Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Inwazja Berimondu!

11822

Komentarz

• Mam pytanko :wink: 
    Będzie jeszcze normalny Berimond ?
    Bo ta aktualizacja jest fajna, ale ja wole normalny "BERI"
    Pozdrawiam,
    Podlesxd asd123.

Sojusz: Basterds

• mati007 (PL1) powiedział(a):
    Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Szkoda, że będzie mniej monet za nomadów i samurajów. :/ Fajnie, że Berimond będzie chwilowo na Wielkim Cesarstwie nie będzie trzeba tracić monet na wysyłkę. Produkcja narzędzi do monet, to dobry pomysł, ale nie kosztem mniejszej ilości samurajów i nomadów, gdzie zawsze się dużo zarabiało. Nie długo pewnie zmniejszycie liczbę monet za baronów... Ruda u nomadow to też dobry pomysł. Ogólnie jednak, aktualizację oceniam pozytywnie ! :)
    Za przesył narzędzi i wojska na Beri monety się nie zużywały. 

Wstaję i biję brawa... Potraficie spieprzyć wszystko co weźmiecie do łap (zalatuje to naszymi politykami (wspólna krew?). No tak, dojcze mają wprost do tego talent. Idźcie sobie być tępymi idiotami gdzie indziej! Ludzie nie mają jak narzędzi produkować, nie ma miejsca na dodatkowe narzędzi, a jeszcze monet ma być mniej z Nomadów i Samurajów. Spieprzenie wszystkich wydarzeń to za mało, dlaczego by spieprzyć jeszcze więcej? Dno dna, a pod tym dnem jest jeszcze jedno dno. 

Tyle co o was myślę: 

DO TEGO OBRAZKA KAŻDY SIĘ PRZYŁĄCZY... gracze poniżej 30 lv penie powiedzą dlaczego ? dobijecie 35 i będą was z rubli RŻNELI  
    Pozdrawiam,
    Podlesxd asd123.

• mati007 (PL1) powiedział(a):
    Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Szkoda, że będzie mniej monet za nomadów i samurajów. :/ Fajnie, że Berimond będzie chwilowo na Wielkim Cesarstwie nie będzie trzeba tracić monet na wysyłkę. Produkcja narzędzi do monet, to dobry pomysł, ale nie kosztem mniejszej ilości samurajów i nomadów, gdzie zawsze się dużo zarabiało. Nie długo pewnie zmniejszycie liczbę monet za baronów... Ruda u nomadow to też dobry pomysł. Ogólnie jednak, aktualizację oceniam pozytywnie ! :)
    Za przesył narzędzi i wojska na Beri monety się nie zużywały. 

Wstaję i biję brawa... Potraficie spieprzyć wszystko co weźmiecie do łap (zalatuje to naszymi politykami (wspólna krew?). No tak, dojcze mają wprost do tego talent. Idźcie sobie być tępymi idiotami gdzie indziej! Ludzie nie mają jak narzędzi produkować, nie ma miejsca na dodatkowe narzędzi, a jeszcze monet ma być mniej z Nomadów i Samurajów. Spieprzenie wszystkich wydarzeń to za mało, dlaczego by spieprzyć jeszcze więcej? Dno dna, a pod tym dnem jest jeszcze jedno dno. 

Tyle co o was myślę: 

DO TEGO OBRAZKA KAŻDY SIĘ PRZYŁĄCZY... gracze poniżej 30 lv penie powiedzą dlaczego ? dobijecie 35 i będą was z rubli RŻNELI  
    Pozdrawiam,
    Podlesxd asd123.

• Ogólnie jestem za Strajkiem. Jak ja mam blaszki ulepszyć jak kasy nie ma. Te ich aktualki są śmieszne. Musimy się zjednoczyć i nie kupować rubinów. Oni z nas się śmieją to my pośmiejmy się z nich. Razem możemy wiele. Więc zjednoczmy się wszyscy.
    bulkiz @ pl 1
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191
    a i zapomniałem dodać odzyskiwanie kryształków z ubrań to porażka na całej linii czy GGS uważa że gracze są na tyle naiwni że zaczną kupować rubiny tylko po to żeby zapłacić 20 tysi rubinów żeby odzyskać kryształ porażka to ja wolę stracić ten kryształek niż wydać ciężko zdobyte rubiny na odzysk zróbcie to za kase a nie za rubiny bo znowu wychodzi że to jest zrobione pod kątem graczy co kupują rubiny
    wojtek_82 @ pl 1
  • wojtek_82 (PL1) powiedział(a):
    a i zapomniałem dodać odzyskiwanie kryształków z ubrań to porażka na całej linii czy GGS uważa że gracze są na tyle naiwni że zaczną kupować rubiny tylko po to żeby zapłacić 20 tysi rubinów żeby odzyskać kryształ porażka to ja wolę stracić ten kryształek niż wydać ciężko zdobyte rubiny na odzysk zróbcie to za kase a nie za rubiny bo znowu wychodzi że to jest zrobione pod kątem graczy co kupują rubiny

a jaki to jest krysztal ?lvl mi za 4lvl krzyczy jedynie 1500 rubli
    czerwona.malwa @ pl 1
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    czerwona.malwa (PL1) powiedział(a):
    wojtek_82 (PL1) powiedział(a):

