsza część historii jeżeli sie spodoba początek mogę dopisać, w sumie nawet nagroda dla mnie nie jest ważna jeśli kogoś zaciekawi, w jaki sposób "Ogrle gniazdo" kupuje żywność od kupców? Skąd pozyskują swoje środki? Jaki jest ich tak na prawdę cel? Czy rycerze króla wyrusza na wojnę? Czy król utrzyma władze w całym królestwie? itp 
    Proszę jeśli będzie was to ciekawiło zostawcie jakiś znak 
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    edytowano 11.03.2016
    Pewnego dnia po wielkiej wojnie berimondu , po której Ród gerbrantów ostatecznie pokonał Ród Ursydów , Nowo koronowany Król berinmondu Leopold IV Zebrał naradę co powinni uczyć aby powiększyć ziemie Królestwa Berimondu , W pierwszej kolejności Król zaczął szukać starych sprzymierzeńców , bo dokładnych wywiadach powtórzono co było dokładnie znane dwa wielkie stare państwa , czyli Królestwo Norsów z odwiecznych mroźnych krain , jak i Wysokie i wiecznie płonące Wysokie szczyty Smoków są rozbite i pod okupacją Starego Cesarstwa , nieliczne grupki jeszcze stawiają opór , a Olaf barbarzyńca jak i Smoki są albo ukryci w swoich najsilniejszych zamkach albo uciekli. Leopold postanowił ! Następny cios padnie na Wielkie Cesarstwo , które się niczego nie spodziewa i nie wyczuwa zagrożenia , Król także Wysłał wieści do przyjaciół że to koniec ich niewoli i nadciąga wielka wojna. Leopold jako Jedyny król berimondu który zyskał pełnie władzy po zwycięstwie nad ursydami ma największą armie na kontynencie i w pełni gotową do szturmu , ale Leopold jako doświadczony władca wie że bezpośredni atak może się źle skończyć gdyż słyszał o wielkich wojownikach którzy odpierali tysięczne armie pod swoimi zamkami i postanowił upewnić swoją inwazję zdrajcą , Niestety ale główny nadworny strateg Cesarza Ludwika Otyłego okazał się być dobrym kandydatem , Przekupiony przez Leopolda Odkrywa całą strategie obrony cesarstwa , Już niebawem padnie cień największe zagrożenie na Wielkie Cesarstwo którego nie zwiastowało nic  ... Wojna Światów , Wielka Armia Leopolda z doświadczonymi i nie strudzonymi Wojownikami , Armia Wytrwałych Norsów z północy , Ziejące ogniem smoki , oraz grupa zdrajców którzy jeszcze wezwali Obce cesarstwo , Nomadów i Samurajów . Czy nasza Zielona Kraina wytrzyma  taki cios ? o tym się Dowiemy niebawem !

=======================================================================================

Mam Nadzieję że o to chodziło :) 

Pozdrawiam  ;)

Rafał 
    ScreenShooter
  • guest6757 (PL1)guest6757 (PL1) Posty: 181
    edytowano 12.03.2016
    W obozie Radek(król Ursynów) i Waldek(generał). Są to dwaj przyjaciele chcący pokonać ostatecznie ród Gebrantów. Niekiedy spotykają się by wymyślić nowy plan na zgładzenie wroga. Gdy się już spotkają to trwa to dniami. Ostatnio spotkali się 10 marca i co jakiś czas któryś rzucał ciekawe pomysły; a to zatruć mu wino,albo złapać go i ostatecznie zniszczyć. Niestety każdy pomysł został odrzucony, bo plan musiał na 100% wypalić. Nagle Waldek wrzasnął:
    -Przecież za niedługo będzie bal na zielonym królestwie tam go na pewno zniszczymy gdy damy lepsze    nagrody za udział.
    - Ty to masz głowę do planowania Waldek od razu widać, że jesteś generałem. Ten plan na pewno wypali, bo  wszyscy będą chcieli być po naszej stronie.
    - No to plan mamy gotowy. Ale co jeśli on będzie tak silny, że nawet Polski Serwer nie da mu rady?
    - To się nigdy nie zdarzy, ten serwer jest najlepszy. Grają tam najlepsi gracze i są najlepsze sojusze.
    - Masz rację jak ja mogłem w ich zwątpić.
    Gdy chwilę później się żegnali obaj gratulowali sobie tak wspaniałego pomysłu. I obiecywali sobie, że tym razem uda się im pokonać wroga.

