Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Inwazja Berimondu!

11222

Komentarz

• irob1 (PL1)irob1 (PL1) Posty: 124
    kiedy w końcu zakończy się aktualka , wojsko zaraz zwieje, 
    jak można przygotowywać dwa tygodnie aktualizację, później przeciagać jej wprowadzenie, , następnie wprowadzic ja tylko na niektórych serwerach a teraz wprowadzać ja nieprzyzwoicie długo :(

irob1 @ pl 1
  • Brawo wreszcie dobra aktualka :-)
    Proponuje podnieść tak  samo obrone na nomadzie i  samuraju. Przynajmniej  szybciej  się mapa wyludni.
    gratuluje pomysłu  menadżerowi gry absolwentowi  zarządzania polem  namiotowym!
    1979maciejmet @ pl 1
  • Wreszcie się doczekaliśmy. liczba obrońców w obozach zarówno kotka jak i niedźwiadka dochodzi do tysia. jak komuś wojsko nie dało dyla to teraz mamy najlepszą okazję pozbyć się go w jednym lub dwóch atakach. Polska ułańska fantazja nawet tego nie przewidziała tak więc szable w dłoń i do ataku!!!!!!!!!!!!!!;)
    barbys @ pl 1
  • Straty no cóż, nieco wyższe niż na samurajach/nomadach. mnie na jednym ataku około 60/80 ginie.
    Ale za to ładnie surka krainowa wpada :)
    Nie wiem tylko czy nie lepiej by było z możliwością wyboru przynależności tak jak to było do tej pory - niebiescy czy czerwoni. i tylko jednej strony obozy można by atakować.
  • Pomimo wszystko i tak wolałem poprzednią wersję berii
    barbys @ pl 1
  • FamousSim (PL1)FamousSim (PL1) Posty: 27
    edytowano 25.02.2016
    Żałoba na mapie po takim  wydarzeniu Berimond Brawo Brawo
    Cisną mi się na usta Ciepłe słowa zapewniam nie szalik, czapka, rękawiczki!!!

Do moderatorów gry;
    Totalnie zje...iście wydarzenie jakim jest Berimond
    FamousSim @ pl 1
  • dinaplayer (PL1) powiedział(a):
    Straty no cóż, nieco wyższe niż na samurajach/nomadach. mnie na jednym ataku około 60/80 ginie.
    Nie wiem tylko czy nie lepiej by było z możliwością wyboru przynależności tak jak to było do tej pory - niebiescy czy czerwoni. i tylko jednej strony obozy można by atakować.
    hmmm  a ty e masz odpowiedni level  by uczestniczyć  w tym  evencie? Bo najwyraźniej  masz albo problemy z matematyką  albo nie wiesz  o  czym  piszesz.
    ktoś  już wspominał  że przeliczając tylko  straty woja do  zysku  w monetach dopłacasz do interesu.
    nie wspomne o takim  drobiazgu jak  narzędzia  które trzeba albo  wyprodukować albo kupić.
    a co  do  twojej ładnej  surki krainowej    to ubawiłem  sie  :-)

1979maciejmet @ pl 1
  • 1979maciejmet (PL1) powiedział(a):
    dinaplayer (PL1) powiedział(a):
    Straty no cóż, nieco wyższe niż na samurajach/nomadach. mnie na jednym ataku około 60/80 ginie.
    hmmm  a ty e masz odpowiedni level  by uczestniczyć  w tym  evencie? Bo najwyraźniej  masz albo problemy z matematyką  albo nie wiesz  o  czym  piszesz.
    ktoś  już wspominał  że przeliczając tylko  straty woja do  zysku  w monetach dopłacasz do interesu.
    nie wspomne o takim  drobiazgu jak  narzędzia  które trzeba albo  wyprodukować albo kupić.
    a co  do  twojej ładnej  surki krainowej    to ubawiłem  sie  :-)