a jaki to jest krysztal ?lvl mi za 4lvl krzyczy jedynie 1500 rubli
    ''Odczepka'' klejnotu z 9 poziomem, jedynie 38 k rubli :p...
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 113
    O matko dużo za usunięcie takiego poziomu kamyka, no tyle nie dałbym wcale, sunięcie niech zrobią za złoto, aby było dostępne dla graczy, którzy sporadycznie kupują ruble lub wcale.
    dymitr38 @ pl 1
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    Wydarzanie : Inwazja berimondu według mnie wymaga następujących poprawek :
    - Zmniejszenie ilości wojska na murach bo niby jakim cudem na murach zamkowych jest po 600-800 wojska , jak my możemy coś koło 400-500 ( i to już jest dużo).
    - Zwiększenie ilości przynoszonego złota , bo rozumiem że zamiar był zmniejszenia ale z 30-32 tysięcy do 2 tysięcy w porywach do 3-4 tysięcy ... to za duża różnica , po zmniejszeniu powinni przynosić chociaż po te 10-15 tyś skoro 30 tyś to było za dużo .
    - Poziom obozów powinien być uzależniony od naszych ataków , jak w nomadach i samurajach , a nie co da system to będzie bo to trochę niesprawiedliwe.
    - Narzędzia obronne na 4 fale ... to już nawet może zostać tylko dajcie miejsce na narzędzia bo jak mamy atakować takie bastiony nie do zdobycia. Ogółem powinny być narzędzia drewniane ( nie rubinowe ) a już na pewno nie z nomadów , bo idąc tokiem myślenia dwaj władcy beri w swoim kraju bronią się drewnem przychodzą do innego kraju i walczą o wiele lepszymi narzędziami ... no to się po prostu kupy nie trzyma . 
    - Zmniejszenie odległości obozów berimondu to standardowych ( z nomadów i samurajów ) 2 kratek .
    - Uzależnienie przychodzących punktów reputacji od poziomu obozu który atakujemy ,bo na chwile obecna .najbardziej się opłaca atakować najniższe poziomy bo i tak wszystkie dają po 50 punktów , i mniej się wojska traci.
    Pozdrawiam
    ScreenShooter
  • grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 37
    Wydarzenie na tak,myślę że w stosunku do obcych można więcej zdobyć  kolorowych surowców, szczególnie rudy żelaza,coś za coś,przyczepić się można że mało monet w stosunku do strat i tu się mogę zgodzić i to można poprawić.
    Poza tym zawsze jakaś odmiana nie ciągle tylko obce i obce.

grem @ pl 1
  • A ja uważam tak...Nie należy w tym nic grzebać...należy to Beri wyrzucić do kosza i przywrócić stara wersję w specjalnej krainie. 
    Poza tym to zaczyna być strasznie nudne kiedy kolejny event tworzy się z tego samego klucza. Owszem sa jakieś zmiany, typu frakcje itd, ale klucz jest ten sam co w samurajach i nomadach. Tyle, że samuraje i nomadzi sa prostym przejrzystym wydarzeniem i nie narzekamy na to...byle tylko nie psuć. Dobrym wydarzeniem, lubianym przez graczy było też Beri w starym wydaniu. A w dodatku było inne...miało swoją krainę. To Beri mnie nie przekonuje i tyle. Nie chce mi się w nim brać udziału.
    zurobi @ pl 1
  • adam_230178 (PL1) powiedział(a):
    Nie do końca rozumiem, dlaczego tak najeżdżacie na nowy Berimond.
    Wysłałem kilkanaście ataków i zdobytymi zasobami zapełniłem magazyny na szczytach i piaskach, które dopiero rozbudowuje. Szkła i oliwy zdobyłem wystarczająco na budowę co najmniej kilku budynków. Widziałem Wasze wyliczenia strat, ale czy ktoś przeliczył co i w jakich ilościach można zyskać? Policzcie sobie ile potrzeba przede wszystkim czasu na to, żeby wyprodukować i przesłać na główny zamek. 2671 szkła i 3763 oliwy? Tyle jest potrzebne do zbudowania spichlerza. Są oczywiście straty, ale to jest gra wojenna i straty muszą być.
    Poszukajcie też dobrych stron w nowym Berimondzie a nie tylko narzekacie :(

Ja niestety w tym evencie nie widze korzyści :( jak dla mnie beznadzieja i wcale nie zacheca do gry.
    Nie mam zamiaru pakowac rubinowych zabawek w eventy ,zlota jak na lekarstwo  tyle co na nie udane skany, wiec sie w to nie bawie:(
    Osobiscie lubie beri ,nomadów i samuraji (po zmianie) ale te zmiany :((
    No cóż będzie więcej wolnego czasu ;))

benia003 @ pl 1
  • obecny birmond jest w porzadku poza 2 kwestiami straty woja i monety zdobywane po ataku

zmniejszyc straty i podniesc ilosc zrabowanego złota
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    Gdzie są q...a świnie za surowce, złodzieje!!!!!!!!!!!
  • zajenko1 (ASIA1)zajenko1 (ASIA1) ASIA1 Posty: 58
    No no w nomadach widze ze kasa idzie 20 k mi idzie ten 81 lvl to w miare mozna przelknac i woja sie nie traci tyle co na beri o to moge jedynie dobre słowo powiedzieć
    zajenko1 @ LT 1
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    Vhailor (PL1) powiedział(a):
    http://scr.hu/58f8/d7h91
    http://scr.hu/58f8/9qxdu
    Ale bój się boga z tymi stratami ile trzeba było kombinować....

sam -> tutaj schowali przebiegle http://scr.hu/58f8/4wqgz

Maniak... mówię o Berim... Maniak jesteś do kwadratu:)
    dzięki za świnie:)
Sign In to comment.