Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Powrót wojska z Berimondu

Cześć.
Berimond już się skończył ,a maszynek i wojska które tam było nigdzie niema. Do tej pory zawsze wszystko wracało na zamek główny. Miałem tam blisko 400 demonów i wszystkie zabawki rubinowe zdobyte na beri. Czy to tylko u mnie taka sytuacja, czy coś zmienili i wojsko już nie wraca?

Tomek @ pl 1

Komentarz

• jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    a zwróciłeś uwagę że beri zostaje na jeszcze prawie 50 dni???

u mnie czas do zakończenia to ponad 49 dni 
  • Tomik (PL1)Tomik (PL1) PL1 Posty: 33
    No rzeczywiście, ale 20 minut temu nie było tego na pewno, bo sprawdzałem czy oby na pewno beri się skończyło
    Tomek @ pl 1
  • co  wyprawiają zaliczona pierwsza setka nagród niema :(
  • chirios (PL1)chirios (PL1) PL1 Posty: 2
    a u mnie zostal tylko namiot po beri i wyswietla ze wydarzenie sie wlasnie skonczylo i mam czekac na powrot wojska i maszynek ale ile mam czekac ... normalnie jaja sobie dzis robia :/
    chirios @ pl 1
  • do d..py  ,,dajcie mi nagrody te co wygralem a nie nastepne 50 dni powalone
  • żenada pierwsza setka została zaliczona nagród niema jakieś jaja zżarty robia z ludzi:(
  • pewnie o nagrodach bendzie można zapomnieć:(

po co  siedziałem tyle czasu przy grze:(

• Dokładnie, masakra jakas
  • GJ GGS
  • Beri  miał się zakończyć rano mamy godz 16:00 a do tej pory nie wróciły narzędzia i wojsko z berimondu. W tym okienku gdzie można przejść automatycznie na krainy pokazuje mi obóz na Beri ale nie mogę wejść w namiocie beri piszą ze wydarzenie wkrótce się zakończy a moim kolega pokazuje ze Beri będzie jeszcze przez 49 dni masakra jakaś
    Mariamaja @ pl 1
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191

odświeżyć przeglądarkę, lub wylogować się i zalogować ponownie.

W czym problem, ze beri będzie jeszcze 50dni? ta edycja zakończyła się remisem, więc teraz jest dogrywka

Sign In to comment.