Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

25.02.2016 | Wierzba Doświadczenia i zmiany dotyczące Klejnotów!

124

Komentarz

• HeroAnia9 (PL1) powiedział(a):
    A czy mogę zapytać ile Ty Droga koleżanko robisz łupów ?
    Jeżeli dążysz swoimi przekazami do zniechęcenia większej ilości graczy  od gry 
    To najwyraźniej świetnie Ci to idzie ..
    Zapytam po raz kolejny ...
    Czy wiesz co to czas ?
    Ile trzeba go poświęcić na grę by nie rubinowy gracz osiągnął poziom 70 legendarny ?
    Czy Ty rozumiesz że jeśli skracają nam możliwość pozyskania złota z przeciętnego ataku to nie będziesz w stanie zwerbować wojska ,kupić nawet narzędzi u zbroja ..
    Czy Ty rozumiesz że to Twoje wypowiadanie obraca się przeciwko Tobie ...
    Nic tu już nie będzie tak jak dawniej wielu odeszło -inni pozostali 
    I  ta garstka ..też niebawem zlikwiduje konto 
    I co wtedy ?
    Napisz mi co wtedy ?

Anno, dałam przykład gracza, który ewidentnie się opierdzielał... 5k łupów to na 1-2 baronach na 15 poziomie można zgarnąć. Jak wiesz, jest to gra wojenna a nie przygodowa. łupimy surowce po to aby móc grać dalej. nikt gracza nie zniechęcał do obijania się. sam ustalił, że nic nie będzie robił. a do tego chciał nagrody łapać. uważasz że to jest fair zachowanie?
    o jakie przekonania Ci chodzi? tu Cię nie rozumiem. czym ja tak bardzo was tu zniechęcam?
    wiem co to czas, już nawet gdzieś pisałam, że gra ta chyba jest w zamyśle twórców przeznaczona raczej na lata.

a po za tym Anno, Ty o jednym, a ja o czy innym. Ty piszesz teraz o nowym Beri, gdzie wlatuje mało złota. A ja dałam przykład z dawniejszych czasów, gdzie o takiej zmianie jeszcze pewnie nie myśleli... a chodziło mi o pomysł przyznawania nagród sojuszowych tylko dla aktywnych graczy. nijak się ma to do obecnie trwającego Beri. Nie mieszaj proszę tematów dyskusji i przy okazji graczom w głowach. to nie jest dyskusja o BERI!
  • Anno!! nie milionów tylko tysięcy!!! pięć tysięcy łupów miał. a był to jeśli dobrze kojarzę chyba czwartek... 5 tysi to jest nic. i gdzie ja powiedziałam że uważałam go za słupa??????
    Kobieto zacznij no czytać ze zrozumieniem.

i jeszcze jedno, będę naprawdę wdzięczna za nie prześladowanie mnie. Jeśli tak bardzo nie odpowiada Ci moja obecność na forum to zgłoś CM Asi żeby mnie zbanowała.
  • ten berimond jest do dup* same straty wole wcześniejszy!
  • grall (PL1)grall (PL1) PL1 Posty: 48
    nowe beri do d..... , więcej takich nowosci , a napewno nie będe grał . gratuluje 
  • mm4 (PL1)mm4 (PL1) Posty: 234
    Redgregory (PL1) powiedział(a):
    jedna fajna zmiana  :):)

zeby dostac nagrody sojuszowe kazdy bedzie musial sie starac i zapracowac na nie  uczciwie jak wszyscy co sie staraja a nie byc pasozytem:):)

a tak koniec grania i tyle...
    może i dobrze .. więcej czau na życie.. :)
    mm4 @ pl 1
  • Świadectwo chwały 100 poziom ma +600 do porządku publicznego ,a wierzba doświadczenia  ten sam poziom  już tylko  +300,przypadek ..??

Audaces Fortuna Iuvat

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191
    jeżeli chodzi o ściąganie kryształków z ubranek pozytyw ale usuwanie ich za rubiny to przegięcie na całej linii znowu zrobione coś pod kontem zmuszenia ludzi żeby kupowali rubiny
    jak dla mnie PORAŻKA na całej linii gratulacje dla GGS
    wojtek_82 @ pl 1
  • a tak sie zapytam ta witka to dla slabszych co by dotargali sie w koncu do tej 800 tki czy takie  rublowe pocieszenie dla 800 setek cob by za ruble przelkneli skok legend z 800 na 1600
    czerwona.malwa @ pl 1
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Drzewo- dobry pomysł dla słabszych graczy, lecz teraz z tymi ewentowymi misjami poziomy bardzo szybko wskoczą jeśli ktoś ma sporo czasu na grę. Nagrody tylko dla aktywnych na plus, lecz ciekawe na jakich zasadach będzie to działać...
  • Kacper778 podejrzewam ,że te drzewo będzie miało pomagać lvl legendarnym gdyż znajac nasz kochany support możemy spodziewać się podwyszenia poziomu legendarności.
      A pozatym coraz wiencej aktualizacji  jest dla graczy kupujących rubiny :( np.Obecny bermund musze dokupywać rubinowe tarcze by mi wojsko wogóle przeszło przez szkrzydło ponieważ miesci ono tylko 30 zabawek atakującego a nieraz trafiłem zabawki dystansowe +50%   w  ilościach  najczęścej 2 co skutkowało dokupieniem zabawek rubinowych by weiść ,moge oczywiście wchodzić jeszcze 2 stronami ale na srodku z reguły są prawie sami obrońcy wrecz z 3 bombami wapienymi co skutkuje dużymi stratami albo  niepowodzeniem w forsowaniu :( dlatego z reguły wchodze flankami ale ma to straszne skutki na dziedńcu :(. Krótko mówiac chiałbym   stary bermund  ale w tym bermundzie chociaż zostało wprowadzone beri soiuszowe co według mnie jest bardzo dobrym pomysłem :)
    "   Polacy to specyficzny naród który w czasach pokoju  gryzje sie nawzajem  ,ale gdy nadchodza czasy pozogi i wojny potrafi się zjednoczyc walnac przeciwnika prosto w jego pacynke i wrócic do swojej wczesnejszej czynosci "
        Zaparaszam na serwer azijatycki . Mimo ostatnich wydarzen dalej trwamy
  • dobra kupilem sprawdzilem za drogo ........7800 do 2lvl....   8100 do 3lvl... 8550 do 4lvl

