Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Wizyta Obcych na NIE- nowsza i co raz gorsza..mało obrońców.. sporo ginie.. mało chwały

124»

Komentarz

• Jakoś nie wierzę, że na innych serwerach wszyscy mają najlepsze maszynki i znikome ilości wojska.
    Frugo1991 @ WWW 2
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Słabi Obcy to dyskryminacja graczy nie kupujących rubli. Większość ataków takiego gracza na Obcego, zazwyczaj idą na złotych flagach (no chyba, że wcześniej byli Nomadzi i można było sobie nakupić końskich). Za atak na 700 woja na złotych flagach, nie da się zdobyć więcej chwały jak z 10 k. I pytanie jest jak tu utrzymać bezwzględnego? Atakując słabszych Obcych, którzy mają po 300 woja i liczyć na to, że kolejny obcy będzie mocniejszy?
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • Ja akurat w tej edycji trafiłem 2 dobrych obcych, ale to pierwszy raz od ponad roku, wiec nie narzekam na to.

Ale 500 wojska na obcym i kasztelan 70/70 minimum?
    A przy 3k obcym miałem kasztelana 15/15
    To to juz jest przesada.

W dodatku losowo tych obcych przydzielaja...

Tylko dlaczego rubinowiec po puszczenie tylu samu ataków co ja, ma z 5-6 obcych po 3k i wyżej?
  • mm4 (PL1) powiedział(a):
    czerwona.malwa (PL1) powiedział(a):

A mam pytanie jak czesto sie Wam trafiaja  miotacze ogni I luki kompozytowe  ???

pozfrawiam

co trzeci zamek.. i to z mocnym kaszkiem.... ale mało ich  by zarobić wiecej chwały tylko straty za pare tys chwały..500  lub mniej na legendzie..
    zamki  na mniejszym zamku mam mocniejsze 800 - 700 a

dzieki

czerwona.malwa @ pl 1
  • mm4 (PL1)mm4 (PL1) Posty: 234
    CM Asia07 powiedział(a):
    Dzień dobry! 

Obcy to skopiowane wybiórczo zamki z innego serwera gry,

Pozdrawiam i życzę miłego dnia! 
    Asia.
    Nie ośmieszaj się proszę!!!!
    jak pisałem na początku - mówisz jak politycy z PO

kradnie ci tysiąc a mówi, że dał ci 2a

mm4 (PL1)

A tu ma 500 woja i niby kaszek  90/90 i mur 100 - nierealne

Mocniejszy realnie to ma i 2 i więcej tysięcy oraz wsparcie innych i swoje z postów, czyli 3-4y tysiące wojska. i kaszka ma blisko 90

Jak ktoś ma na legendach 500 wojska na głównym to /d... nie gracz../ i kaszka ma +10 +30 max moc zbrojki

to jest tak skopiowanie kaszki z pierwszej  setki

a wojsko - ilość z ostatniego 5go tysiąca chyba...

mm4 @ pl 1
    frugo1991 (PL1) powiedział(a):
    Jakoś nie wierzę, że na innych serwerach wszyscy mają najlepsze maszynki i znikome ilości wojska.
    popieram..
    i w innej grze i na innej planecie :)
    mm4 @ pl 1
  • CM Asia07 powiedział(a):
    Dzień dobry! 

Obcy to skopiowane wybiórczo zamki z innego serwera gry, czy temu wierzycie, czy nie, niestety nie przekonam. Mogę Wam życzyć jedynie powodzenia w walce z nimi i tak też robię. 

Jest to jedno z wydarzeń w grze. Jeśli odczuwacie potrzebę zgłoszenia nieprawidłowości w tym wydarzeniu, zróbcie to, ale w odpowiedni sposób, bez wulgarnych zwrotów i przekażcie swoje opinie albo na naszym forum, albo do Supportu. My zadbamy o to, by trafiły do twórców gry. 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia! 
    Asia.
    Asienko , czy naprawde  myslisz , wierzysz ze w te gre debile graja?? Skarby , dajecie zadania do badan  i ja mam zamki z 70 lvl  z wiesniakami ,ale sa zbrojni weterani , zabawki od zbroja ,a ty mi piszesz ze  symulacja z innego serwera ,ale nie piszesz z jakiego :) 
    Proste , walicie  w ..... i to rowno , bo jako sprzedajacy  piszecie ze inni maja gorszy produkt ,ale nie wskazujecie kto .Asekuracja oszusta i tyle . Myslisz ze kupie  granatowe  zeby isc na zamek z offem i wiesniakami? Tylko IDIOTA to zrobi .
    Jeszcze mnie nie pogielo .
    Dodatkowe pytanie : zamki naszpikowane  zabawkami od zbroja  jak kasza skwarkami ,ale wiesniaki bronia :)
    Malo tego , nadal nie kumam jak to jest ze w 4 godziny ktos naklepac umie ponad 5 milionow  chwalki............, liczylam juz wszystko , wszelkie bonusy , latanie za ruble  i za ciula gwozdzia nie wychodzi , nawet zebym latala jak pokrecona , nie idzie przy tym co dajecie ,a dajecie srednio po 600 deffa  na obcych zamkach , nawet jesli walne na 4 fale granatowe i puszcze  za ruble ataki  jakies 8  naraz , nie idzie w 4 godziny  zlapac tyle chwaly , nawet przy 10 nie idzie , czysta  matma .
    Potrafisz wyjasnic??
    i nic udaje że nie piszemy.. lub też wisi ja całe empire kolejny dzień....
    mm4 @ pl 1
  • przypuśćmy że te zamki są faktycznie skopiowane... robie wywiad i znajduje samych mieszkańców. jednym słowem oznaczałoby to, że w danym momencie gracz do którego należy ten zamek, wysłał całe wojo do ataku.
    i druga sprawa - nie każdy trzyma tylko i wyłącznie deffa na zamku głównym. dlatego są w wywiadach widoczni i ci z offa. to było by logiczne wyjaśnienie sytuacji z wojskiem...
    ale co z tą chwałą? mamy w soju monument, mamy bonus premii chwały, daje chorągwie i z jednego ataku dostaje 5-8k chwały. Jak ja mam utrzymać tytuł przy -10% znikającej chwały każdego dnia ???
    po 1e kupić
    po 2e kupić
    po 3e kupić

mm4 @ pl 1
Sign In to comment.