Czy plan chłopców się uda? Czy pokonają wroga? Tego nie wie nikt. Może tak, a może nie pożyjemy zobaczymy.
    Post edited by guest6757 (PL1) on
    Władcy Piekła
    Cisza i miecz
    Łowcy mroku
    Husaria Demonów
    DobraStronaMocy
  • Na czym znowu oszukać graczy
  • Fredzioo (PL1)Fredzioo (PL1) Posty: 4
    edytowano 12.03.2016
    Podczas gdy cesarz zaprosił królów berimondu na bal, oni rozbili obozy w wielkim cesarstwie. Generał Ulryk postanowił Leapardowi III Pomóc wyniszczyć obozy Ursydów. Leopard III powiedział do Generała:
    - zacne cię wynagrodzę jeżeli pomożesz mi zniszczyć siedzibę mojego godnego przeciwnika. Generał na to -
    - pomogę ci, ponieważ po to przyjechałem do ciebie.
    Gdy Generał obmyślał plan z Leopardem, nagle sierżant obozu w którym byli, zobaczył zmierzające jednostki,
    które miały zamiar zniszczyć siedzibę leoparda. Było to wojsko Ursydów. pożądały one zemsty po zniszczonej stolicy.łucznicy od razu rozpoczęli ostrzał, a balisty ostrzeliwały wroga. Jednostki z pobliskich obozów Gerbrantów, ruszył na pomoc. Tym czasem Generał Ulryk poszedł poprosić o pomoc w obronie obozu, króla Fredzioo. Od razu jednoski ruszyły na pomoc. Po zakończonej i udanej obronie, Leopard zacnie wynagrodził Króla Fredzioo. Ale miał do niego jeszcze jedną prośbę. Chciał aby pomógł mu zniszczyć siedzibe Ursydów.
    Plan Generała Urlyka był bardzo dobry. Żołnierze mieli się przebrać za Ursydów. Gdyby byli już w obozie zaczęli by atakować go.Plan tej jest doskonały, ale czy się uda? Czy Leopard przejmie koron Berimondu? Cesarz ostrzegł Gimperda przed podłym atakiem Leoparda na jego siedzibę. Gimberd od razu rozpoczął wysyłać pomocników do Wielkiego cesarstwa. Gdy nastąpił dzień bitwy, każda Frakcja się bała. Godzinę przed atakiem, Gimperd uciekł do pobliskiego obozu. Niestety atak Leoparda Na siedzibę główną urdysów się nie powiódł. W bitwie zginął Generał Ulryk. Był bardzo wyszkolonym Generałem. Leopard III Zawiązał rozejm z Urdysami na 2 tygodnie. A jak został wynagrodzony król Fredzioo? Dostał on bardzo dobrą nagrodę, czyli przystąpienie do frakcji Leoparda III. Niestety odmówił on, bo ma dużo zamków i roboty przy Nomadach i Obcych. :smiley:  KONIEC.
  • w sali spotykają się dawni przyjaciele
    -tej Henio 
    -no co Czesław 
    -a może by tak niedzwiedzi poganiać po lasach 
    -no Czesio ty to masz pomysł 
    zajdziemy ich od przodu a ty i twoi nędzni patykacze od tylu 
    -Heniek nie igraj z ogniem moi demoniczni w lasach się czają mogą za jednym skinieniem posłac lwy tam gdzie ich miejsce 
    czyli [odpowiada Henio]
    -do zoo hahaha
    -Czesiek po takiej starej znajomosci ?
    tylko popatrz ile rupli daje support za wasze glowy hahahaha