jak by bylo 7800 za kazdy nastepny levl to moze bym sie skusil a tak to niewiem czy to ktos kupi

czerwona.malwa @ pl 1
  • w takim tempie jak rośnie cena za kolejny poziom to zastanawiam się czy za 100 zamknie się w 80k czy ponad 100k.
    Bardzo nadziani rubinowcy kupujący je wagonami może będą jedynymi osobami posiadającymi tę ozdobę
    barbys @ pl 1
  • wprowadzają kolejny budynek który jest tylko dla rubinowców
    a co do klejnotów nikt nie jest tak głupi żeby wydać 5,5k rubli za kamyczek 6 lvl
  • Łukasz2210445 (PL1) powiedział(a):
    wprowadzają kolejny budynek który jest tylko dla rubinowców
    a co do klejnotów nikt nie jest tak głupi żeby wydać 5,5k rubli za kamyczek 6 lvl

Tak piszesz jak by te kamyki byly po gura 6000 rubla a wszyscy wiemy ze tak niejest

ciekawe jak by sie sprzedawaly szustki za 5,500 rubla jak by je ggs tak drogo sprzedawal

czerwona.malwa @ pl 1
  • pewnie wogóle by się nie sprzedawały albo w jakimś minimalnym stopniu.

Mnie zastanawia tylko jedno kiedy sami rubinowcy będą mieli dość, bo może wtedy ktoś się zastanowi i zrobi wkońcu jakąś aktualke dla zwykłych graczy.
    barbys @ pl 1
  • grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    Kolejna aktualizacja i znów wasze ciekawe pomysły jak nam sięgnąć do kieszeni...

Kto wpadł na taki pomysł aby tylko aktywnym graczom dawać nagrody z danego eventu?
    Na jakiej zasadzie będą przyznawane?

Rozumiem rozwijające się sojusze, gdzie odebranie wszystkich nagród sojuszowych zajmuje kilka dni, ale co z sojuszami pełnymi aktywnych graczy? Zanim ktoś z pracy do domu i do gry dotrze to nagrody dawno zostaną odebrane i co w takiej sytuacji?
    Gracz wylata wynik i co zostanie bez nagród?
    Kolejna kwestia to fakt, że nikt nie gra całe dnie i kiedyś chce odpocząć. Na kilka dni urlop od gry sobie zrobić.
    Dlaczego on ma tracić nagrody, jakie jego sojusz zdobywa.

Z buciorami wchodzicie w kompetencje korony sojuszu. Jeśli on/ona decyduje, że mimo mniejszej aktywności jesteś członkiem sojuszu, to grasz na dobre i złe. Tak jak wszystkim należą się i tobie nagrody.

Gram w jakimś stopniu za ruble i zastanawiam się czy warto nadal? Wasze decyzje mogą bardzo szybko odbić się na ilości graczy, a grać w kilka osób czy to już jest przyjemność.

To wy żyjecie z nas, ja bez gry dam sobie rade. Pytanie co wy zrobicie bez graczy?

grik1 @ pl 1
  • Asiu - czy Was naprawdę popier... pokręciło?
    Naprawdę?
    Usuwanie klejnotów ZA RUBINY?
    No na mózg Wam coś padło czy jak?
    Nie mogło zostać w złocie?
    Musieliście dać w rubinach?
    Ja prdle...
    Czas kończyć.

>> MONTE CASSINO <<

W jedności SIŁA

- Sun Tzu, Sztuka Wojny
    "Oto zasada prowadzenia wojny: nie polegać na tym, że wróg nie przyjdzie, tylko na gotowości do odparcia go. Nie polegać na tym, że nie napadnie nas tylko na zapewnieniu sobie takiej siły, żebyśmy nie mogli być napadnięci."

Mail do supportu: [email protected]
  • 11lvl wierzby 14100 rubli

pozdrawiam

czerwona.malwa @ pl 1
Sign In to comment.