Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Wizyta Obcych na NIE- nowsza i co raz gorsza..mało obrońców.. sporo ginie.. mało chwały

13

Komentarz

• mm4 (PL1)mm4 (PL1) Posty: 234
    To kolejny raz kolejna osoba potwierdza moją tezę o obcych że są do bani...

Wizyta Obcych na NIE- nowsza i co raz gorsza..mało obrońców.. sporo ginie.. mało chwały

https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/296460/dlaczego-nie-przebilem-sie-na-skrzydle#latest
    fanie bo z obrazkami z ataku chciało się gościowi pobawić... :)

mm4 @ pl 1
  • ale w jednym się z toba nie zgodze w stratach na zamkach obcych. Bez rubinowych dowodcow można mieć praktycznie w każdym ataku straty poniżej setki nawet gdy na murze jest sam wrecz
    szymon1906 (PL1) powiedział(a):
    ale w jednym się z toba nie zgodze w stratach na zamkach obcych. Bez rubinowych dowodcow można mieć praktycznie w każdym ataku straty poniżej setki nawet gdy na murze jest sam wrecz
    Na 4ech - nie więcej falach i na drewnie??
    Wystarczyły 2a boki lub środek obecnie wszystkie 3y i pewnie masz z obcego już bohatera lub lepsze zbrojki i kamienie.. ale 90 i kamienie... +20 czy +30 to nadal za mało by mniej niż 100 tracić..
    mm4 @ pl 1
  • pewnie ze mam wszystkie nagrody z obcych odkad wprowadzono ten event ale nie trzeba stosow rubinow do tego aby skutecznie palic te zamki, wystarczy trochę ruszyc glowa i pomyslec nad murem bo na dziedzińcu gdy wchodzisz 3 stronami strat praktycznie nie ma. Takie sa proste zasady tej gry wchodzisz 3 stronami masz 30% premii i wymiatasz a gdy idziesz dwoma jest na zero i dlatego masz tak duże straty a pewnie nie raz ci tez obrone przestawil i była wtopa
  • MagorPRO (PL1) powiedział(a):
    Ostatnio miałem obcego na 47 levelu z 55 defa. To chyba rekord :)
    To nie jest rekord ja miałem obcego z 3 edycje wstecz co miał 30 deffa ale nie narzekam tak jak ty, bo ty tylko umiesz narzekać nie pasuje nie atakuj go masz jeszcze 9 innych, a wśród realnych graczy nie ma takich co maja po 50 deffa, bo ja wiem, że są więc w czym problem. Obcy to symulacja normalnych graczy, a wśród normalnych graczy też jeden ma 50deffa drugi 11 000 deffa, a trzeci samego offa, więc nie widzę tutaj nic dziwnego.
    odnawiam

bo dno należy poprawić...

CZEMU TYLKO NIEKTÓRZY GRACZE DOSTAJĄ ZAMKI PO 2-3 TYS WOJA???

zwłaszcza ze zabrali jeszcze kolejne wojo dając badziew..TE DODATKI DO BUDYNKU..

TO NA MNIEJSZYM MAM WIĘCEJ WOJA NIŻ NA LV 70 :(
    mm4 @ pl 1
    odnawiam

bo dno należy skrócić... poprawić...  nadal pytam

CZEMU TYLKO NIEKTÓRZY GRACZE DOSTAJĄ ZAMKI PO 2-3 TYS WOJA???
    mm4 @ pl 1
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Wam też ostatnio tak mało wpada za obcych ? Na czerwonych chorągiewkach po 1000 chwały...

• mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 22.02.2016
    CO TO MA BYĆ? Od początku Obcych, aż do dzisiaj trafił mi się tylko jeden obcy z 700 sztuk wojska. Reszta zamków jest grubo poniżej 600, więc ja się pytam szanowna firmo *** NA CZYM MAM WYKORZYSTYWAĆ FLAGI? 
    Post edited by CM Asia07 on
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
    mati007 (PL1) powiedział(a):
    CO TO MA BYĆ? Od początku Obcych, aż do dzisiaj trafił mi się tylko jeden obcy z 700 sztuk wojska. Reszta zamków jest grubo poniżej 600, więc ja się pytam szanowna firmo pełna debili i idiotek NA CZYM MAM WYKORZYSTYWAĆ FLAGI? 
    Popieram!!

ile i komu się doje do łapy za te lepsze zamki??
    bo jednak są tacy co dostają i 1500 i więcej... na legendach.. jak to działa pytam?!