i tak własnie skończyla sie przygoda dwóch przyjaciuł
  • Piotrec (PL1)Piotrec (PL1) PL1 Posty: 68
    Wskaż no mi drogi przyjacielu na owej mapie,gdzie najzacniejszy przybytek rozpusty się znajduje?
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Hmmm... P- przywódca rodu Berimondu, G-Generał cesarstwa.
    P- A może by tak zniszczyć wielkie cesarstwo ?
    G- W jaki sposób chcesz zniszczyć to świetnie wyszkolone przeze mnie cesarstwo ?
    P- Myślę o zrobieniu wojny pomiędzy nami Ursydami, a Gerbrandtami na waszym cesarstwie !
    G- Hmmm... Może to dobry pomysł ? Może w końcu przejmę władzę od cesarza ? Jeżeli nawet gracze z innych serwerów, nomadzi i samuraje nie mogą pokonać tych zawziętych wojowników, to może wam się uda !
    P- Myślę, że się uda z twoją pomocą.
    G- Co masz na myśli? Przecież pomagam im od początku i teraz nie mogę przejść na waszą stronę, bo mnie znienawidzą i nie przejmę cesarstwa, to musi być coś podstępnego...
    P- Wiem... Zawsze dawałeś im dobre rady bitewne... A może teraz będziesz im dawał takie rady, aby tracili jak najwięcej wojska i w końcu przegrali ?
    G- Myślę, że to genialny pomysł porozmawiam z cesarzem, że rzuciliście nam wyzwanie walki na naszym cesarstwie. Ten stary pryk na pewno niczego się domyśli!
    P- Dobra, to jesteśmy dogadani, zmykaj do cesarza i widzimy się za tydzień, na razie !
    G- No na razie, trzymaj się w walkach i rób wojsko !
    Koniec, mam nadzieję, że historia się spodobała, mam pomysł na jej dalszą kontynuację. :D
  • przywódca Gerbrandtów oraz Generał Cesarza 
    próbują wpaść na nowy genialny pomysł który polega na rozpoczęcie wojny o Berimond na Wielkim Cesarstwie ponieważ na prawowitych ziemiach  jeszcze nikt nie zdobył całkowitej władzy nad Berimondem dla tego planują kontynuacje wojny o Berimond  na Wielkim Cesarstwie 
    Witam wszystkich bardzo serdecznie
  • Władca Lwów z Berimondu oraz generał z wielkiego cesarstwa wpominając historię postanowili niczym władcy państw rozbiorowych (Rosja Carska, Prusy i Austria)pochylić się nad mapą Cesarstwa i podzielić swe wpływy.
    Generał Cesarstwa zwany Adalbertusem optował żeby na sam początek spróbować przejąć mniejszy kawałek cesarstwa, jednakże Leopold po zwycięstwie z Ursydami poczuł ogromną moc. Nie bez znaczenia była również jego wrodzona zachłanność. Te cechy charakteru zaczęły górować nad nim samym. W związku z czym zaczął forsować propozycję aby od razu podzielić się całym cesarstwem. Nie przekonany Adalbertus obawiający się protestów które mogą doprowadzić do wybuchu powstania przeciw rozbiorcom próbował różnymi sposobami przekonać do swoich racji Leopolda. Nie obyło się bez wielu długich uczt na których wino, miód i piwo lały się strumieniami. Pomimo jednak wielu prób, prób i gróźb nie udało się Adalbertusowi przekonać Leopolda. Władca Lwów jak doświadczony polityk i wojskowy od samego początku zorientował się o co może chodzić Generałowi. sam nie będąc w ciemię bity również różnego rodzaju podstępami próbował przekonać do swego pomysłu Adalbertusa.
    Po wielu tygodniach trudnych negocjacji przerywanych niekończącymi się ucztami obaj Politycy postanowili, iż najlepiej będzie kuć żelazo póki gorące i zająć całe cesarstwo, dzieląc się nim po połowie.
    W tym samym czasie w innej części wielkiego cesarstwa spotkali się Grimbert, pokonany ale nadal posiadający swych licznych zwolenników oraz dumny władca Niedźwiedzi Berimondu i Cesarz Ludwik Otyły bardzo mocno zdegustowany zdradą Adalbertusa. Obaj władcy postanowili zdecydowanie rozprawić się z buntownikami zmierzającymi do przejęcia władzy w całym Wielkim Cesarstwie.
    Tak rozpoczęła się wielka wojna Cesarstwa i Berimondu której bardzo burzliwy przebieg przechylał szalę zwycięstwa to na jedną to na drugą stronę konfliktu jednak ostatecznie udało się władców Berimondu wygnać do ich krainy a Cesarz Ludwik Otyły pokonał Adalbertusa, którego wtrącił do lochów.
    Wielkie cesarstwo znów było szczęśliwą krainą, w której kwitło życie artystyczne, duchowe oraz handel
    barbys @ pl 1
  • to  chyba jest jasna historyjka
    menadżer gry  wraz z zastępcą jak by tu  dla balansu gry zepsuć  coś  co  daje za dużo  radochy graczom i jak  jeszcze bardziej  wyciągnąć kase  od graczy.
    1979maciejmet @ pl 1
    Kiedy losowanie ? ;)
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Witam!

