Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Inwazja Berimondu!

11722

Komentarz

• Już wcześniej okazywałem swoje ,,zadowolenie" z powodu tej aktualizacji ale zapytam się jeszcze o jedno - gdzie podziały się dekoracje zdobywane za beri? Najlepiej dla mnie byłoby oczywiście abyście wycofali tą aktualizacje ale jeśli się nie da to dodajcie chociaż te dekoracje.
    I jeszcze wolna myśl: nie pomyśleliście aby zrobić jakiś serwer testowy aby tam gracze mogli oceniać pomysły? Zapewne boicie się, że konkurencja wam ten pomysł wykradnie...Jednak jeśli dalej będziecie robić te ,,świetne" aktualizacje gracze sami od was odejdą.
    Ursus50 @ pl 1
  • piotr8105 (PL1)piotr8105 (PL1) PL1 Posty: 14
    http://scr.hu/0i0w/mh768
    http://scr.hu/0i0w/fmu18

i to by bylo na tyle jesli chodzi o ataki na nowym beri to sa straty na drewnie  przy dowodcy 90D   100Mur i reszte jakis dodatkow no odechciewa sie naprawde latania na to cos  i naprawde mysle ze jezeli cos z tym nie zrobja zeby to naprawic to bedzie bardzo zle bo co robic jesli nic innego nie ma w tym samym czasie szkoda nawet wchodzic na ta gre naprawed w zla strone poszlo jesli tak samo zniszcza nomandow i samurajow to zycze powodzenia w dalszej egzystencii tej gry
    Pozdrawiam

• No to zróbmy sobie miesięczny odpoczynek przecież nikt nam nie zabroni

a wtedy zobaczymy jak szybko zareagują  :P

• piotr8105 (PL1)piotr8105 (PL1) PL1 Posty: 14
    no mysle ze tak by trzeba zrobic ale jak znam ta gre i zycie tu pewnej spolecznosci to  im nic nie przeszkadza i jak roboty wloza kase i skoncza szybko to beri  nawet nie patrzac na straty jakie maja
     taka jest prawda a to zle  bardzo zle bo powinni sie wszyscy zjednoczyc  w tym wszystkim i pokazac ze nie wolno tak niszczyc ludzi ktorzy to utrzymuja w mniejszym czy wiekszym stopniu
  • kilka wad dot. beri:
    są bardzo duże straty nawet gdy atakuje się rubinowymi zabawkami, zbyt mało monet - z czego mam werbować wojsko?, brak dekoracji do wygrania, zbroje jako nagrody są źle ułożone i jest rzeczą nie możliwą by je zdobyć w 1 a nawet w kilku eventach, brak możliwości zdobywania rubinów, zbyt dużo jednostek na murze i za dużo narzędzi w porównaniu do miejsc dla narzędzi gracza, mam wymieniać dalej?
    Ursus50 @ pl 1
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    edytowano 27.02.2016
    Nowa aktualizacja:
    Wady:
    a) za mało monet z ataku (te łupy, wystarczają na wywiad i wysłanie wojska, a gdzie werbunek ?),
    b) obozy są za daleko, wysłanie wojska to 23 minuty, nie 4 jak na normalnym Berimondzie,
    c) brak rubinów za ataki,
    d) mało miejsc na narzędzia, przez co ciężko zniwelować obronę, drewnianymi narzędziami,
    e) mało punktów reputacji i punktów rycerskości w porównaniu ze zwykłym Berimondem,
    f) zbyt dużo wojska na murach,
    g) brak dekoracji do wygrania,
    h) trzeba by grać pół dnia, przez pięć dni, aby zdobyć te wszystkie nagrody, lub kupić rubiny i stracić prawdziwe pieniądze,
    i) narzędzia obronne na wszystkich falach,
    j) losowość poziomów obozów,
    k) równe poziomy punktów reputacji i rycerskości na różnych poziomach obozu.
    Plusy:
    a)ciekawe nagrody, zarówno sojuszowe jak i indywidualne,
    b) możliwość grabieży surowców legendarnych,
    c) nie trzeba tworzyć obozu i wysyłać tam wojska,

Jeżeli komuś coś przyjdzie na myśl dodam to do listy... :)
    Pozdrawiam !