... i wzajemnie :D też z ciebie mam ubaw niesamowity....
    opisałam powyżej jakie JA mam straty i jak JA widzę to nowe beri. wyraziłam własne zdanie na ten temat. gdzie jest napisane, że MUSZĘ ustosunkować się do wypowiedzi innych osób?
    po za tym chodziło mi o straty woja na jednym ataku, a nie to, jak to się ma do zrabowanych monet.
    mnie odpowiada ilość surki krainowej jaką niosą z ataku, choć nie obraziłabym się gdyby było jej więcej. ważne, że jest! ważne, że jest możliwość zebrania jej nie tylko poprzez przesył z krain.
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    barbys (PL1) powiedział(a):
    Pomimo wszystko i tak wolałem poprzednią wersję berii
    Obecna wersja wydarzenia nie jest zamiennikiem znanego Wam Berimondu. 
  • FamousSim (PL1)FamousSim (PL1) Posty: 27
    edytowano 25.02.2016
    To beri to totalna porażka
    Apelujmy wszyscy o przywrócenie  starego beri

Moderatorom za ta zmianę wygnanie;)

FamousSim @ pl 1
  • CM Asia07 powiedział(a):
    Niezmiernie się cieszę z tego faktu
    barbys @ pl 1
  • CM Asia07 powiedział(a):
    Masz racje Asiu

TO FLAKI Z OLEJEM LUB MYSIE BOBKI W TORCIE

270% dystansu a 30 miejsca na narzedzia kicha!!!!!

GRA JUZ DLA MULI MILIONEROW
    SAME STRATY ZERO ZYSKU
  • no sorry, coś wam nie wyszło. Kusznik elitarnej 210 złota za sztukę. Przy założeniu, że pada w jednym ataku od 60-120 wojaków (piszę o ataku na drewnie) średnia wychodzi 90 sztuk wojska x 210 złota = 18900 złota. a ile mi przynosi? 2000 w porywach do 4000złota.
    a pomysł z zabawkami do noszenia monet? hahaha, sorry ale to już jest pójście po bandzie. średnio na atak zużywamy 60 tarcz drewnianych. 1 sztuka robi się średni 2 minuty czyli tarcze na jeden atak robią się 120 minut...2h. pomijam drabiny i tarany. a flagi na obcych?  to przepraszam, ale kiedy ja mam do cholery jeszcze klepać jakieś zabawki dla monet?
    achhhh i bym zapomniał.....przy takiej stracie monet na 1 ataku, skąd mam wziąć blisko 15-20mln monet na ulepszenie kasztelana lub dowódcy z tego eventu u technika?

zmieńcie tą bzdurną aktualizację z monetami.
    _xX-Misiek-Xx_ @ pl 1
  • dinaplayer (PL1) powiedział(a):
    masz przedsmak tego co zrobili z nomadami i samurajami
    i wyslij 100 atakow padnie jedyne 6000/8000 woja:D treaz to odklep nie ma szans w ciagu 5 dni

chyba ze pracujesz w GGS i napiszesz ze wszystko jest cacy piknie cudownie
  • Będzie jeszcze normalny Beriomond ???
    Pozdrawiam,
    Podlesxd asd123.

Sojusz: Basterds

• Redgregory (PL1) powiedział(a):

masz przedsmak tego co zrobili z nomadami i samurajami
    i wyslij 100 atakow padnie jedyne 6000/8000 woja:D treaz to odklep nie ma szans w ciagu 5 dni

chyba ze pracujesz w GGS i napiszesz ze wszystko jest cacy piknie cudownie
    kolego zejdź ze mnie łaskawie, dobrze? nie podoba Ci się moje zdanie, to nie czytaj moich wypowiedzi. a jeśli już czytasz, to rób to ze zrozumieniem.
    ile razy mam pisać, że nie podoba mi się kierunek rozwoju tej gry? gdzie do diabła napisałam, że podwyższanie cen i jednoczesne obniżanie ilości zrabowanych monet mnie się podoba? albo, że zadowala mnie fakt takich strat???
  • zajenko1 (ASIA1)zajenko1 (ASIA1) ASIA1 Posty: 59
    Zobaczymy jakie nomady smieszne zrobia
    zajenko1 @ LT 1
Sign In to comment.