Czemu nie ma jaki masz zamek takich dostajesz obcych
    - choćby połowę. te 50% zamków...
    . masz na 2k na zamku takie dostajesz i tyle a nie jakieś chyba lewe kombinacje.. wręcz...
    mm4 @ pl 1
  • Piotrec (PL1)Piotrec (PL1) PL1 Posty: 68
    Podpinam się pod temat bo też mnie drażni. Od jakiegoś czasu odechciewa się grać zamki słabe kasztelany mocne straty spore atak 400 chorągwi + dowódca z bonusami na 60% chwały ,wynik k.......a 6k chwały .Jak żyć i jeszcze demony w nagrodę zabrali.
  • Moi obcy są dostosowani do mojej siły. Za to wkurza mnie, że oni mają za free rubinowe zabawki.
    Książę Xjakubek99X
    Poziom: 62
    Sojusz: CZARNY .SMOK
    Koalicja AU&DI
  • A mam pytanie jak czesto sie Wam trafiaja  miotacze ogni I luki kompozytowe  ???

pozfrawiam

czerwona.malwa @ pl 1
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    czerwona.malwa (PL1) powiedział(a):

A mam pytanie jak czesto sie Wam trafiaja  miotacze ogni I luki kompozytowe  ???

pozfrawiam

Nigdy się nie trafili. Trafić na gwardię królewską to już coś...

czerwona.malwa (PL1) powiedział(a):

A mam pytanie jak czesto sie Wam trafiaja  miotacze ogni I luki kompozytowe  ???

pozfrawiam

co trzeci zamek.. i to z mocnym kaszkiem.... ale mało ich  by zarobić wiecej chwały tylko straty za pare tys chwały..500  lub mniej na legendzie..
    zamki  na mniejszym zamku mam mocniejsze 800 - 700 a
    mm4 @ pl 1
  • asiu czy jak ci  tam , adminie czy cos tam , wytlumacz mi cos? kiedys bylo na obcych deffa sporo , ponoc symulacja tak? wiec pytam skad ten off na obcych??

zabawek dowaliliscie , no okey ,ale zeby po 9 minutkach znikal raport i ponownie po 3 ten sam sklad byl? za kogo nas macie?? nawet jesli ciec obcy waslal wsparcie  to  serio?? w 3  minutki wrocil .
    ja rozumiem balans gry ,ale Wy  PRZEGINACIE !!
    co to jest?? wrzucacie offa , no  okey ,ale  kurcze jak macie robic przekrety to prosze inteligentniej . zaczynaja sie obcy i patrze w ranking , co widze ? po 4 godzinach wejscia obcych  gracze maja  milion chcwaly , albo od 700 k do 900 , co to kuzwa jest??  umie liczyc , patrze na te zamki  i asiu , walic to my , a nie Nas.
  • asiu , zamki obcych naszpikowane rubinowymi zabawkami od zbroja , ale ochotnikow zero , tylko wiesniaki , naprawde macie wszystkich za  debili?? ponoc to symulacje ,a sami zapodajecie badania , wiec o co tu biega?? 
    ciekawe co bedzie  jesli ktos zapoda te gre do VERBRAUCHERSCHUTZ !!
    i to w kazdym kraju  nalezacym do EU 
    przekroczyliscie pewna bariere , a tego nie powinniscie , sorry.
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Dzień dobry! 

Obcy to skopiowane wybiórczo zamki z innego serwera gry, czy temu wierzycie, czy nie, niestety nie przekonam. Mogę Wam życzyć jedynie powodzenia w walce z nimi i tak też robię. 

Jest to jedno z wydarzeń w grze. Jeśli odczuwacie potrzebę zgłoszenia nieprawidłowości w tym wydarzeniu, zróbcie to, ale w odpowiedni sposób, bez wulgarnych zwrotów i przekażcie swoje opinie albo na naszym forum, albo do Supportu. My zadbamy o to, by trafiły do twórców gry. 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia! 
    Asia.
  • Piotrec (PL1)Piotrec (PL1) PL1 Posty: 68
    CM Asia07 powiedział(a):
    Dzień dobry! 

Obcy to skopiowane wybiórczo zamki z innego serwera gry, czy temu wierzycie, czy nie, niestety nie przekonam. Mogę Wam życzyć jedynie powodzenia w walce z nimi i tak też robię. 

Jest to jedno z wydarzeń w grze. Jeśli odczuwacie potrzebę zgłoszenia nieprawidłowości w tym wydarzeniu, zróbcie to, ale w odpowiedni sposób, bez wulgarnych zwrotów i przekażcie swoje opinie albo na naszym forum, albo do Supportu. My zadbamy o to, by trafiły do twórców gry. 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia! 
    Asia.
    Jak można bez wulgaryzmów ? Jak hu..... walicie po całości! Licznik chwały też przestawiony na czas mistrzostw. Jak żyć???
Sign In to comment.