Strona główna Wasze pytania do gry

Berimond na 50 dni ? 06.03.2016

2

Komentarz

• badać sobie mogą skoro większość graczy wciąż atakuje najpierw wypadało by zakończyć wydarzenie żeby wyniki się nie zmieniały ale ci specjaliści oczywiście wiedzą najlepiej pytanie tylko jakie wyniki beda brane pod uwage przy rozdawaniu nagród 
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    dudens1964 (PL1) powiedział(a):
    mam nadzieje ze zaistniala sytlacja zostanie szybko rozwiazana bo przez ten wasz blad stracilem zapal do gry
    Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła podać Wam więcej informacji. Obecnie niestety również muszę na nie czekać. Zespół Empire zakomunikuje nam swoje decyzje, a my przedstawimy je Wam, gdy tylko się o nich dowiemy. 

Przykro mi z powodu tej sytuacji, jednak staramy się zrobić najlepsze, co możliwe, by znaleźć optymalne rozwiązanie. 

Asia.

• mam nadzeje ze macie takie info kto byl w top 50  wczoraj do godziny 9;30 tak jak mial sie zakonczyc event   
    dudens1964 @ pl 1
  • mieć maja ale przecież im dłużej pracują nad rozwiązaniem tym wiecej kasy im wpadnie bo zawsze kilka osób wyda ruble na skrzynie 
  • CM Asia07 powiedział(a):
    Dzień dobry! 

Kochani, prawda jest taka, że jeszcze wciąż niewiele wiem na temat zaistniałej sytuacji. Wiemy o tym, że bezpośrednio po zakończeniu Berimondu, wydarzenie ruszyło po raz drugi i to na 49 dni... 

Obecnie Zespół Empire bada sytuację przyznania nagród oraz podejmuje dalsze decyzje w związku z zaistniałym problemem. 

Gdy tylko otrzymamy więcej wiadomości na ten temat, poinformuję Was o tym na forum. 

Pozdrawiam 
    Swoją drogą jest to wydarzenie cykliczne więc zmiana nagród za top 100 jest nie na miejscu, tym bardziej, że chodzi o kpl zbroi, utrudniacie grę takimi zmianami, a obecna nagroda za top 100 ma się ni jak do poprzenich
    Durden @ pl 1
  • oczywiście grace dziś wydali ruble, monety i stracili wojsko puszczając ataki, może warto podać propozycję na forum a dopiero ją wprowadzić
    Durden @ pl 1
  • już raz zmienili ta nagrode bo z poczatku było po 250 obrony później zmienili na 200 a teraz dali jakiś durny wyglad koszar i - 6% kosztów werbunku 
  • żeby był wilk syty i owca cała, proponuję aby element wyposażenia dostali wszyscy z top 100
    Durden @ pl 1
  • zabijaka31 (PL1) powiedział(a):
    już raz zmienili ta nagrode bo z poczatku było po 250 obrony później zmienili na 200 a teraz dali jakiś durny wyglad koszar i - 6% kosztów werbunku 
    gdyby można było wybierać frakcję to jeszcze zrozumiałbym to, a tak trafienie kolejny raz na ten sam element wyposażenia to ciężka sprawa, jeśli teraz go nie zdobedziesz
    Durden @ pl 1
  • nieprawda, że wydarzenie ruszyło jeszcze raz.... żeby ruszyło "jeszcze raz" musiałoby się zakonczyc a przecież ono nie zostało zakończone bo wciąż niektórzy mają rozwinięte obozy, nie zostały przyznane nagrody

czas trwania wydarzenia się przedłużył 
    HeroZMIJA @ pl 1
  • prosze natychmiast zakonczyc berimond i dopiero szukac rozwiazania problemu, przez to ze hula dalej zamieszanie tylko sie powieksza
    JACK Mc YORK @ pl 1
  • CM Asia07 powiedział(a):
    Dzień dobry! 

Kochani, prawda jest taka, że jeszcze wciąż niewiele wiem na temat zaistniałej sytuacji. Wiemy o tym, że bezpośrednio po zakończeniu Berimondu, wydarzenie ruszyło po raz drugi i to na 49 dni... 

Obecnie Zespół Empire bada sytuację przyznania nagród oraz podejmuje dalsze decyzje w związku z zaistniałym problemem. 

Gdy tylko otrzymamy więcej wiadomości na ten temat, poinformuję Was o tym na forum. 

Pozdrawiam 
    Według mnie GGS powinno dać nagrody graczom z top 50 itp. po zakończeniu tego "pierwszego" Berimondu,  a nie po wystartowaniu drugiego Berimondu na 50 dni...
    Bo jak każdy wie ludzie się starają przez te 3/5 dni a nie będą mieli 50 na dotarcie do top 100...
    Ja osobiście o godzinie 2:00 chyba jeszcze w top 50/100 się mieściłem wszedłem o 10:00 tego dnia co już "powinien" skończyć się Berimond i byłem 56, więc nawet jeśli w tym top 50 nie byłem, to chciałbym aby inni gracze otrzymali nagrody z których tak się już (napewno) cieszyli.
    Pozdrawiam,
    Podlesxd asd123.

Sojusz: Basterds

• Witam , wydarzenie miało zakończyć się w niedziele , nie po to człowiek się starał i grał żeby teraz nic z tego nie mieć , byłem w 50 i żądam nagród , to że wy macie bajzel to wasza sprawa ,
  • Siema
    Dlaczego nie potraficie przyznać się do wprowadzenia kolejnego bubla,wydałem sporo na ten berimond i nie mam zamiaru nic już zainwestować,to co powinienem otrzymać ma być dopisane do mojego konta i wszystko na temat,nie mam zamiaru ponosić kosztów za kogoś nieudolność,wydarzenie miało się zakończyć w niedziele i tak powinno być a jak kombinujecie żeby nas dalej doić to srodze się przeliczycie bo bunt dojonych i oszukiwanych graczy wisi na włosku.
    pozdrawiam
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    A mnie bardzo pasuje taki Berimond. Jest super
  • Asqelos (PL1) powiedział(a):
    A mnie bardzo pasuje taki Berimond. Jest super
    Mi też się podoba, ale postaw się na miejscu graczy którzy siedzieli kilkanaście godzin na grze, żeby wywalczyć tą 50-tkę lub wydali kilkadziesiąt tysięcy rubinów aby być w czołówce.  Mimo to i tak są nad wyraz spokojni ja na ich miejscu klął bym jak  stary szewc hehe :)
    Nie wiem może się mylę ale problem związany z kupionym produktem zawsze można zgłośić\zaskarżyć do pewnej isntytucji...
    piotr4440 @ WWW 1
Sign In to comment.