Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

KRYTYKA - posiadanie nas w...

2»

Komentarz

• dinaplayer (PL1) powiedział(a):
    mati007 (PL1) powiedział(a):
    Inwazja Berimondu - ludzie krzyczą o tym jak ten nowe Beri jest spieprzone, a CM z łaski odpisała tylko na jeden komentarz,,, ''to będzie zamiennik starego Berimondu''. Ten komentarz zmienił całe moje życie na lepsze i wiem już wszystko o wszystkim i o wszystkich. 
    chyba jednak źle doczytałeś:
    CM Asia07 powiedział(a):

Obecna wersja wydarzenia nie jest zamiennikiem znanego Wam Berimondu. 
    czyli wygląda na to, że stare dobre Beri też będzie :)

pytanie tylko, czy tam również będzie coś zmieniane? czy zostanie się dokładnie takie jak było?
    Nie stare dobre Beri,

bo te też juz zepsute zostało.
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    dinaplayer (PL1) powiedział(a):
    mati007 (PL1) powiedział(a):
    Inwazja Berimondu - ludzie krzyczą o tym jak ten nowe Beri jest spieprzone, a CM z łaski odpisała tylko na jeden komentarz,,, ''to będzie zamiennik starego Berimondu''. Ten komentarz zmienił całe moje życie na lepsze i wiem już wszystko o wszystkim i o wszystkich. 
    chyba jednak źle doczytałeś:
    CM Asia07 powiedział(a):

Obecna wersja wydarzenia nie jest zamiennikiem znanego Wam Berimondu. 
    czyli wygląda na to, że stare dobre Beri też będzie :)

pytanie tylko, czy tam również będzie coś zmieniane? czy zostanie się dokładnie takie jak było?
    Może i źle. Ale bynajmniej nie zmienia to faktu, że zdoła odpowiedzieć tylko na takie pytanie, które nie jest kłopotliwe. Najwyraźniej na resztę opinii nie chce się wyrażać, bo po co? A to zmierza do tego, że mają nas w... 

Ba, nad CM wiszą ciemne chmury, bo prawdopodobnie nawet jeśli coś napisze to gracze w to nie uwierzą, bo ilekroć czytaliśmy jedno i to samo, że wszystko jest w toku i trzeba czekać. Co zmierza do tego, że powinni coś robić a nie tylko pisać (żeby nie powiedzieć ostrego słowa ''kłamać'') :)
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • Tego berimondu nie wytrzymam nic na nim nierobie jest zwalony wole stary i tamten chce!
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    edytowano 26.02.2016
    Oby powrócił stary dobry Berimond ! Co do tematu, nie uważam aby Cm Asia nas olewała, tylko ma sporo pracy na wszystkim polskich forach Ggs, poza tym co ona może- przekazać opinie twórcom gry, liczyć na ich pozytywne rozpatrzenie i informowanie nas gdy coś nowego wprowadzają, pisze to co wie i jej firma powie/pozwala. Moim zdaniem Cm robi to co może w każdej sprawie... :)

• Zgadzam się że CM Asia najprawdopodobniej oprócz przekazania twórcom naszych opinii niewiele może, a do jej zadań należy próba uspokojenia graczy.
    Ja mam tylko nadzieję, iż tradycyjne dobrze nam znane berii nie będzie widmem takim jak alchemik, i na prawdę wróci
    barbys @ pl 1
Sign In to comment.