• Rafai7 (PL1) powiedział(a):
    hehhe widac jak trzeba sie nameczyc to wszyscy  mowia ze do dupy
    zacznijcie  grac walic baronow  itp  a kasa bedzie   i nie bedziecie patrzec ze wam ubedzie 10 milionow 
    no ja właśnie przerzuciłem się na baronów a w szczególności na wieże na szczytach :) ! ,

Apel do innych graczy którzy są niezadowoleni ! .
    bijąc wieże na szczytach dostajecie o wiele więcej monet ! a w szczególności jak będziecie mieli wieże na najwyższym poziomie ! , opłaca się bić :) .

no i strajk ludziki ! strajk ! :D
  • czerwona.malwa (PL1)czerwona.malwa (PL1) PL1 Posty: 163
    edytowano 27.02.2016
    mm4 (PL1) powiedział(a):

Redgregory (PL1) powiedział(a):
    GGS  DYMA JUZ NAS NA KAZDYM KROKU

lecz dzieki tej zmianie na "LEPSZE" mam w glebokim powazaniu ta gre
    i bede tylko patrzyl z boku jak ggs jak dyma graczy na kase a ludzie sie uzaleznili juz tak ze co nowego tamci wymysla ci musza to miec za wszelka cene
    Popieram nowe totalne DNO
    ..TYLKO RUDA NA Plus dla legend...

a mamy tej rudy w pi.............. 200 i 300 a nawet do 50 .............32 to mi baron przynosi a ja mam bardzo nisko barona  a 8000 jeden domek z zarcien na 4 lvl

edit

sory 300 do 600  ale to I tak jak odpadki

czerwona.malwa @ pl 1
  • dinaplayer (PL1) powiedział(a):
    więc jeszcze raz spytam: czego oczekujesz? mają zamknąć event i dać sobie z nim spokój? czy kolejne aktualki wprowadzać?
    a czy ty rozumiesz co to są testy? bo domyślam się, że właśnie czymś takim jest obecny beri. muszą gdzieś to przetestować przecież.

Ty wiesz o czym piszesz?

Tak sobie tylko teoretyzujesz?

Ty wiesz jak szybko jest aktualka jak sie walna I dadza graczom za wiele albo jak jest buk na korzysc graczy?

tomozna liczyc czas w godzinach potrafia nawet przerywac ewenty byle to im sie oplacilo a gracze mieli strate?

czerwona.malwa @ pl 1
  • czerwona.malwa (PL1) powiedział(a):
    dinaplayer (PL1) powiedział(a):
    więc jeszcze raz spytam: czego oczekujesz? mają zamknąć event i dać sobie z nim spokój? czy kolejne aktualki wprowadzać?
    a czy ty rozumiesz co to są testy? bo domyślam się, że właśnie czymś takim jest obecny beri. muszą gdzieś to przetestować przecież.

Ty wiesz o czym piszesz?

Tak sobie tylko teoretyzujesz?

Ty wiesz jak szybko jest aktualka jak sie walna I dadza graczom za wiele albo jak jest buk na korzysc graczy?

tomozna liczyc czas w godzinach potrafia nawet przerywac ewenty byle to im sie oplacilo a gracze mieli strate?

ja wiem o czym pisze, ale widocznie ty mnie nie rozumiesz :) i oczywiście, że to teoria, skąd mam u licha wiedzieć co twórcy gry mają w zamyśle???? :D
    pytam gracza przecież czy właśnie tego chce? tych ciągłych aktualek.. bo zdaje się, że wszyscy tylko na to czekają. zaktualizować, poprawić.tego żądacie, prawda?

moje zdanie: albo aktualizacja, albo niech wywalą event w diabły. bo zdaje się już więcej nowych niedogodności się nie zdołamy dopatrzeć. każdą głupote nowego Beri już chyba wypatrzyliśmy.
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Kox123 (PL1) powiedział(a):
    Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Nowa aktualizacja:
    Wady:
    a) za mało monet z ataku (te łupy, wystarczają na wywiad i wysłanie wojska, a gdzie werbunek ?),
    b) obozy są za daleko, wysłanie wojska to 23 minuty, nie 4 jak na normalnym Berimondzie,
    c) brak rubinów za ataki,
    d) mało miejsc na narzędzia, przez co ciężko zniwelować obronę, drewnianymi narzędziami,
    e) mało punktów reputacji i punktów rycerskości w porównaniu ze zwykłym Berimondem,
    f) zbyt dużo wojska na murach,
    g) brak dekoracji do wygrania,
    h) trzeba by grać pół dnia, przez pięć dni, aby zdobyć te wszystkie nagrody, lub kupić rubiny i stracić prawdziwe pieniądze,
    i) narzędzia obronne na wszystkich falach,
    j) losowość poziomów obozów,
    k) równe poziomy punktów reputacji i rycerskości na różnych poziomach obozu.
    Plusy:
    a)ciekawe nagrody, zarówno sojuszowe jak i indywidualne,
    b) możliwość grabieży surowców legendarnych,
    c) nie trzeba tworzyć obozu i wysyłać tam wojska,

Jeżeli komuś coś przyjdzie na myśl dodam to do listy... :)
    Pozdrawiam !
    Calkowicie się z tobą zgadzam!
    dodałbym
    l) obozy powinny dawać więcej punktów reputacji niż się traci (czyli podstawowo np. dostajesz 60 tracisz 50 )
    Ująłem to w punkcie e), lajkujcie aby było to fajne podsumowanie i opinia wielu graczy w jednym punkcie...

• dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 113
    Bardzo dobrze to ująłeś
    dymitr38 @ pl 1
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Wycofajcie to wydarzenie, bo to blokuje tylko drogę do Nomadów i Samurajów. A najlepiej wycofajcie całkowicie tą aktualizacją, bo jest tak lipna, że szkoda słów... 
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 113
    wystarczy ją poprawić te błędy minusy, które wyliczyliśmy i powinno być dobrze

dymitr38 @ pl 1
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191
    To aż dziwne dla mnie że informacja o nowym beri była już dosyć dawno i że przez ten czas nie zostały poprawione niedociągnięcia i błędy penie przed wprowadzaniem aktualizacji wcześniej było wszystko sprawdzane po wprowadzeniu doszły do nich informacje że gracze się skarżą na to co zostało zrobione i wprowadzone dla dobrego sprzedawcy czyli GGE wprowadzenie zmian nie powinna zając naprawa błędu dłużej niż 12 godzi ale tak jak napisała wcześniej jedna z wypowiadających się osób że jak błąd był by na ich niekorzyść poprawka była by zrobiona w ciągu godziny a że to co zostało wprowadzone jest na niekorzyść gracza to mają to w poważaniu i nic z tym nie robią mam tylko nadzieje że zostanie to poprawione i że nomadzi i samuraje nie będą spaprani tak samo bo GGE może stracić i zniechęcić graczy jak i starych tak i nowych zaczynających grać ludzi.
    A tak dodatkowo dla informacji dla GGE inni wydawcy gier czy to na komputer czy na komórkę żeby zachęcić graczy do grania lub żeby tego gracza utrzymać zachęcają ich codziennie drobnymi prezentami które są dawane w różnych odstępach czasowych albo co godzinę albo co 4 godziny ale w większej ilości te prezenty może nie są i jakieś powalające  ale dostaje  za codzienne logowanie zaczynając za pierwszy dzień 2 tysiące złota to w 6 dzień kończy się to na 10 tysiącach w 7 dzień dostaje nagrodę broń którą można kupić za rubinki i tak codziennie a do tego tak jak pisałem dostaje przez cały dzień darmowe nagrody za oglądnięcie reklamy 15 sekundowej w ten sposób chcą utrzymać tego gracza
    wojtek_82 @ pl 1
  • superMati5 (PL1)superMati5 (PL1) PL1 Posty: 256
    Jak by te obozy dawały więcej złota...na murach można by było dawać więcej zabawek drewnianych a nie rubinowych !!! i były by mniejsze straty to było by Super...ale niestety tak nie jest :(
    superMati5 @ pl 1
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191
    wież mi że nawet jak byś dawał więcej zabawek drewnianych to nie było by mniejszych strat bo wojsko w obozach się przemieni więc musisz trafić z ustawieniem
    wojtek_82 @ pl 1
  • dinaplayer (PL1) powiedział(a):
    Redgregory (PL1) powiedział(a):

masz przedsmak tego co zrobili z nomadami i samurajami
    i wyslij 100 atakow padnie jedyne 6000/8000 woja:D treaz to odklep nie ma szans w ciagu 5 dni

chyba ze pracujesz w GGS i napiszesz ze wszystko jest cacy piknie cudownie
    kolego zejdź ze mnie łaskawie, dobrze? nie podoba Ci się moje zdanie, to nie czytaj moich wypowiedzi. a jeśli już czytasz, to rób to ze zrozumieniem.
    ile razy mam pisać, że nie podoba mi się kierunek rozwoju tej gry? gdzie do diabła napisałam, że podwyższanie cen i jednoczesne obniżanie ilości zrabowanych monet mnie się podoba? albo, że zadowala mnie fakt takich strat???
    Dobrze mu napisałeś/aś bo czepiaja się innych a samemu jeszcze gorzej piszą.
    Pozdrawiam,
    Podlesxd asd123.

Sojusz: Basterds

Sign In to comment.