Konkurs zostaje przedłużony do jutra ze względu na małą ilość graczy zainteresowanych udziałem w zabawie, macie ostatnią szansę wzięcia w niej udziału. Jutro zostaną przyznane nagrody, jednak w przypadku braku i wzrostu aktywności, seria zabaw tego typu niestety nie będzie mogła być kontynuowana. 

Pozdrawiam i zachęcam do zmobilizowania znajomych z gry do odwiedzenia tego wątku. Nie mam nawet wystarczającej ilości Graczy, by kogoś wylosować  ;) Jeśli zależy Wam na konkursach na forum, zadbajcie o aktywność 

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru! 
    Do jutra! ;)
    Oto wyniki zabawy. Pierwszych 10 Graczy z poniższej listy otrzymuje 1000 rubinów. Ze względu na bardzo niskie zainteresowanie udziałem w konkursie, nagroda specjalna trafia do pierwszej osoby z powyższej listy, a jest nią zwielokrotnienie wygranej do 5000 rubinów. 

pawełek2 (PL1) otrzymuje zatem 5000 rubinów, a pozostali uczestnicy zabawy, zajmujący miejsca od 2-10 otrzymują 1000 rubinów. Kacper niestety tym razem bez nagrody. 

Rubiny zostaną przypisane do kont zwycięzców jutro w godzinach przedpołudniowych. Dziś niestety już nie zdążę tego zrobić ze względu na spotkanie, na które muszę się pilnie udać. 

Pozdrawiam i życzę udanego popołudnia! 
    Taką ciekawą historyjkę wymyśliłem, a tu brak rubinków. :/ Rozumiem, że ze względu na mała frekwencję zawieszasz konkursy na forum ? :'(
  • Przy takiej ilustracji nic dziwnego, że frekwencja byla taka, a nie inna...
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    edytowano 15.03.2016
    CM Asia07 powiedział(a):
    Oto wyniki zabawy. Pierwszych 10 Graczy z poniższej listy otrzymuje 1000 rubinów. Ze względu na bardzo niskie zainteresowanie udziałem w konkursie, nagroda specjalna trafia do pierwszej osoby z powyższej listy, a jest nią zwielokrotnienie wygranej do 5000 rubinów. 

pawełek2 (PL1) otrzymuje zatem 5000 rubinów, a pozostali uczestnicy zabawy, zajmujący miejsca od 2-10 otrzymują 1000 rubinów. Kacper niestety tym razem bez nagrody. 

Rubiny zostaną przypisane do kont zwycięzców jutro w godzinach przedpołudniowych. Dziś niestety już nie zdążę tego zrobić ze względu na spotkanie, na które muszę się pilnie udać. 

Pozdrawiam i życzę udanego popołudnia! 
    Oczywiście dziękuje za zabawę i nagrodę :) , szkoda tylko że konkursy mają być zawieszone z uwagi na mała ilość graczy interesujących się , ale to chyba tylko przypadek w tym konkursie gdyż w innych było o wiele lepiej , ten konkurs jest trochę trudniejszy bo trzeba trochę się wysilić może to jest powodem małej aktywności , ale żeby całkowicie zawieszać to trochę szkoda , mam Nadzieję że Royal Post nie należy do tych rzeczy które mają być wstrzymane :/   

Pozdrawiam 

Rafał 
    Post edited by rafal1302 (PL1) on
    ScreenShooter
  • Dziękuję za uznanie i przyznaną nagrodę

Również optuję aby nie zawieszać całkowicie konkursów.

Pozdrawiam
    barbys @ pl 1
    Witam serdecznie i informuję, że Zwycięzcy zabawy mogą się już cieszyć z wygranych Rubinów. Wszystkie nagrody zostały dopisane do kont gry. 

Pozdrawiam! 
  • Dziękuję za rubiny i mam nadzieję, że konkursy nie zostaną wstrzymane.
    Władcy Piekła
    Cisza i miecz
    Łowcy mroku
    Husaria Demonów
    DobraStronaMocy
Sign In to comment.